Обрізка тюльпанів🌷Обробка кущів та кімнатних рослин☠️

@Black-Jack,Спогади#Приготування суміші#Обрізка тюльпанів#Обробка кімнатних рослин🌹❤️🌹

Пікірлер: 4

  • @yurialekseevich9442
    @yurialekseevich9442Ай бұрын

    Молодці, що зробили обробку рослин😊.Я домашні квіти пролила розчином марганцівки ледве рожевим.Були чорні мошки завелись, вже нема😊.Більше ніколи не буду слухати деяких блогерів, котрі пропонують поливати кімнатні квіти всякими настоями( шкірки від бананів, апельсинів...) А Джек у вас слухняний😊❤.Всього найкращого.

  • @black_jack7

    @black_jack7

    Ай бұрын

    ❤️❤️❤️дякую...Я теж зробила висновок по поводу "шкірок і т.д"... Тепер побрискаю, ще через тиждень.Може, і спасу їх.. Вам удачі!!!

  • @fobruso9441
    @fobruso9441Ай бұрын

    зверніть увагу на препарат, в мене останне відео з його використанням . там його повний опис і є таке цікаве- він нищіть білокрилку ,тлю,нематоди навіть на стадії яйця . ось : топсин-м використовується для захисту найрізноманітніших культур, у тому числі дерева, чагарники, овочеві культури, різноманітні декоративні культури, хвойні культури, загалом практично підходить для обробки всіх рослин. Та й допомагає він від величезної кількості захворювань. Ось зараз спробую перерахувати Деякі з них це парша, борошниста роса, плодова гниль , моніліоз, коккомікоз, кучерявість листя, антракноз, фузаріозу, фітофтороз, оідіум, плямистості, гнилі, шутте . По-друге, цей препарат є високоефективним. Навіть під час лікування дуже сильно хворих рослин. Також їм рекомендують обробляти рослини, які зазнали якихось механічних пошкоджень, щоб захистити їх від хвороб. Наприклад, після граду або сильної обрізки. Топсин дуже швидко починає діяти вже протягом доби після обробки, а захисний ефект триває місяць. Ну, і крім іншого топсин-м здатний захищати від деяких шкідників- зокрема від Тлі ,Нематоди ,Білокрилки , навіть на стадії яйця. Тож це ще й інсектицид. На жаль, недоліків топсин теж досить багато. Головне з них полягає в тому, що він дуже токсичний для тварин і людини і може накопичуватись і надовго затримуватись у плодах, тому обробляти їм якісь плодові ягідні чагарники, а також овочеві культури рекомендується до появи квітів, або вже після збирання врожаю, другий недолік теж дуже істотний у тому, що у збудників хвороб і шкідників, від яких він допомагає, дуже швидко виникає стійкість, тобто резистентність, тому рекомендується проводити не більше 2 обробок за сезон і обов'язково чергувати його препаратами з інших хімічних класів. І ще - він практично не ефективний проти хибної борошнистої роси- мілдью .

  • @black_jack7

    @black_jack7

    Ай бұрын

    Дякую за інформацію.. це дуже корисний опис...❤️👍

Келесі