Карантин подовжено: як долати тривогу і депресивні стани - психотерапевт Олег Чабан

Ойын-сауық

Українці на карантині почали більше депресувати. Про це свідчать результати соціологічних досліджень групи "Рейтинг". Найбільше скаржаться на порушення сну, втому та депресивні настрої. Зазначається, що підвищення рівня депресії, ймовірно, пов’язане із фізичними обмеженнями та відсутністю достатньої кількості зовнішніх подразників: нових вражень, подій, інтенсивності взаємодії з іншими. Із якими запитами найчастіше сьогодні звертаються українці до психологів, розповість Олег Чабан, психотерапевт, доктор медичних наук.
Сніданок з 1+1 у мережі Facebook / snidanok

Пікірлер: 3

  • @ganusya883
    @ganusya8834 жыл бұрын

    В мене у самої, певний перший час була депресія, тривога. Тому, що в один момент "все моє, всі мої роботи, весь мій світ " в один момент взяв паузу. Просто стоп. Було складно змиритися, навіть розуміючи, що це тимчасово. Але, з часом, я зрозуміла, як дати собі раду. Зрозуміла, як взяти все в руки. І стало легше. І сьогодні, вчора навіть помітила, що я вже трохи звикла до нинішнього світу. І зрозуміла, дивлячись новини про світ, що в мене все добре. І я маю бути за це вдячна. За те, що я жива. І за те, що моя родина здорова, дякувати Богу. Тому, вірю, що все буде добре і останнім часом почала дякувати Богу, родині, людям за звичайні речі, які я раніше не помічала. Дякую за небо, за сонце, за весну, за те, що родина здорова, за песика свого за квіти, які зацвіли, за те, що я маю можливість це все БАЧИТИ і ВІДЧУВАТИ і ЖИТИ. ❤☀🌷

  • @user-dw4uh6oo1q
    @user-dw4uh6oo1q4 жыл бұрын

    При исследовании 205 лиц, умерших от инфаркта в возрасте 44 лет, было установлено, что только двое из них не курили. Среди больных раком желудка 95% курящих. И если у каждого курящего не развился рак легкого, то в абсолютном большинстве случаев уже имеется предраковое состояние. У курящих в 3-4 раза выше смертность от язвы желудка.

Келесі