NB I: Kecskemét-Paks 2-3 | összefoglaló

A harmadik helyezett Paks kétgólos hátrányból fordítva 3-2-re nyert a több mint 30 percet emberhátrányban játszó, a tabellán második Kecskemét otthonában az OTP Bank Liga 29. fordulójának nyitómeccsén.

Жыл бұрын

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat a 2. félidőben. Az első félidőben még kivárt, és taktikázott a Paks, ahogy szokott.

• @viktorhavasi4924

@viktorhavasi4924

Жыл бұрын

@@user-ju5hm3ho7b Sajnos múltkor az Újpest ellen nem sikerült.

Жыл бұрын

@@viktorhavasi4924 mert a bíró belenyúlt a meccsbe, de a dózsát így is elverték kétszer, és valamennyi NB I-es csapatot legyőzték legalább egyszer.

Жыл бұрын

@@user-ju5hm3ho7b Igen, de az Újpest előtt volt a Fradi és arra másképpen kell készülni. Több energia kell.

• @sandorschmidt9374
    @sandorschmidt9374 Жыл бұрын

A forduló magyarjainak 90%-a a pályán volt.

• @olzsy
    @olzsy Жыл бұрын

Jelenleg két csapat van az NB-1ben akivel szimpatizálok, az a Kecskemét és a Paks, azt gondolom ezen a mérkőzésen be is bizonyították miért. Arról nem beszélve, hogy a "stadion" meg tele volt!!! Be lett árazva az összes nagyobb nevű csapat.

• @b.balazs

@b.balazs

Жыл бұрын

KTE drukker vagyok, de most azer ez erősen el lett fújva...

• @andrasnyavadi2042

@andrasnyavadi2042

Жыл бұрын

​@@b.balazs mièrt is talàn úgy gondolod hogy a Paks nem èrdemelte meg a győzelmet

Жыл бұрын

@@andrasnyavadi2042 ezt komolyan kérded😂 nézted a meccset?!😂 Mert ha igen akkor láttad hogy a bíró megnyerte a meccset, valaki fentről nagyon nem akarta hogy a KTE azt a meccset megnyerje... Láttam facebookon egy pártatlan szurkoló kommentjét és ő sem értette a bíró ilyen szintű részlehajlását és azt sem értette( amit én se) hogy a Vasas múlthéten nm kapott egy 11est ami egyértelműen kéz volt, vissza se nézte a VAR! Itt meg nemcsak hogy 11es hanem sárga és ezzel kiállítás. + Egy 2. 11est is beakart fujni ami egyértelműen váll volt és nem hiszem el hogy nem látta mert én láttam a 8. sorból hogy váll volt. De azér bepróbálkozott befújni a 11t. Szóval igen, egyértelmű hogy a Paks hiába voltak jó pillanatai nem érdemelte meg a győzelme!

• @b.balazs

@b.balazs

Жыл бұрын

@@bendeguzbenkovics903 te is olvasd el mit irtam... Köszönöm

• @peternemes6770
    @peternemes6770 Жыл бұрын

Fasza meccs volt big respect! Két ellentétes félidőt láttunk. Sok ilyen derbi kéne.

• @laarselias4375
    @laarselias4375 Жыл бұрын

Én budapesti vagyok, de két nagyon szimpatikus csapat játszott egymás ellen. Semleges nézőnek élvezetes meccs volt. A Paks nekem már évek óta szimpatikus, mert csak magyarok játszanak ott. Remélem, mindkét csapat kiút Európai kupasorozatba.

• @aladin0095
    @aladin0095 Жыл бұрын

Knézy Jenő leplezetlenül a Paksnak drukkolt, nem bírtam hallgatni a közvetítését...

• @Cheese-yf3dm

@Cheese-yf3dm

Жыл бұрын

Persze, mert Fradi szurkoló és neki az a jó, ha a Paks nyer. A bíró is Fradi szurkoló vagy csak szimplán megvették.

• @carpattack

@carpattack

Жыл бұрын

Hajdú B. a fő köcsög. Ő a Fradi hivatalos kabalaállata.

• @TamasVarasdi

@TamasVarasdi

Жыл бұрын

@@carpattack Hajdú B-t mondjuk pont utálják a Fradi szurkolók. Ha nyer a Fradi, azt szokták neki kiabálni, hogy "Sírjál, Pista!" Ifjabb Jenő viszont tényleg Fradi szurkoló, ahogy az apja is az volt. Csak az apja jobb riporter volt... Már szégyellem, hogy utáltuk és cikiztük.

@user-ju5hm3ho7b Жыл бұрын

Jövő héten: Paks-Debrecen 2-0. Gólok: Varga (2, egyik büntetőből), kiállítva: Dzsudzsák (hisztizésért). Vargának akár 35 gólja is lehet a végén.

• @user-bi7oe9tj6w
    @user-bi7oe9tj6w Жыл бұрын

Gratulálok a csapatoknak

• @apfelbaum825
    @apfelbaum825 Жыл бұрын

újonc csapat és a legalacsonyabb költségvetésű csapat a KTE így minden elismerést megérdemelnek. a paksi csapatból már az első félidőben ki lehetett volna szórni 2 bábút,a kecskeméti kiállítás is kérdéses volt,az,hogy a bíró nem mérlegelt és a 2.büntetőt is csak a videó miatt vonta vissza mindent elárul,jah és undorító volt amit a riporter tolt ,de sajnos Szabó edző is hibázott hiszen még volt 3 csere és nem a 90.percben kell kettőt beállítani mikor már elment a hajó.....a paks régóta segíti a zöld férgeket most ezzel a győzelemmel bajnoki címhez jutott a mocskos fradi ,hasonló férgek mint németben a bochum pont tegnap este a BVB ellen...KTE GRATULÁLOK A CSAPATNAK ÉS TOVÁBBI SOK SIKERT

Жыл бұрын

@@apfelbaum825 Értem. De akkor is azt kell hogy mondjam valaki nagyon nem akarta hogy azt a meccset megnyerjük... És amellet hogy kb nekem is ez a véleményem a meccsről én azt is érdekesnek találom hogy a Vasasnak nem fujtak be egy egyértelműen kéz volt 11est. Amivel lehet megnyeri a meccset és 3 ponttal vártuk vna a tegnapi meccset🤡🤷. A riporter is pártatlan volt?🤦😂 Nem néztem a TVbe kinn voltam

• @BlueGhostGamer95

@BlueGhostGamer95

Жыл бұрын

Hát igen, a magyar játékvezetés maga a katasztrófa. Szerintem még csak nem is nyomnak senkit, szimplán alkalmatlanok, és képtelenek konziztensek lenni akár emberekve lebontva is, nemhogy egységesen. Nem kell azt gondolni, hogy megvették őket, annyi eszük sincs, hogy ezt felfogják

• @iraf.official
    @iraf.official Жыл бұрын

😎😎👌👌

• @MackofejFTW
    @MackofejFTW Жыл бұрын

Látom az előző heti 100%os fradi kezezés elcsalása után sikerült kivágni, hogy a Paks 11-ese egyáltalán nem volt 11-es és sikerült dupla büntetést is kiszabni, hogy biztos 10-en kelljen a Kecskemétnek végigjátszania a meccset. A tény, hogy Magyarországot az alpári fradisták fogják képviselni a BL selejtezőn nagyon elszomorít.

• @patkonytestver

@patkonytestver

Жыл бұрын

A fradi ellen ugyanigy befujtak egy kézre fejelt labdát a paksnak és még sárgát is adtak. Kicsit nézz utána a dolgoknak mielőtt ilyen hülyeségeket beszélsz