ОЗНАКИ того що МИ В СИМУЛЯЦІЇ! [ЩОЗАН!?]

Ойын-сауық

Аргументи до того що світ це симуляція, матриця чи просто твоя уява 🙃
банка збору на шуліку:
send.monobank.ua/jar/4bA7brU2or
5375411207946653
більше інформації про сам збір:
pC0gudIAtg...
Календар Майбутнього:
bit.ly/3vhQnFh
підтримати канал можна тут:
ютуб спонсорство:
/ @_bakai
бай мі е кофі:
www.buymeacoffee.com/bakaisCo...
патреон:
/ bakaiskii_patron
монобанка:
send.monobank.ua/jar/6LmBvY983B
музика на інтро і фон від цього генія - / bakay_music
Ну і звісно буду дуууже радий тебе бачити тут:
💎 Телеграм - t.me/+9n8JTBoFcK4xNTky
🍱 Інстаграм - _bakai
таймкоди
00:00 - Вступ
01:00 - ідея симуляції світу
02:20 - аргументи Бростома
05:00 - глюки нашої планети
05:35 - ефект Мандели
07:20 - відчуття дежавю
10:55 - інопланетне життя
12:20 - симуляція всесвіту
15:48 - експеримент з двома щілинами

Пікірлер: 315

  • @rybinded
    @rybinded6 ай бұрын

    Стосовно Фреді Меркюрі. Він співає "of the world". Але не в ранніх записах пісні, а в більш пізніх. Наприклад, це можна почути на записі концерту Live Aid 1985 року.

  • @acousticsdk

    @acousticsdk

    4 ай бұрын

    Дякую) відлягло))

  • @taras-shostak

    @taras-shostak

    4 ай бұрын

    Те саме хотів написати, точно ж це чув)

  • @OlesMenzer

    @OlesMenzer

    3 ай бұрын

    Не здивуюсь, якщо автор про це знав і просто хотів пожвавити обговорення для просування видива)))

  • @rybinded

    @rybinded

    3 ай бұрын

    @@OlesMenzer Я теж про це думав)))

  • @Yurcheua
    @Yurcheua6 ай бұрын

    Про Queen - це не ефект мандели, це дві версії. Версію з кінцівкою Of the World можна знайти за пошуком Queen - We Are The Champions (NO MANDELA EFFECT!!!)

  • @lukovenkoas
    @lukovenkoas5 ай бұрын

    Так, доказів за чи проти немає і навряд будуть найближчим часом, окрім одного. Ми таки свідомо створемо НЕПОГАНУ симуляцію НЕВЕЛИЧКОГО світу і з'ясуємо остаточно, що це можливо. І для цього не буде потрібен ком'ютер розміром із Всесіт, чи щось таке. Вже зараз віртуальні світі покажи ти їх людині із 50-х були б реалістичними, а вони симулються на кишенькових пристроях. Взагалі ком'ютерам ще 100 років немає від виникнення - безглуздо казати, що вони чогось не зможуть прям аж НІКОЛИ. Поспостерігайте хоча б мільйон років - дайте шанс. А для мене вагомий + до теорії симуляції це те, що все навколи будується із... по суті нічого - атоми то ж не сталеві кульки із підручників, а 99,9999% нічого та решти із інших частинок, які теж у свою чергу краще описати как нічого із вмістом математики. Таки собі "пікселі/вокселі" у біль складній формі.

  • @serko5942

    @serko5942

    5 ай бұрын

    майнкрафт на максималках?)

  • @alyonaganzha6129
    @alyonaganzha61296 ай бұрын

    У live версіях цієї пісні Фредді дійсно співає "We are the champions of the world"

  • @OlesMenzer

    @OlesMenzer

    3 ай бұрын

    Не здивуюсь, якщо автор про це знав і просто хотів пожвавити обговорення для просування видива))))

  • @PSEVDO-STALKER
    @PSEVDO-STALKER5 ай бұрын

    Безперечним доказом що ми в симуляції, є випадки коли ти шукаєш якийсь предмет, та не можеш знайти. А потім раптом він виявляється на самому видному місці. Тобто він не завантажився одразу, а як тільки відвертаєтесь - оператор симуляції його одразу завантажує, майже під вашим носом 😅

  • @tandina16

    @tandina16

    5 ай бұрын

    А я завжди думала, що це доказ існування домашнього барабашки😅

  • @capitalmoving10
    @capitalmoving105 ай бұрын

    нічого нового для себе не почув, але все-одно дякую за відос. Також, якщо задуматись, то навіть якщо все - симуляція, то це абсолютно нічого не міняє, бо наші думки, почуття і все життя взагалі не стають від цього якимось несправжніми чи підробними. Якщо вам відріжуть палець, то вам буде абсолютно ПОХ чи живемо ми в симуляції, чи це все - справжне, бо біль буде така, що мало не здасться!!! Мені більше подобається ідея, що ми живемо у свідомості, тобто вся реальність і всесвіт є самосвідомими і саме тому людина має свідомість і пізнає цей світ в першу чергу через свідомість. п.с. де взяв уривок відео 2:32 - 2:46 ? дуже потужний!

  • @alexalex7683
    @alexalex76835 ай бұрын

    Аргументи проти дуже слабкі. По типу це який повинен бути комп'ютер чи обчислювальні потужності - ми гадки не маємо які методи обчислення будуть в нас навіть через 100 років, як і не могли уявити сьогодення 100 років тому. Що казати про 1000 років чи 10к, 100к? Якщо програмувати сучасними методами таку симуляцію, то звісно необхідні якісь сверх потужності, але теж тільки при умові що ми порівнюємо їх з наявними в нас на зараз. Аргумент про науковий метод зовсім не туди, тому що не можливо довести що це точно симуляція, для цього нам потрібно мабуть вийти з неї та побачити зі сторони, що мабуть не можливо. Чи навпаки, не можна довести що це точно не симуляція, тому що будь які доводи можна спростувати тим, що це і є елемент симуляції. Наприклад для того щоб ми так вважали. Тому це дві рівнозначні не доказуємі теореми. І то що світ вважав що він справжній весь час до того, не робить цю версію більш надійною і не потребуючий доказів, так? Нам залишається логіка, яку і виклав Нік Бостром і ти озвучив на початку свого відео - про те що в нас є тільки три варіанта - 1)будь яка цивілізація знищує себе до того як стане спроможна зробити таку симуляцію - дуже сумнівно, навіть якщо ми так і зробимо інші цивілізації могли вижити, та і в нас хороші шанси. 2) Створення такої симуляції чомусь не цікаво будь кому - це взагалі дуже малоймовірно. 3) Якщо перші два варіанта не правда то ми з дуже дуже великою імовірністю знаходимся саме в симуляції, тому що хтось таки її вже зробив. І імовірність того, що наш світ це той самий перший базовий 1 до мілліарда як казав Маск (відношення до нього як до людини в мене таке саме як в тебе, але він не дурак) От і можемо робити висновки для себе, є купа непрямих доказів що це таки симуляція і майже нема що такі ні. Але як я писав вище, точно ми це ніколи не зможем з'ясувати, хіба наш Творець захоче нам це продемонструвати власноруч ) А тема дуже цікава, за відео лайк.

  • @the_void856
    @the_void8565 ай бұрын

    Кілька супер-монотонно пожованих фактів без явної структури і висновку. Як на мене - це крінжа. Але теми класні і ніша в українському ютубі ще дуже слабка, тому бажаю вам успіхів.

  • @user-zh4qx9ck1n
    @user-zh4qx9ck1n6 ай бұрын

    Не розумію автора коли він каже "Ви уявляєте який повинен бути комп'ютер щоб це обчислювати" або ж "Скільки треба енергії і звідки її брати" тут можна сказати що в людей взагалі з уявою можливого проблеми. Адже років 100 тому ніхто не міг уявити що буде ком'ютер та ще й в кишені, так само і з енергією ми не можемо уявити як і в яких об'ємах буде добуватись енергії також років через 100 тож обґрунтовувати на цьому спростування також не коректно. А от про дежавю повністю згоден маячня це, а не "перезавантаження матриці".

  • @realiity

    @realiity

    6 ай бұрын

    Все просто, щоб зрозуміти те що ви пишете - потрібно вміти порівнювати і змінювати маштаб подій. Автор відео називає таких людей фріками і ставиться до них с упередженням. Тобто він, щоб не бути фріком - так не робить, або не вміє. Тому він жеве сьогоднішнім днем, як сліпе кошеня.

  • @OlesMenzer

    @OlesMenzer

    3 ай бұрын

    Років 100 тому ніхто не уявив би комп'ютер в кишені. І електроніка дуже швидко розвивалась. Тепер не буде. Розумієте, це як зростання з низького старту. Не складно подвоювати потужність щороку поки технологія нова і примітивна. Зараз людство все ближче до мінімальних можливих розмірів елементів обчислюваної техніки. Фізику не обдуриш.... Розвиток буде. Потужності будуть зростати. Але з кожним разом зростання буде все повільнішим, менш суттєвим, дорожчим, складнішим. Не очікуйте такого стрімкого розвитку як раніше... З іншого боку, зараз розвиток нейромереж. Також ще буде розвиток квантових комп'ютерів (вони зараз також дуже великі і складні, і слабкі, можливо надалі з цим буде краще). Але це вже зовсім інша історія.

  • @realiity

    @realiity

    2 ай бұрын

    @@OlesMenzer рокiв бiльше ста, уявляли i навiдь писали про це книжки. Люди в своїй бiльшостi як мавпи, но не на стiльки ж)

  • @OlesMenzer

    @OlesMenzer

    2 ай бұрын

    @@realiity подивіться на фантастику 70-80х, і навіть 90х. Маючи навіть великі бюджти і спецефекти, більшість малювали майбутнє з якимись нереальними технологіями, але найпростіші і побутові речі не могли тоді уявити які будуть навіть через 10 років і зображували те що було актуальним на той час.

  • @orest_murii
    @orest_murii6 ай бұрын

    Я колись півночі шукав відео про Діда Панаса 😂😂😂 і в кінці поняв, що це @@@ня малята 😂😂😂

  • @yakui_ua
    @yakui_ua6 ай бұрын

    Всю дорогу ми використовуємо моделювання, симуляцію, інтелект. І нам ще непонятно що уві снах відбувається, я вже здогадку зробив у себе, але покищо ми уві снах можем моделювати і перебувати у в своїх internal симуляціях, а організм навіть без участі свідомості використовує моделювання, щоб проробити досвід пройдешнього дня. Немає одної матриці, немає одної гри в яку всі примусово грають. Є - симуляціЇ, купа різних ігор, буквально і компьютерних, відеоігор. Є люди що добровільно - або з ніщети - не грають або взагалі не знають що таке навіть телефон. Які там симуляції які технології ало! Планета не синхронна максимально. Все що ви знаєте про хаос - це все про нас із вами, про планету. Такшо зараз не до думок Чи ми в симуляції - ні, ви живете блять ебану брутал RAW alpha версію недрізаної недошліфованої і місцями наскрізь згнилої реальності

  • @oleksiiderkach4840
    @oleksiiderkach48406 ай бұрын

    Дякую за відео!

  • @mhevak
    @mhevak5 ай бұрын

    Ви ж самі показали як Дарт Вейдер каже "Люк, Ай ем йо фазер"...

  • @Dis4ster007

    @Dis4ster007

    18 күн бұрын

    Він каже "No, I am your father"

  • @kayola_art
    @kayola_art6 ай бұрын

    Власне, окрім тези "теорія симуляція не є науково доведеною" я не почув ніяких аргументів на користь реальності нашого світу, та й цю, власне, тезу, назвати аргументом також складно. На відміну від аргументів на користь симуляції. "Не пітдримуєттся науковою спільнотою", "не проходить перевірки науковим методом".... Це просто слова. "Чайник Рассела": неймовірно хитра теза, яка покладає питання доведення теорії яка не узгоджується з науковою парадигмою (до прикладу, теорія симуляції) на тих, хто цю теорію стверджує, а не на їх опонентів. Але це хиба й маніпуляція. Про штучність всесвіту сказано достатньо, в тому числі й філософами що жили тисячі років назад. Аргументів реальності цієї тези наведено достатньо. Аргументів проти - майже не наведено. Існує метод доведення на основі гіпотетичного припущення протилежної тези - якщо протилежна теза не витримує критики й має явні хиби, вона визнається хибною, а значить першопочаткова теза є вірною. Саме це й відноситься до питання штучності всесвіту: у відео все перелічено, не вистачає лише висновків 😊

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    6 ай бұрын

    тут помилковим припущенням є те, що обов'язок надання доказів лежить на тих, хто заперечує теорію симуляції. Насправді, той, хто висуває гіпотезу, несе відповідальність за надання доказів на її підтримку, а ті докази які є вони або просто філосовські, або спекулятивні як у випадку з щілинами

  • @grayaudio8657

    @grayaudio8657

    6 ай бұрын

    ​@@_BAKAIЦе не так. Бо твердження 'ми в симуляції і 'ми в базовій реальності' рівнозначні.

  • @user-zh4qx9ck1n

    @user-zh4qx9ck1n

    6 ай бұрын

    @@grayaudio8657 Для двох жаб, що живуть у колодязі і не можуть звідти вилізти, це також базова версія реальності. І якщо одна з них скаже що вони живуть у колодязі, а за ним велечезний світ, інша це може спростувати відсутністю науково доказових фактів. Але це не значить що перша жаба помиляється чи спекуліє.

  • @kayola_art

    @kayola_art

    6 ай бұрын

    @@grayaudio8657 я про це й кажу. Тези самі по собі рівнозначні. Але наукова спільнота за відсутності аргументів на користь своєї тези впарює нам ілеї з чайником рассела)

  • @Make_it_easy001

    @Make_it_easy001

    5 ай бұрын

    ​@@_BAKAIТак 😆 Людина наводить приклад Чайника Рассела, при цьому сама ж вимагає довести його відсутність. Нажаль, не розуміє, що довести відсутність чогось не можна. Зате існують такі речі, як часо-просторові сингулярності та поведінка субатомних часток, які не підлягають математичному обчисленню та створенню діючої моделі. Якщо ми й живемо в симуляції, яку створила всемогутня надістота, то ця симуляція фізична та доторканна, а не цифрова та абстрактна. Ми - мурашина ферма, а не Сімси.

  • @kovalskyi
    @kovalskyi6 ай бұрын

    Ооо, це мій улюблений випуск 🫶

  • @NymphMichayo

    @NymphMichayo

    6 ай бұрын

    життє

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    6 ай бұрын

  • @3dsolutions423
    @3dsolutions4236 ай бұрын

    Не зовсім вірно, так категорично розмежовувати філософію і науку. Адже філософія є складовою частиною любої науки, це типу як максимальний левел теорії в науці. Це та межа, саме на якій здійснюються всі відкриття і наукові прориви. По суті якби не було філософії, не було б і науки. Принаймні такої, як ми її знаємо.

  • @Make_it_easy001
    @Make_it_easy0015 ай бұрын

    С приводу Мандели, люди мабуть просто плутають його з іншим схожим діячем. Про фразу "Люк, я твій батько" на диво, пам'ятають ті люди, які, мабуть, і не бачили Зоряних воєн. Просто в такій формі її вживають цитувальники, щоб фраза не втрачала контекст і зміст. Це й запам'ятовує більшість. А найбідьш безглузда змова навколо пісні Квінс. "Cause we are the champions of the world" Меркюрі співає в кінці кожного приспіву, окрім самого останнього. Тобто, у людей автоматично формується бажання доспівати приспів до кінця.

  • @Lareim

    @Lareim

    5 ай бұрын

    Зашел чертик который быринтко «по фактам» раскидал в трех словах и свесил яйца с дивана… Нет,не путают никого,Мандела это как навальный был,ты не спутаешь Навального с Ходорковским,все правильно люди помнят,на то он и эффект. Не 10 или 20 тысяч а пол планеты и пол планеты. Ну тебе то смысл доказывать …ты понял мир.красава

  • @Make_it_easy001

    @Make_it_easy001

    5 ай бұрын

    @@Lareim Не, чепушило, это ты на диване. А я только что у всего взвода спросил. Из 32 человек ни один не подтвердил "эффект". Правда, половина в принципе не знают о судьбе Манделы после его политической деятельности. Но о смерти в тюрьме не слышал никто.

  • @Logined85
    @Logined856 ай бұрын

    Кльовий випуск!Дуже цікава тема, чекаю на продовження.П.с.гта - розпіарена блювота

  • @Rulik777
    @Rulik7775 ай бұрын

    Я особисто схиляюсь до того, що ми живемо не в симуляції. Але шкодую про це. Легше було б жити, знаючи, що не варто боятися хибного вибору у житті, чи навіть смерті

  • @Ne_Ne_Vova_UA

    @Ne_Ne_Vova_UA

    5 ай бұрын

    Просто зареспавнишся

  • @n.e.o.m.a.n.
    @n.e.o.m.a.n.5 ай бұрын

    Тема навіть на половину не розкрита, по аргументам з доказовою базою, можна взяти з цього відео тільки корпускулярно хвильовий дуалізм, а ще є залежність швидкості плину часу від швидкості руху, а також залежність від гравітаційних полів великої сили. Якщо опиратись на теорії відносності про залежність швидкості плину часу, наша реальність може симулюватись хоч на калькуляторі, просто у реальності на рівень вище швидкість стріли часу має бути швидшою на порядки. Та ж таки аналогія зі слабким компютером і іграми без синхронізації по таймеру, NPC не бачить що його реальність умовних 10 кадрів на секунду, тому що його 1 секунда тягнеться наприклад 12 наших секунд.

  • @user-jr2mm5sn6k
    @user-jr2mm5sn6k6 ай бұрын

    Ти супееер

  • @mtfruit_exe
    @mtfruit_exe6 ай бұрын

    класне відео та цікава подача)) те, що ти робиш, це круто, бажаю подальшого успіху і хорошого вечора🌸🌸🌸

  • @TopTrandLife
    @TopTrandLife5 ай бұрын

    А я думаю що все-таки в рамках пропусків системи корекції спогадів, фішка з іншими спогадами може звучати реалістичною😁

  • @who_is_pavel7033
    @who_is_pavel70336 ай бұрын

    заліп. 🔥🔥🔥

  • @user-yy6jy1jj2z
    @user-yy6jy1jj2z6 ай бұрын

    Памʼятаю, натрапляла колись в літературі на пояснення дежавю. І на жаль точно не памʼятаю. Можливо, хтось тут теж про таке читав і може нагадати?) здається, йшлось щось про короткочасну і довгочасно памʼять, які неправильно накладаються під час першого сприйняття події. І тому нам здається, що це вже було. Тоді не дивно, що у дітей це відбувається частіше

  • @makarplakhotnyk9026

    @makarplakhotnyk9026

    5 ай бұрын

    У багатьох філософів дуже розмите розуміння слова "пояснити". Часто під "пояснити" вони розуміють "переказати своїми словами, навести якісь аналогії і способи запам'ятати"

  • @user-yy6jy1jj2z

    @user-yy6jy1jj2z

    5 ай бұрын

    @@makarplakhotnyk9026 це була медична література, так що філософії в ній було мінімум)

  • @ani_evi

    @ani_evi

    5 ай бұрын

    Таке саме пояснення читала десь місяць назад в інтернеті просто на якомусь сайті))

  • @user-bx1wo8cy1e

    @user-bx1wo8cy1e

    3 ай бұрын

    "Це ж було уже" (с) Л. Кучма. У старших людей не тільки більше подій відклалось у пам'яті, а й інформаційного шуму, яким ці події захаращені. Тому складніше згадати, що це було вже. Кожного разу як ви щось згадуєте - ви спочатку згадуєте попередній раз коли намагались згадати. І тд. І аж в кінці цього ланцюжка з пам'яті відкопається реальний спогад. Іноді ми можемо спонтанно зайти в середину цього ланцюжка спогадів і згадати подію лише через те, що стались події схожі, які асоціювалися у вас раніше з даною подією. Наприклад ви десь заховали якусь річ. При цьому за стіною сусіди сварились і били посуд. І от ви ніяк не можете згадати де та річ, поки випадково не почуєте як розбивається тарілка. А ще дежавю - це максимально схожі події, а не однакові. Іноді вони стаються не вдруге, а втретє і в четверте.

  • @mctristar
    @mctristar5 ай бұрын

    Дякую. Підписався. Більше цікавих відео 💪💪

  • @Andriy_Kluch
    @Andriy_Kluch5 ай бұрын

    13:37 "Симулюючи весь⁉️Всесвіт. Дуже багато людей в тому числі і вчених, не розуміють суті слова ВсеСвіт. ВсеСвіт - це Світ Усього. Будь-яка симуляція буде безмежно малою частиною безмежного Всесвіту. Дискутувати про можливість симуляції Всесвіту, це всеодно що, вважати реальною можливість існування жінки, яка народила сама себе.

  • @dr.fighter4567
    @dr.fighter45676 ай бұрын

    Чесно, якщо всю інфу з цього відео перемішати, то я б сказав що ми скоріше живемо в онлайн survival грі... просто проведіть аналогії і будете вражені. типу в кожного є свій "ігровий майданчик", і в своєму комп'ютері завжди обчислюється свій мозок для кращої оптимізації.

  • @realiity

    @realiity

    6 ай бұрын

    Все правильно. Проводити аналогії чи порівняння - це і є основа людства, а цей поц називає всіх людей фріками, ще на самому початку

  • @alisator
    @alisator3 ай бұрын

    У теорії симуляції мене найбільше цікавить питання «шоб шо?» Чому комусь потрібно робити таку симуляцію? Для кого? Для чого? Яка мета? Це ж просто немає сенсу🤷‍♀️ А також, чому створили таку нудну реальність? Не могли зробити нас ельфами і додати драконів якихось, магії😅 як вже є такі потужності для симуляції, то зробили б вже все цікаво😒😒

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    3 ай бұрын

    навіщо існує тоді гта5? щоб що? 😁

  • @TopTrandLife
    @TopTrandLife5 ай бұрын

    Дякую це було класно😊

  • @GloryToUkraine.420
    @GloryToUkraine.4205 ай бұрын

    Чудовий кінець) а я завжди задумуюсь, як Гомер Сімпсон «що би на мому місці зробив Ісус?»😅а то буває відчуття, що це все ніби сон і я просипаюсь, а там все знають і тоді і адреналін підскакує і страх розуміння, за кожну погану дію, розуміння чим є насправді життя, далі не пам’ятаю, бо далі повернення назад до нашої реальності, без пам’яті про істину, но з осадом на душі…) в кого так буває?) ніби у сні дав дупля, що спиш, але до кінця не просипаюсь, бо тут ще не закінчив дещо

  • @viktorvelikodniy3769
    @viktorvelikodniy37696 ай бұрын

    А ще світ може бути ілюзією і сновидінням. Але не нашим сновидінням.

  • @Insomnia...

    @Insomnia...

    6 ай бұрын

    Сновидінням Ктулху...

  • @slavafox1739

    @slavafox1739

    6 ай бұрын

    Цей коментар висловлює філософську точку зору про природу реальності. Однак, незважаючи на цікаву ідею, він залишається досить абстрактним і позбавлений конкретних аргументів. Додавання більш конкретних прикладів або пояснень могло б посилити аргументацію і зробити висловлювання більш переконливим, а так це просто ще одна абсурдна теорія. Якщо чесно, то теорія про плоску землю звучить переконливіше, ніж ця.

  • @kayola_art

    @kayola_art

    6 ай бұрын

    А як назвати симуляцію з точки зору цивілізацій, яка не здатна розробляти власні симуляції? Як описати зрозумілими аналогіями? Правильно: Ілюзії, Сновидіння, Майя...

  • @izum931

    @izum931

    6 ай бұрын

    То хто ми, Чжуан Цзи, якому наснилось, що він метелик, чи ми метелик, якому наснилось, що він Чжуан Цзи🤔

  • @IngvarMuller
    @IngvarMuller2 ай бұрын

    В 1960 році Станіслав Лем написав оповідання "Доктор Коркоран", де точно описав створення не просто комп'ютерної симуляції, а фактично нового світу, при цьому він був населений мільйонами людей, але "реальними" (такими, що усвідомлювали себе) були лише кілька осіб (щось 7 чи 8), а решта - просто боти. І весь цей "безмежний" світ поміщався в невеликій скрині. Це в 1960 році. Жодних комп'ютерних ігор ще не було. Та найголовніше - стверджувалось, що у цих "реальних" осіб нема жодної можливості дізнатися про свою "віртуальність". А насправді Лем сказав: у нас з вами нема жодної можливості дізнатись - ми реальні, чи змодельовані. Тобто вже тоді Лем припустив, що для симуляції не потрібно створювати імітацію всесвіту. Достатньо створити картинку в свідомості віртуальної особистості. Ще цікаве трактування віртуального життя і його співвідношення з реальністю - у фільмі "13-й поверх". Вийшов практично одночасно з "Матрицею", але не такий розкручений. Зате в рази глибший. Ще цікавий аспект - у фільмі "Нірвана". Теж ровесник вищеназваних фільмів. Бачте, тоді ідея витала в повітрі. Що стосується дежавю, то найбільш цікаве пояснення, яке я чув: це одночасний запис події в короткострокову та довгострокову пам'ять людини. Звідси і виникає відчуття, що це вже було, бо про одну подію є фактично два спогади. Про ефект Мандели. Нам варто не забувати, що в людей виникають різні спогади не про події, а про їх освітлення в ЗМІ. Тобто, мова йде не про реальний світ, а про медіа-простір, там свої нюанси))

  • @NeoBatiar
    @NeoBatiar5 ай бұрын

    якщо би ми жили в симуляції, тоді поняття наукової фантастики би не мало місця, все це було би наукою, наприклад подорожі в часі. а по друге, якщо ми в симуляції, то для чого створювати таку недолугу симуляцію як наш світ? чому б не створити її ідеальною?

  • @yura1717
    @yura17175 ай бұрын

    💥👍

  • @LiudmylaNovatorova
    @LiudmylaNovatorova5 ай бұрын

  • @kaloogine
    @kaloogine6 ай бұрын

    Кожен раз, коли я сам у кімнаті вирішив подлубатись в носі або почесати сраку, я відчуваю, що мене записує всесвіт

  • @Max909090909
    @Max9090909096 ай бұрын

    Задля закінченого образу Адепта не вистачає шапки з фольги, а то більше на злодія походить. 😅

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    6 ай бұрын

    я думав про це, але це забралось б ту єдину нотку раціональності

  • @user-sd8dg2rl2t

    @user-sd8dg2rl2t

    6 ай бұрын

    Хоче вкрасти реальність)

  • @kristallkey9562
    @kristallkey95623 ай бұрын

    Як завжди дуже цікаво. Найкраща рубрика.

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    3 ай бұрын

  • @user-pz6os9ry9c
    @user-pz6os9ry9c6 ай бұрын

    Також ще один факт в доказ того, що ми в симуляції - це така величина, як довжина Планка - фундаментальна довжина менше якої нічого бути не може (або ж просто піксель, якщо говорити про теорію симуляції)

  • @realiity
    @realiity6 ай бұрын

    0:24 Ви демонструєте упереджене ставленя до людей які думають не так як ви, а воно зазвичай помиляється. Це не полюдскі. Я не є приспішником симуляції, але через ваше висміювання їх, я залюбки стану на сторону добра, на їх захист. Тільки тому що ви демонструєте не людску поведінку.

  • @Sonya_51
    @Sonya_515 ай бұрын

    Пропоную автору цих теорій відчути "прильот" наприклад міни біля окопу, відразу всі питання відпадають. Молитися починають 99,9 відсотків.

  • @user-rc2gy3od7p
    @user-rc2gy3od7p5 ай бұрын

    З такими темпами злоби і ненависті між людьми вже є сумніви,що наша цивілізація протягне 200 років,ми самі себе знищемо.

  • @user-bx1wo8cy1e

    @user-bx1wo8cy1e

    3 ай бұрын

    Коли ми знищимо світ, машини поселять нас у новій матриці і ми почнемо спочатку.

  • @AmenUrSetNibiru
    @AmenUrSetNibiru6 ай бұрын

    ))) ймовірність того, що ми в симуляції... 50х50 ))))

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    6 ай бұрын

  • @Blumhouse22
    @Blumhouse225 ай бұрын

    Дякую за відео

  • @Siryi_Wolf
    @Siryi_Wolf6 ай бұрын

    Людське око має роздільну здатність приблизно як камера 0,3 Мегапікселя, а оте FullHD що ми бачимо домальовує мозок. Тобто ми апріорі бачимо не реальність а її малюнок. А враховуючи швидкість сигналу та пропускну здатність біологічної мережі, ми навіть це бачимо з затримкою.... Прокидайся Нео! Поздоровляю, це ГТА-6 на Селероні!

  • @Liken_

    @Liken_

    5 ай бұрын

    Людське око не бачить світ в пікселях

  • @Siryi_Wolf

    @Siryi_Wolf

    5 ай бұрын

    @@Liken_ А камера взагалі бачити не може, в неї очей немає. Гаразд, то запропонуй свій варіант, в чому бачить око.

  • @Liken_

    @Liken_

    5 ай бұрын

    @@Siryi_Wolf людське око сприймає світ виловлюючи промені світла

  • @user-sd8dg2rl2t
    @user-sd8dg2rl2t6 ай бұрын

    😮😮❤

  • @user-cs5bj9vm9j
    @user-cs5bj9vm9j5 ай бұрын

    Хай квітне український ютуб 👍

  • @yurko_dubok
    @yurko_dubok5 ай бұрын

    Гарно❤

  • @DISMAS343
    @DISMAS3433 ай бұрын

    🎉❤

  • @olivia_hunter
    @olivia_hunter5 ай бұрын

    Трішки "фактів" прихильникам теорії. Земля раніше була пласка тому що ще не дописали мапу симуляції😂

  • @Liken_
    @Liken_5 ай бұрын

    Про Дарта Вейдера: Актори не знали, що в фільмі буде фраза "Люк я твій батько", але потім фразу спеціально передублювали, аби додати сюжетного повороту, тому це не ефект мандели

  • @Larko_-ci3vm

    @Larko_-ci3vm

    5 ай бұрын

    І We are the champions of the world співалося, просто не в оригінальному записі, а на концертах.

  • @luckyboy4504
    @luckyboy45045 ай бұрын

    Друже, дякую за цікавий контент українською! Удачі!

  • @tarik8300
    @tarik83003 ай бұрын

    Ще питання, що таке реальність світу. Бо симуляція не заперечує реальності того що відбувається ж. Просто це єдиний можливий спосіб існування, наприклад. Але то таке, а відео як завжди топ!

  • @ludada1000
    @ludada10003 ай бұрын

    Я думаю, що людство досягне такого розвитку, що повернеться в минуле і створить само себе. А на рахунок симуляції - був випадок, коли вилетіла у нас на очах якась "торпеда" нізвідки, безшумно пролетіла блисксвично метрів 200-300 і зникла у нас на очах. "Зникла" в прямому сенсі. Чи збій "матриці", чи летіла з одного виміру в другий, з одної паралельної реальності в іншу

  • @ttimosha__
    @ttimosha__6 ай бұрын

    За постер з Сенною - респект)

  • @vovabrag4402
    @vovabrag44026 ай бұрын

    Привіт дякую за вашу думку побільше би такого відео.

  • @kodymasergey
    @kodymasergey4 ай бұрын

    Поки я не подивився це відео, його не існувало, так що ваші коменти до цього моменту - ваші дежавю.

  • @timonmixvideo2641
    @timonmixvideo26416 ай бұрын

    Прикол в мене десь три дня назад сталося три дежавю підряд 😂 це що означає що я якийсь хворий або що в мене таке станеться ще через років сорок?

  • @olegkokailovych845
    @olegkokailovych8453 ай бұрын

    Маєш прочитати цей коммент. Дивись. Стосовно електронів і еффекту "спостерігача". Як ми можемо щось "побачтити"? Потрібно щоб світло від спостерігаємого обьєкту взіємодіяло з нашою стіківкою / або з вимірювальним прибором. Коли вмикають цейприбор для спостерігання за електроном, частину енергії він віддає для спостерігача. На таких малих масштабах вимірювання, навіть частина енергії для прибору для спостерігання достатня, щоб змінити проходження самого експерименту. Це вже давно доведено. А так гарно почав... як то кажуть -- напиздів мішок диму.

  • @Lypovetskyi
    @Lypovetskyi6 ай бұрын

    Жоден із наведених аргументів не переконав мене стати на бік прихильників теорії життя в симуляції. Усе це звучить абсурдно. А так то лайк за відео.

  • @RusHiPeaceDa
    @RusHiPeaceDa6 ай бұрын

    я дуже мало подорожую але дежавю стається частенько... останній раз було приблизно в періоді до тижня тому

  • @kayola_art

    @kayola_art

    6 ай бұрын

    Аналогічно. В мене навіть бували спільні де жа вю)))

  • @RomanMaliar
    @RomanMaliar4 ай бұрын

    Повний абсурд і маніпуляції, котрі розповідають з серйозною інтонацією й фейсом, та ще й під таку загадкову фонову музичку... щось є цікаве в такому форматі😅 Головне сильно не заграватись й не уподібнюватись якійсь битві екстрасенсів на стб, а постійно тримати в голові глядача думку, що це просто розважальний контент під чайок. Можливо жартів побільше додати треба, чи якось мемчики інтегрувати, чи побільше вставляти наукових спростувань.. Ті самі ефект мандели й дежавю доволі вже досліджені й пояснені. А так то успіхів

  • @klijasd
    @klijasd6 ай бұрын

    І що? Ну уявімо це симуляція, весь наш всесвіт, що це змінюж? Вуглицева форма життя все ще залишається такою ж випадковістю і формою матерії А що до версії "матриці" то цю гіпотизу можна відкинути просто як більш складну. Ну банально тому що більш ймовірно утворення всесвіту в якому ми жевем ніж утворення всесвіту в кому живуть істоти які створили наш всесвіт

  • @andriiblyznets2672
    @andriiblyznets26726 ай бұрын

    крутезне відео. Дякую!

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    6 ай бұрын

  • @yoky4644
    @yoky46444 ай бұрын

    Через таку призму зовсім інакше виглядає тормозіння прогресу релігіями) Вони просто намагаються продовжити цю катку якомога довше 😂😂😂

  • @igori3532
    @igori35324 ай бұрын

    Кожен з нас - модель ШІ в обмеженнях симуляції. Ціль людства (як багатьох різних еволюцій ШІ) .... Ну наприклад знайти відповідь на питання сенсу життя всесвіту та всього іншого:)

  • @oleksandrpinchyk6817
    @oleksandrpinchyk68173 ай бұрын

    По поводу дежав'ю не говори із насмішкою. Це є. Я сам прожив хвилин пять за дві події. При цьому були присутні інші люди яких не затронуло це дійство. Один із співрозмовників зник, просто розтанув в повітрі і знову зайшов у кімнату й проробив всі дії які вже він робив. Коли дійшло до моменту коли він зник я уважніше став придивлятись і коли він проскочив момент зникнення я зрозумів що вже він не зникне, дежав'ю пройшло. Інші троє не зрозуміли або були в дежав'ю також. Я зміг спостерігати мабуть тому що не попав під дію цього зсуву часу. Ніякої ейфорії чи стресу не було зовсім. Я навіть почуяв що так буде. Ось такі пироги малята.

  • @KKavun
    @KKavun6 ай бұрын

    відео топ, особливо задній фон на 10:05. Лайк поставив і вам раджу

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    6 ай бұрын

  • @vvellmovie
    @vvellmovie6 ай бұрын

    Відос, як завжди топ🔥🔥🔥

  • @user-yk3ym5he5w
    @user-yk3ym5he5w5 ай бұрын

    ❤❤❤❤🎉🎉🎉🎉

  • @oigen90
    @oigen903 ай бұрын

    Особисто знаю людей, які "бачили" як Дід Панас казав ту фразу по ТБ. От тільки за легендою це було чи не в 1970х, а ті люди народилися в 90х :)

  • @brovchenkoalex8659
    @brovchenkoalex86596 ай бұрын

    Матриця. )))

  • @rekrutlera
    @rekrutlera5 ай бұрын

    Що може бути приємніше, аніж дивитися на Вас, щоб відволіктися від навколишнього хаосу? Дякую за якісне відео.❤ Зі святами ❤ Миру, злагоди, добра

  • @user-fe8om3js2f
    @user-fe8om3js2f4 ай бұрын

    І ти створив силу 💪

  • @porozhnecha
    @porozhnecha6 ай бұрын

    Ми дізналися, що нічого не дізналися. 🙎

  • @Larko_-ci3vm
    @Larko_-ci3vm5 ай бұрын

    Після аргумента про "we are the champions of the world" вимкнув відео, усвідомивши рівень фартчекінгу автора.

  • @user-ky5eb8bs4t
    @user-ky5eb8bs4t5 ай бұрын

    У мене з дитинства було багато дежавю. Але коли моє життя стало більш-менш спокійним, дежавю зникли.

  • @romankhalupa7966
    @romankhalupa79664 ай бұрын

    Якщо ми в симуляції, то як просто і швидко прокачати свій юніт до міліонера?

  • @Jktu000000
    @Jktu0000005 ай бұрын

    У мене дежавю починає з'являтись коли напередодні мав інтенсивну тривалу мозгову роботу і як наслідок (мозгову (якщо таке буває)) втому, або увісні часто буває відчуття, що вже бачив "події" зі сну

  • @Jim_Klein
    @Jim_Klein5 ай бұрын

    Про діда Панаса, я пам'ятаю ще з дитинства і тоді і сперечався з цього приводу з друзями. І це дивно. З Манделою те саме.

  • @sarmatskif6660
    @sarmatskif66605 ай бұрын

    16:47 - електрон походу являє собою якусь таку штуку,яка для нас вигляда одночасно і хвилею і частинкою,хоча ні тим ні іншим не являється.

  • @vadimberg2136
    @vadimberg21366 ай бұрын

    Що робить уряд, коли дізнається про щось шокуюче? Правильно, все приховує. Вчені можуть просто не казати всієї правди, я впевнений, вони і не кажуть.

  • @yoshimitsu2212

    @yoshimitsu2212

    6 ай бұрын

    Все таємне завжди стає явним. Як би держава не намагалась щось приховати, знайдуться ті, які зможуть дістати необхідну інформацію. В нашому світі надто важно приховати щось. Та і сенсу в цьому немає, оскільки переважна більшість вчених керується дитячим ентузіазмом, жагою дізнатися щось нове.

  • @realiity

    @realiity

    6 ай бұрын

    А де ви бачили щоб вчені щось казали? Я не говорю про ноу-неймів які виступають від імені вчених, або блогерів, які називають гугл вченими. Ви вчених колись бачили?

  • @vadimberg2136

    @vadimberg2136

    6 ай бұрын

    @@realiity Британські вчені постійно щось кажуть. 😄

  • @realiity

    @realiity

    6 ай бұрын

    @@vadimberg2136 А ви точно впевнені що то саме вчені говорять? А ви впевнені що ви їх правильно зрозуміли? Ви перевіряли на власних дослідах?)

  • @user-wk1yt2dq9u

    @user-wk1yt2dq9u

    5 ай бұрын

    ​@@realiity як можна не вірити британським вченим?

  • @user-bp3tz1cy2e
    @user-bp3tz1cy2e6 ай бұрын

    Зробиш відос про мандрівників в часі

  • @Nmaruu
    @Nmaruu6 ай бұрын

    Все круто, але в мене питання до автора: Напочатку ролика в тексті пише, що астрологія і астрономія це фігня. До астрології питань нема, ну бо те, що зірки і планети і т.д. які знаходяться на величезній відстані якось впливають на характер, удачу і т.д. людини.. ну відверта фігня. Але до чого тут астрономія? Астрономія - це розділ фізики, який вивчає природу і рух космічних тіл. Без неї людство б не мало ні мобільного звʼязку, ні gps і взагалі б дотепер думала, що сонце обертається навколо Землі. То чому це фігня, а не наука?

  • @Papa-Rymska
    @Papa-RymskaАй бұрын

    Як тоді пояснити мою ситуацію? В університетському гуртожитку після пару днів по тому як я розбила дзеркало...може це з цим пов'язано не знаю....але.... Я заснула в шумі на пару хвилин. Коли прокинулася я була як у якійсь хмарі і згадую сон в деталях, які стануться впродовж моїх наступних 10 хв. Я настільки була в цьому впевнена що одразу розповіла своїм сусідкам про це.... Тобто що буде зараз впродовж 10 хв. і що буде зі мною..тобто що я зроблю в результаті чого вони побачать те і те. Я розповіла що бачила як іду по свій зошит до старости...і потім якимось чином за 1хв в слід за мною до нашої кімнати прилетять дуріти 5 хлопців. Хто саме не пам'ятаю зі сну бо вони з різних кімнат і сон був швидкий я не встигла розгледіти. Отже коли я повернулася до кімнати. Одразу постукали в двері. Я відчинила зі словами до дівчат " от дивіться, сюрприз".....залітають хлопці як навіжені і вискакують на моє ліжко 2 з них і начинають скакати так що поламали мою дорожню сумку яка була під ліжком. ....шкода що я цього не побачила уві сні. Якби я знала я б їх не впустила або сумку забрала. Бо потім була страшенно зла що поламали дорогу сумку. Мені зараз 31. Я пам'ятаю всі ці деталі і до сих пір злюся що не передбачила того що могли поламати мою гарну нову оранджеву дорожню сумку.

  • @user-fp4lw3ff2w
    @user-fp4lw3ff2w6 ай бұрын

    Не модливо заперечитите на що не має підтверлдення

  • @_BAKAI

    @_BAKAI

    6 ай бұрын

    повністю згідний)

  • @VadimGV
    @VadimGV3 ай бұрын

    Так, давайте трохи про ефект Мандели. Хто взагалі ті люди, які думають що Крим було окуповано за каденції Петра Порошенка? А про Queen та їх пісню, то це через те що або десь на якомусь концерті, або десь ще, пісня справді закінчилася цією фразою, і цей момент був популярний, от і запам'ятатли люди це.

  • @Ser-reS
    @Ser-reS5 ай бұрын

    призупини мислення(біо-інтелекту),тоді може щось і відбудиться у власному переживанні,чогось іншого,прямо там де знаходишся,час немає значення

  • @celestialoffice
    @celestialoffice5 ай бұрын

    Дійсно, раніше ефект дежавю у меня траплявся частіше, коли була менша)

  • @andreyzhbanov2429
    @andreyzhbanov24295 ай бұрын

    От цікаво, правда ж, що людина придумала штучний інтелект, добре, а якщо це лише наша здогадка, а насправді ми являємося піддослідними електронних машин? Але це тема для наукової фантастики та питання для майбутніх дослідників чи ми чогось не знаємо) Дякую за припущення, теорії, експеременти та емпірику, монтаж на висоті.

  • @artemstepanets1556
    @artemstepanets15565 ай бұрын

    Для початку скажіть що таке симуляція та реальність і (чим вони відрізняються/чи це взагалі не протилежні речі(як яблуко та нитки, наприклад)?). А потім сперечайтесь, коли знаєте про що.

  • @grayaudio8657
    @grayaudio86576 ай бұрын

    Ну, декілька досить сильних аргументів 'ЗА' не розглянув. І так довести, що ми в симуляції неможливо, але є багато непрямих аргументів. І апеляція до 'наукового методу' слабка, бо симуляція може генерувати кожному свій 'особистий, і трішки ненауковий'' досвід. Відео досить 'лайтове' по цій темі, а хочеться філоського-наукового харкору, 7 з10. І доречі за дивним збігом я потрапив на 6.666 перегляд.

  • @Gur_KIT
    @Gur_KIT3 ай бұрын

    Якась недолуга маячня - поговорили аби про щось. Це написав мій симулятивний аватар, який знав, що я так напишу. Доречі - автори цих симуляцій - вимкніть функцію, що мені болить шия - це нестерпно !

  • @oleksandr3613
    @oleksandr36135 ай бұрын

    Мало хто помітив але авторові можна заздрити, він має на 2 кімнати більше для зйомок(для кожного з альтерего)

  • @GolfGTA5
    @GolfGTA56 ай бұрын

    Якщо ми живемо в компі, то я хочу на ньому пограти 😂😂😂

  • @yoshimitsu2212

    @yoshimitsu2212

    6 ай бұрын

    Ти вже граєш

  • @realiity

    @realiity

    6 ай бұрын

    З твого компа колись вилазили персонажі з гри і грали за компом? От точно так і ти коли небудь вилізиш з світу і поклацаєш налаштуваня цього світу

  • @Ukrainian_kaco
    @Ukrainian_kaco6 ай бұрын

    Стосовно того, що всі пам'ятають, а насправді такого не було - це не Ефект Мандели - це ефект ПРОПАГАНДИ. Коли людини 10000 разів повторити неправду на 100001 раз людина сама підтвердить, що все так і було - так працює наш мозок, а хтось вірить і відразу - бо так по телевізору сказали.... Далі працює така тема, яку висвітлили у експерименті з чорними та білими пірамідками ... Короче, автору репект, що не плавиться мозок, а я виключаю відео бо далі цю маячню дивитись не можу, я можу спростувати науково всі викладені "факти" того, що ми в симуляції, а тому переслуховувати їх знову просто мозок закіпає від того, як про це можна не знати, щоб вважати доказом симуляції....

  • @19chief53
    @19chief534 ай бұрын

    👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • @prometheusskai8380
    @prometheusskai83805 ай бұрын

    Я, думаю це як гра зломане радіо. Один сказав інший підтвердив. І ти вже й наче чуєш це от і все

  • @ShapaOne
    @ShapaOne6 ай бұрын

    Утопія Шоу українською? Як я тебе раніше не зустрів?)

Келесі