Локалізація в дії. Майже 500 шкільних автобусів виготовили українські виробники для школярів

Локалізація в дії. Якщо минулого року про закупівлю товарів із локалізацією було оголошено на суму 18 млрд грн, то лише на 1 липня поточного року ця сума становила 20,8 млрд грн за 3000 лотів. «Тобто за результатами року можемо отримати до 50 мільярдів гривень, це виготовлений обсяг продукції, яка фактично локалізована і яка без відповідного законодавства могла би бути взагалі не українською, а турецькою чи китайською», - пояснив, відповідаючи на питання журналістів телеканалу ICTV генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов.
Найбільш позитивний вплив закон нині має на виробництво дорожньої, комунальної та спецтехніки. Вони тягнуть за собою і розвиток суміжних підприємств. Приміром, виробляючи шкільний автобус марки «Атаман», компанія співпрацює із 70 суміжниками.
Проте Федерації доводиться мало не щоденно захищати закон про локалізацію і відстоювати інтереси українських виробників, прописуючи разом з Кабміном більш детальні умови потрапляння в Реєстр локалізованих товарів і переконуючи управлінців різних рівнів більш широко співпрацювати з українськими виробниками.
Маємо і гарні приклади тристоронньої співпраці, яка веде до зростання виробництва, збільшення кількості робочих місць і розвитку економіки України в цілому.

Пікірлер

    Келесі