NBA NIE CHCIAŁA NAM TEGO POKAZAĆ ale to 2024

🏀 Koszykarskie lato z DRAFT CAMP ➡️ draftcamp.pl/
Mecz gwiazd NBA wraca do korzeni, czyli do formatu wschód vs zachód - nie będzie draftu. My też wracamy do korzeni, czyli do pierwszego wspólnego filmu sprzed sześciu lat - czyli jednak będzie draft.
Jestem Keepthebeat i robię filmy o koszykówce.
Zasubskrybuj kanał o NBA ► bit.ly/zostawSUBAdlaKTB
► WSPÓŁPRACA / REKLAMA - keepthebeat8@gmail.com
► FACEBOOK - / keepthebeat88
► INSTAGRAM - / keepthebeat88
► TWITTER - / keepthebeat88
#nba #podcast #keepthebeat
DISCLAIMER - All clips property of the NBA. No copyright infringement is intended, all videos are edited to follow the "Free Use" guideline of KZread.

@pozdrawiambardzo45735 ай бұрын

Jak Łukasz przegra to musi napisać trzynastozgłoskowiec o swojej miłości do Stephena Curry'ego A jak Bartek przegra to musi ogarnąć sobie nowego dostawcę internetu

5 ай бұрын

niesprawiedliwe Bartek ma tu trudniejsze zadanie

• @michaelnotangelo1792
    @michaelnotangelo17925 ай бұрын

Bartek zmiażdżył Łukasza 226-171 Po 1 kwarcie prowadził Łukasz 10 pkt ale to tylko chwila Po 2 kwarcie Bartek prowadził tylko 3 pkt Po 3 kwarcie było już 20 pkt różnicy na korzyść Bartka A na koniec różnica była miażdżąca bo aż 55 pkt Bartek zdecydowanie zmiażdżył Łukasza po całości Wymiana okazała się również na niekorzyść Łukasza -9 pkt ale nic by nie zmieniła w ogólnym rozrachunku Pozdrawiam i Dobranoc 😅🏀

• @krzysztoftecaw4594
    @krzysztoftecaw45945 ай бұрын

Bartek o 8 rano jest najpiękniejszy ❤, przegrany niech zrobi rysunek w styulu NBA Paints

• @promet004
    @promet0045 ай бұрын

Widać, że Bartek mocno poranny XD

• @wojciechzielonka1880
    @wojciechzielonka18805 ай бұрын

Regularny komentarz pod regularnym materiałem w regularny czwartek.

• @wodownia
    @wodownia5 ай бұрын

Przegrany ogląda 1 odcinek Doliny Krzemowej za każdy punkt różnicy :D to się musi udać :D Dzięki chłopaki!!❤

@waski5 ай бұрын

Jak przegra MVB to musi nagrać swoję gre w lidze, a jak Keep to musi przystąpić to draft campu i zmierzyć swoje maksy i rzuty hehe

• @peanutbutterfly94
    @peanutbutterfly945 ай бұрын

Hej Kipi, orientujesz się moze czy jak zasubuje sobie teraz NBA pass'a na 7 day trail to czy bede mogl zobaczyc mecz gwiazd czy niestety tak to nie dziala? Nie mam niestety luźnej floty a bardzo chcialbym to ogladnąć ;D. Z góry dzieki za info #ilovethisgame

@marcinf20715 ай бұрын

Chłopaki uwielbiam Was i szacun, też się niby znam na NBA ale to Wy macie zajefajny kana, jesteście turbo w hm pozytyeni

• @jarekstryjewski4118
    @jarekstryjewski41185 ай бұрын

Super draft, bawiłem się wyśmienicie:)

• @szymon_gr
    @szymon_gr5 ай бұрын

kipi będą jakieś vlogi z twojego ostatniego wyjazdu do Stanów?

@GarboNosyZakolak5 ай бұрын

Kipi zjada pomidora na live, a bartek prowadzi dyskusje prasując w tym czasie tyle ubrań ile bylo różnicy punktów

• @krzysztofpoznan
    @krzysztofpoznan5 ай бұрын

Widzę sens w braniu do takich meczów świeżych nazwisk, bo im się chce grać. Stare nazwiska, które wejdą na parkiet tylko po to, aby przyjąć uwielbienie fanów za samo powąchanie parkietu raczej nie dodają wartości ASG

• @forGPR
    @forGPR5 ай бұрын

Nie znam sie na tych waszych meczach gwiazd. Jak to działa? Wygrywa ten którego drużyna zdobędzie najwięcej punktów? To ja proponuje liczyc również inne statystyki np: 1asysta=+1punkt, 1 blok = +1punkt, steal i zbiórka = 0,5pkt, strata = -1 punkt, faul = -0,5pkt. Wtedy była by frajda w podliczaniu którego drużyna miała więcej punktów.

• @nikodemnowak6163
    @nikodemnowak61635 ай бұрын

Jeśli kipi przegra to zrobi w końcu najbardziej wyczekiwany odcinek 23 ciekawostek o ostatnich finałach gdzie moje Denver wygrało a ja upragnionego odcinka się nadal nie doczekałem chyba muszą obronić tytuł by zasłużyć na odcinek

• @adamjedrusik1635
    @adamjedrusik16355 ай бұрын

Bartek w ostatniej chwili zgodził się na wymiankę - wziął Duranta , oddał Mitchella. Może był to ruch na utratę zwycięstwa ; nie, żebym uważał że KD jest gorszy, tylko wymienił wsodniaka na westerna, a zakładam, 1. że mecz zakończy się blisko remisu 2. zachód ma więcej strzelb, 3. ale jednocześnie wszystkie się nie wystrzelają, 4. dlatego wschodniak w takiej zabawie jest bardziej cenny. Jeśli tak się stanie, to chcę usłyszeć od niego : to był mój błąd, a jakiś kibic laik to przewidział. Oczywiście to tyko zabawa.

• @Kacperrro01
    @Kacperrro015 ай бұрын

Jakie to piękne, że Bartek wybrał syna i ojca do swojego zespołu ;) Łukasz jeśli przegrasz to dajesz koszulkę Giannisa na giveaway i tak samo Bartek tylko że z Lebronem

• @OjciecTadeusz07
    @OjciecTadeusz075 ай бұрын

Przegrany pisze sonet wychwalający Charlotte Hornets...

@mikolajlipinski9875 ай бұрын

KAT i Lillard byli decydujący! Propsy MVB mimo, że miałeś Luke i Nikole w składzie :P

@dominodomino31945 ай бұрын

Kurde. Myślałem, że tylko ja uważam, że Jaylen Brown byłby najlepszym koszykarzem w NBA, gdyby nie przeszkadzano mu kozłować, rzucać i grać ogólnie 🤔 Trochę mi nawet smutno z tego powodu, że nie jestem jedynym, który tak myśli 😂

• @vandraz
    @vandraz5 ай бұрын

Kiedyś ASG było świętem koszykówki gdzie zawodnicy chcieli coś wygrać. Starali się, oczywiście nie narażając zdrowia. Teraz wiem, że jest przerwa na drogi festyn, którego już nawet najdroższe parkiety świata nie uratują.

• @grubylukasz
    @grubylukasz5 ай бұрын

Panowie moim zdanie. U Bartka najwięcej pkt zrobi Luka aby jeszcze bardziej wryc się w pamięć przy woborsch MVP. U Lukasza wydaje mi sie ze Curry bo ostatnio ma czutke do rzutów za 3 bsdz Haliburton gdyz wlasna publika. Co do kary do w wypadku porażki zakladacie koszulki najbardziej znienawidzonej drużyny na caly stream

@addzz12165 ай бұрын

,,W meczu gwiazd liczą się piste autostrady pod kosz kiedy przeciwnik wie żeee gościu który ma piłke w ręku zrobi coś naprawde fajnego bardzo fajny wsad" 😂😂😂 już gotowa recytacja