❗ На Радбезі ООН Росію звинуватили в ядерному терорі на Запорізькій АЕС / Олександр Леонов - ТСН

Виконавчий директор центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов - був на прямому звязку ТСН. Росія єдина винуватиця ризику ядерної катастрофи в Україні - про це в один голос на Раді безпеки ООН заявили США, Британія, Норвегія та низка інших країн. Вимагають, аби Росія негайно вивела із Запорізької АЕС свої війська. Аби об’єктивно оцінити реальну ситуацію на АЕС, особисто терміново готовий поїхати туди голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі. Не бачить загроз у захопленні росіянами атомної електростанції хіба що Китай, який нині головує на засіданні Радбезу, бо начебто рівень радіації на ЗАЕС в нормі. Російські війська захопили електростанцію ще на початку березня. Працівників окупанти тримають у заручниках. Москва повсякчас погрожує станцію підірвати. А тепер - ще й сама скликала Радбез, цинічно звинувативши в останніх обстрілах Україну.
Випуск ТСН 19:30 за 12 серпня 2022 року
---------------------------------------------------------------------------------
Підтримати ТСН добровільним внеском 👉 tsn.ua/donate
Станьте спонсором каналу 👉 kzread.info/dron/XoJ.html...
ТСН у KZread - це канал з найактуальнішими новинами України та світу.
Читайте на сайті: tsn.ua/
Підпишіться на Telegram: t.me/TCH_channel
Коментуйте у Facebook: tsn.ua
Стежте в Instagram: tsnua
Коротко в Twitter: tsnua
А ще ми є у Viber: bit.ly/3G2Bnwm

Пікірлер: 34

 • Nikolai Wert
  Nikolai Wert

  И в итоге глубокая озабоченность?

 • Runa yomusoki
  Runa yomusoki

  А де справедливість,на хай вони потрібні

 • Марія Ков
  Марія Ков

  Звинуватили і що дальше ?

 • М
  М

  см. Т. Черниговская Эксперементы над ведьмами

 • Lusi Vasileva
  Lusi Vasileva

  "Рівень радіації у нормі..." Хіба треба чекати коли рівень радіації стане вище норми? Нехай цей китаєць приїде жити у моєму будинку. Від мене до ЗАЕС не більше 10 км.

 • Петров Игорь
  Петров Игорь

  Я считаю нужно просто вывести войска с территории Запорожской АЭС. Окружить, чтобы там противника не было. И все. Пусть работает в обычной обстановке. Потому что атомная станция не то место, где можно вести войну, операцию.

 • Yura Petrushak
  Yura Petrushak

  Маричка. Радная. Систричка. Ха. Ха. Ха. Ты. Мне. И. Эта. Видео. Падарила. Супер. Мне. Нравица. Глатательные. Эта. Я. Твой. Общий. Братик. Юрий.

 • Yuriy Red
  Yuriy Red

  Мене світові спецслужби контролюють шизофренічними голосами разом з спецслужбами такими як ФБР, Інтерпол, ФСБ та СБУ та інші.

 • Pavel Kolotay
  Pavel Kolotay

  Сьогодні Куєв повідомив що через військову операцію РФ жодна українська дитина не піде 1 вересня в школу. Студенти, в тому числі дівчата будуть призвані до лав ЗСУ! Ліміт сала знижений, тільки слава

 • Cvitlana Golybinka
  Cvitlana Golybinka

  То ж ми підтримуємо Україну !!!!!

 • М
  М

  Внимание! Опасна для общества. Инвалид 1группы , с психическими отклонениями, ведьма Надежда, проживает: м- н Шахтерский д.26 кв.47 г. Покровск обл. Донецкая Украина. Описание:рост- +/-170см;возраст- около 60лет; хромает- одна нога согнута в колене- поджата; в очках- зрение плохое; функия речи нарушена .

 • 999а
  999а

  рад.без це клуб старих пердунів які нічого не рішають. кроме російської другої зарплати. гнать всіх оонівців .

 • Vitalij Goldmann
  Vitalij Goldmann

  Слава украинской армии, солдаты которой уже 170 дней защищают человечество от фашистского русского мира!

 • Оксана Строчик
  Оксана Строчик

  Не зрозуміла: захопили та самі себе обстрілюють?

 • Тетяна Балашова
  Тетяна Балашова

  Досить уже про радбез,де рашка незаконно й мае право всiх крутити на шпинделi!!! Абсолютно iмпотентна структура,яка чимось нагадуе контору "Рога та копыта"!!! Ця структура отримуе щорiчно кошти з кишень народiв свiту!!! Магате - окремий вiддiл фсб!!! Все це лише бла,бла,бла!!!

 • Евгений DoNaT1k
  Евгений DoNaT1k

  Если Пелоси правда очень беспокоится о демократии и правах человека, то ей лучше нанести визиты в Афганистан, Ирак, Сирию и Ливию, где она сможет выразить раскаяние за гибель от рук военных США сотен тысяч мирных жителей

 • Единорог V
  Единорог V

  Никто из участников заседания Совета Безопасности ООН не поддержал украинскую версию обстрелов Запорожской АЭС российской стороной.РФ выразила надежду на то, что теперь киевское руководство воздержится от «новых безрассудных провокаций», а также не будет мешать визиту главы МАГАТЭ Рафаэля Гросси на атомную станц ию, и эта поездка состоится в ближайшее время.

 • Pavel Kolotay
  Pavel Kolotay

  "Пан Зеленський озвучив намір у понеділок 15 серпня 2022 року заявити про повну капітуляцію України та її збройних сил! Сам він знімає з себе повноваження і їде в Тайвань! Його обов'язки до закінчення референдуму про вступ до складу РФ виконуватиме Арестович". ТСН. 19 год. 09 хв.

 • ALPHASS
  ALPHASS

  ВЕЛИКА ПОДЯКА! ЗСУ 💛💙 рус. втікає відос

 • Cvitlana Golybinka
  Cvitlana Golybinka

  Вся Європа розуміє , що Росія винувата в ядерній небезпеці !!! Але Рашка контрллює Магате , отже більшість працюючих там росіяни !!!!

Келесі