Postępowanie w migotaniu przedsionków z uwzględnieniem profilaktyki udaru mózgu

KARDIOLOGIA 2013. Wykład prof. Piotra Pruszczyka podczas konferencji Kardiologia 2013 zorganizowanej przez Fundację im dr Macieja Hilgiera.

Пікірлер: 9

  • @zbigniewwodarczyk8527
    @zbigniewwodarczyk85274 жыл бұрын

    Bardzo dobrze że się porusza ten temat tylko szkoda że tak rzadko stare wykłady z przed pięciu sześciu lat ,ciekawe co na ten temat mają do powiedzenia specjaliści przecież postęp w tym temacie postępuje z każdym rokiem a mało się o tym mówi, jeśli chodzi i wdrożenie leczenia przeciw zakrzepowym to powiem tak że nie zauważyłem żeby miało to faktycznie znaczenie gdyby tak było to po wdrożeniu leczenia przeciwzakrzepowego napady migotania powinny być bardzo rzadko a nie zawsze tak jest, powiedzieć można wszystko ale pomoc w rozwiązaniu problemu już gożej.

  • @NetiaChanel
    @NetiaChanel4 жыл бұрын

    Wykład ciekawy jednak brak obrazu i testu na rzutniku !

  • @teredaa4891
    @teredaa48914 жыл бұрын

    Leki przeciw zakrzepowe nie mają wpływu na migotanie przedsionków, ale zapobiega udarowi

  • @DUPAA832
    @DUPAA832 Жыл бұрын

    Mam migotanie przedsionków od 17 lat zyje teraz mam utrwalone przyjmuje warfin ale nie ma na to lekarstwa czuje się słaba ale lekarze maja gdzieś brać tabl i siedzieć w domu byłam 2 razy na s o r zrobili badania odwieźli do szpitala a szpital nie zostawił mnie żeby wzmocnić do domu brać tabl od cisn takie leczenie w bialymstko jestem emeryturka 7 plus komu ty potrzebna jeden kardiolog wypisuje tabl i skirowanie do szpitala a nikt nie chce z tobą rozmawia te nie brać a wypisuje inne doszłam ze najlepszy lekarz to ja sama i komputer

  • @Nevermore1901
    @Nevermore1901

    szkoda tylko, że nie ma żadnego slajdu, które Pan Profesor pokazywał

  • @zofiarenner6185
    @zofiarenner61852 жыл бұрын

    Bardzo zly przekaz niektóre słowa są niezrozumiałe..