🌸Що повинен вміти робити малюк до 3 місяців?

З кожним місяцем малюк набуває нових навичок та вмінь. Але для того, щоб оцінити розвиток дитини, батьки повинні знати, що вона має вміти робити.
Про норму розвитку малюка від 0 до 3 місяців розповіла лікарка-неврологиня Оксана Міхаеліс.
☘️До 1,5 - 2 місяців у дитини в нормі переважає фізіологічний гіпертонус (ручки та ніжки притиснуті до тулуба). Новонароджені діти, лежачи на спині, здійснюють почергові рухи ніжками, повертають голову в один та інший бік, а ручки при цьому затиснуті в кулачки. Лежачи на животі дитина теж притискає руки та ноги до живота.
Наприкінці першого місяця гіпертонус малюка поступово перетворюється на нормотонус. Тому до двох місяців робити зарядку малюкові не рекомендують, щоби не травмувати м'язи. Натомість рекомендують викладати на животик після годування.
🍓Починаючи з двох місяців, дитині можна робити зарядки. У цьому віці також можна показувати малюкові картинки із чорно-білим зображенням. У віці такі контрастні картинки привертають увагу дитини.
У 3 місяці малюкові можна підвісити мобіль, щоб він вчився хапати руками.
Для того щоб вчасно виявити відхилення у розвитку малюка, важливо показати його неврологу на перших місяцях життя. Це допоможе своєчасно виправити патологію.
💙У KinderKlinik вас проконсультують досвідчені фахівці, які допоможуть вашому малюку рости здоровим.
__________________________________________________________________________
Что должен уметь делать малыш до 3 месяцев?
С каждым месяцем малыш приобретает новые навыки и умения. Но для того, чтобы оценить развитие ребенка, родители должны знать, что он должен уметь делать.
О норме развития малыша от 0 до 3 месяцев рассказала врач-невролог Оксана Михаэлис.
До 1,5 - 2 месяцев у ребенка в норме преобладает физиологический гипертонус (ручки и ножки прижаты к туловищу). Новорожденные дети лежа на спине совершают поочередные движения ножками, поворачивают голову в одну и другую сторону, а ручки при этом зажаты в кулачки. Лежа на животе ребенок тоже прижимает руки и ноги к животу.
В конце первого месяца гипертонус малыша постепенно редуцируется и переходит в нормотонус. Поэтому до двух месяцев делать зарядку малышу не рекомендуют, чтобы не травмировать мышцы. Вместо этого рекомендуют выкладывать на животик после кормления.
Начиная с двух месяцев ребенку можно делать зарядки. В этом возрасте также можно показывать малышу картинки с черно-белым изображением. В этом возрасте такие контрастные картинки привлекают внимание ребенка.
В 3 месяца малышу можно подвесить мобиль, чтобы он учился хватать руками.
Для того, чтобы вовремя выявить отклонения в развитии малыша, важно показать его неврологу на первых месяцах жизни. Это поможет вовремя исправить патологию.
В KinderKlinik вас проконсультируют опытные специалисты, которые помогут вашему малышу расти здоровым.

Пікірлер: 6

  • @user-wy1ky7iu4d
    @user-wy1ky7iu4d9 ай бұрын

    Спасибо, доктор! Вас очень приятно слушать, все очень доходчиво и по существу

  • @user-om8yd5tx7i
    @user-om8yd5tx7i2 жыл бұрын

    Дуже погана якість звуку, спробуйте з мікрофоном.

  • @user-hc7pt2pr6b
    @user-hc7pt2pr6b Жыл бұрын

    Вас неможливо слухати, нічого не чутно

  • @marinatomi8109
    @marinatomi8109 Жыл бұрын

    Не можливо слухати...

  • @dariakovalchuk8388
    @dariakovalchuk83885 ай бұрын

    Знову росіянська мова відео

Келесі