MS 2024: Slovensko - Poľsko 6:1 v prípravnom zápase v Žiline, hlasy T. Tatara

Спорт

ŽILINA - Hokejisti Slovenska zvíťazili vo svojom predposlednom prípravnom zápase pred MS nad Poľskom 6:1. K presvedčivému triumfu zamierili v Žiline už v úvode prvej tretiny, keď v 6. minúte viedli 3:0. Dva góly strelil Peter Cehlárik, po jednom pridali Pavol Regenda, Samuel Takáč, Lukáš Cingel a Marek Hrivík. Poliaci, ktorých vedie Slovák Róbert Kaláber, budú 15. mája štvrtý súper Slovenska v základnej skupine MS.
Pre Slovákov to bol siedmy zápas v záverečnej príprave na MS, ktorú uzavrú utorňajším zápasom v Bratislave proti USA. V drese Slovákov sa prvýkrát pred MS predstavili posily z NHL obranca Šimon Nemec a útočníci Pavol Regenda a Tomáš Tatar, ktorý bol kapitán tímu. Útočník Martin Pospíšil ani obranca František Gajdoš, ktorí sa k tímu pripojili počas kempu v Žiline, ešte do hry nezasiahli.
Slovensko - Poľsko 6:1 (4:0, 0:0, 2:1)
Góly: 3. Regenda (Sukeľ), 4. Takáč (Hrivík, Cehlárik), 6. Cehlárik (Hrivík, Nemec), 14. Cingel (Grman), 56. Cehlárik (Golian, Bačik), 60. Hrivík - 41. Pasiut (Wronka, Ciura). Rozhodovali: Hronský, T. Orolin - Durmis, Stanzel, vylúčení: 3:5 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 5149 divákov

@user-mz7pm4kn8t2 ай бұрын

O vyhra nad Polskom zeby ste sa neposrali Tatar uz len meno kvalita nikde.

• @borispribil5875

@borispribil5875

2 ай бұрын

no vidíš ty sa aj za svoje meno hanbis

• @jurajtakac7825
    @jurajtakac78252 ай бұрын

Tatár nič moc , už by mal skončiť a dať možnosť mladým pjiskam ,mame ich dosť a sú kvalitný......

@jurajtakac7825

2 ай бұрын

Puškam

• @SkStarMate

@SkStarMate

2 ай бұрын

Presne tak,namiesto neho tam mali zobrať mešára alebo dvorskeho,dokedy budú čakať..čo do budúcnosti z tatara? Hral štvrtý útok celu sezónu ..alebo tribúna ..najskôr hovoria že chcú a dávajú šancu mladším a potom nanominuju tatara..😂