Перехрестя бідності: виклики та перспективи Африки

Роздумуючи над причинами бідності в Африці, ми вирушаємо у подорож, щоб дослідити складну взаємозв'язок між освітою та економікою. Дізнайтеся, як нестача освіти та недостатня економічна розвиненість впливають на життя мільйонів людей в тропічній Африці. Розкрийте з нами причини цього явища, а також дізнайтеся про можливі шляхи вирішення цієї проблеми.
Ставте лайки і залишайте свої коментарі, щоб поділитися своїми думками та ідеями!

Пікірлер: 478

  • @Devydyvo
    @Devydyvo11 ай бұрын

    Ситуація виглядає як патова - неосвічені бо бідні, а бідні бо неосвічені

  • @user-cr5jw6pc2g

    @user-cr5jw6pc2g

    11 ай бұрын

    Про нас так само можна сказати

  • @jivk6843

    @jivk6843

    11 ай бұрын

    ​@@user-cr5jw6pc2g Й близько ні. В Україні рівень грамотності й доступ до питної води ≈99%, швидко розвивається IT сфера. Проблема корупції існує, але все не настільки критично, як в Африці, тому нам ще дуже пощастило

  • @user-cr5jw6pc2g

    @user-cr5jw6pc2g

    11 ай бұрын

    @@jivk6843 То чому ми тупцюємося на одному місці, коли всі наші сусіди в НАТО?

  • @user-cr5jw6pc2g

    @user-cr5jw6pc2g

    11 ай бұрын

    @@jivk6843 Грамотність - це ще не інтелект і не ознака, що ти вмієш прослідковувати причиново-наслідкові зв'язки

  • @public-department-of-science

    @public-department-of-science

    11 ай бұрын

    @@user-cr5jw6pc2g Маю таку думку з цього приводу, що 1 голос на будь-яких виборах думаючої людини дорівнює по вазі 1 голосу, хай-то не образить нікого, голосу людини випиваючої пляшку за пляшкою. А так як, більшість і робить вибір за меншість, то зробіть потенційно правильний висновок самостійно, "чого воно так, як воно є зараз". *Сформувати в голові складне питання складніше в рази, аніж відповісти на нього - майте це на увазі.

  • @ievgengolskov1611
    @ievgengolskov161111 ай бұрын

    Дякую за працю. Цікаво, доступно, наглядно Я би ще згадав за більш ніж тисячолітню арабську работоргівлю в Африці. це мільйони життів чорношкірих, при чому на східному побережжі була поширена практика кастрації полонених чоловіків. про ці злочини можна було б зняти окремий ролик, тому що багато людей знають про трансатлантичний шлях, та не в курсі за торгівлю людьми через індійський океан

  • @user-uq7vy2se7b
    @user-uq7vy2se7b11 ай бұрын

    Хай квітне український ютюб! Наша зброя в цей момент - вподобайка і комент!

  • @user-lr1hp3ls9k
    @user-lr1hp3ls9k11 ай бұрын

    Дякую за Український Контент Друже!🇺🇦🥰👍

  • @user-fb1dr1pv7e

    @user-fb1dr1pv7e

    8 ай бұрын

    эти люди обладают знаниями професиями и главное желанием работать то чего нет у олим из других стран . Пример аргентинская алия их было 100000 тысячь они как приехали как покрутили носом так все и уехали а наша алия 90 х в которых тоже было много не евреев засучила рукова и начала работать и в итоге из страны третьего мира с ВВП в 9 тысячь на человека в 1990 годы мы достигли ВВП 2022 году ВВП в 54 тысячи и это благодаря нашей гойской колбасной алии . Так вот эти олим мне плювать сколько в них еврейской крови они так же как и мы приехали и будут работать и не торговать фалафелем и амулетами Аятоллы Кадури и тапками Арье Дерьи а врачами инженерами техниками айтишниками им надо создать максимально комфортные условия чтобы они не уехали давать им то что не давали нам Квартиры работы чтобы они остались второго шанса у Израиля не будет . Те пару тысячь что едет из Франции так это мароканцы мелкие торговцы и спекулянты от них Израилю пользы как с козла молока Американцы тоже самое это те же лапсердаки а те что светские через год уедут

  • @andyandrson5534
    @andyandrson553411 ай бұрын

    Дякую за грамотно зібрану та показану інформацію про Африку, це реально необхідно

  • @thankfulperson3309
    @thankfulperson330911 ай бұрын

    Дуже схоже на середньовіччя. Коли зрозуміють що чим багатші і більш освічені люди навколо, тим більше шансів і самому стати багатим і освіченим. А допоки буде банка з павуками

  • @user-xb4im2je9i

    @user-xb4im2je9i

    11 ай бұрын

    Колись американці купили шматок землі в Африці і відправили туди своїх ніггерів будувати демократію. Але приїжджі ніггери перш за все взялись пресувати місцевих, там десятиліттями йшли громадянські війни. Це Ліберія.

  • @user-xb4im2je9i

    @user-xb4im2je9i

    11 ай бұрын

    @@adamkryha9994 " африканцы меньшие сволочи чем цивилизованные г..нюки"? Десятки гражданских войн, резня, геноциды, криминал и т д - это днище. Большее днище только бесноватые жители педерации.

  • @adamkryha9994

    @adamkryha9994

    11 ай бұрын

    11У Африці штучно стримуються стандарти цивілізації. А саме - Африку віддано на відкуп "цивілізованим" корпораціям "розвинених" країн. Тобто, допускається подвійний стандарт для корпорацій: беззаперечне дотримання законів цивілізації тільки на території "розвиненої цивілізації". Але цивілізаційні злочини в Африці не є предметом "цивілізаційного" засудження та переслідування. Виправдовується це надвеличезним постачанням ресурсів для високих технологій. Місцеві уряди не захищають інтереси людей - достаток чиновників забезпечується корпораціями. Тобто люди позбавлені можливості(!) ефективного самоврядування та саморозвитку. До того ж уряди фактично зацікавлені та просувають інтереси корпорацій у розподілі та захопленні нових територій для бізнесу. Це призводить до підтримки війн та конфліктів. Це не нормально з моральної точки зору людської цивілізації. Але схоже ситуація змінюватиметься в добрий бік. Якщо уряди "розвинених" країн приведуть корпорації своїх громадян до загального скрізь закону. Африканці ж як люди - набагато менші сволоти по-людськи, ніж багато "освічені історією цивілізацій г.внюки". Африканці мають гарну перспективу хороших людяних і високоцивілізованих людей.

  • @user-xb4im2je9i

    @user-xb4im2je9i

    11 ай бұрын

    @@adamkryha9994 бот?

  • @user-ij9ed5yp7h

    @user-ij9ed5yp7h

    9 ай бұрын

    ​@@adamkryha9994Неправда.В Африці є приклади успішної демократії та хороших стандартів життя.Наприклад,Ботсвана.

  • @DML_73
    @DML_7311 ай бұрын

    9:28 та 9:35 трохи криво змонтований звук, повторюється та сама фраза загалом, відео доволі хороше. Звісно, чомусь серед причин не вказано, наприклад, про вплив французів чи московитів на ситуацію, а це важливий чинник. Також, назва "Історії перемог над бідністю" трохи дивно виглядає, адже про, власне, "перемоги", тут, фактично, і не сказано. Лише про деякі невдачі та частину їх причин. А якщо комусь цікаво дізнатися власне про перемогу над бідністю, поцікавтеся Ботсваною та тим, як вони, маючи диких, агресивних сусідів, показують доволі хороші результати та якісно виділяються на фоні більшості інших африканських країн P.S. також, хоча відео присвячено історії проблем, в ньому згадані Сахара та скотарство, але автор дуже поверхнево дивився інфу. Вже немало років є докази того, що агресивний випас худоби вплинув на розширення Сахари.

  • @katorzhyn

    @katorzhyn

    11 ай бұрын

    В кінці теж криво змонтовано

  • @user-zm2kt4zq9t

    @user-zm2kt4zq9t

    11 ай бұрын

    я думав, то мій мозок заглючив😂

  • @DML_73

    @DML_73

    11 ай бұрын

    @@user-zm2kt4zq9t сам так подумав спочатку)

  • @user-rt4im8us7e
    @user-rt4im8us7e11 ай бұрын

    Дякую Вам, дізнався багато нового про цей континент.

  • @Andrii_AboutUkraine
    @Andrii_AboutUkraine11 ай бұрын

    Цікавий контент і подача досить складного матеріалу простою мовою. Дякую за вашу роботу!

  • @bogumiadebiak2038
    @bogumiadebiak203811 ай бұрын

    Bardzo fajnie zrobiona grafika i oryginalny filmik. Niestety Afryka tak jak Pan przedstawia . Straszna bieda , korupcja . Brak jakichkolwiek perspektyw na lepszą sytuację i jej poprawę??? Polityka tych krajów ... władzy właśnie do tego doprowadziła . Bogacą się tylko ci przy władzy a reszta społeczeństwa żyje w skrajnej biedzie !!!! Powinien Pan zrobić publikację w języku Angielskim bo jest bardzo dobre i promuje Ukrainę . Naprawdę super :) .

  • @Misha_from_earth

    @Misha_from_earth

    11 ай бұрын

    🤦

  • @adamkryha9994

    @adamkryha9994

    11 ай бұрын

    22У Африці штучно стримуються стандарти цивілізації. А саме - Африку віддано на відкуп "цивілізованим" корпораціям "розвинених" країн. Тобто, допускається подвійний стандарт для корпорацій: беззаперечне дотримання законів цивілізації тільки на території "розвиненої цивілізації". Але цивілізаційні злочини в Африці не є предметом "цивілізаційного" засудження та переслідування. Виправдовується це надвеличезним постачанням ресурсів для високих технологій. Місцеві уряди не захищають інтереси людей - достаток чиновників забезпечується корпораціями. Тобто люди позбавлені можливості(!) ефективного самоврядування та саморозвитку. До того ж уряди фактично зацікавлені та просувають інтереси корпорацій у розподілі та захопленні нових територій для бізнесу. Це призводить до підтримки війн та конфліктів. Це не нормально з моральної точки зору людської цивілізації. Але схоже ситуація змінюватиметься в добрий бік. Якщо уряди "розвинених" країн приведуть корпорації своїх громадян до загального скрізь закону. Африканці ж як люди - набагато менші сволоти по-людськи, ніж багато "освічені історією цивілізацій г.внюки". Африканці мають гарну перспективу хороших людяних і високоцивілізованих людей.

  • @user-ux1xh2le9b

    @user-ux1xh2le9b

    11 ай бұрын

    Які саме цивілізаційні злочини західних корпорацій ви можете навести як приклад?

  • @adamkryha9994

    @adamkryha9994

    11 ай бұрын

    @@user-ux1xh2le9b Вгадайте з трьох разів. 🧐 (підказка в тексті). 😂😂😂 І що означає слово "західних"? 😱

  • @Drogobych95

    @Drogobych95

    9 ай бұрын

    смішна і недолуга польська мова

  • @user-wg7ct7bq2c
    @user-wg7ct7bq2c11 ай бұрын

    Дякую за контент! Було б цікаво побачити історію кожного з материків крізь час

  • @l.p.2664
    @l.p.266411 ай бұрын

    Всі відео топові!!! Вищий рівень !!! Знімай більше , в тебе талант. Особливо подача та ці ілюстрації, краще запам'ятовується інформація Слава Україні 🇺🇦 Слава ЗСУ 🇺🇦

  • @crazykarakalpak
    @crazykarakalpak11 ай бұрын

    На 5:49 Ви виділили Екваторіальну Гвінею не додавши до неї острів Біоко, на якому знаходиться її столиця - місто Малабо.

  • @demt6714

    @demt6714

    4 ай бұрын

    Аякже, він не виділив. Бо треба було бути уважнішим.

  • @Vic-ig8zf
    @Vic-ig8zf11 ай бұрын

    В принципі, все як у нинішній росії - багата влада - бідний народ

  • @user-ux1xh2le9b

    @user-ux1xh2le9b

    11 ай бұрын

    Какие именно цивилизационные преступления западных корпораций вы знаете? Конкретные примеры?

  • @user-sz8dr4qp9r

    @user-sz8dr4qp9r

    8 ай бұрын

    Як в вже достали. А у нас в Україні всі блядь щасливі і багаті,в рашці тупі,дурні і бідні а в нас прямо всі як один щасливі

  • @user-su8oi9vr1g
    @user-su8oi9vr1g11 ай бұрын

    Нагадайте, якій компанії належить найбільший порт Гани?))))) 🤣🤣🤣 Загалом дуже цікаво, дякую!)))

  • @katorzhyn

    @katorzhyn

    11 ай бұрын

    😂😂😂

  • @kievanrus-ukraineball6788

    @kievanrus-ukraineball6788

    11 ай бұрын

    Meridian Port Services з французько-нідерландським капіталом))

  • @andrius0777
    @andrius077711 ай бұрын

    . 👍 👍👍 👍👍👍 👍👍👍👍

  • @sergiylyashenko
    @sergiylyashenko11 ай бұрын

    Дякую за випуск

  • @stanislav7355
    @stanislav735511 ай бұрын

    дякую за такий рівень контенту!

  • @ihorkalyniak5225
    @ihorkalyniak522511 ай бұрын

    Дякую. Дуже інформативно.

  • @manzhoska
    @manzhoska10 ай бұрын

    От би відродити по всьому світі інвестиції в високоякісну освіту сустюпільства. Лише уявіть, який рай можна зробити, коли всі люди високоосвічені і поважають одне одного ❤ Дай, Боже, всім нам мудрості і щастя ! Слава Україні! 🇺🇦

  • @user-dq3bx8yp9p

    @user-dq3bx8yp9p

    9 ай бұрын

    буде перенаселення планети і війни за ресурси

  • @metajpg

    @metajpg

    7 ай бұрын

    @@user-dq3bx8yp9p лол, це все вже є)

  • @serhiishchebetiuk9756
    @serhiishchebetiuk975611 ай бұрын

    Неочікувано дуже цікава тема...!!! Дякую вам за вашу роботу!!!

  • @OleksiiHuska
    @OleksiiHuska11 ай бұрын

    Дякую за якісне відео правди про Африку!

  • @joevahkiin
    @joevahkiin4 ай бұрын

    Дякую за нове та цікаве відео, продовжуйте, будь-ласка!

  • @prodaiko.ruslan
    @prodaiko.ruslan11 ай бұрын

    Дякую!

  • @bald_UA
    @bald_UA11 ай бұрын

    Дуже якісний контент Дякую за відос

  • @olvyn7594
    @olvyn759411 ай бұрын

    Дякую за цікаве відео.

  • @tevolodymyr
    @tevolodymyr11 ай бұрын

    Якісно і лаконічно! Дякую!

  • @user-xd4ud1op5i
    @user-xd4ud1op5i11 ай бұрын

    Дякую за нове відео

  • @djmixer1x
    @djmixer1x11 ай бұрын

    Роль Європи висвітлено як згубний фактор у історії Африки. Але це в корені невірно. Без участі європейців, африканці дотепер бігали б з луками і їли один одного, не було б жодної медицини і освіти. Роль Європи насправді полягає у прискорені розвитку місцевого населення, справжня різня у Африці почалася якраз після того як у результаті 2-ї світової Європа втратила контроль на африканським континентом і поступово передала владу місцевим елітам. Ну а вони вже і показали себе у всій красі.

  • @user-pr9ji3vm6l

    @user-pr9ji3vm6l

    2 ай бұрын

    Ви зовсім не розумна і неосвічена людина!!!!! Почитай історію Біафра і тоді зрозумієш!!!! Якщо умієш читати ?😉

  • @user-vx8mj3gm8o
    @user-vx8mj3gm8oАй бұрын

    Дякую за цікаву інформацію!

  • @andrii_lisniak
    @andrii_lisniak11 ай бұрын

    дякую за цікаве відео!

  • @bvv
    @bvv11 ай бұрын

    Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий україномовний контент 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • @user-op4jm3sg9t
    @user-op4jm3sg9t11 ай бұрын

    дякую, за вашу працю, сподіваюсь вам за цю працю ютуб гідно буде платити з реклам, та переглядів, дякую

  • @dimakovalchuk4333
    @dimakovalchuk433310 ай бұрын

    Дякую! Крутезний контент

  • @user-ry8vh9qt9j
    @user-ry8vh9qt9j10 ай бұрын

    Дякую, дуже цікаво!

  • @user-mz1id3mr5x
    @user-mz1id3mr5x10 ай бұрын

    Це страшне.. Ще б варіанти рішення цих проблем додати, якщо такі є.. Дякую за працю 👍

  • @romfom3718

    @romfom3718

    7 ай бұрын

    корпорації в вирішені цих проблем не зацікавлені! не буде дешевої робочої сили для видобутку копалин і так далі .... це "рабство 21 століття" таким воно нині виглядає, а преподносять його в такій іскажонной формі,...

  • @serhii1509
    @serhii150911 ай бұрын

    Дякую, за цікавий українськомовний контент!

  • @rostyslavmoroziuk2502
    @rostyslavmoroziuk250211 ай бұрын

    Дуже якісний український контент. З задоволенням підписуюся на цей канал і очікуватиму нових відео

  • @Vitaly.Miroshnychenko
    @Vitaly.Miroshnychenko11 ай бұрын

    Радий дивитися кожне твоє відео, тому що ілюстрації на мапах це дійсно інформативно

  • @roize4956
    @roize495611 ай бұрын

    дякую за відео

  • @xregbi8368
    @xregbi836810 ай бұрын

    Дякую 🎉

  • @user-ro1hz3me7e
    @user-ro1hz3me7e11 ай бұрын

    Дякую за відео

  • @user-by8rb8ny4k
    @user-by8rb8ny4k9 ай бұрын

    Дякую за відео ❤

  • @user-sx4te1hc9f
    @user-sx4te1hc9f10 ай бұрын

    Дуже дякую за цікаве відео. Де багато проблем там є багато можливостей.

  • @user-qw3ey4dd3z
    @user-qw3ey4dd3z9 ай бұрын

    Дуже гарно подано,системно.

  • @humannotes
    @humannotes9 ай бұрын

    Це було справді дуже цікаво!

  • @marianaptrchk
    @marianaptrchk10 ай бұрын

    Було дуже цікаво дізнатися, розклали все по поличках.

  • @bomb2009
    @bomb200911 ай бұрын

    Дякую що робиш такі відео Дуже цікаві ❤🇺🇦

  • @ambal1
    @ambal111 ай бұрын

    обожнюю ваші відео

  • @innazolotenko4195
    @innazolotenko419511 ай бұрын

    Гарна робота! Буде цікаво подивитися про экономічний та політичний розвиток країн Латинської Америки з початку 20 століття до сучасності.

  • @Ukrainianmapp

    @Ukrainianmapp

    11 ай бұрын

    Повністю з вами згоден для мене найцікавіше Еквадор Колумбія та Венесуела з Мексикою

  • @user-ho2op5ed8g
    @user-ho2op5ed8g8 ай бұрын

    Дякую за відео. Було дуже цікаво та пізнавально.

  • @olga-drachuk
    @olga-drachuk11 ай бұрын

    дякую щиро за цікавий і змістовний виклад. м*яко кажучи шок. я здогадувалась що там капець. але щоб так все печально. нам головне Перемогти рашистську нечисть і своїх дурнів нажаль вистачає. ще ліквідувати наслідки підриву каховської гес. а цим континентом треба всім світом зайнятись і нам в тому числі. вподобайка стоїть

  • @user-pr9ji3vm6l

    @user-pr9ji3vm6l

    2 ай бұрын

    Так мають звернути всі увагу тому що сьогодні хтось тикає пальцями і сміється які тупі, але мало хто знає що сьогодні іде масова ісламізація не в найкращому її прояві та колонізація росіянами та Китаєм цього континенту тому завтра буде не смішно!!!! Є багато народів християнських які щодня воюють за свою демократію та свободу і нажаль не мають підтримки!!! Я знаю могутній розумний трудящий народ Біафра який потребує підтримки цивілізованого світу!!!!

  • @sky_writer55
    @sky_writer552 ай бұрын

    Дуже цікавий відос як на мене. Дякую.

  • @user-yy9ov2jc2n
    @user-yy9ov2jc2n11 ай бұрын

    В Африці немає вдосталь тих ресурсів, які є рушіями економіки (нафти, критично мислячого населення тощо). Натомість, на московії вдосталь природних ресурсів, але немає мізків та працьовитих рук, - є тільки одні злочинці. Тому й результат у них однаковий - тотальні бідність та злочинність

  • @s_ruslan

    @s_ruslan

    11 ай бұрын

    А африці є все що треба і не треба, проблема в голозадих ледацюг

  • @coconut7141

    @coconut7141

    11 ай бұрын

    @@s_ruslan згоден з тобою на 100%

  • @kpampando4329

    @kpampando4329

    10 ай бұрын

    ​@@s_ruslanклоун ,любая африканская страна работает во много раз больше чем Украина .

  • @s_ruslan

    @s_ruslan

    10 ай бұрын

    @@kpampando4329 да да, можешь к ним поехать. они братья по уму с русачками

  • @kpampando4329

    @kpampando4329

    10 ай бұрын

    @@s_ruslan я в Украине живу ,Гений ,ну и где твои аргументы ?

  • @illinois9841
    @illinois984111 ай бұрын

    Згадую нещодавну промову Подоляка про ООН. Так допомагають африканцям, що за 50 років не можуть забезпечити водою навіть 10 відсотків населення

  • @user-zq1ed7yb2z

    @user-zq1ed7yb2z

    11 ай бұрын

    Ну якщо африканці так і будуть кожен рік плодитись десь по 100 млн кожен рік, то ніяка ООН не допоможе. Де стільки води на таке величезне населення знайти(станом на 2020 рік 1.3 млрд а зараз десь 1.6 млрд)?

  • @s_ruslan

    @s_ruslan

    11 ай бұрын

    ​@@user-zq1ed7yb2z проблема не воді і її кількості, а в її розподілу

  • @illinois9841

    @illinois9841

    11 ай бұрын

    @@user-zq1ed7yb2z не тільки це. Думаю що справа в корумпованості ООН. В Африці з малограмотним населенням не вийде перевірити скільки коштів пішло на допомогу. Ніхто не порахує і на сайті ООН не перевірить. Наприклад маємо 10 лямів з пожертв на воду для Африки, витрачаємо на воду лям, 9 собі, А воду на камеру роздаємо. Все. Допоможи їм трохи з розподілом і не буде можливості заробити пізніше і збирати пожертви.... Після їх діяльності в Україні взагалі інше ставлення до цією організації..

  • @user-uj4qe6hh6u
    @user-uj4qe6hh6u11 ай бұрын

    Зверніть увагу, деякі фрагменти у ролику повторюються (звук). Виглядає трохи дивно. Але підтримка і лайк! Так тримати!

  • @mardga

    @mardga

    11 ай бұрын

    Так, дуже дивно. Наче ніхто не передивлявся цей ролик перед тим, як опублікувати його.

  • @chornohir
    @chornohir11 ай бұрын

    Хоч би передивлялися відео перед публікацією)

  • @kelpie5941
    @kelpie594111 ай бұрын

    Слухаю диктора, і прям шкода їх. Але потім згадуємо Норвегію в якої крім нафти теж нічого майже немає, але вони за нафту купують акції компаній та забезпечують всю свою державу. Чи в Еміратах багато корисних копалин? Вони теж виїжджають за рахунок нафти. Тому смішно слухати : нафта і алмази є, а на книжки не вистачає. Це не тому, що географічно так склалось, а тому що дозволяють всяким мудням сидіти при владі. Ніхто не винен у стражданнях народу, крім самого народу. І поки всі «маленькі люди», то й маємо те що маємо

  • @playred1373
    @playred137311 ай бұрын

    Твої відео топ А зроби відео про наприклад про розвиток промисловості чи про економіку країн або про воєну повітряну промисловість

  • @romandoss1
    @romandoss16 ай бұрын

    Дякую за інформацію. Підписався на пізнавальнпй контент

  • @MaxPavlov-ei8ov
    @MaxPavlov-ei8ov11 ай бұрын

    Коментар для просування відео

  • @user-misha2023
    @user-misha202311 ай бұрын

    It is great! I like it.

  • @piponpipon9537
    @piponpipon953711 ай бұрын

    Спасіба за контент, Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪

  • @I_love__Ukraine

    @I_love__Ukraine

    11 ай бұрын

    Не спасіба , а дякую

  • @piponpipon9537

    @piponpipon9537

    11 ай бұрын

    @@I_love__Ukraine так звісно

  • @alex_k9071
    @alex_k907111 ай бұрын

    Дякую за працю, але будьте уважніші, два рази повторювалось те саме (9:27 і 12:36)

  • @user-jy1ht3rv8i
    @user-jy1ht3rv8i10 ай бұрын

    Цікава інфа. Я вже 2 таке відео дивлюся в українському ютубі, але в кожному є багато доповнень інформації і це класно. ДЖякую за контент

  • @georgiinazarenko5490
    @georgiinazarenko54909 ай бұрын

    Коли в США у важкі депресивні 1930- ті роки урагани знищували купу ферм і маленьких містечок, то фермери об'єднувались і допомагали один одному все відновити. У Гаїті після землетрусу, який стався у 2010х, практично нічого не змінювалось роками. Місцеве чорношкіре населення чекало поки міжнародні волонтери щось зроблять. Коли Трамп звинуватив місцевих мешканців у ліннощах і паразитизмі (тобто очікуванні, що інші мають вирішувати їхні проблеми), то його зразу американська преса почала звинувачувати в расизмі. Схожа ситуація відбувається і у Європі, де преса уникає критики в адресу мігрантів з бідних країн Африки та Близького Сходу. Я думаю, що справа не стільки в економіці, скільки в національному характері, від якого все походить. Але обговорення цієї теми вважається табу.

  • @slavgamer8231
    @slavgamer823111 ай бұрын

    Спасибі за контент, і я так розумію що помогти цілому континенту нереально, а помагати якісь країні небезпечно, як економічно так і просто небезпечно. Схоже що найближчим часом Африка приречена

  • @AlexKovalskyAtWork

    @AlexKovalskyAtWork

    11 ай бұрын

    Це ми приречені а не вона. Коли там ще трошки прибуде населення а вони до кінця вб'ють свою природу то станеться невеличке переселення народів. Так мільйонів 100 рушить у Європу (до нас з вами також). А оскільки дітей в Україні 1 дитина на родину і взагалі депопуляція, то вони просто затопчуть нас

  • @darkbeaver3321

    @darkbeaver3321

    11 ай бұрын

    @@AlexKovalskyAtWork не станеться такого по дуже простій причині. Країни північної Африки і Сахара виступають буфером між Європою і власне "чорною" Африкою. Також їм вигідніше буде переселятися до ПАР ніж в Європу. Більш ймовірний варіант, що відбудеться переселення народів шляхом витіснення, як це завжди було. Тобто до нас емігрують араби швидше ніж темношкірі. Також Ізраїль, Туреччина, Азербайджан, Ірак не дадуть їм переміщатися вглиб континенту, а морем вони не зможуть перебратися, бо це ледве сирійцям вдалося, хоча в них був вихід до моря, а про якісь нації інші взагалі мова не йде. Також араби самі будуть проти еміграції темношкірих

  • @romchykk3

    @romchykk3

    11 ай бұрын

    Ситуація в багатьох державах Африки насправді поліпшилась за останні 20 років. У відео трохи застаріла інформація. Наприклад згадувалось про диктатора ЦАР Бокассу який правив ще у 70-рр минулого століття. В такому випадку можна було би додати і хороші приклади, наприклад згадати про президента Кот д'Івуару Фелікса Уфуе-Буаньї, або про Серетсе Хама, президента найбільш демократичної та успішної країни континенту - Ботсвани.

  • @adamkryha9994

    @adamkryha9994

    11 ай бұрын

    14У Африці штучно стримуються стандарти цивілізації. А саме - Африку віддано на відкуп "цивілізованим" корпораціям "розвинених" країн. Тобто, допускається подвійний стандарт для корпорацій: беззаперечне дотримання законів цивілізації тільки на території "розвиненої цивілізації". Але цивілізаційні злочини в Африці не є предметом "цивілізаційного" засудження та переслідування. Виправдовується це надвеличезним постачанням ресурсів для високих технологій. Місцеві уряди не захищають інтереси людей - достаток чиновників забезпечується корпораціями. Тобто люди позбавлені можливості(!) ефективного самоврядування та саморозвитку. До того ж уряди фактично зацікавлені та просувають інтереси корпорацій у розподілі та захопленні нових територій для бізнесу. Це призводить до підтримки війн та конфліктів. Це не нормально з моральної точки зору людської цивілізації. Але схоже ситуація змінюватиметься в добрий бік. Якщо уряди "розвинених" країн приведуть корпорації своїх громадян до загального скрізь закону. Африканці ж як люди - набагато менші сволоти по-людськи, ніж багато "освічені історією цивілізацій г.внюки". Африканці мають гарну перспективу хороших людяних і високоцивілізованих людей.

  • @user-rt3dr7ng9h

    @user-rt3dr7ng9h

    11 ай бұрын

    ​@@adamkryha9994 сколько платят за каждый репост этой пасты?

  • @General_Ausmerzer
    @General_Ausmerzer11 ай бұрын

    Поки ви дивилися це відео, у Нігерії народився ще один мільйон населення 🙂🙃

  • @user-vr7ug4zx5m
    @user-vr7ug4zx5m11 ай бұрын

    Експериментальний континент для світу. Світ і людина не дорівнює життя.

  • @CAT44698
    @CAT4469811 ай бұрын

    Люблю таку Анімацію карти хоча бувають недекі недоробки але їх дуже мало а якщо є то не колосальні тепер я розумію як важко робити такі відео

  • @user-kx6ff3ce4k
    @user-kx6ff3ce4k11 ай бұрын

    Так треба

  • @user-ni5gh7lk9k
    @user-ni5gh7lk9k8 ай бұрын

    👍

  • @salatykk
    @salatykk11 ай бұрын

    Воу, легше, друже. Що за неймовірна швидкість роблення перекладів))🎉

  • @taichadess2790

    @taichadess2790

    11 ай бұрын

    а хто казав що це переклади?

  • @user-lr1hp3ls9k

    @user-lr1hp3ls9k

    11 ай бұрын

    Це не переклади це оригінальний контент🤑

  • @yaremaboiko8798

    @yaremaboiko8798

    11 ай бұрын

    @@user-lr1hp3ls9k в одному з відео, не можу згадати в якомуь було: Німеччина напала на радянський союз. І шось мене ця фраза теж наштовхнула на думку, що це переклад з якоїсь англійської.

  • @user-lr1hp3ls9k

    @user-lr1hp3ls9k

    11 ай бұрын

    @@yaremaboiko8798 Усі історичні відео чимось похожі нормальна людина переписувати історію не буде

  • @yaremaboiko8798

    @yaremaboiko8798

    11 ай бұрын

    @@user-lr1hp3ls9k ну ок, то може я помилився. Там дійсно дата, коли німці зайшли на територію срср, а не початок війни.

  • @redtrian5653
    @redtrian565311 ай бұрын

    9:41 точно перебуває😅

  • @Rysnipuzdaa
    @Rysnipuzdaa10 ай бұрын

    Дякую! Класний, інформативний контент! 💙💛

  • @himars_o_O
    @himars_o_O11 ай бұрын

    Та всім відомо чому. Дякую.

  • @vasylpavlovskyi7909
    @vasylpavlovskyi790911 ай бұрын

    Дякую за чудове відео. Щоправда, в кількох фрагментах є повторення тексту.

  • @volodymyrhor1461
    @volodymyrhor146111 ай бұрын

    best of the best

  • @andriiserdiuk6001
    @andriiserdiuk60014 ай бұрын

    Бідність і корупція : біч Африки і України. Робіть висновки, шановні глядачі !

  • @yamitahari8319
    @yamitahari831911 ай бұрын

    Гадаю треба було приділити більше уваги колоніальній політиці Китаю

  • @sweetbrownie5430
    @sweetbrownie543011 ай бұрын

    Це дійсно повчально

  • @VadimChickaChickatila
    @VadimChickaChickatila11 ай бұрын

    Перші дві хвилини подивився в тік тоці😅

  • @user-re9tp7ix3f
    @user-re9tp7ix3f11 ай бұрын

    не працюють і не хочуть тому і бідують нащо годувати їх

  • @user-cr4xl1el9q
    @user-cr4xl1el9q10 ай бұрын

    Дякую за солов'їну🇺🇦💪

  • @coconut7141
    @coconut714111 ай бұрын

    Дякую за працю. Але я не згоден з 40% того що ти розповів. Я прожив там 5 років и можу сказати що проблема в Африканських країнах (я про Гану та Нігерію) це те що немає середнього класу ( чи заможні чи бідні ), їм проще вкрасти чим працювати, корупція взагалі тотальна,всю гумонитарну допомогу вони продають своїм же , з медициною все добре але є нюанси (є безплатні ліки для хворих але вони їх усі крадуть та продають, на помість кажуть: -закінчилось йди купляй в аптеці чи у мене), висока смертність це так але причиною є той факт що вони йдуть до шамана і тільки коли вже зовсім все погано то йдуть до лікарні(точніше їх привозять), ще високий рівень інфекцій який вони тільки поширюють(тільки тому що ковід почали мити руки). ситуація з малярією теж тяжка... ООН ти багато інших організацій витрачають багато коштів на те щоб спреяти міста та села (для ліквідацій комарів носіїв малярії) але вони спреять водою а гроші крадуть. великі налоги десь 60% тому і ціна високі. вода дуже дорога не тому що її тяжко достати а тому що їм так вигідно. так що якщо все підсумувати то є тільки три проблеми - це крадіжки, корупція та ледацюги. Дуже цікаво чому не слово о расизмі який там процвітає? З історією теж не зовсім згоден, але це таке. Всі останні воїни які буди в Африці то перевороти які зробили свинособаки (руськи) - і це факт. І саме цікаве що вони добувають нафту, золото та алмази та потім їх продають через ті ж сами країни до Америки Індії та Китаю потім ці гроші везуть до себе чи міняють на ракети щоб нас бомбити. Америка та Франція загубили свій вплив на Африку, нажаль зараз там вплив Індії, Китаю та свинособак. Як що у когось є питання - відповім.

  • @bandy3333
    @bandy33339 ай бұрын

    Бідні бо дурні-дурні бо бідні

  • @helgaard5842
    @helgaard58429 ай бұрын

    контент топ

  • @user-yy9ov2jc2n
    @user-yy9ov2jc2n11 ай бұрын

    Цікава тема! У книзі Джареда Даймонда, Зброя, мікроби і сталь, є взагалі крутий аналіз того, чому Західний світ (ЄС, США та інші демократичні країни) заможніший, на відміну від інших країн. Він розглядає купу різних факторів, серед яких: різноманіття тварин та рослин на кожному континенті, на той час, коли там почали заселятися перші люди тощо

  • @josssun

    @josssun

    11 ай бұрын

    А ще там не насаджаний комунізм)

  • @user-fv6iu9nl2c

    @user-fv6iu9nl2c

    11 ай бұрын

    Они богатые потому что у них везде были колонии,у Британии и сейчас есть.Остались у них колонии которые пригодны для использования,а отработаные бедные.В Африке много рудников полезных ископаемых,алмазов драг камней,но им это не принадлежит.

  • @ivanvynnyk1574

    @ivanvynnyk1574

    10 ай бұрын

    ​@@josssunпруфи з книги будуть що вказують на це, чи лише пусті слова?

  • @user-tr3oo3ku9y

    @user-tr3oo3ku9y

    9 ай бұрын

    Видел эту книгу , но пока не читал

  • @Drogobych95
    @Drogobych959 ай бұрын

    Підписуюсь на черговий,цікавий україномовний канал !!!

  • @katrinfilipicheva7836
    @katrinfilipicheva783611 ай бұрын

    Чудовий матеріал, чудова подача, жахлива та болісна тема. За своїми бідами ми всі забули, що є країни де все ще гірше навіть без війни.

  • @Coole000
    @Coole00011 ай бұрын

    Взагалі проблема в тому що "прибуток від залізниці" може бути дуже негативним, як це відбувається в багатьох країнах Європи, і головний бенефіт для країни тут в тому що вона може налаштовувати логістику, доки видатки за залізницю платить закордонна контора.

  • @angelika2346
    @angelika23467 ай бұрын

    Чи могли б ви сказати, якими джерелами інформації ви користувалися для розробки цього відео? Я пишу статтю в унівеситет на цю тему, тому цікавлюся. Дякую)

  • @alexkonoplian
    @alexkonoplian11 ай бұрын

    Логічно, поки розвиток суспільства відстає від глобального, континент приречений на стагнацію. Але ж, і про успішні кейси майже нічого не сказано)

  • @adamkryha9994

    @adamkryha9994

    11 ай бұрын

    2У Африці штучно стримуються стандарти цивілізації. А саме - Африку віддано на відкуп "цивілізованим" корпораціям "розвинених" країн. Тобто, допускається подвійний стандарт для корпорацій: беззаперечне дотримання законів цивілізації тільки на території "розвиненої цивілізації". Але цивілізаційні злочини в Африці не є предметом "цивілізаційного" засудження та переслідування. Виправдовується це надвеличезним постачанням ресурсів для високих технологій. Місцеві уряди не захищають інтереси людей - достаток чиновників забезпечується корпораціями. Тобто люди позбавлені можливості(!) ефективного самоврядування та саморозвитку. До того ж уряди фактично зацікавлені та просувають інтереси корпорацій у розподілі та захопленні нових територій для бізнесу. Це призводить до підтримки війн та конфліктів. Це не нормально з моральної точки зору людської цивілізації. Але схоже ситуація змінюватиметься в добрий бік. Якщо уряди "розвинених" країн приведуть корпорації своїх громадян до загального скрізь закону. Африканці ж як люди - набагато менші сволоти по-людськи, ніж багато "освічені історією цивілізацій г.внюки". Африканці мають гарну перспективу хороших людяних і високоцивілізованих людей.

  • @user-ux1xh2le9b

    @user-ux1xh2le9b

    11 ай бұрын

    Какие менно цивилизационные преступления западных корпораций. Конкретные примеры?

  • @user-ux1xh2le9b

    @user-ux1xh2le9b

    11 ай бұрын

    *именно

  • @kseniyadiskaya1586
    @kseniyadiskaya15869 ай бұрын

    😢 виходу із цієї ситуації просто немає! Що Північна Корея, що країни Африки приречені на страшне життя!

  • @ua-wc1kp
    @ua-wc1kp11 ай бұрын

    Як фінансово допомогти каналу?

  • @krom4588
    @krom458811 ай бұрын

    Хто володіє портом у Гані?

  • @user-wm1yx2dr4g
    @user-wm1yx2dr4g11 ай бұрын

    Хто їм лікар, ми після совка вижили, і в нас не має найбільших покладів золота та драгоціного каміння, якщо руки з сраки то їх не витягнеш

  • @adamkryha9994

    @adamkryha9994

    11 ай бұрын

    21У Африці штучно стримуються стандарти цивілізації. А саме - Африку віддано на відкуп "цивілізованим" корпораціям "розвинених" країн. Тобто, допускається подвійний стандарт для корпорацій: беззаперечне дотримання законів цивілізації тільки на території "розвиненої цивілізації". Але цивілізаційні злочини в Африці не є предметом "цивілізаційного" засудження та переслідування. Виправдовується це надвеличезним постачанням ресурсів для високих технологій. Місцеві уряди не захищають інтереси людей - достаток чиновників забезпечується корпораціями. Тобто люди позбавлені можливості(!) ефективного самоврядування та саморозвитку. До того ж уряди фактично зацікавлені та просувають інтереси корпорацій у розподілі та захопленні нових територій для бізнесу. Це призводить до підтримки війн та конфліктів. Це не нормально з моральної точки зору людської цивілізації. Але схоже ситуація змінюватиметься в добрий бік. Якщо уряди "розвинених" країн приведуть корпорації своїх громадян до загального скрізь закону. Африканці ж як люди - набагато менші сволоти по-людськи, ніж багато "освічені історією цивілізацій г.внюки". Африканці мають гарну перспективу хороших людяних і високоцивілізованих людей.

  • @user-wm1yx2dr4g

    @user-wm1yx2dr4g

    10 ай бұрын

    @@adamkryha9994 мені похуй, нагадай наступний раз коли посли з Африки будуть їхати нас та казати що тут не має війни та домовлятись із хуйлом, не забудь нагадати

  • @Greg-lj2tn
    @Greg-lj2tn11 ай бұрын

    Класне відео,але є одне зауваження,у відео 2 рази було дублювання озвучки.

  • @Alex_Pro_A
    @Alex_Pro_A11 ай бұрын

    Щось назва відео вводить в оману. В відео не історія перемог над бідністю, а радше константування причин тієї бідності(

  • @user-sm7wu1bp5e
    @user-sm7wu1bp5e11 ай бұрын

    Як це все знайомо. Страйболізм...

Келесі