ЛЕВСКИ - "цска-софия" 1:1 (5:3 след дузпи) - финал за Купата на БФС, 2004 г.

Левски спечели Купата на БФС след успех над "цска-софия" при децата, родени 2004 г. Триумфът дойде след 5:3 с дузпи и 1:1 в редовното време.
Успехът е награда за труда на треньора Йордан Петков, който отскоро води тази възраст на Левски.
След първите 35 минути на стадион "Витоша" в Бистрица резултатът бе 0:0. Единствената голова възможност бе за Левски - Георги Атанасов стреля с глава, но от няколко метра не уцели вратата.
"цска-софия" поведе в 41-ата минута, когато тимът получи свободен удар, Йоан Борносузов изпълни, вратарят Калоян Славчев изби и Павел Жабов нямаше как да сбърка отблизо - 1:0.
В 53-тата минута "сините" изравниха. Виктор Атанасов изскочи от дълбочина, запази топката от съперник и порази целта - 1:1.
Минута по-късно Атанасов можеше да направи и пълен обрат, но стреля в аут след центриране отляво на Георги Атанасов.
Така редовното време завърши 1:1 и последваха дузпи.
При 11-метровите удари "сините" бяха по-точни и триумфираха!