"Левски II" - "ЦСКА 1948 III" 2:1 (Трета лига)

👉 Абонирайте се за KZread канала на ЛЕВСКИ ТВ тук: rb.gy/e4ledi
Вторият отбор на „Левски“ победи с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ третият отбор на „ЦСКА 1948“ в мач от 33-ия кръг в Югозападна Трета лига.
Борислав Рупанов откри резултата за „сините“ в 52-та минута след подаване на Виктор Добрев, но гостите успяха да изравнят. В 87-та минута Калоян Петков вкара победния гол за „Левски“ след подаване на Георги Христанов.
Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на шесто място в класирането с 46 точки.
„Левски II“: 1. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Слави Чакъров, 5. Виктор Любенов, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (84 - 19. Кристиан Красимиров), 8. Борислав Рупанов (к), 9. Преслав Бачев (70 - 20. Калоян Петков), 10. Кристиян Йовов (75 - 18. Георги Христанов), 11. Виктор Добрев.