КАРПАТИ - МЕТАЛІСТ: Огляд матчу

У цю суботу, 17 лютого, команда "Карпати" провела контрольний матч у підготовці до весняного сезону з харківським "Металістом". "Леви" здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1!
Голи забили: Чачуа, Чех, Саків та Демченко від "Карпат", а Луців відповів голом для "Металіста". У складі "Карпат" у першому таймі грали Ільющенков, Булеза, Бабогло,
Козік, Полегенько, Шах, Клименко, Рябов, Тлумак, Чачуа та Іґор Невес. У другому таймі,
на полі з'явилися Ільющенков, Саків, Мизюк, Векляк, Сухар, Картушов, Чех, Резнік, Романюк, Демченко та Сидун.
"Карпати" впевнено домінували у грі, володіючи ініціативою та показуючи впевнений позиційний футбол. Незважаючи на це, "Металіст" намагався відповісти контратаками та створював небезпечні моменти.
Однак "Карпати" вміло контролювали гру та ефективно захищалися.
Наступний контрольний поєдинок “леви” проведуть 21-го лютого. Суперником “зелено-білих” буде закарпатський “Хуст”. Напишіть свої прогнози щодо майбутнього матчу!