MALWINA SMARZEK: MAM WOBEC SIEBIE DUŻE OCZEKIWANIA

Спорт

Polskie siatkarki przegrały swoje drugie towarzyskie spotkanie z Holenderkami 2:3. Po dwóch latach przerwy do kadry wróciła Malwina Smarzek, która zagrała w czwartym oraz piątym secie spotkania. Atakująca polskiej kadry zdobyła w sumie 10 punktów (9 atak, 1 zagrywka), kończąc 9 z 21 piłek, co przełożyło się na skuteczność 43%.
- Strefa Siatkówki (siatka.org)
#MalwinaSmarzek #Smarzek #Malwina #przyjmująca #atakująca #outsidehitter #opposite #attacker #attack #atak #sport #siatkówka #volleyball #pallavolo #shorts #dc #Polska #reprezentacjaPolski #Holandia #netherlands #POLNED #PolskaHolandia #BBOSIR #BielskoBiała #województwośląskie #śląskie #hala #mecz #game #ball #piłka #piłkasiatkowka #przegrana #porażka #lose #lost #wygrana #win #won #wywiad #rozmowa #interview #shorts #dc #foryou #rywalizacja #mecz #match #batalia #pojedynek #Polska #Polskasiatkówka #reprezentacjapolskikobiet #reprezentacjapolskisiatkówka #mecztowarzyski #sparing #ball #game #hala #wygrana #zwycięstwo #drużyna #drużynanarodowa #nationalteam #nationalteampoland #zespół #ekipa #formacja #polish #polishvolleyball #polishsport #polishwoman #siatkarka #zawodniczka #sportowiec #volleyballplayer #volleyballplayer #player #volleyballmatch #volleyballgame #volleyballshorts #volleyballgirls #volleyballlife #siatkowka