Konferencja "Badania w sektorze kultury. (Współ)tworzenie" 28-29.11.2024 r.

Zapraszamy na czwartą edycję konferencji poświęconej badaniom w sektorze kultury, która odbędzie się w Krakowie 28-29 listopada 2024 roku. Konferencja organizowana jest przez Zakład Zarządzania Kulturą Instytutu Kultury Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy ze stowarzyszeniem Instytut Badań Organizacji Kultury - IBOK.
W tym roku nasza dyskusja będzie zogniskowana wokół trzech ścieżek tematycznych:
➡️ (Współ)praca - kadry i odbiorcy kultury
➡️ (Współ)odpowiedzialność - zmiany klimatyczne
➡️ (Współ)istnienie - technologia
Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkie osoby związane z sektorem kultury, zarówno badaczy, jak i praktyków. Chcielibyśmy wspólnie podjąć dyskusję wychodzącą poza antropocentryczne podejście i zarysować możliwie najszerszą perspektywę tego kto i co (współ)tworzy obszar kultury.
Szczególną uwagę chcielibyśmy w tym roku poświęcić także osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w karierze badawczej. Zapraszamy je do zgłaszania referatów w ramach osobnej ścieżki:
➡️ (Współ)odkrywcy - ścieżka dla początkujących badaczy
Planujemy organizację konferencji w formie stacjonarnej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. prof. S. Łojasiewicza 4). Liczba miejsc jest ograniczona.
W ramach konferencji zaplanowane są także warsztaty. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną podane w późniejszym terminie.
Formularz zgłoszenia referatów zostanie udostępniony wkrótce.
Więcej informacji na stronie konferencji: www.badania.kultura.uj.edu.pl/konferencja
Organizator:
Zakład Zarządzania Kulturą Instytutu Kultury na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego
Współorganizator:
Instytut Badań Organizacji Kultury - IBOK
Wsparcie merytoryczne i finansowe:
Critical Heritage Studies Hub UJ
Konferencja organizowana jest przy wsparciu finansowym Priorytetowego Obszaru Badawczego Heritage w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Пікірлер