Чому Приват блокує рахунки❓ Фінмоніторинг під час війни 👮‍♂️

Ғылым және технология

Коли #Приватбанк блокує рахунки❓ Це напевне, найчастіше запитання наразі від клієнтів, які або займаються бізнесом, не до кінця регламентованим Українським законодавством, криптою, наприклад, або від тих клієнтів, які знаходяться ще на порозі реєстрації ФОП чи ТОВ офіційно, але не поспішають.
Ще відео на цю тему:
👉 Реєструй ФОП або блокування рахунку → • ПриватБанк обмежив пер...
👉 Топ 5 банків для ФОП та ТОВ → • Топ 5 банків для ФОП т...
❗️ Консультація Бухгалтера в Telegram - t.me/Zrobleno_bot
😈 Читайте Telegram канал - t.me/Zrobleno_buhgalter
👀 Зацініть Instagram - / zrobleno_buhgalter
🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт - zrobleno.com/
Зараз намагатимусь пояснити, як ці всі блокування працюють і що Вам можна чекати від привату, а у дописі до відео я залишу посилання на на наш чат-бот, бухгалтерського сервісу Зроблено, де Ви зможете отримати бухгалтерську допомогу щодо ведення бізнесу в Україні. Нагадаю, що всі консультації щодо ведення бізнесу наразі ми проводимо за Ваш добровільний донат на ЗСУ на будь які суми, нам платити нічого не потрібно.
Отже, клієнти ПриватБанку мають підтверджувати свої доходи за картками лише у випадку значної різниці між даними банку щодо фінансового стану клієнта і обсягом операцій по рахунках, про це вони вже самі повідомили в прес-службі держбанку.
Так, більше 99% платежів та переказів клієнтів банку не вимагають додаткових заходів фінмоніторингу та, відповідно, додаткового підтвердження від клієнта.
Зазначається, що навіть якщо фінансові операції суттєві за обсягами - до прикладу, перевищують 500 тисяч гривень на місяць - банк буде робити все можливе, аби встановити такі джерела з уже наявної інформації, а Вас не чіпати. Зайву роботу ніхто не любить.
І тільки за умови значної різниці між інформацією банку стосовно фінансового стану клієнта, рівня його доходів та обсягом операцій по рахунках буде звертатись до клієнтів для надання пояснень, а за можливості, підтвердних документів. Будь-які обмежувальні дії не є поширеною практикою банку і застосовуються виключно в межах законодавства і за відсутності інших шляхів з’ясування питання", - зазначають у прес-службі. Перекладу. Якщо у Вас по особистих картках щомісяця проходять достатньо великі платежі - то нові півмільйона гривень нікого не цікавлять.
Фінмоніторинг - це не податкова, яку цікавить звідки у Вас ці гроші. Фінмоніторинг - це безпека, покликана для того, щоб походження цих грошей було легальне і воно не було спрямоване на загрозу суспільству. А якщо у Вас по карткам проходить двадцять-сорок тисяч гривень щомісяця, а потім з’являються платежі на сто-двісті тисяч - звісно на Вас звернуть увагу. Тобто немає фіксованої суми, після якої починаються блоки, а міф про чотириста тисяч на місяць - це просто середньостатистична інформація, а не правило.
За можливості, працівники банку звертаються до клієнтів особисто і через зручні канали комунікацій. Надати пояснення і документи клієнт може у відділенні банку або онлайн. Як правило, декларації ФОП достатньо, або договору про надання послуг. Тому зареєстрований бізнес - маст хев.
Окрім того зазначається, що банк не проводить контроль коштів, що спрямовані на підтримку ЗСУ, благодійних організацій чи волонтерських програм, тому якщо кошти маєте і хочете зробити добру справу - Вам ніхто не завадить
Якщо Вас цікавить реєстрація ФОП чи реєстрація ТОВ - напишіть нам в чат, будь ласка, прямо зараз.

Пікірлер: 35

  • @Zrobleno
    @Zrobleno Жыл бұрын

    ❗ Консультація Бухгалтера в Telegram - t.me/Zrobleno_bot 📞 Телефонуйте - 0443338909 😈 Читайте Telegram канал - t.me/Zrobleno_buhgalter 👀 Зацініть Instagram - instagram.com/zrobleno_buhgalter 🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт - zrobleno.com/

  • @Dyhich
    @Dyhich Жыл бұрын

    Дякую за тлумачення 👍

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Дякую, що дивитесь нас

  • @Computer_Engineer1
    @Computer_Engineer1 Жыл бұрын

    Стаття 1074 цивільного кодексу України: "Обмеження права розпоряджання рахунком 1. Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом". Ніякі постанови ніякого регулюючого органу (НБУ) чи самовільні фантазії якогось працівника банку не можуть суперечити закону. Що треба робити: 1. В центральний офіс банку відправити заяву з вимогою припинити незаконне блокування 2. В той же день скаргу в центральний офіс НБУ, який є регулятором діяльності банку. 3. При бажанні - заяву до суду. Будь-який юрист з цих ваших інтернеті допоможе правильно скласти позовну заяву. 4. Приват відстежує відгуки в інтернеті. Тому, якщо є час і бажання, знайти всі сайти, де пишуть відгуки про банки, і написати відгук про грубе порушення Приватбанком статті 1074 цивільного кодексу, закликати писати скарги в НБУ, якщо ваш рахунок теж заблокували і заклик поширювати цю інформацію. А також заклик закривати рахунки в Приваті і переходити на будь-який інший банк. Ну і в усіх групах Facebook, які знайдете пошуком по слову "ПриватБанк" - теж пишете правдиву публікацію із закликом писати скаргу в НБУ на протиправну діяльність, закликом писати позовні заяви до суду, закривати рахунок при першій можливості і міняти банк. Це максимально пришвидшить зняття блокування з рахунку. 5. Відповідь на будь-яку заяву, скаргу, клопотання повинна надаватись в термін не більше 45 днів (стаття 20 закону про звернення громадян). При цьому, якщо в термін 30 днів відповідь надати неможливо, то отримувач заяви повинен про це повідомити заявника. Про це написано в статті 20 закону про звернення громадян (нагугліть цей закон). Також, заяви можна подавати не лише письмово, а й по телефону, і засобами мережі інтернет (стаття 5 цього ж закону). Стаття 7 забороняє передавати скаргу до розгляду в ту установу, або тій посадовій особі, чиї дії оскаржуються. Тому в кінці тексту скарги в НБУ процитуйте цей фрагмент статті 7, щоб в працівника, який передаватиме заяву в наступний відділ, не було спокуси переслати її в ПриватБанк. Також якщо заява, скарга, клопотання порушують питання, що не відносяться до компетенції установи, то працівник установи зобов'язаний визначити, кому переслати ваше звернення, переслати його в термін 5 діб, а вас повідомити про пересилку. Коли пишете заяву, скаргу, клопотання то не обов'язково вказувати П.І.П. керівника. Достатньо вказати в шапці "Національному банку України" чи "КБ ПриватБанк". Згідно статті 8 анонімні заяви не розглядаються, тому треба сказати своє П.І.П. і адресу проживання. Номер телефону закон вказувати не вимагає. Згідно статті 9 заборонено переслідувати громадянина, що подав скаргу. Згідно статті 10 заборонено розголошувати відомості вказані в скарзі

  • @vova1276

    @vova1276

    Жыл бұрын

    ви забули уточните "ми в Україні" ))

  • @Computer_Engineer1

    @Computer_Engineer1

    Жыл бұрын

    @@vova1276 Що ви хочете цим сказати?

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Або просто приймати кошти за правилами ;)

  • @Computer_Engineer1

    @Computer_Engineer1

    Жыл бұрын

    @@Zrobleno Це - міф. Ніяке дотримання закону клієнтом не гарантує, що банк не вчинить протизаконні дії. Це все одно що казати: "Не треба боятися інтернет-паспортів (як в Китаї з 1 грудня 2019). Ти головне закон не порушуй, і спецслужбам ти не цікавий". Свобода слова, гарантована конституцією? Ні, не чули. "Стаття 1074 цивільного кодексу? Чхати на статтю. Ми ж банк. Що цей бруд під нігтями нам зробить? Перекладемо свої ризики на них".

  • @rv8112
    @rv8112 Жыл бұрын

    Дякую!

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Дякую, що дивитесь!

  • @ViaVa388
    @ViaVa388 Жыл бұрын

    Вітаю. Якщо можете подкажіть що можно зробити у цьому випадку: У мене знайома довгий час віддалено працювала, на работодавця з рф, та отримувала на приватбанк рублі , і вони накопичувалися у неї на рахунку, іноді вона намагалася перевести в готівку та щоб потім обміняти, але то готівки у відділеннях не було, або відкладала на потім цю справу, так рублі залишилися на картці, там суттєва сумма! можливо щось зробити ? або що чекати ? карта заблокована, чи отримає вона свої зароблені за довгий час гроші ?

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Звертайтеся до менеджерів банку, поясніть ситуацію. Там підкажуть, як можна вийти з ситуації

  • @TymoBodya.
    @TymoBodya. Жыл бұрын

    Доброго дня. Припустим якщо людина получає на свою карту з закордонної карти(Payoneer) два рази на місяць по 400-700 дол. і через деякий час знімає їх. У Фінмоніторингу можуть виникнути якісь запитання? Дякую

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    У фінмоніторингу можуть виникнути запитання коли завгодно і до будь-кого. Тисячі факторів. Тому якщо це заробіток - краще приймати їх через ФОП щоб одного разу суми не позбутися.

  • @themaksimboyko
    @themaksimboyko8 ай бұрын

    Доброго дня! Кілька тижнів тому відкрив картку монобанку, мені потрібно перевести на неї 30 тис грн, чи будуть у банку запитання щодо цього? Я навчаюсь і ніде поки не працюю

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    8 ай бұрын

    Думаю, варто це запитання адресувати саме банку)

  • @_forestofhorrors_
    @_forestofhorrors_ Жыл бұрын

    Доброго дня. Будь-ласка дайте відповідь на запитання! А що робити якщо ведеш діяльність вже деякий час, заробляв в місяц по 30-50 000 тис грн, і тільки зараз хочешь відкрити ФОП коли вже є постійний дохід? Що робити з попереднім доходом? Чи будуть питання у податкової за попередню діяльність та якісь штрафи? На початку діяльності було не ясно які суми будуть, і саме тому не поспішав заводити ФОП

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Може бути все, що завгодно. Напевно ніхто не скаже. У всякому випадку - ФОП реєструвати потрібно і працювати надалі легально

  • @quattroc4785
    @quattroc4785 Жыл бұрын

    А якщо вже у мене була ситуація із фінмоніторингом з приват банком і я вже їм скинув дані що я займаюсь криптовалютою , але якщо я знову перевищу суму фінмоніторингу то банк знову попросить у мене звідки гроші , чи вже після того як я їм написав що криптою займаюсь то вони вже більше не попросять цього?

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Можуть попросити коли завгодно і скільки завгодно разів)

  • @user-wn9bh9mt4c

    @user-wn9bh9mt4c

    11 ай бұрын

    @@Zrobleno Якщо наприклад мою карту заблокували, та банк просить підтвердження надходження коштів, чому я не можу предявити записи транзакцій з бінансу , це і буде моє підтвердження. Наприклад я отримав зарплату 30 000 грн , я можу розпоряджатися цими коштами як хочу , і я купляю криптовалюту , що цілком легально Допустимо я купив криптовалюти на всі гроші , тобто на 30 тисяч , далі я хочу вивести назад , та виводжу наприклад 30500 , оборот уже складає 60500 , а прибуток всього лише 500 , так як раніше я купив крипту , і це витрати Так чому банк блокує , адже прибуток не такий вже і великий , і його можна підтвердити

  • @dmitriy7126
    @dmitriy7126 Жыл бұрын

    Скажіть будь ласка я можу зі свого ФОП рахунку перерахувати на картку іншої людини в інший банк кошти?

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Якщо Ви перерахуєте людині з рахунку ФОП гроші - податкова сприйме це як зарплатню і Вам нарахують під 40% податку на цю суму. Краще перевести гроші на особисту картку, а потім вже надсилати кому завгодно.

  • @Igor-vy7xb

    @Igor-vy7xb

    9 ай бұрын

    Как на свой счёт ФОП получить переводы за продажу крипты, это реально сделать, если обычно переводят просто с карты на карту

  • @tatianamacudzinska1985
    @tatianamacudzinska19859 ай бұрын

    Що робити, якщо тато мені щомісяця висилає гроші за кордон на картку Приватбанку? Мою картку можуть заблокувати?

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    9 ай бұрын

    Ні, якщо платежі ходятьміж родичами - картки не блокують

  • @mariiayur8797
    @mariiayur8797 Жыл бұрын

    Як бути, якщо я займаюся криптовалютами? Як офіційно отримувати кошти на карту, якщо криптовалюта не легалізована в Україні?

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Чекати легалізації. На жаль

  • @humanitaria
    @humanitaria Жыл бұрын

    💛💙

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    Жыл бұрын

    Дякую, що дивитесь нас)

  • @user-yv2so3lp3w
    @user-yv2so3lp3w10 ай бұрын

    а если ,допустим, работаю на фрилансе и заходят деньги на бинанс в крипте, просто им показать скрины/историю пополнений кошелька?

  • @Zrobleno

    @Zrobleno

    10 ай бұрын

    Попробуйте. Но как доказательство, как правило, служат только подтвержденные доходы на ФОП, если это заработок. Заработок на личную карту быть не может.

  • @Igor-vy7xb

    @Igor-vy7xb

    9 ай бұрын

    Как правильно все оформить, торгую на Бинансе р2р, постоянно покупаю карту с карты на карту, и продаю также, приходят переводы. Обороты от 400к и больше. Как все грамотно оформить, чтобы не было вопросов. Уже несколько банков заблокировали, а точнее все кроме приват банка и монобанка

  • @sabr1324

    @sabr1324

    8 ай бұрын

    @@Igor-vy7xb Привіт. Які банки тебе блоканули і за які ліміти?

Келесі