Як виховувати хлопців та дівчат. Орієнтація дитини та її гендер.

Батьки часто запитують, як правильно виховувати хлопців, а як - дівчат. У цьому відео ми пояснимо, чи є відмінності у вихованні дітей різної статі.
У відео ви дізнаєтесь:
1:15 Чому батьки хочуть виховати «справжнього чоловіка»
10:53 Іграшки для хлопців та дівчат
12:47 Страх виростити «маминого синка»
14:08 Гендерна ідентичність
14:57 Про сексуальну орієнтацію: як вона формується
21:18 Гомосексуальність
25:19 Як виховувати мужність
27:00 Дитина ниє
28:53 Роль мами і тата у вихованні
36:59 Страхи батьків дівчат
39:55 Статева освіта
48:29 Про тест на фемінність та маскулінність
🔸Instagram Юлії Савенко: / dober.woman
🔸Офіційні акаунти Марії Сичинської:
Instagram:
/ maria_sychynska
Facebook:
/ sychynska.psychologist
Telegram:
t.me/sychynska_psy
🔸Сайт з онлайн-курсами та тренінгами:
bit.ly/3OYRtvI
🔸Ресурсний жіночий щоденник Марії Сичинської:
bit.ly/47JUBUO
Співпраця: psy@sychynska.com

Пікірлер: 318

  • @roterIgel
    @roterIgel9 ай бұрын

    Боже я з візочком грав коли був у дитячому садку. І дітям було все одно. Єдина людина яка мене за це присоромила БУЛА МОЯ ХВОЙДА ВЧИТЕЛЬКА.

  • @Nastya_lego7
    @Nastya_lego79 ай бұрын

    Далі довгий коментар не тільки для просування, а, тому що тема дуже цікава. Марія, Ви так багато питали гостю, чому саме багато питань про виховання хлопчиків. Я памʼятаю, що коли була вагітна і ще не знала стать дитини, я думала про те що з дівчинкою легше, саме через те що ти сама дівчина і якось воно зрозуміліше як у дівчат все влаштовано(від фізіологічного до емоційного). Але ви дуже круто розвернули цю тему, і навіть хотілось би про це більш глибокий випуск, можливо з розбором стереотипів. Далі про Статеву освіту. Для мене дивно що люди не хочуть вдома займатись цим вихованням і ще проти того, щоб в школах було таке навчання. Спочатку люди вважають, що Статева освіта в школах та садочках - це зло, збочення, пропаганда займатись сексом в 14 років і бажано з партнером тієї ж статі. А потім ми маємо такі історії як з Івано-Франківськими ґвалтівниками. А насправді Статева освіта - це про обізнаність, про те які можуть бути стосунки, про контрацепцію(захист не тільки від вагітності, а й від захворювань які набагато страшніші за небажану вагітність і можуть бути невиліковними) про толерантність, про те, щоб не соромитися сказати вульва чи пеніс замість «перчик» та «квіточка», про кордони, не боятись розказати батькам та звернутись по допомогу якщо хтось тебе скривдив. В розвинутих країнах в школах та садочках є статеве виховання, більш того в таких країнах перший статевий досвід відбувається в більш зрілому та свідомому віці. Далі орієнтація. Я прийму свою дитину з будь-якою орієнтацією, бо вона моя і я її люблю, і для мене важливо щоб вона була щасливою. А для тих хто не приймає це, раджу розібратись в темі, почитати дослідження, це не хвороба і не збочення, це факт того що і так може бути і це нормально. Дуже важливі теми, дякую що ви про це говорите, та висвітлюєте, давайте ще!

  • @hollyhope6344
    @hollyhope63449 ай бұрын

    В мене з чоловіком була така розмова, що якщо наш син не буде мати гетеросексуальну орієнтацію, то це не означає що він перестане бути нашою дитиною. Це буде означати, що йому потрібна буде ще більше наша підтримка і захист (хочаб у тих сферах, де ми зможемо на це повпливати). Зараз боремось за здоровий ґлузд у людей навколо, щоб було легше жити і сину в майбутньому і нашим друзям зараз.

  • @anastasiakhitrova4085

    @anastasiakhitrova4085

    9 ай бұрын

    @@matters2518у нас всіх непорядок в голові. нас виростило покоління заангажоване ментальним сміттям, що їй в голову впихувала савдепія. якщо у вас було інакше, то скоріше виняток

  • @user-se8ld4iw4q

    @user-se8ld4iw4q

    9 ай бұрын

    @@matters2518чому це?

  • @kvl.vitalina
    @kvl.vitalina9 ай бұрын

    Така важлива тема піднята для нашого суспільства. Спасибі за цю інформацію.

  • @INastyaPass
    @INastyaPass9 ай бұрын

    Колись думала як зреагувала би, якщо б син сказав, що не гетеросексуальний і не відчула ніякої відрази до дитини🥳 і зараз порефлексувала, коли ви попросили це зробити, і також не відчуваю ніякого негативу і страхів. Мене це дуже радує! Навіть уявляла, як скажу синові, що люблю його любим! Зараз так тепло на душі від цього стало🥰❤️ Думаю з часом у суспільства зʼявиться все більше толерантності до особистого життя молодих людей. ❤

  • @rina-wd7uu
    @rina-wd7uu9 ай бұрын

    Ставлю пріорітет на власне виховання, а не свого сина Він робить мене більш дисциплінованою, змушує доглядати за собою, бути увжнішою до чоловіка, ставитися чемно до інших - це відвертий кайф!

  • @user-in6py5nl9d
    @user-in6py5nl9d9 ай бұрын

    Я виховую сина та доньку. І буду любити їх та підтримаю,не дивлячись на будь-яку сексуальну орієнтацію. І, доречі, мій син в 2 роки має свій рожевий візочок, в якому возить м'ячик та м'яку іграшку. На вулиці я вже навіть звикла до поглядів людей😂 Що до плачу, я дозволяю своїм дітям плакати, і засмучуватись. Тому дуже дратують слова бабусі " не плач, ти ж хороший хлопчик". Скільки б разів я не пояснювала хибність і шкоду цих слів, все марно. Наше суспільство,особливо старше покоління, дуже переповнене стереотипами,які вкорінились.

  • @lynnvory

    @lynnvory

    16 күн бұрын

    Так мені бракувало в дитинстві такої мами, як ви.

  • @juliapriadka9773
    @juliapriadka97735 ай бұрын

    Дякую за цікаві думки. Єдине, трохи ріже слух постійне перебивання співрозмовника.

  • @user-mo8yv8ks2q
    @user-mo8yv8ks2q9 ай бұрын

    Іноді дуже хотілось дослухати Юлію до кінця. Узагальнення і запитання - це важливо. Але в цьому діалозі Марії було більше. Марія дуже турбувалась за те, щоб дати якісь рекомендації батькам. Юлія більш ширше і глибше в своїх роздумах пояснювала про те чи інше поняття і їх механізми (і це теж гарний шлях, щоб достукатись до батьків - повнота картинки). Гарне відео, дуже корисне. Не бійтеся пауз в розмовах, з ними приходять інсайти🤍😌

  • @antoninasanchez1869
    @antoninasanchez18699 ай бұрын

    Чекала на цю розмову! Тішуся! Дякую!!!🔥🔥🔥

  • @user-ih3bn8br5i
    @user-ih3bn8br5i9 ай бұрын

    Дуже корисна розмова! Дякую за усі згадувані запитання❤

  • @marynalooijen-nosachenko5381
    @marynalooijen-nosachenko53819 ай бұрын

    Дякую вам за випуск! Прослухала на одному диханні!

  • @user-ub6rw2hg1z
    @user-ub6rw2hg1z9 ай бұрын

    Все дуде просто, гарнний приклад від батьків. Тато і мама счасливі, поводяться один з одним з любовью, кожен має свої ролі і дитина буде наслідувати приклад. Якщо це донька то мамин, якщо син то татів. Одностатеві шлюби не підтримую. Я приймаю що є такі люди. Але приймати не значить погоджуватись

  • @MaxoleroNa
    @MaxoleroNa9 ай бұрын

    Дякую, дуже цікава та важлива розмова👍🌞

  • @S_ice13
    @S_ice139 ай бұрын

    Дякую за інформацію!

  • @nataliyakushnir778
    @nataliyakushnir7789 ай бұрын

    Супер інтервʼю! Дякую!

  • @tetianaforkash278
    @tetianaforkash2789 ай бұрын

    Дуже цікаву і актуальну тему підняли. Дякую

  • @yanakhokhulia9295
    @yanakhokhulia92959 ай бұрын

    От побільше б таких якісних розмов на цю тему! Дякую. Лайк. Підписка.

  • @user-rr7pj4es8e
    @user-rr7pj4es8e9 ай бұрын

    Дякую вам,не відео,а скарб🤍

  • @margaritaiazyvanova4541
    @margaritaiazyvanova45419 ай бұрын

    Головне, щоб дитина була щаслива❤️

  • @marylyr203
    @marylyr2039 ай бұрын

    Якби мій син сказав мені, що він не гетеросексуальна орієнтація, я б його любила не менше, а то й і більше! Чи буде мене шкода? Думаю так, тому що цей шлях дуже важкий! І йому треба буде моєї підтримки і допомоги в рази більше.

  • @user-ov8os5qq9w
    @user-ov8os5qq9w9 ай бұрын

    Стать не з'являється в ембріона на 6-12 тиждень вагітності, стать визначається тим, який ген несе сперматозоїд батька, Х чи У, жінка може передати дитині лише Х, так як в нас нема У, стать майбутньої дитини ніяк не залежить від рівня гормонів жінки. При використанні технологій репродуктивної медицини стать ембріона можливо визначити вже на 5 день його життя. Це дуже груба помилка, так як, мені здається, ви оперуєте стереотипними знаннями, проти яких і виступаєте. Зверніть увагу. Можливо малось на увазі що зовнішні прояви статі формуються в 6-12тиж?

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Контекст розмови передбачав обговорення біологічної статі людини, а саме її комплексності, яка включає: хромосоми, статеві залози, репродуктивні органи та статеві, вторинні статеві ознаки, гормони. Саме з огляду на те, що за хромосомним набором ХУ не завжди реалізується «чоловічий сценарій», так як відповідні білки (гени) можуть «не зчитатися» у ембіона. І до прикладу, який був наведеним у розмові, тестостерон, який починає вироблятися у ембріона є одним з «запускних» факторів формування чоловічих або жіночих статевих органів, а точніше - його «доза».

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Дякую за коментар! Дійсно, потрібно було б приділити більше хронометражу у відео для відображення контексту та пояснень.

  • @ritta_margo
    @ritta_margo9 ай бұрын

    Дуже класна тема 👍 дякую, дівчата 🤗

  • @dimna89
    @dimna899 ай бұрын

    Моєму сину 9, рік тому він сказав мені та чоловіку, що йому подобаються хлопчики. Моя перша реакція була шоком, хоча я нормально відношусь до негетеросексуальної орієнтації. Але, коли пройшли емоції, зʼявилась ясність, що я боюсь за сина та за його подальше життя, за те, щоб його не ображали інші нетерпимі люди. Але я ні на секунду не перестала його любити. Іноді зʼявляється тривожність і думки про ненормальність, але я ловлю основу цих станів і це саме страх. Страх, що не знатиму як поводити себе далі в різних ситуаціях, страх, що не підтримаю як він потребує, страх, що із-за своїх скрепів колись не так відповім і ображу його.

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Ви вже чудово справляєтеся! Якнайкраще! Син з вами відкритий, ви поряд, ви сприймаєте серйозно та підтримуєте! Шана таким мамі та тату!

  • @dimna89

    @dimna89

    9 ай бұрын

    @@dober_woman щиро дякую вам за підтримку🤗

  • @Alina.Ihnatenko

    @Alina.Ihnatenko

    9 ай бұрын

    От дійсно...в 9 років вже дитина все розуміє??? Все знає про себе?? Можливо це просто недостаток уваги і любові...можливо він не може розібратися у своїх стосунках з дівчатами?? Та купа причин може бути... а якби він сказав в 9 років що він дівчинка і просив змінити йому стать гормонами і хірургічно?? А потім вас же, батьків засудили, що ви не даєте дитині відчувати себе собою?? Як тоді?? Думаю корінь проблеми десь є і його потрібно шукати...діти легко піддатися впливу.. в школі розповіли, в кіно побачив, вчитель сказав що таке може бути і тд...і ось він в 9 років зробив таке рішення...

  • @oyat7047

    @oyat7047

    9 ай бұрын

    @@Alina.Ihnatenko так це, гормони вже можуть працювати, починається статеве дозвівання, у дівчат вже місячні починаються у 9 років

  • @ulyatarasova5443

    @ulyatarasova5443

    8 ай бұрын

    Більшості хлопчиків в 9 років подобаються хлопчики. Бо з ними весело, зрозуміло, цікаво і тд. Я спостерігаю, що вони в цьому віці можуть і цілуватись, і обійматись. І це норма. Вони ще на шляху пізнання себе та інших..

  • @iuliiavasiuta2740
    @iuliiavasiuta27409 ай бұрын

    Чудове відео. Гарні думки. Сексуальна освіта має бути.

  • @victorasnaezenmair9875
    @victorasnaezenmair98759 ай бұрын

    Важливо про це розмовляти. Більше обізнаності у суспільстві, врятує суспільство

  • @happiness4955
    @happiness49559 ай бұрын

    Дуже дякую, коментар на підтримку!

  • @user-mq6zg6uq2d
    @user-mq6zg6uq2d9 ай бұрын

    Дякую за відео! Дуже рада,що піднімаєте цю тему…але,судячи з коментарів, 😅 наші люди ,не готові адекватно сприймати інформацію!

  • @katherineyashchenko6002
    @katherineyashchenko60029 ай бұрын

    Дуже класне відео, і дуже пізнавальне, буду шерити серед знайомих щоб подивились

  • @user-mg4ug7fk8g
    @user-mg4ug7fk8g9 ай бұрын

    Я виховувала толерантне ставлення до будь-якої орієнтації в першу чергу в собі. Саме для того, щоб транслювати це своїм дітям. Як раз для того, щоб в разі не гетеросексуальної орієнтації, вони знали, що я їх підтримаю, і могли все мені розповісти. Бо лишитись з цим насамоті, дуже складно. Сексуальна освіта надважлива. Але! На мою думку, у нас майже немає відповідних спеціалістів. Наприклад, в школі у моїх дітей основи здоров'я викладає жінка похилого віку з дуже специфічними поглядами. Якось моя шестикласниця прийшла додому обурена, бо вчителька запитала у хлопців на уроці "чи хочуть вони, коли виростуть, надкушене яблуко". Маючи на увазі дівчат, у яких був сексуальний досвід. І ця ж вчителька видала, що в моєї середньої доньки (8 клас) мабуть є досвід, бо дитина виявила адекватні знання в темі контрацепції. Якщо сексуальну освіту будуть викладати такі люди, це до добра не приведе. В мене 3 доньки і в нас немає жодної табуйованої теми. Бо я сама народила в 16 і знаю як важлива вчасна і адекватна інформація. Питання тільки в тому, де брати спеціалістів. А в цілому дякую за такий якісний контент ❤

  • @koponkina
    @koponkina9 ай бұрын

    помилка було сказати, що ембіони спочатку не мають статі, і стать формується на 6-12 тижні вагітності. Стать ембріона і дитини закладається в момент зачаття в залежності від того, яку хромосому (Х чи Y) приніс сперматозоїд.

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Контекст розмови передбачав обговорення комплексності біологічної статі. Хромосомного «набору» іноді недостатньо для остаточного визначення статі людини, адже в процесі «проявлення» чоловічого чи жіночого сценарію (формуванні статевих залоз, статевих та репродуктивних органів тощо) може відбутися варіація, або ж все піти передбачувано, й очікується, що гени, які несе У хромосома, запустять чоловічий сценарій, проте рідко, але буває так, що відповідний ген може не зчитатися ембріоном. А, наприклад, тестостерон, який починає вироблятися у ембріона (його доза) як один з множини факторів може свідчити чи будуть формуватися чоловічі або ж жіночі статеві органи. До формування репродуктивних та статевих органів хромосомний «набір» є умовним фундаментом статі. Дякую, дійсно, варто було приділити цьому більшу увагу під час монтажу відео.

  • @user-sz4cc2he3h
    @user-sz4cc2he3h9 ай бұрын

    Думала про це, як тільки народила першу дитину, а саме сина. Чомусь з рештою дітей це питання взагалі в голові не виникало, а от з першим дуже. Так ось: прийму безумовно, любитиму теж❤ підтримуватиму його вибір! Та водночас, думаю, що цей факт мене засмутить, особливо в розрізі усвідомлення шляху, який доведеться йому пройти у випадку не гетеросексуальної орієнтації.

  • @user-ee4gf8xx1i
    @user-ee4gf8xx1i9 ай бұрын

    Хочу ще і ще, дякую❤

  • @user-gg7ss3yq9y
    @user-gg7ss3yq9y9 ай бұрын

    Дуже дякую за це круте інтерв’ю 👏🏻👏🏻👏🏻

  • @user-jp2ql5vd3z
    @user-jp2ql5vd3z9 ай бұрын

    Класний діалог! Дякую за те що підняли важливі теми в нашому суспільстві❤

  • @user-yh1eh1er2s
    @user-yh1eh1er2s9 ай бұрын

    Неоднозначні відчуття після перегляду відео) часом гостя давала оціночні судження, як на мене

  • @slava_ukraine119
    @slava_ukraine1199 ай бұрын

    Дуже хороше відео

  • @slava_ukraine119
    @slava_ukraine1199 ай бұрын

    Завжди найголовніше - говорити. Моя свекруха ростила сина одна і виростила прекрасного чоловіка❤

  • @user-gj2eb6th2g
    @user-gj2eb6th2g9 ай бұрын

    Дякую!!! Дуже круте інтерв’ю!!

  • @ksu_nalesnikova
    @ksu_nalesnikova9 ай бұрын

    Дякую

  • @user-oe1xr9px2h
    @user-oe1xr9px2h9 ай бұрын

    Ембріологи визначають стать ембріона лабораторно з 5 дня його життя😅 Я б порадила заглибитись в тему пані експертці перш ніж таке нести )) Вторинні статеві ознаки зʼявляються пізніше - але вони вторинні. Стать закладена одразу.

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Цікаво, де це такі лабораторії, які на 5-му дні «життя» ембріона визначають стать, якщо лише на 5 тижні вагіності починають формуватися статеві залози та первинні статеві клітини, а на 6-му - лише починають формуватися генеталії - первинні статеві ознаки.

  • @user-ed9zc5df2e

    @user-ed9zc5df2e

    9 ай бұрын

    При чому тут формування статевих органів до статі дитини??? Коли роблять ЕКО визначають стать дійсно на 5 день. Стать можна визначити по ХY хромосомах, статеві органи ембріологам для цього не потрібні. Мені також дуже різануло вухо неправдива інформація в цьому відео.

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    @@user-ed9zc5df2e як би визначили біологічну стать людини, за умови, що її хромосоми - це ХУ, але її репродуктивні органи, геніталї не відповідають «чоловічому сценарію»? Біологічна стать - це комплекс з хромосом, статевих залоз, статевих органів, репродуктивних органів, горномального рівня та вторинних статевих ознак.

  • @INastyaPass
    @INastyaPass9 ай бұрын

    Моя думка, чому питань про дівчат було декілька, а про хлопців ціла купа і про всенасвіті полягає у тому, що переважна більшість матеріалів про виховання направлені на дівчат, як вберегти психіку дівчинки, де не ранити, як виростити впевненість і тд. А про хлопчиків такої деталізації нема. А очікування, які ви обговорили є і до дівчат, їх не менше. Тому, мені здається, що саме в цьому і є причина такої кількості питань про хлопчиків

  • @oyat7047

    @oyat7047

    9 ай бұрын

    це неправда. Адекватні книги з психології стосуються виховання дітей, а не хлопчиків та дівчаток. Адже принципових відмінностей у вихованні немає. Наслідок виховання - психологічно зріла людина, яка вміє реалізуватися і давати собі раду.

  • @tatianabobkova7282
    @tatianabobkova72825 ай бұрын

    Дякую за Ваші роздуми і настанови. Маю питання : як залучати до виховання тата з позицією домінування в родині?

  • @user-ob9ez9rf6n
    @user-ob9ez9rf6n9 ай бұрын

    яка різниця батькам якої сексуальної орієнтації дитина?

  • @Brats1992

    @Brats1992

    9 ай бұрын

    1. Виховання у ЛГБТ-сім’ях впливає на орієнтацію: Дослідження 1: шанс зміни орієнтації - від 15 до 50% Дослідження 2: виховання суттєво впливає на орієнтацію. 2. Проблеми у сім’ї також впливають на орієнтацію: Дослідження 3: відсутність батька у житті дитини напряму пов’язана з можливістю появи гомосексуальної орієнтації Дослідження 4: 58% всіх хлопчиків, що стали жертвами сексуального насильства в дитинстві, в результаті самі стали гомосексуалами Дослідження 5: інцест в дитинстві прямо впливає на орієнтацію в дорослому віці Дослідження 6: діти без материнської турботи виростають з явними порушеннями психіки 3. У гомосексуальних сім’ях не все нормально: Дослідження 7: рівень домашнього насилля у ЛГБТ-сім’ях на порядок вище у порівнянні зі звичайними сім’ями Дослідження 8: вірогідність розлучення у гомосексуальних парах у рази вища, ніж у у звичайних Дослідження 9: хоча гомосексуалісти складають 2-5% від населення США, їх участь у актах педофілії складає 20-40% 4. У дітей, вирощених в ЛГБТ-сім’ях, з більшою вірогідністю будуть проблеми по життю: Дослідження 10: у дітей з ЛГБТ-сімей на 35% менше шансів завершити університет та досягнути успіху у житті Дослідження 11: діти, зрощені гомосексуалістами, мають більший шанс отримати синдром дефіциту уваги (ADHD) Дослідження 12: величезне дослідження, яке показує, що по всіх категоріях (соціальні видатки, рівень депресії, кількість суіцидів, безробіття тощо) діти, вирощені у гомосексуальних сім’ях, сильно перевищують аналогічні показники у дітей, вирощених у нормальних сім’ях. По всім дослідженням можу надати посилання, бо ютуб блокує

  • @user-bq4vh3qv5o

    @user-bq4vh3qv5o

    9 ай бұрын

    У мене виникло дуже багато сумнівів і обґрунтованих заперечень щодо всього написаного ,і якості тих «досліджень». Та як лікар психіатр хочу прокоментувати важливий для мене пункт ,щодо РДУГ- це найпоширеніший розлад нейророзвитку,і його причинами є до 75% генетика,тобто спадковість ; шкідливі звички матері під час вагітності ,вплив свинцю на плід під час вагітності ,гіпоксія в пологах; і все це автоматично заперечує факт впливу виховання дитини в негетеросексуальних сім’ях на розвиток РДУГ (ADHD).

  • @Brats1992

    @Brats1992

    9 ай бұрын

    @@user-bq4vh3qv5o куди скинути вам посилання досліджень?)

  • @Brats1992

    @Brats1992

    9 ай бұрын

    @@user-bq4vh3qv5o вбийте в гуглі Child Attention-Deficit Hyperactivity Disorderv (ADHD) in Same-Sex Parent Families in the United States: Prevalence and Comorbidities

  • @riverinyourarea
    @riverinyourarea9 ай бұрын

    Мені за 20 років і мене виховували в сім'ї, де було толерантне ставлення до людей❤ при цьому мені не розказували, щось про гендери чи орієнтації. Прояви не гетеросексуальності бачила по телевізору, в денний час у популярних на той момент фільмах та серіалах. Тому виросла впевнена, що це різновид норми. Тільки згодом у школі дізналася, що існує гомофобія. При чому серед моїх знайомих та навіть тих же однокласників😅 є достатньо значний процент не гетеросексуальних людей, серед них найбільше бісексуальних (чи пансексуальних точно не знаю😊), живуть собі спокійно та щасливо. Ще є подруга, у якої батько зрозумів, що гей вже у зрілому віці. Він та його чоловік мають хороші стосунки з колишньою дружиною та дітьми. Хоч ця сім'я і не є самою типовою сім'єю країни, але у них чудові, люблячі стосунки❤ Вважаю, що я дізналася про не гетеросексуальну орієнтацію своїх знайомих тому що толерантно відношуся до цього. Навряд вони б ділилися цим з людиною, яка засуджує

  • @OxankaSunny
    @OxankaSunny9 ай бұрын

    Дуже інформативно Дякую!

  • @user-bn4wj5zv7t
    @user-bn4wj5zv7t9 ай бұрын

    Згодна щоб була сексуальна освіта... Я своїй дочці ,якій всього 4 вже пояснювала тему статевих органів. Починали з пазлів де є хлопчик і дівчинка. Також є книжка "Малечі про інтимні речі". Моя дочка до 3 бавилась лише машинками і мячиком. А потім все швидко змінилось на єдинорогів😅

  • @kva-kva-1897
    @kva-kva-18979 ай бұрын

    Статеве виховання має бути, але згадуючи один єдин урок зі статевого виховання зі шкільних років, досі блювати хочеться від тієї по.бєні про яку говорили і як це говорили (про ненормальність бажання сексу і тд)

  • @user-sx8ug2sh6l
    @user-sx8ug2sh6l6 ай бұрын

    Дуже прикро що сучасні « психологи» Не вчили в школі біологію .... тому і маємо зараз таких Горе спеціалістів!!!! Люди думайте!!!!

  • @lynnvory

    @lynnvory

    16 күн бұрын

    Біологія та психологія не пов'язані між собою. Кавички зайві, і не горе, а розумні спеціалісти!

  • @marynalooijen-nosachenko5381
    @marynalooijen-nosachenko53819 ай бұрын

    А дайте посилання на тест, будь ласка.

  • @nuki2782
    @nuki27829 ай бұрын

    Цікаве відео. Дякую за вашу працю

  • @tholovina
    @tholovina9 ай бұрын

    як би я хотіла, щоб дітям у школі, розповідали про сексуальне виховання. Я за це усіма руками та ногами)

  • @perasperaadastra4097

    @perasperaadastra4097

    9 ай бұрын

    Ви справді хочете, щоб до ваших дітей в молодшу школу приходили перевдягнуті чоловіки в жінок і розповідали, як можна їб****** в д***

  • @lynnvory

    @lynnvory

    16 күн бұрын

    ​@@perasperaadastra4097що ви верзете?

  • @user-bi7jb8iy2k
    @user-bi7jb8iy2k9 ай бұрын

    ❤️❤️

  • @Clairjones295
    @Clairjones2959 ай бұрын

    Я надіюсь що мої дітки прийдуть до мене і повідомлять про це як тільки вони це зрозуміють.. і хоча я бачу труднощі для людей не гетеросексуальні орієнтації і я буду дуже за них переживати моє ставлення до них не буде інше..

  • @terezaambroziak2295
    @terezaambroziak22959 ай бұрын

    Я прийму своїх дітей з будь якою орієнтацією. Як і приймаю і інших людей. Але стверджувати , що не гетеросексуальна орієнтація це норма, я як християнка не можу і не буду.

  • @user-hj8xw4xg8b
    @user-hj8xw4xg8b9 ай бұрын

    👍🏻

  • @AlinaSorochan
    @AlinaSorochan9 ай бұрын

    Який класний контент, та на Українській мові ❤ клас, чекатиму ще

  • @kyrylo-cherneha
    @kyrylo-cherneha9 ай бұрын

    Шкода, що в коментарях майже нема чоловіків, свідчило б про гарну статистику розуміння важливості теми виховання з обох боків. Звісно, це не дуже репрезентативно, але перекіс є.

  • @Zerniatko
    @Zerniatko9 ай бұрын

    Не раз зверталася до різних психологів з питання чи має бути різниця у вихованні дітей різних статей. Бо в інтернеті просто засилля переконань, що тато має лише хвалити доньку, але бути вона має з мамою на кухні аби вчитися жіночим справам, а з синами має бути суворим наставником і брати в гараж і вчити чоловічому. Але ж це маячня😢 Тому втішила, що є такі відео.

  • @user-bh5dp6wn7h

    @user-bh5dp6wn7h

    9 ай бұрын

    Не обов'язково так виховувати. Але це не означає , що треба проголошувати різні " гендерні ненормальні речі" Потрібно любити , ніжити, хвалити і сина і доньку. Це нормально татові бути люблячим ніжним з мамою і дітьми , але ж тато і мама , а не інші різні форми

  • @annaklimova2807
    @annaklimova28079 ай бұрын

    В мене недавно дочка каже «мені не подоьається коли хлопчики плачуть». Я кажу: «так ти сама плачиш» , -«але хлопчики не плачуть». «Зате цей хлопчик виросте дуже чутливим і емпатичним, співпереживаючим». Звідки воно в них береться?)) і таких стереотипів від дитини я чую безліч, таке відчуття, що таки вроджене 😅

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Соціалізація дитини - комплексне явище, дитина черпає інформацію відусіль: родина, родичі та родички, садок, мультфільми, реклама, пісні, сусідки та сусіди, інші діти на ігровому майданчику

  • @kateryna_bp

    @kateryna_bp

    9 ай бұрын

    Племінниця(4роки) стверджувала що моєму новонародженому синові не можна вдягати рожеву кофтинку. Бо це тільки для дівчат. В цей момент в легкому шоці опинилась не тільки я, а і її мама. Дівчинці такого зовсім не транслюють в родині. Ми можемо вкладати малюкам наші переконання та цінності, але є ще соціум 🤷🏼‍♀️ І в більшій чи меншій мірі всерівно дитина буде черпати інформацію від інших дітей/вихователів/ютюбу. Добре якщо в меншій)

  • @annaklimova2807

    @annaklimova2807

    9 ай бұрын

    @@dober_woman я так скажу. Живемо в Естонії, тут ніякої соціалізації немає 😂😂🤣. Тут сусіди не вітаються і в ліфт не заходять якщо там хтось є)) Мультики не думаю, бо зазвичай це розвиваючі. Казки в нас обрані мною. Бабусь/дідусів немає поруч. Тільки садок не контролюю 🥲.

  • @annaklimova2807

    @annaklimova2807

    9 ай бұрын

    @@kateryna_bp отож((((( я стільки феміністичних казок купила, гралась в монстрів, а дитина зараз - тільки сукні принцес хоче/пазли принцес і все таке. Бо садочок 🫣

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    @@annaklimova2807 як раз соціалізація відбувається повним ходом!)

  • @NataliiaAllora
    @NataliiaAllora9 ай бұрын

    Мій син в три роки знає в чому різниця між чоловіками і жінками, і як би мені хотілося жити в суспільстві де педіатр і вчителька не називають його органи перчиком і сімейним скарбом (я зараз не перебільшую), що вже казати зо краще дітям основи анатомії розповідали б в садку ніж був урок релігії. (ми проживаємо в Італії, і тут ситуація дуже відстала)

  • @user-mi9tg4xt4f
    @user-mi9tg4xt4f9 ай бұрын

    Дякую вам за це відео❤ Було б супер, щоб в школі і в садочках була сексуальна освіта😌

  • @user-mq9co1bh7u

    @user-mq9co1bh7u

    9 ай бұрын

    На днях в садочку мого сина було заняття про різницю дівчат та хлопців. Вони грали в гру який одяг та іграшки для дівчинки, а які для хлопчика. І схожі ігри. Такий шквал стереотипів. І це приватний садок, який має ламати стереотипи та допомогти дітям жити в сучасному світі, а не в 18 столітті(

  • @Nuashotyhotiv
    @Nuashotyhotiv9 ай бұрын

    Марія кайф ❤

  • @Alina.Ihnatenko
    @Alina.Ihnatenko9 ай бұрын

    Як гарно спонсурують і просувають абсотютні нісенітниці... жах😢

  • @user-el8rt5ee6p
    @user-el8rt5ee6p9 ай бұрын

    Про ниття дитини, у мене так хлопчик, 6 років, не завжди ниттям,а більше агресією з плачем реагує майже на все, я звичайно з розумінням до цього відношусь, але вже хочеться,щоб це закінчилось😢 І пояснюю кожного разу,що можна все донести словами, а не тільки плачем, але таке враження,що стає тільки гірше🤯

  • @Razehalow
    @Razehalow4 ай бұрын

    В сучасному патріархальному суспільстві, де відзначається відмінність у фізичній структурі та генетиці між жінками і чоловіками, немає єдиного підходу до виховання дівчаток і хлопчиків. Справжня потреба полягає в швидкій адаптації дитини до соціуму, враховуючи їхні природні відмінності. Ідея в тому, щоб уникати порівнянь між жіночим і чоловічим світом, оскільки вони відрізняються не лише фізично, але й генетично та ідеологічно.

  • @user-ln8ot7ld4k
    @user-ln8ot7ld4k9 ай бұрын

    За просвіту у школах, але якщо це роблять запрошені спікери, як от Юлія Ярмоленко на лекціях, тому що вчителі в школі скоріш за все будуть червоніти і запорять усю ідею)))

  • @Nokiro100
    @Nokiro1009 ай бұрын

    Мені шкода, що в нас час не було належної сексуальної освіти, сподіваюсь це з часом зміниться. Добре, що зараз є безліч літератури і інформації, щоб вдома дітям розповідати про сексуальну освіту. Щодо орієнтації, то я теж піднімала це питання з чоловіком, якщо раптом наш син не буде гетеросексуальних то на жаль мій чоловік навіть не захотів про це говорити. Йому неприємно навіть це в голос сказати. Мені від цього було дуже прикро і страшно, що якщо так станеться то тато просто не прийме сина😭 Я ж в будь якому випадку любитиму сина і підтримуватиму не зважаючи ні на що❤

  • @annaklimova2807
    @annaklimova28079 ай бұрын

    Мені абсолютно все рівно було б на орієнтацію дитини. Чому це має вплинути на наші стосунки?😮

  • @eded9477
    @eded94778 ай бұрын

    Треба, напевне, виховувати такого сина, якого чоловіка хотіла б собі!

  • @lynnvory

    @lynnvory

    16 күн бұрын

    Ну ну. Щасти Вам!

  • @user-rt6cu7ei5m
    @user-rt6cu7ei5m9 ай бұрын

    Мені не сподобалась інтервʼюерка, але дуже до душі соціологиня, бо перша багато перебиває і не зрозуміло навіщо запросила подругу(

  • @marynakupryianchyk9343
    @marynakupryianchyk93439 ай бұрын

    "перекос" і великі вимоги до чоловіків (синів) - це все називається одним словом: патріархальне суспільство.

  • @user-je5yg8oz3u
    @user-je5yg8oz3u9 ай бұрын

    Хіба стать дитини визначається не в момент запліднення яйцеклітини сперматозоїд із У чи Х хромосомою? Чому ваша гостя каже, що стать визначається кількістю тестостерону?

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Тестостерон (важливо: не лише він) впливає на «проявлення» У-хромосоми, яка відповідає за «запуск» чоловічої репродуктивної системи

  • @user-bw3ke1cz7q

    @user-bw3ke1cz7q

    9 ай бұрын

    ​@@dober_womanви, мабуть , пропустили уроки біології в 9 класу. Вибачте, але це жесть таке писати в 21 ст.

  • @Brats1992

    @Brats1992

    9 ай бұрын

    @@dober_woman

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    @@user-bw3ke1cz7qа в шкільному курсі біології був розділ про отногенез ембріона: детермінацію та диференціацію статі? У відео йде мова про процес становлення статевих ознак в онтогенезі, тобто процес диференціації статі

  • @user-bh5dp6wn7h

    @user-bh5dp6wn7h

    9 ай бұрын

    Шановна лекторко, вам потрібно спочатку прочитати книгу з фізіології та анатомії, перед тим як заявляти такі речі про тестостерон

  • @elenachepurka3094
    @elenachepurka30949 ай бұрын

    про нитиків тема не до кінця розкрита. ) Ви сказали: «якщо дозволяти дитині постійно нити…» але ж не можна заборонити і просто сказати: не ний.. Це ж не вихід. Зрозуміло, що потрібно з’ясувати потребу дитини, а якщо ниття сформувалось як патерн поведінки про щось попросити?

  • @yanakordonska7865
    @yanakordonska78659 ай бұрын

    Скажу що неважливо, головне щоб він/вона був/була щасливим/щасливою.

  • @batmins3095
    @batmins30959 ай бұрын

    Знаю багато мужчин які гуляють з дітьми, і в дитинстві не катали калясочки.

  • @user-xm2mt2bd4w
    @user-xm2mt2bd4w9 ай бұрын

    Підтримую будь-який вибір своїх дітей! Гріх вбивати, ображати слабшого.. а любити людину своєх статі то не гріх. І доки ми не будемо розширювати горизонти своєї свідомості щодо цього аспекту, будемо нагадувати країну агресорку, яка взагалі забороняє одностатеві стосункт

  • @user-jg4pg7wg2j

    @user-jg4pg7wg2j

    9 ай бұрын

    Вибачте, а звілки ви знаєте що гріх, а що ні. Те, що ви написпли гріх - вбивати та ображати, то це написано в Біблії. То ж стосовно орієнтації там також написано)

  • @MaxoleroNa
    @MaxoleroNa9 ай бұрын

    Направду, треба спочатку сексуальну освіту треба провести для усіх педагогів, а потім вже направляти їх вчити дітей. Бо така дикість трапляється серед вчителів та вихователів🤦‍♀️

  • @HalyCrow
    @HalyCrow9 ай бұрын

    Цікаво чи є дослідження наукові / психологічні / соціальні , які б стосувались дітей, які зростають в одностатевих парах.

  • @dober_woman

    @dober_woman

    9 ай бұрын

    Такі дослідження є. Можете знайти лонгітюдне (довготривале) дослідження лесбійських сімей в США (NLLFS), або аналогічне дослідження проведене в Австралії (не лише лесбійські сім‘ї, а одностатеві пари загалом), вони про фізичний та психічний стан здоров‘я дітей, вихованих в таких парах. Й зверну вашу увагу, що гугл може видати дослідження Марка Регнеруса (особливо популярне на сайтах релігійного спрямувааня). Але, обов‘язково до всіх з них читайте рецензії й критику.

  • @Brats1992

    @Brats1992

    9 ай бұрын

    1. Виховання у ЛГБТ-сім’ях впливає на орієнтацію: Дослідження 1: шанс зміни орієнтації - від 15 до 50% Дослідження 2: виховання суттєво впливає на орієнтацію. 2. Проблеми у сім’ї також впливають на орієнтацію: Дослідження 3: відсутність батька у житті дитини напряму пов’язана з можливістю появи гомосексуальної орієнтації Дослідження 4: 58% всіх хлопчиків, що стали жертвами сексуального насильства в дитинстві, в результаті самі стали гомосексуалами Дослідження 5: інцест в дитинстві прямо впливає на орієнтацію в дорослому віці Дослідження 6: діти без материнської турботи виростають з явними порушеннями психіки 3. У гомосексуальних сім’ях не все нормально: Дослідження 7: рівень домашнього насилля у ЛГБТ-сім’ях на порядок вище у порівнянні зі звичайними сім’ями Дослідження 8: вірогідність розлучення у гомосексуальних парах у рази вища, ніж у у звичайних Дослідження 9: хоча гомосексуалісти складають 2-5% від населення США, їх участь у актах педофілії складає 20-40% 4. У дітей, вирощених в ЛГБТ-сім’ях, з більшою вірогідністю будуть проблеми по життю: Дослідження 10: у дітей з ЛГБТ-сімей на 35% менше шансів завершити університет та досягнути успіху у житті Дослідження 11: діти, зрощені гомосексуалістами, мають більший шанс отримати синдром дефіциту уваги (ADHD) Дослідження 12: величезне дослідження, яке показує, що по всіх категоріях (соціальні видатки, рівень депресії, кількість суіцидів, безробіття тощо) діти, вирощені у гомосексуальних сім’ях, сильно перевищують аналогічні показники у дітей, вирощених у нормальних сім’ях. По всім дослідженням можу надати посилання, бо ютуб блокує

  • @user-bh5dp6wn7h

    @user-bh5dp6wn7h

    9 ай бұрын

    Дякую за чудовий коментар! І це є правда!

  • @oyat7047

    @oyat7047

    9 ай бұрын

    це якийсь довбойоб виссав з пальця, як інший довбойоб виссав зв'язок щеплень і аутизму @@Brats1992

  • @ludmilaromanenko9303

    @ludmilaromanenko9303

    9 ай бұрын

    @@Brats1992 Дійсно, статистика --- річ вперта! Цікаво було б більш детально ознайомитися з такого роду інформацією. Дякую за коментар.

  • @user-tl6rx1vo7h
    @user-tl6rx1vo7h9 ай бұрын

    Лиш би щаслива і здорова, на орієнтацію все рівно

  • @Brats1992

    @Brats1992

    9 ай бұрын

    1. Виховання у ЛГБТ-сім’ях впливає на орієнтацію: Дослідження 1: шанс зміни орієнтації - від 15 до 50% Дослідження 2: виховання суттєво впливає на орієнтацію. 2. Проблеми у сім’ї також впливають на орієнтацію: Дослідження 3: відсутність батька у житті дитини напряму пов’язана з можливістю появи гомосексуальної орієнтації Дослідження 4: 58% всіх хлопчиків, що стали жертвами сексуального насильства в дитинстві, в результаті самі стали гомосексуалами Дослідження 5: інцест в дитинстві прямо впливає на орієнтацію в дорослому віці Дослідження 6: діти без материнської турботи виростають з явними порушеннями психіки 3. У гомосексуальних сім’ях не все нормально: Дослідження 7: рівень домашнього насилля у ЛГБТ-сім’ях на порядок вище у порівнянні зі звичайними сім’ями Дослідження 8: вірогідність розлучення у гомосексуальних парах у рази вища, ніж у у звичайних Дослідження 9: хоча гомосексуалісти складають 2-5% від населення США, їх участь у актах педофілії складає 20-40% 4. У дітей, вирощених в ЛГБТ-сім’ях, з більшою вірогідністю будуть проблеми по життю: Дослідження 10: у дітей з ЛГБТ-сімей на 35% менше шансів завершити університет та досягнути успіху у житті Дослідження 11: діти, зрощені гомосексуалістами, мають більший шанс отримати синдром дефіциту уваги (ADHD) Дослідження 12: величезне дослідження, яке показує, що по всіх категоріях (соціальні видатки, рівень депресії, кількість суіцидів, безробіття тощо) діти, вирощені у гомосексуальних сім’ях, сильно перевищують аналогічні показники у дітей, вирощених у нормальних сім’ях. По всім дослідженням можу надати посилання, бо ютуб блокує

  • @kva-kva-1897
    @kva-kva-18979 ай бұрын

    Теоретично допустити як я відреагую на відвертість дитини, щодо статі важко. Відмовлятися від відносин дитини чи бажання повернути її до "стандартного налаштування" статевого тяжіння - дурна справа, але якщо мені важко буде з цією інформацією впоратися, то звернуся до психолога.

  • @tetianaforkash278
    @tetianaforkash2789 ай бұрын

    Тільки у мене не відображається відео? Спочатку все було добре. Десь після половини - почала тільки слухати… відео немає

  • @user-jg4pg7wg2j
    @user-jg4pg7wg2j9 ай бұрын

    Вірю, що якщо дівчинку виховувати у безумовній любові і прийнятті, то вона виросте справжньою жінкою. І якщо хлопчика виховувати в безумовній любові і прийнятті, він виросте справжнім чоловіком❤ Також, оскільки я вірю в Бога, то вірю, що народжуються діточки саме з правильним набором дівчинки чи хлопчика. А вже виховання, соціум, пропаганда або навіть психологічні травми вплинуть на те, яку орієнтацію дитина обере. І взагалі, вся мораль, яка існує у суспільстві - це мораль із Біблії. Інакше, звідки ми знаємо, що вбивати, грабувати, гвалтувати - це погано?

  • @lynnvory

    @lynnvory

    16 күн бұрын

    Речі не геть непорівнювальні!

  • @user-bk2wj4ie9q
    @user-bk2wj4ie9q9 ай бұрын

    У мене завжди в оточенні ти сама повинна всього досягти, дорогі подарунки від хлопців, та хто ти така йому щоб він тобі, щось дарував, а якщо там якійсь дівчинці чоловік машину подарував, то всі з осудженням насосала, мене навпаки дістало це навʼязування фемінізму звідусіль…

  • @user-ym2jc9cn5v
    @user-ym2jc9cn5v9 ай бұрын

    Це , ще рдна ідеологія всяку вливають багато грошей , чому ніхто не каже про кількісь самогубств і дипресій , бо дитина як чистий лист , ії потрібно допомогти пізнати , хто вона є , насправді , а немнавязувати гендер .

  • @oyat7047

    @oyat7047

    9 ай бұрын

    так ви і нав'язуєте гендер. Такі тупі люди, як ви. Кажуть, що хлопчики не плачуть, жінка - то тільки пізда, яка має всіх обслуговувати - прати, варити, прибирати, займатися мужиком. Мужик має "забезпечувати", поки тупа пізда десятиліттями сидіть вдома. Фу

  • @user-ik4uz7ho9u
    @user-ik4uz7ho9u9 ай бұрын

    А у ведучої є діти?

  • @lynnvory

    @lynnvory

    16 күн бұрын

    А вам яка різниця?

  • @natalipuketsa3759
    @natalipuketsa37599 ай бұрын

    Це правда про школу . Дуже шкода що про це не говорять і замовчують цю тему!!

  • @ulyatarasova5443
    @ulyatarasova54438 ай бұрын

    Помічаю, що хлопчика, який просто добрий, ніжний першими цькують не хлопці, а дівчата. І оце проблема...

  • @user-gd3by8ku5r
    @user-gd3by8ku5r9 ай бұрын

    Хлопчики і дівчатка ні в якому разі не однакові. І як можна сказати, що по суті, між ними немає різниці? -Якщо ця різниця вже від народження закладена у статевих органах, у гормонах, у будові тіла, у баченні і сприйнятті світу. Так, звичайно, чоловіки і жінки рівні, але вони по своїй суті різні. І це прекрасно. Щаслива та людина, яка знайшла своє призначення, закладене Богом. Яка не йде проти природи, а вчиться сприймати свою природу, стать, роль і т.д. Якщо я жінка - то тільки я маю цю прекрасну змогу вагітніти, виношувати і народжувати. Але не сама, а з чоловіком, який може дати те, що має лише він. Ви обґрунтовуєте, що ціль дитини і людини в цілому - бути щасливими. Є купа схиблених людей із збоченнями, які вважають що вони щасливі і саме через задоволення роблять протизаконні жахливі речі. Не можна давати дозвіл на щось чи вважати щось нормою тільки дивлячись на те чи щаслива людина від цього. Потрібно дивитися на наслідки та що буде далі і який відбиток лишиться на наступні покоління. Я навчаю своїх дітей, що їхню стать вони не обирають. Це визначив Бог, і вони будуть щасливі лише тоді, коли навчаться користуватися цим даром - бути жінкою чи чоловіком. Не все людина може вибирати. Ми не обираємо батьків, не обираємо національність, колір шкіри, очі, голос і не обираємо стать. Тож для мене виклик тепер - навчити дітей жити у суспільстві, яке пропагує нетрадиційну орієнтацію, а не Божі сімейні цінності і мати мудрість бачити істину.

  • @oksanatymoshenko9160

    @oksanatymoshenko9160

    9 ай бұрын

    100% підтримую вас ! Краще б ви були на цьому інтервʼю!!

  • @user-bh5dp6wn7h

    @user-bh5dp6wn7h

    9 ай бұрын

    Так! Дуже мудро! Дякую що такі люди як ви не кажуть" то не наша справа" зі сторони, а твердо стоять на істині , не на "традиційних установках , які прийшли до нас з інших поколінь" , як казали спікери.....а НА ІСТИНІ, ЯКУ ЗАПОЧАТКУВАВ САМ ТВОРЕЦЬ. І ТАК НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

  • @viktoriiashevchenko1026

    @viktoriiashevchenko1026

    9 ай бұрын

    Стать не обираємо , але можемо обрати гендер. Почитайте щось наукове може окрім біблії. І суспільство НЕ пропагує «нетрадиційні» цінності - суспільство пропагує рівноправність та повагу до всіх не залежно від статі, гендера, релігії і т.д.

  • @oyat7047

    @oyat7047

    9 ай бұрын

    яку істину ви бачите? Церква у 21 стлітті - тільки для тупих інфантильних овець, які люблять, щоб за них вирішували. Церква неодноразово заперечувала наукові досягнення, палили, або ув'язнювали вчених. Тепер не палять, а просто перебріхують науку. Хочете бути вівіцею. якою маніпулюють попи, то ваші проблеми. Але в нас ще повно атеїстів, представників інших релігій, тому нікому не цікаво казочки про бога. Божі сімейні ціності- застарілі і брехливі. Церква все перекручує, я хтивих попів-бізнесменів не раз притискала до стінки через нестиковки в "біблійних" вченнях і казаннях "церкви". Наприклад, заборона користуватися презервативами, яка за брехнею попів пов'язана з гріхом Онана (спойлер, брехня, варто почитати про це в біблії до кінця, а не одну строчку). Чому репетують проти ЕКО, а мільйони дітей, які гинуть ще до затримки, або 20-25% замерших вагітностей до 12 тижня ніхто не відспівує і не згадує навіть ніколи? І куди не плюнь видно брехливих попів-маніпуляторів, яким треба побільше тупого стада і побільше бабла. Чим більше наука буде розвиваися, тим менше людей будуть "віруючими" (ага, навіть раз в рік на паску, як бульшість набожних, не будуть ходити), релігії залишаться тільки для безпорадних маргіналів

  • @user-ix8uo6cg8v
    @user-ix8uo6cg8v9 ай бұрын

    Якщо мій син скаже, що він гомосексуальний, я не зрадію, але він не перестане бути моїм сином, намагатимусь зрозуміти, але засмучуватиме те, що він зіткнеться з тими проблемами з якими геї стикаються в нашому суспільстві

  • @natalygagarina9404
    @natalygagarina94049 ай бұрын

    Про рольові моделі тут важливо щоб діти бачили спілкування і моделі взаємодії між двома статями. А то буде тато з мамою чи з кимось іньшм вже не так можливо. Ну і адекватні відносини мати чи тата з сином чи донькою також мають бути. Проблем в тому що кількість психічно здорових людей з нормальними стосунками мінімальна.

  • @Info-br7mk
    @Info-br7mk8 ай бұрын

    Маячня, ви згадали за обмеження права жінок, то треба було згадати ще за права при рабстві чоловіків. Любов до гуляння з дітьми виховує не гуляння з візком в дитинстві а виховання взагалі в комплексі. А чого не згадали прибирання, миття посуду. Про питання норми ви нам розповідається що написано десь в книжці... також хочу зазначити що оточуючі не очікують від сторонніх людей чогось...все чого вони очікуючи це що оточуючі будуть притримуватись норм і законів. ...

  • @INastyaPass
    @INastyaPass9 ай бұрын

    Я не помічала, щоб хлопчиків чи потім чоловік не приймали у суспільстві. Для мене це щось нове. І відповідно у мене нема такого страху.

  • @fsthnfttfuttny2689
    @fsthnfttfuttny26896 ай бұрын

    Трохи не та інформація, на яку очікував( Більше схоже на монолог феміністки.

  • @hannamakhnivska3618
    @hannamakhnivska36189 ай бұрын

    Дуже стереотипні речі обговорюються у відео. На жаль хоч для мене це норма давати можливість дітям бути собою і головне їх особистість, а не стать. Але на жаль не можливо прибрати навколишнє суспільство з життя дитини.

  • @user-nv6mh3wh5e

    @user-nv6mh3wh5e

    9 ай бұрын

    Не переживайте, пропаганда працює. Скоро ваше суспільство стане таким як треба.

  • @hannamakhnivska3618

    @hannamakhnivska3618

    9 ай бұрын

    @@user-nv6mh3wh5e «ваше» суспільство, це яке?

  • @user-nv6mh3wh5e

    @user-nv6mh3wh5e

    9 ай бұрын

    @@hannamakhnivska3618 лгбт

  • @user-hj7vg9sz3e
    @user-hj7vg9sz3e9 ай бұрын

    Мій син (3.4р) ходив якось в садочок в моїх бусах із мушель))) І вони йому дуже личили і не робили з нього дівчинки.

  • @user-bh5dp6wn7h
    @user-bh5dp6wn7h9 ай бұрын

    Зараз в Україні непростий час! Не "просувайте" будьласка ці теми, проблем ітак багато Цим самим ви заруднюєте свідомість молодого покоління, дітям ітак важко встояти серед цих безлічі непростих речей в житті! Чому б натомість не почати вчити і заохочувати до людяності, до добра то високого рівня моралі?!

  • @oyat7047

    @oyat7047

    9 ай бұрын

    аморально заперечувати , що негетеро існують і що це є вроджене. Тобто людина має жити нещасною і не приймати себе, бо якась тупа дурепа про псевдомораль серунькає своїм брехливим помелом,

  • @s.4e944
    @s.4e9449 ай бұрын

    Ми різні, чоловіки і жінки, це прекрасно, не треба розмивати границі, треба насолоджуватись тим хто ти є. В круговороті гендерної рівновсті жіночна чарівність і чоловіча мужність стали екзотикою.

  • @lynnvory

    @lynnvory

    16 күн бұрын

    Пропануєте нисильстаину насолоду?

  • @user-qw2dt3tc3f
    @user-qw2dt3tc3fАй бұрын

    Кілька разів хотів закрити відео, але заставив себе дослухати) спеціалістки страшні) «Гомосексуальність - норм, а нити ніт, хоча плакати ок… чому відрізняється виховання батька і мами…» і ще куча всього «прекрасного». Розмова двох феміністочок на рівні «я раз читала, десь чула і тд.» ні єдиного посилання на якесь конкретне дослідження, ні єдиної статистики наукової…дякую, пошукаю когось більш фахового)

  • @ilonakachurak4480
    @ilonakachurak44809 ай бұрын

    Якщо б мені таке скизав син, то в першу чергу я б раділа, що вибудувала такі стосунки з сином, в яких він почуває себе у безпеці ділитися найпотаємнішим. А загалом, це б жодним вчином не вплинуло на наші стосунки, чи мою любов до сина.

Келесі