OTWARTE LETNIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO w LEKKOATLETYCE U12, U14 i U16 04.05.2024r

Wspaniały dzień pełen emocji i świetnych wyników osiągniętych przez naszych zawodników. Z Łodzi wracamy z 5 medalami (2 medale ZŁOTE, 1 SREBRNY i 2 medale BRĄZOWE) i rewelacyjnymi wynikami i mnóstwem rekordów życiowych.
.
✅1 MIEJSCE 🥇 - ZŁOTO zdobyła MAJA KRZESIŃSKA U12 w rewelacyjnym biegu na 100m ze świetnym rezultatem 14.52s- świetny debiut na tym dystansie. piękny REKORD ŻYCIOWY ‼️
.
✅1 MIEJSCE 🥇- ZŁOTO zdobyła ZUZANNA PERDEK U12 w chodzie sportowym na dystansie 1000m- świetna technika Zuzy nie umknęła uwadze sędziów i nasza zawodniczka została pochwalona przez ekipę sędziowską za utrzymanie nienagannej techniki przez cały dystans.
.
✅2 MIEJSCE 🥈- SREBRO zdobyła KAJA KRZESIŃSKA U12 w biegu na 300m z rewelacyjnym wynikiem czasowym 47,25s. Świetny bieg, piękny stadionowy debiut na tym dystansie, piękny REKORD ŻYCIOWY ‼️
.
✅3 MIEJSCE 🥉- BRĄZ zdobyła ANTONINA MORZYK U14- w biegu na dystansie 100m z nowym świetnym REKORDEM ŻYCIOWYM 13.78s ‼️ , piękna progresja tej młodej zawodniczki
.
✅3 MIEJSCE 🥉- BRĄZ zdobyła NATASZA KRZAK U16 w biegu na dystansie 1000m z czasem 3:27.34 poprawiając mocno bo, aż o 11 sekund REKORD ŻYCIOWY ‼️
.
✅4 MIEJSCE zdobył SEBASTIAN MYJKOWSKI U16 w pięknym biegu na 100m uzyskując bardzo dobry czas i nowy REKORD ŻYCIOWY ‼️, który od teraz wynosi 12,56s, świetny progres tego zawodnika.
.
✅4 MIEJSCE zdobył SEBASTIAN MYJKOWSKI U16 debiutując w skoku w dal z deski. Pierwszy start w tej konkurencji z pięknym wynikiem 5,03m, REWELACJA, piękny REKORD ŻYCIOWY ‼️
.
✅5 MIEJSCE zdobyła MAJA KRZESIŃSKA U12 w skoku w dal ze strefy uzyskując super wynik 3,81m i nowy REKORD ŻYCIOWY ‼️
.
✅6 MIEJSCE zdobyła ANTONINA MORZYK U14 w skoku w dal ze strefy uzyskując wynik 4,03m
.
✅9 MIEJSCE zdobyła KAJA KRZESIŃSKA U12 w skoku w dal ze strefy z wynikiem 3,58- wystartowała w skoku bezpośrednio po mocnym biegu na 300m, co przełożyło się na uzyskany wynik, bo tą zawodniczkę stać na dużo lepsze skoki.
.
Bardzo się cieszymy ze zdobytych medali, świetnych wyników, pięknych rezultatów i nowych rekordów życiowych oraz możliwości rywalizacji z zawodnikami z całej Polski i jesteśmy mega dumni, że nasi zawodnicy osiągają czołowe miejsca w tej rywalizacji.