Карпати-Скала 1911! Огляд матчу

5-го березня, “Карпати” провели контрольний поєдинок проти стрийської “Скали 1911”.
Леви здобули перемогу з рахунком 3:1! 🥳
Склад “Карпат” у першому таймі: Кожухар, Полегенько, Векляк, Мизюк, Саків, Рябов, Чех, Підлепенець, Чачуа, Костенко, Іґор Невес.
Склад “Карпат” у другому таймі: Ільющенков, Романюк, Козік, Бабогло, Булеза, Клименко, Тлумак, Картушов, Шах, Фетько, Сидун.
Як вважаєте, хто забив переможні голи? Напишіть в коментах, а потім прочитайте відповідь!
Львів’яни відкрили рахунок вже на десятій хвилині. Ян Костенко отримав м’яч поблизу воріт суперника та завдав влучного удару - 1:0. Через дев’ять хвилин стрияни відновили паритет. Автором голу став Роман Цень. Невдовзі “леви” знову вийшли вперед. На 27-й хвилині Тарас Саків завдав прямого удару зі штрафного та вразив ціль - 2:1.
Тож...Голи: Костенко, 10, Саків, 27, Сидун, 65 - Цень, 19. Так тримати! До нових звершень, Леви! 🦁