LIGA MISTRZÓW STRONGMAN SCL - FINAŁ 2015

▶️ Finał Ligi Mistrzów #Strongman 2015. Sezon Strongman Champions League, który wygrał Krzysztof #Radzikowski
▶️ rabat -20% na wszystkie suple Real Pharm z kodem STRONG ! Link do sklepu - realpharm.eu/pl/

Пікірлер: 19

• @piotrzieleniecki6981
    @piotrzieleniecki6981Ай бұрын

Może jakiś materiał o Adamie Roszkowskim, zwłaszcza że jedzie na WSM

@piotrzieleniecki6981

Ай бұрын

Aktualizacja, Adam wygrał SCL a co najważniejsze we wszystkich konkurencjach poleciał bardzo równo 👏🇵🇱💪

• @ProsiakFafarafa
    @ProsiakFafarafaАй бұрын

ehhh to były piękne czasy Kaczor Mistrzem !!!

@lukasztomaszewski8825Ай бұрын

Nie ma do tej pory drugiego Polaka co by zdobył chociaż raz mistrzostwo świata😀 a co mówić dalej! Jedyna szansa jest w Mateusz Kieliszkowski!💪

• @tomaszsmeja4598
    @tomaszsmeja4598Ай бұрын

Ta Liga Mistrzow Strongman to taka druga liga. Prawdzie tytuly to tylko WSM I AC. Pudzian 5 razy wygral WSM, dwa razy byl drugi, raz trzeci i w swoim debiucie czwarty. Radzik tylko raz sie dostal do finalu i zajal szoste miejsce

• @tomaszwojtachnia9816

@tomaszwojtachnia9816

22 күн бұрын

JF Caron nie jest drugoligowym zawodnikiem. Z kolei Marius Lalas w 2012 roku zdobył wicemistrzostwo świata WSM.

@tomaszsmeja4598

@@tomaszwojtachnia9816 chyba Ci się coś pomyliło z tym Lalasem. To nie ten był drugi na WSM

@@tomaszsmeja4598 Za Zydrunasem.

@@tomaszwojtachnia9816 chlopie Vyatus Lalas był vive mistrzem WSM I wygrał Arnold Classic. Jego brat jest Mariuz Lalas i nigdy na WSM się nie dostal . On startował w lidze Mistrzow Strongman. Czyli w takiej drugiej lidze na świecie. I tam wygrał kiedys Radzik.

Ok.

Jaki mistrz😀 niektórzy co nie wiedzą o co chodzi! I myślą ze radzikowski byl mistrzem świata😀 ale niestety mamy tylko jednego mistrza! Polaka co zdobył mistrzostwo świata, i jako jedyny zrobił to 5krotnie!! Najwiecej w historii. I do dziś nikt nie moze tego powtórzyć👍💪