NB I: ZTE-Ferencváros 2-3 | összefoglaló

A címvédő Ferencváros egy nagyszerű mérkőzésen 3-2-re nyert Zalaegerszegen a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának második vasárnapi mérkőzésén.

@lillagulyas6026Ай бұрын

Gondolom a szabálytalanságokat azért nem vesszük komolyabb gorcső alá, nehogy lehessen a játékvezetőket minősíteni, bár aki tvben nézte,az úgyis tudja miről van szó 🤡

@MTM4Ай бұрын

Csak mondom, hogy Maiga és mások ápolása, videóbíró és sok szabálytalanság miatt lett 8 perc hosszabbítás

• @Detre666

@Detre666

Ай бұрын

+ivószünet :)

• @huNeville91
    @huNeville91Ай бұрын

Érdekes, ha meccsek utáni kommentekből indulunk ki, csoda, hogy nem esik ki a Fradi. Itt szóban mindig mindenki jobb, csak aztán a végén valahogy a zöldek nyernek. Ez persze biztos csak véletlenül van így :D A másik meg itt a bajnoki cím kérdése, ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogyha ez a meccs mondjuk döntetlen marad, az bármit befolyásolt volna? A bajnokság lényegében az elmaradt Diósgyőr elleni meccsen eldőlt, akkora így már a Fradi előnye, hogy csak matematikai esélye maradt a Paksnak, de az kb annyira reális, hogy úgy jöhetett volna össze, ha a Fradi végig cumizik, ők meg 100%-osan mindenkit vernek.

@leventekovacs8708Ай бұрын

Pedig a Zalaegerszeg megérdemelte volna, hogy ez a meccs döntetlen legyen! Ráadásul egy ilyen gólal verik el őket...

• @andrasnyavadi2042

@andrasnyavadi2042

Ай бұрын

Meg mit a màsodik csalós gólt amikor a kis lisztesen àt gàzoltak le rúgtàk mesèlj mèg imádom hallgatni a mesèt csak èlj àlom világban

• @JuditGenyi

@JuditGenyi

Ай бұрын

Ne is haragudj ti egy olyan góllal egyenlítettetek ami konkrétan szabálytalanság volt.

• @katonaj114

@katonaj114

Ай бұрын

@@JuditGenyiLisztes a semmitől esett elxdd

@leventekovacs8708

Ай бұрын

@@andrasnyavadi2042 Egy magyar csapatnak sem drukkolok tesó. Álom világban maximum te élhetsz! Én mindössze külső szemmel mondtam mindezt.

Ай бұрын

@@JuditGenyi Hogy érted azt hogy "ti"? Nem tartom magamat Zalaegerszeg szurkolónak. Amit írtam, azt külső szemlélő ként itéltem meg.

• @wicklow4905
    @wicklow4905Ай бұрын

Mance ennél többet nem tudott tenni a győzelemért

• @MTM4

Azért jó hogy a Fradi nyeri bajnokságot mert a Paks nem lenne képes végigverni a selejtezőket

• @petertoth9241
    @petertoth9241Ай бұрын

Nyugodjatok meg! 😬 A meccseket gólra játszák. A gól az amit a spori megad. Aki többet szerez belőle az győz!😄 2-3 lett. Ezek szerint a Frdai egyel többet szerzett mint a Zete. Így ő győzött. Jah, és a meccs is addig tart amíg a spori le nem fújja. A szabálytalanság is akkor az , ha a spori megítéli!

• @szabolcsszoke6845

@szabolcsszoke6845

Ай бұрын

Az összes közhelyet összeszedted, amit ismersz, vagy van még a tarsolyodban?

Ай бұрын

@@szabolcsszoke6845 Közhelynek közhely. De ez van, kár is azon rugózni,hogy ki ,mikor hol volt szabálytalan vagy nem.😀

Ай бұрын

Ha nagyon fájna tegyél rá hidegvízes borogatást!

Ай бұрын

Hatodszor egymás után. Klubrekord. Ráadásul - ha emlékezetem nem csal - simán nyerhet a Fradi a Magyar Kupában is. Vagy talán tévedek kis barátom?? 😂😅🤣 Erre mondják, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. De nem sikerült.

Ай бұрын

A kis lisztesen mekkorát löktek azt is figyelted ha nem akkor nèzd vissza ès utàna böfögj ide

• @adamchannel443

@adamchannel443

Ай бұрын

​@@andrasnyavadi2042 figyelj az utolsó gólnál Erdős úrnak köszönheted a csapatod győzelmet.

• @nevemanevem

@nevemanevem

Ай бұрын

Az elmaradt büntetőről nem is beszélve...

Ай бұрын

@@adamchannel443 de ki a f@szt èrdekel mièrt adtàk meg a Zala màsodik gólját kit èrdekel ha nem adják meg a csalàs gólt akkor a Fradi nyer kettő egyre nem èrdekel a harmadik gól a Zala màsodik gólja csalàs a többi a f@szom èrdekli ne beszélj mellé a 11 es az meg nem volt 11es

Ай бұрын

A Zala màsodik gólja csalàs remélem ezt mindenki làtta ha az nincs a Fradi nyer megint mint mindig a Fradi ellen akartak csalni de nem jött össze

Ай бұрын

@@zsooti5 Te vagy a példája annak, hogy agyhalál után is van élet.

Ай бұрын

El mondom neked én ott voltam élőben a fradi az 1. Félidőben már 2-0ra vezetett és a 2. Félidőben meg nem Volt a legjobb és ez azért volt mert azt hitték hogy már nem kell annyira koncentrálni ezért volt de a fardi meg érdemli azt ahol most tart

• @zsooti5

@zsooti5

Ай бұрын

@@Botka11AzIgazi sajnos ez a fradi sehol sincs a régiekhez képest

• @PetiRepas
    @PetiRepasАй бұрын

Ez kezd már unalmas lenni. Tipikus fradi mindig ők nyerik a bajnokságot és utolsó percekben szereznek győztes gólt.

Ай бұрын

Jaj mit sírsz brhhhhhuuumint egy rbanc 😂😂

• @josefschneider4362

@josefschneider4362

Ай бұрын

Akkor képzeld el a németeket, hogy mekkora csoda ,11 év után nem a Bayern a bajnok.

Ай бұрын

@@josefschneider4362 mivan fàj neked ha a Fradi nyer a te èleted kit èrdekel le van szvaaaaaaa

• @user-ju5hm3ho7b

@user-ju5hm3ho7b

Ай бұрын

@@josefschneider4362 a Leverkusen a német Paks. 1979-es, első feljutása óta sohasem esett ki, és fennállása óta először lett bajnok.

Ай бұрын

@@user-ju5hm3ho7b te vagy az analfabéla unalmas vagy màr muterod is mondta utàl tèged

• @oraveczkristof1828
    @oraveczkristof1828Ай бұрын

Imádom hogy a ZTE játsza itt hogy ők egy nagy domináns erő volt az egész meccs alatt. A fradi elbízta magát mint sokszor sajnos persze a ZTE ezt szépen kihasználta, de én az egész meccs alapján a Fradi jobban megérdemelte

• @gyorgymodroczky4793
    @gyorgymodroczky4793Ай бұрын

A vonaton ülve izgultam, hogy NE a "fradika" nyerjen! Basszus +8 perc/!! / mi ez már. HÁNYOK!! És nem mellesleg sajnálom a MAGYAR PAKSOT hogy kipukkadtak a végére!

Ай бұрын

😂😂😂😂

• @baelint

@baelint

Ай бұрын

Kapaszkodj meg, mostanában nem meglepő a +9-10 perc sem. Ráadásul ki ne találd, hogy azért lett 8 perc, hogy a Fradi nyerjen, mert az egész második félidőben csalták a focit. A hosszú ráadás a Zetének lett volna kedvezőbb normál esetben, ők voltak lendületben...