Карпати - Вільхівці. Перший спаринг на натуральному полі

У вівторок, 27-го лютого, карпатівці провели контрольний поєдинок проти закарпатської команди “Вільхівці”. “Зелено-білі” перемогли суперника з рахунком 5:0.
Голи: Іґор Невес, Костенко, Чачуа (2), Тлумак.
Склад “Карпат” у першому таймі: Ільющенков, Полегенько, Козік, Бабогло, Булеза, Чачуа, Чех, Підлепенець, Шах, Костенко, Іґор Невес.
Склад “Карпат” у другому таймі: Ільющенков, Сухар, Векляк, Мизюк, Саків, Рябов, Клименко, Романюк, Тлумак, Фетько, Сидун.
Наступний спаринг команда Мирона Маркевича проведе 1 березня. Суперником "Карпат" буде тернопільська "Нива".

@OrestDo2 ай бұрын

Чи хтось надасть посилання на відеоогляд матчу Карпати-Шахтар, що відбувся на ст. Україна в квітні 2010 року та закінчився з рахунком 0-2. Облазив всі сайти - відео ніби спеціально прибрали з нету. Нема ніде.