🌼Кашлюк: лікування та профілактика

Кашлюк - це небезпечне захворювання, викликане бактерією. Він супроводжується нападами кашлю, який іноді навіть може призводити до блювання. Особливо небезпечним захворювання є для новонароджених, оскільки напади кашлю можуть викликати затримку дихання і потребує лікування у стаціонарі.
👉🏻Симптоми
Інкубаційний період захворювання триває близько тижня і батьки можуть не знати, що дитина вже захворіла. Перші симптоми схожі на застуду: нежить, підвищена температура, кашель. Останній спочатку сухий, але згодом переходить у судомний. Він може викликати блювоту, синюшний колір обличчя, набухання вен, іноді, у дитини навіть можуть з'являтися крововиливи. Такий кашель є небезпечним, оскільки спричиняє гіпоксію головного мозку.
Напади кашлю можуть продовжуватися дуже довго - протягом 4-8 тижнів. Після цього спазматичний кашель полегшується, стає мокрим і стан дитини покращується.
👉🏻Лікування
Лікування кашлюку ефективне лише у перші три тижні, але у цей період захворювання ще схоже на застуду і його не завжди можна диференціювати. Проте, якщо це вдалося зробити, то зазвичай дитині призначають антибіотик, засоби для полегшення симптомів і пюреподібну їжу, яка не буде провокувати кашель.
👉🏻Профілактика
У сучасному світі ми можемо вберегти дитину від кашлюку та його наслідків шляхом вакцинації. Курс складається з 4 щеплень на 2, 4, 6 та 18 місяцях. Дуже важливо вчасно починати вакцинацію аби не наражати на небезпеку новонароджених малюків, які складно переносять кашлюк.
У KinderKlinik використовують вакцини європейських виробників, які є ефективними та безпечними.
💙Захистіть дитину від кашлюка - вакцинуйте!
Будьте здорові!
___________________________________________________________________________
Коклюш: лечение и профилактика
Коклюш - это опасное заболевание, вызванное бактерией. Он сопровождается приступами кашля, который иногда даже может приводить к рвоте. Особенно опасно заболевание для новорожденных, поскольку приступы кашля могут вызвать задержку дыхания и требует лечения в стационаре.
Симптомы
Инкубационный период заболевания длится около недели и родители могут не знать, что ребенок уже заболел. Первые симптомы похожи на простуду: насморк, повышенная температура, кашель. Последний сначала сухой, но потом переходит в судорожный. Он может вызвать рвоту, синюшный цвет лица, набухание вен, иногда у ребенка даже могут появляться кровоизлияния. Такой кашель опасен, так как вызывает гипоксию головного мозга.
Приступы кашля могут продолжаться очень долго - в течение 4-8 недель. После этого спазматический кашель облегчается, становится мокрым и состояние ребенка улучшается.
Лечение
Лечение коклюша эффективно только в первые три недели, но в этот период заболевание еще похоже на простуду и его не всегда можно дифференцировать. Однако если это удалось сделать, то обычно ребенку назначают антибиотик, средства для облегчения симптомов и пюреобразную пищу, которая не будет провоцировать кашель.
Профилактика
В современном мире мы можем уберечь ребенка от коклюша и его последствий путем вакцинации. Курс состоит из 4 прививок на 2, 4, 6 и 18 месяцах. Очень важно вовремя начинать вакцинацию, чтобы не подвергать опасности новорожденных малышей, которые сложно переносят коклюш.
В KinderKlinik используют вакцины европейских производителей, которые являются эффективными и безопасными.
Защитите ребенка от коклюша - вакцинируйте!
Будьте здоровы!

Пікірлер: 2

  • @user-id9sg9hs8v
    @user-id9sg9hs8v2 ай бұрын

    Я була вакцинована у три місяці, в тому ж місяці захворіла на дуже важку форму кашлюку… кашляла до року… тому вакцинація, то геть не профілактика

  • @tanyapanchenko4676
    @tanyapanchenko4676Ай бұрын

    Де мій коментар?

Келесі