⚡Як швидко зарядити акумулятори 18650? TP4056 паралельно?

Тәжірибелік нұсқаулар және стиль

⚡Детальний тест та огляд популярної плати для зарядки літій-іоних та літій-полімерних акумуляторів TP4056. Спробуємо з'єднати плати паралельно, встановимо потенціометр замість резистора для регулювання струму зарядки акумулятора.
TP4056 s.click.aliexpress.com/e/_DBO...
⚡Акумулятори 18650 s.click.aliexpress.com/e/_DF8...
⚡Я ВИКОРИСТОВУЮ⚡
⚡Безконтактний термометр: s.click.aliexpress.com/e/_DCt...
⚡Лабораторний блок живлення: s.click.aliexpress.com/e/_Dd7...
⚡Тестер опору: s.click.aliexpress.com/e/_De9...
⚡Atorch 24DL: s.click.aliexpress.com/e/_DdD...
⚡ Струмові кліщі як в мене: s.click.aliexpress.com/e/_DFy...
⚡Паяльник GVDA GD-300: s.click.aliexpress.com/e/_Dld...
⚡Для реклами та співпраці: a.petryaiev@gmail.com

Пікірлер: 205

  • @VELAUTO1
    @VELAUTO1 Жыл бұрын

    TP4056 s.click.aliexpress.com/e/_DBOsKCl ⚡Я ВИКОРИСТОВУЮ⚡ ⚡Безконтактний термометр: s.click.aliexpress.com/e/_DCtgW2Z ⚡Лабораторний блок живлення: s.click.aliexpress.com/e/_Dd7hUfj ⚡Тестер опору: s.click.aliexpress.com/e/_De9rL2x ⚡Atorch 24DL: s.click.aliexpress.com/e/_DdDPest ⚡ Струмові кліщі як в мене: s.click.aliexpress.com/e/_DFypTW9 ⚡Паяльник GVDA GD-300: s.click.aliexpress.com/e/_DldiqrX ⚡Для реклами та співпраці: a.petryaiev@gmail.com

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    Дізлайк за TP4056. Для людей є IP2312 ( одна плата аж до 3A, імпульсний перетворювач, доставка з України)

  • @VELAUTO1

    @VELAUTO1

    Жыл бұрын

    @@volodumurkalunyak4651 IP2312 має захист від перерозряду?

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    @@VELAUTO1 35 грн + доставка за плату захисту на 12А на розеткці. Називається: "Контролер BMS 1S 12А"

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    @@volodumurkalunyak4651 для довідки. BMS - battery management system (система керування батареєю, або БАЛАНСИР). Використовується при ПОСЛІДОВНОМУ з'єднанні ДВОХ і БІЛЬШЕ акумуляторів в батареї. Балансувати 1 акумулятор НЕ ТРЕБА. :) IP2312 - це зовсім іншого класу ІС. Не плутайте її з звичайним контролером ЗАРЯДУ для 1S (4,2В) літій іонних акумуляторів.

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    @@ElectroHouse НЕ Я придумав назву такого продукту на розетці. 1 елемент балансувати не потрібно а продавати плати захисту 1S (чим цей товар і є) - потрібно. Плата IP2312 + плата захисту 1S (не зовсім коректна назва на розетці) - заміна 3х плат tp4056-protect.

  • @ElectroHouse
    @ElectroHouse Жыл бұрын

    До автора відео. Перепошую, але я б хотів виправити деякі розбіжності. ► TP4056 - ІС контролер ЗАРЯДУ. Він не має віддавати в НАВАНТАЖЕННЯ нічого. Лише заряджати акумулятор. Вам пощастило, що вона при під'єднаному ЗП під час КЗ на виході не вийшла з ладу. Ця ІС ЛІНІЙНИЙ контролер заряду і "зайву" напругу вона перетворює на тепло. І ці ІС доволі часто виходять з ладу через перегрів, коли під час заряду акумулятора вмикають навантадення. Так до струму заряду акумулятора додається струм навантаження і ІС вмирає від перегріву, бо загальний струм перевищує припустимий 1А. Особливо, коли заряджається сильно розряджений акумулятор і коли в нього велика ємність. ► DW01 має кілька різновидів (згідно data sheets). Захист є з тригерним ефектом і з деяким гістерезисом. Тому напруга на виході може не з'явитися до тих пір поки не буде подана напруга на вхід від ЗП в першому випадку і відновлюється автоматично в другому, хоча і в цьому випадку для відновлення напруги на виході мають бути виконані певні умови. ► Для збільшення зарядного струму можна з'єднувати паралельно модулі заряду БЕЗ захисту. Так ІС TP4056 в кожному з них будуть працювати коректно і паралельно. Це збільшить загальний струм заряду. Захист слід реалізовувати ОКРЕМО на ОДНІЙ ІС DW01, котра буде керувати транзисторною(ми) збіркою(ми) FS8205. Варіант з паралельно ввімкненими модулями з захистом працює не коректно через те, що в КОЖНОМУ модулі своя ІС DW01 керує ОКРЕМО своєю транзисторною збіркою. Через розбіг параметрів самих ІС, номіналів деталей кожен вузел захисту спрацьовує не залежно один від другого, а це може призвести до виходу транзисторних збірок через перегрів. ІС DW01 для контролю струму через навантаження використовує відкриті переходи транзисторів в збірках (як шунт). ► Захист в ІС DW01 має два рівні. Перший - при ПЕРЕНАВАНТАЖЕННІ, другий - при КЗ в навантаженні. Це відбувається по контролю струму. Захист від глибокого розряду і перезаряду в ІС DW01 відбувається по напрузі на акумуляторі. Всі налаштування реалізовані апаратно, але цю ІС можна "надурити" і збільшити нижню межу, при котрій буде спрацьовувати захист від глибокого розряду. Також можна і збільшити струм навантаження. ► Стосовно того, що не спрацьовує захист від глибокого розряду - дуже ймовірно, що пробитий один з транзисторів в збірці після тестів модуля. Перевірити це можна замірявши напругу на виводі 1 (OD - over discharge) ІС DW01. На ньому має бути низький рівень напруги при спрацьовуванні захисту. А також тестером (без акумулятора) в режимі продзвонки перевірити переходи сток - істок транзисторів в збірці. В мене на каналі є відео (правда ще російською, на жаль), де я ДЕТАЛЬНО розповідаю про зарядки, котрі зібрані на ІС TP4056 і захистом на ІС DW01. P.S. на даний час до того відео є ще що додати. Можливо зроблю другу частину. :) За відео - вподобайка!

  • @user-mj9vk5cu2n

    @user-mj9vk5cu2n

    Жыл бұрын

    В мене збірка 3x TP4056 пропрацювала майже 3 години, причому видавши не більш 1.5 ампер(заряджав декілька 18650 с захистом), потім збірка яскраво здохла) Все ніяк не розберу подивитись усі вмерли чи ні. Дякую за роз'яснення)

  • @realiity

    @realiity

    10 ай бұрын

    Що до першого у мене є сумніви. Ви пишете що струм нагрузки і струм заряду складаються...в якому місці вони складаються? мабудь в акумуляторі і на самих ключах але не на tp4056, вона якщо і виставлена на 1А, то вона буде пропускати 1А і не більше, може меньше, но не більше... Навіщо її настраювати на 1А якщо ця настройка не працює...мабудь у вас підгорівший екземпляр був. Вона не може по 2х проводах відрізнити акумулятор від акумулятора з нагрузкою. Якщо я не правий, то вкладіть цей момент в своє відео, із задоволеням подивлюсь і покритикую))

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    10 ай бұрын

    @@realiity нагадаю, що ІС TP4056 - *лінійний* контролер заряду. Це значить, що різницю між вхідною напругою і вихідною напругою, (до котрої вона заряджає акумулятор) TP4056 розсіює на регулючому ключі і випромінює в вигляді тепла. Кількість виділеного тепла тим більше, чим більш розряджений акумулятор і тим більше чим більша напруга на вході TP4056. І дійсно TP4056 не відрізняє наявність акумулятора. Вона контролює *НАПРУГУ* на акумуляторі по 2-х дротах. І залежно від виміряної напруги виставляє певний струм заряду. В разі, як що Ви під час заряду вмикаєте навантаження, це призводить до просадки напруги на акумуляторі. TP4056 відповідно продовжує утримувати заданий струм заряду. Але різниця між напругою на вході і виході TP4056 збільшується. Відповідно збільшується потужність, котра розсіюється на регулючому транзисторі мікросхеми. Регулювання струму заряду відбувається в межах запрограмованого ліміту. Але при заряді стумом в 1А сильно розрядженого акумулятора TP4056 дуже сильно гріється. Тому не варто під час заряду вмикати навантаження. Як що уважно по дивитися на плату, то можна помітити місце для резистора по колу живлення 5В (котрого може не бути на платі через економію). Його призначення - зменшення вхіної напруги від роз'єму на платі до входу ІС TP4056. Це зменшує її нагрів при заряді максимальним струмом (1А). Про алгоритм заряду літієвого акумулятора ІС TP4056 можна по читати в data sheets, або в мене на каналі є відео (Таємниці зарядок на TP4056), де я пояснюю це. Транзистори в транзисторній збірці FS8205 під час заряду відкриті (поки напруга на акумуляторі не перевищить припустимий максимум, або мінімум) і на процес заряду (розряду) не впливають. Керує ними ІС DW01. Ця ІС не має відношення до *ЗАРЯДУ* акумулятора. Вона *ВІДКЛЮЧАЄ* акумулятор від навантаження при низький напрузі, або при перенавантаженні, або при КЗ, або відключає акумулятор від заряду при досягненні максимальної напруги на акумуляторі. Інакше кажучи - *ЗАХИЩАЄ* акумулятор.

  • @realiity

    @realiity

    10 ай бұрын

    @@ElectroHouseви все змішали до купи... Да, різниця напруги між входом і виходом падає на мікросхемі... Резистор перед мікросхемою забирає частину напруги на себе і тим самим частину нагріва... Захист - зовсім не має відношеня до питаня про яке написав я... Дивись, Акм розряджений, плата настроена на струм заряду в 1А. Далі, включаємо - струм заряду 1А - все як по заводу Далі, підключаємо нагрузку приблизно в 1А - через контролер проходить той самий розраховано виставлений 1А і не більше, тільки половина цього ампера іде уже не в акумулятор, а в нагрузку. Тобто - плата ні в якому разі не повина пропустити більше чим повинна, вона навідь не помітить різниці. Зовсім друге діло коли акумулятор майже заряджений і струм заряду знизився приблизно до 0.3А , то через контролер і проходить 0.3А. І якщо в цей момент підключити нагрузку, то да, струм підвищится, но він підніметься не більше чим в 1А! В 1А на який настроєна і розрахована плата. Вона в жодному разі не повина пропускати через себе більше чим повинна. Те що вона почне при цьому сильніше грітися - ну да, точно так само як без нагрузки з розрядженим АКМ коли він заряджається струмом в 1А. Нічого више норми з контролером не відбувається. А те що вона сильно гріється при 1А - так це зовсім не залежить від того підключенна нагрузка чи ні - це все тому що маленький радіатор на платі який розрахований максимум на 0.5А Якщо мікросхема настроєна на 1А, то більше вона не пропустить, а те що вона сильно сильно при цьому гріється, то це плохе тепловідведення... Да, підключення нагрузки збільшує ток через контролер, *але не перевищить настроєний в 1А* Що до резистора, того самого по 5в. - його замінюють провода(тонесенькі, длінесенькі) від блока живлення до плати. І те що плата не справляється з перегрівом, то це не нагрузка винна, а економія місця і міді на платі... Це як, наприклад: Найняв дурня на роботу і він тобі зламав якись станок і ти звинувачуєш його в цьому. А на самому ділі виний той хто знав що ця людина не може працювати на цьому станку - поставив її за цей станок(цеж елементарно - якщо людина ніколи не працювала з цим станком, то є велика ймовірність що вона там щось поломає - значить я її туди поставлю, щоб вона щось зламала і я її буду в цьому винити). Точно так же і з нагрузкою, вона ні як не виведе контролер за рамки запрограмованих в 1А

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    10 ай бұрын

    @@realiity написали багато букв. Я їх прочитав і відповім по пунктах. Але з початку спитаю, чи пам'ятаєте Ви закон Ома для для ділянки ланцюга? *Приклад 1:* напруга живлення 220В, споживана потужність навантаженням 1000 Вт. Який буде струм? *Приклад 2:* споживана потужність навантаженням ті ж самі 1000 Вт, але напруга живлення 12В. Який буде струм? Як вважаєте, для чого я це спитав?

  • @Kerosinimus
    @Kerosinimus7 ай бұрын

    Давно ці плати використовую в різноманітних саморобках, але до такого підключення не додумався. Дякую, можливо колись і знадобиться.

  • @HypeFlexBro
    @HypeFlexBro7 ай бұрын

    Підписка,інструктивно практично та з теорією,бажаю розвитку каналу!

  • @user-wv8fp6qr2n
    @user-wv8fp6qr2n7 ай бұрын

    Дякую, дуже інформативно, цікаво, без водички.

  • @user-uq3ti1cr4q
    @user-uq3ti1cr4q Жыл бұрын

    Дякую друже, докладно та зрозуміло, підписався, лайк

  • @platedj
    @platedj8 ай бұрын

    Дякую за чергове цікаве відео!

  • @fringe5174
    @fringe517410 ай бұрын

    Для лучшей работы нужно приклеить мини радиатор на микруху. На теплопроводящий клей

  • @IsaoTakahata578

    @IsaoTakahata578

    Ай бұрын

    Надо отрезать кусок подходящего анодированного алюминиевиго профиля (полоса, уголок, швеллер) и суперклеем дном приклеить плату к нему не замыкая контактные площадки на боттоме платы. Анодирование под платой не сдираем чтобы суперклей намертво взялся и для изоляции. Проверено, тепло отводит хорошо. У TP4056 теплоотвод снизу. На плате под ним специально делают кучу метализированных переходных отверстий отводящих тепло на bottom.

  • @slaval.8799
    @slaval.879910 ай бұрын

    Дякую за цікаве відео.

  • @yadpua
    @yadpua Жыл бұрын

    Супер! Дякую за контент.

  • @Oleh-do9wr
    @Oleh-do9wr Жыл бұрын

    Дякую за цікаве відеодослідження! В інтернеті читав що для коректної роботи, паралельно можна зєднувати тільки плати без захисту. Не знаю наскільки це правда, не експериментував бо не було потреби.

  • @donutWiggum
    @donutWiggum Жыл бұрын

    Круте відео, дякую

  • @uninet_ua
    @uninet_ua11 ай бұрын

    Дякую.

  • @tetestet4940
    @tetestet4940 Жыл бұрын

    Дякую за відео Стосовно неспрацювання захисту по низькій напрузі акумулятор маю таку думку - у акумулятора великий внутрішній опір і у момент таки спрацювання захисту, напруга на ньому знову піднімається вище порогу відключення. Можливо інерційність приладів вимірювання не дає нам цього побачити, тому можна спробувати глянути осцилографом. Гріються збірки з двох транзисторів, бо саме через них тече струм. Ті ж транзистори і є шунтами, по яких струм вимірюється. Заряджати акумулятор і одночасно живити щось через цю плату погана ідея, бо тоді алгоритм заряджання і оті графіки струм/напруга втрачають сенс. Схема розв'язки з двома діодами, чи краще двома польовими транзисторами, буде вірним рішенням.

  • @joynazarini5128
    @joynazarini51286 ай бұрын

    Дякую !

  • @VH-vc1dc
    @VH-vc1dc Жыл бұрын

    @VELAUTO1 Щоб підняти нижній захист треба перепаяти мікруху захисту на FS312F замість DW01. Тоді буде 2.9. тому треба бути обачними з цими модулями і використовувати 18650 відповідної хімії, щоб не вбити акум перепозрядом

  • @bogdanmoroz2321
    @bogdanmoroz2321 Жыл бұрын

    Дякую за чудовий контент

  • @viktoroleks9664
    @viktoroleks9664 Жыл бұрын

    Підтримую. Вже підписався. Давно чекав на такого роду контент українською. Так тримати.

  • @vataliksh1742
    @vataliksh1742 Жыл бұрын

    Вподобайка за україномовний контент! молодець! Щодо не спрацювання захисту - читайте самий довгий коментар, там все поясенено (на чого добавити).

  • @yevhenparfonov51
    @yevhenparfonov5111 ай бұрын

    Чувак, ти супер!!!

  • @user-sc3vx2jg4t
    @user-sc3vx2jg4t11 ай бұрын

    Крута ідея!

  • @user-fy1xj7pw3h
    @user-fy1xj7pw3h7 ай бұрын

    дякую за рідну мову і зміст , підписка

  • @Oleh-do9wr
    @Oleh-do9wr Жыл бұрын

    Додатковий коментар на підтримку україномовного контенту!

  • @bogdanbbluznyk
    @bogdanbbluznyk Жыл бұрын

    Коментар в підтримку каналу

  • @user-ix9qc9bo6e
    @user-ix9qc9bo6e3 ай бұрын

    Хороший розбір!

  • @tardiskill7693
    @tardiskill7693 Жыл бұрын

    Дякую за якісний український контент

  • @user-vc1pj8el4j

    @user-vc1pj8el4j

    Жыл бұрын

    Заради реклами і грошей

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    @@user-vc1pj8el4j дивишься на себе? Стосовно грошей, я так збагатився на ютюбі... Хочеш з тобою поділюся?

  • @user-vc1pj8el4j

    @user-vc1pj8el4j

    Жыл бұрын

    @@ElectroHouse пару тис так точно маєш

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    @@user-vc1pj8el4j Справді? Не знав... Дякую за те, що сказав... :) В мене канал не про котиків і не про те, "що буде, як що запхати в рота лампочку". Це там по ляму переглядів. А чого ж тоді сам мішки грошей не заробляєш? Хтось заважає? Знімай відосіки, викладай і через рік будеш мільонером. Не варто лізти до чужого гаманця і рахувати там гроші. Від заздрощів зуби почорніють і випадуть.

  • @user-vc1pj8el4j

    @user-vc1pj8el4j

    Жыл бұрын

    @@ElectroHouse вибачте якщо образив. Цікаво стало. Кожному не вгодиш..

  • @Make_it_easy001
    @Make_it_easy00123 күн бұрын

    Доброго вам дня! Можу додати, що всі мої три екземпляри, придбані для мого "супер ультра крутого" вентилятора-ліхтаря-повербанка, заряджають тільки до 4,15-4,16В і вимикаються при 2,8В. І ви дещо надважливе не донесли до глядачів: Ці плати цілком і повністю НЕ підтримують протокол power delivery. Знайте, що енергію з зарядки типу type-C to type-C вони ніяк не намагаються споживати. Навіть індикатор не світиться. Тому не лякайтеся, все нормально. Просто підключіть quick charge 4.0 чи нижче.

  • @ihorslipchenko8352
    @ihorslipchenko8352 Жыл бұрын

    У мене так 2 плати з'єднані у невеличкій настольній лампі. Єдине, що треба врахувати, це розбіг номіналів компонентів, та, як наслідок, трохи різну напругу закінчення заряду. Тобто одна плата вже буде світитись синім, а інша - червоним- і продовжівати заряджати акуми вже самотужки.

  • @valerijkoval2904
    @valerijkoval290410 ай бұрын

    Чудовий огляд!!! Красно дякую за такий якісний контент!!!

  • @Victory_for_Ukraine.
    @Victory_for_Ukraine. Жыл бұрын

    Підтримка україномовних. Дякую

  • @pinkertondom_7442
    @pinkertondom_744216 күн бұрын

    Доброго дня вам. Дякую за огляд. Скажіть будь ласка, як шукати зарядий модуль для 16-ти акумуляторів 21700 ?

  • @Fallling
    @Fallling10 ай бұрын

    4056 може заряджати током до 3х ампер. Просто спрацьовує тепловий захист. Потрібно додаткове охолодження. Заміни резистор на 500Ом. До речі поріг відключення я теж знаю як змінити. Змінив на 2.8 вольта відключає акумулятор

  • @user-nh4ij3gc5b

    @user-nh4ij3gc5b

    6 ай бұрын

    Діодом ?

  • @Fallling

    @Fallling

    6 ай бұрын

    @@user-nh4ij3gc5b все вірно

  • @wescor8365
    @wescor83657 ай бұрын

    2:30 чудова ідея блоку!!!

  • @ggrisha87
    @ggrisha87 Жыл бұрын

    Наприкінці минулого року наробив у під'їзд світильників з АКБ, які випросив у Новусі в контейнері для збору батарейок та таких плат, так от, майте на увазі - ці плати зараз штампуються мільйонами, з підроблених контролерів з заниженими параметрами. Один АКБ здох через те, що така плата стала давати 5в напряму на АКБ. Не раджу купляти ці плати в якісь відповідальні девайси.

  • @chornyy_goose
    @chornyy_goose7 ай бұрын

    Вітаю!) Чи є у tp5056 захист від перерозряду (щось типу bms)?

  • @WuBoTHoe
    @WuBoTHoe9 ай бұрын

    Круто, а послідовне підключення? не тестили?? дуже цікаво

  • @BeJlec
    @BeJlec8 ай бұрын

    Так вот как они называются. Полезная плата, недавно переделал настольную лед лампу с помощью такой платы, с свинцовых аккумуляторов на литиевые. Удобно что даже индикация заряда присутствует.

  • @Alex-mk5py

    @Alex-mk5py

    6 ай бұрын

    настольная лампа на свинцовых аккумах?

  • @BeJlec

    @BeJlec

    6 ай бұрын

    @@Alex-mk5py Угу. Была на свинцово-кислотном, теперь на литьевых.

  • @valentinmasiak6219

    @valentinmasiak6219

    4 күн бұрын

    Я собі так само вже купу переробив світильників. Акумулятори літій-іонові зі старих мобільних телефонів використав. Ніби все працює вже другий рік. Ще ні одна лампа не вийшла з ладу.

  • @postscriptum1667
    @postscriptum16679 ай бұрын

    3:32 если подключить вольт-съёмные провода не к кракадилам а напрямую к выходам с платы то разница была бы меньше) 6:40 спалил защиту пока в начале ролика баловался проверкой на кз без акб) скорее всего пробило мосфет, а может и двшку)

  • @user-mh5ul7lo7w
    @user-mh5ul7lo7w6 ай бұрын

    Доброго дня Підскажіть яку плату придбати для зарядки мобільного телефону в автомобілю 12 вольт

  • @user-kh5bt5nw3r
    @user-kh5bt5nw3r6 ай бұрын

    Підкажіть, чи можна по внутрішньому опору зрозуміти високотокові акумулятори чи ні? І якщо так , то де знаходиться межа між високотоковими і середньотоковими

  • @niceview9869
    @niceview98697 ай бұрын

    Квітне український KZread 🎉🎉🎉🎉

  • @iwanbenza3187
    @iwanbenza318711 ай бұрын

    ееех, побільше б такого контенту. Як стартую подібний марафон, та на весь тиждень.

  • @vasdey3990
    @vasdey39903 ай бұрын

    вподобайка та коментар

  • @Mixcarmusic
    @Mixcarmusic Жыл бұрын

    Чудова просто необхідна річ для тру діайвайщика, під час блекауту переводив дешеві ліхтарі з аврори на літій з однорозок

  • @niceview9869
    @niceview98697 ай бұрын

    ❤❤❤❤

  • @iskatell
    @iskatell7 ай бұрын

    При підключенні живлення, на палаті блимає червоний діод, не світиться, а саме блимає. Це нормально чи дефект?

  • @pro_ukraine
    @pro_ukraine10 ай бұрын

    Тобто, можно підключати підключати дві зарядки одночасно?

  • @user-em7dz3it2t
    @user-em7dz3it2t9 ай бұрын

    Дякую. Не знав, що паралельно можна.. Цікаво, скільки вони так попрацюють і чи сильно гріються.

  • @SashaOtchenko
    @SashaOtchenkoАй бұрын

    Чи споживає вона заряд акб у режимі очікування, наскільки великий коли в паралель запаяні, чи є сенс робити у таких випадках кнопку увімкнення вимкнення

  • @LasersWorkshop
    @LasersWorkshop8 ай бұрын

    в імах в3 стоїть три такі мікри послідовно з живленням через окремі катушки трансформатора (гальванорозв'язані) =) таким чином і заряджає і балансує. шкода що їх не можна послідовно від одного джерела

  • @konanp
    @konanp10 ай бұрын

    Вітаю, поділіться посиланням на електронне навантаження

  • @user-nd9ys6hi4e
    @user-nd9ys6hi4e10 ай бұрын

    Якщо дві плати паралельно і впаяти змінний резистор, щоб регулювати струм зразу на двух платах, як впаяти ?

  • @toxa.ak88
    @toxa.ak88 Жыл бұрын

    Дякую за відео! а чи є шось подібне для LiFePo аккумуляторів?

  • @VELAUTO1

    @VELAUTO1

    Жыл бұрын

    Питання дуже актуальне для мене. Так є варіант на TP5000, як приїде зніму відео (червона плата за посиланням) s.click.aliexpress.com/e/_Dd1NjeH

  • @Odiosus_hominibus

    @Odiosus_hominibus

    Жыл бұрын

    Кажись тп5100 или тп 5000

  • @Yura77ua
    @Yura77ua6 ай бұрын

    яка плата щоб зарядити дві літієвих батарей 18650 підключено паралельно? Поставив такою платою, без захисту, і через ~3-4 години помітив що дууже нагрілася мікросхема на платі.

  • @sirius-light
    @sirius-light12 күн бұрын

    А зарядка не зміниться від 3х паралельно з'єднаних плат? Маю на увазі сам алгоритм робити мікросхеми, типу вона ж в кінці має заряджати малим струмом він не виросте в 3 рази з таким під'єднанням?

  • @romy4romy4
    @romy4romy47 ай бұрын

    Який довготривалий нагрів мікросхеми? Тому що короткочасне навантаження - це лише моментний тест граничних моментів, а не тест роботи

  • @S0loveyko
    @S0loveyko Жыл бұрын

    Вітаю. Маю невеличке запитання. Маю корпус від павер банку (на 2шт 18650) і у нього чудово влізають 4шт акумуляторів від одноразок. Чи можна їх підключити паралельно, при тому що різниця у ємкості у них може бути до 20mah. (Перевіряв ємкість на розряд літокалою ліі500). Чи буде це у першу чергу безпечно? Про швидкий знос якогось акамулятору не сильно переймаюсь, вони дістались мені безкоштовно. Основне запитання це безпека. П.с ємність кожного біля 700, десь більше десь менше. На виході має бути павер на 2800mah +-. Дякую за відповідь.

  • @user-ci2mk6db9f

    @user-ci2mk6db9f

    9 ай бұрын

    Так, звісно можеш це зробити)

  • @Man_of_God_73
    @Man_of_God_7327 күн бұрын

    Доброго. В мене на 2 платах на 4 елементи, спрацьовує захист на одному модулі при 4.11 вольтах та продовжує дозаряджати на іншому при 0.5 амперах, та через шоткі працює навантаження напряму з БЖ в 0.5 ампери (роутери). все норм.

  • @solnca88
    @solnca8811 күн бұрын

    якщо з'єднати плати послідовно і дати живлення 15 вольт?

  • @user-cg2cw4kl8n
    @user-cg2cw4kl8n Жыл бұрын

    💡

  • @user-kv1pw7bj4v
    @user-kv1pw7bj4v7 ай бұрын

    Підкажіть чи можливо підєднати 2 такі модулі паралельно до живлення і в той же час до двох послідовно зєднаних акумуляторів.

  • @FunnyCube.c

    @FunnyCube.c

    24 күн бұрын

    оце теж дуже цікаво, був би універсальний балансир

  • @sc1petrol
    @sc1petrol Жыл бұрын

    Мабуть таки бувають дефектні модулі, тому бажано перевіряти роботу кожного екземпляра перед встановленням у прилад. На моїй практиці в деяких модулях захист від перенавантаження спрацьовує дивно: при струмі близько 2А модуль вимикається і більше не працює.

  • @xhmuya26
    @xhmuya269 ай бұрын

    6:25 навантаження треба не не акумулятор, а на Output плати підключати

  • @CarbonK1d_Youtube_channel
    @CarbonK1d_Youtube_channel7 ай бұрын

    Доброго дня. Маю проблему при переробленні машинки для катишків з батарейок на акумулятор. Помістив цю плату, до неї припаяв акумулятор, окремо вивів порт для зарядки і два світлодіоди (випаяв смд і припаяв звичайні). Вихід припаяв через тумблер на моторчик цієї машинки. Проблема в тому, що машинка не хоче працювати. Якщо напряму підключаю акум - все працює. Якщо підключаю юсб кабель зарядки, вмикаю тумблер - воно працює, вийтягаю юсб - далі працює. Але тільки я вимкну і увімкну тумблер - не працює, просто один раз "дьорг" і все. В чому проблема ? Моторчик там на 3W, крутить трохи сильніше, ніж від двох АА батарейок (перевіряв через пряме підключення акума).

  • @CarbonK1d_Youtube_channel

    @CarbonK1d_Youtube_channel

    7 ай бұрын

    Також, якщо при увімкненому тумблері на долю секунди замкнути мінус виходу і мінус акумулятора - мотор починає крутитись. Але до першого вимкнення і увімкнення, тоді знову дьоргнеться і все.

  • @leopoldpehkln194
    @leopoldpehkln1947 ай бұрын

    😊

  • @TechnoDrive
    @TechnoDrive Жыл бұрын

    На цих платах захист лишень від перезаряду, а від перерозряду походу нема, тому, мабуть, на акум потрібно bms ставити

  • @user-so3we9xz4l
    @user-so3we9xz4l2 күн бұрын

    Чи можливо такою ОДНІЄЮ платою заряджати ТРИ паралельно з'єднаних акума?

  • @rohantatkare7965
    @rohantatkare79653 ай бұрын

    Create more videos in English, you are awesome.

  • @igorkup5636
    @igorkup56369 ай бұрын

    Підкажіть якщо на 20 плат дати 20А, 5 В, зарядка буде працювати?

  • @OK-kn9cn

    @OK-kn9cn

    8 ай бұрын

    Якщо ваша зарядка видає більше 20А.

  • @UA_RC
    @UA_RC11 ай бұрын

    Це плата динозавр.. вже існують сучасні контроллері імпульсні без нагріву та з можливістю вибору як напруги так і струму, наприклад CN3765

  • @serhiysemenko2027

    @serhiysemenko2027

    9 ай бұрын

    а в яких зарядних модулях використовуються?

  • @UA_RC

    @UA_RC

    9 ай бұрын

    Типово в тих, що під сонячні панелі, або з фіксованою напругою або універсальна, та що вище вказана. Ключові слова МРРТ.@@serhiysemenko2027

  • @DimaDimatop
    @DimaDimatop8 ай бұрын

    Добрий день а скіки ця плата може взяти 18650 батарей ? Наприклад 18650=х10 потяне ТР4056?

  • @andriy_11

    @andriy_11

    5 күн бұрын

    Так. К-сть паралельно з'єднаних акумуляторів немає значення, але треба враховувати сумарному ємність і відповідно час заряду.

  • @user-ec9cm3cv1l
    @user-ec9cm3cv1l8 ай бұрын

    Дякую, а 2032 можна такою приблудою зарядити?

  • @cardriverfreerider9783
    @cardriverfreerider978311 ай бұрын

    Дякую за цікавий, класний контент українською!

  • @user-qx8vw6po2r
    @user-qx8vw6po2r10 ай бұрын

    Тестер показує на деклька мілівольт більше ніж насправді, так що може бути 4.13 наприклад

  • @Sergey82K
    @Sergey82K Жыл бұрын

    При розрядці великим струмом у плати спрацьовує захист, напруга батареї швидко піднімається і захист вимикається. Тому і здавалось, що захист не спрацьовував на великому струмі.

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    в разі, коли спрацьовує захист, напруга на виході не з'явиться до тих пір, поки не буде усунено причину перенавантаження, або КЗ. Це особливість роботи ІС DW01.

  • @Sergey82K

    @Sergey82K

    Жыл бұрын

    @@ElectroHouse Я про відключення по нижньому порогу 2.5В. Після спрацювання захисту, напруга знову на вихід подається, коли напруга батареї піднімається вище 3.0В. При великому струмі навантаження це відбувається дуже швидко, тому може скластись враження, що на виході напруга мене 2.5В, але захист від глибокого розряду не спрацьовує. В цей же час осцилограф покаже ці вкл-викл-вкл на виході.

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    @@Sergey82K таке явище буде лише при великому споживаному струмі. Після спрацьовування захисту напруга на акумуляторі буде зростати і через деякий час захист вимикається. Це, правда, в випадку, як що захист з гістерезизом. А є такі DW01, що мають тригерний захист. Їх є кілька різновидів. В таких ІС захист знімається лише після подачі напруги з ЗП. АЛЕ захист в будь-якому випадку має спрацьовувати і напруга на виході зникає. Тут (в відео) спрацьовування не відбувається. Це схоже на те, що транзистор в збірці пробитий. Не витримав експериментів. :) Я про те писав вище в коментарі і ще про деякі речі пов'язані з роботою цих зарядок.

  • @Mark_Familiy_Titan
    @Mark_Familiy_Titan12 күн бұрын

    Якщо брати від зарядки більше 2А при 5В то зарядка так довго не стягує і випускає білий дим, провірено декілька разів. Навіть якщо теоретично на зарядці написано більше 2А.

  • @Fallling
    @Fallling9 ай бұрын

    Наглядний приклад розгону тп4056 більшими токами при охолодженні. Думаю якби зробити краще охолодження то вона би ще обігнала ip2312 kzread.info/dash/bejne/ioR3q5hqpbzHZJc.htmlsi=za9hD6ioGJbRbXMj

  • @happy_burger
    @happy_burger Жыл бұрын

    як згадаю, як перепаював той резистор своїми кривими ручками ... 😂

  • @alexua3
    @alexua36 ай бұрын

    Захист походу від екземпляра до екземпляра. Бо в мене попадались такі, що спрацьовували навіть надто рано ну і спрацьовує вона як у вашому тесті на кз. Тобто виключає/включає іноді такі імпульси можуть поламати техніку

  • @fixserv7315
    @fixserv7315 Жыл бұрын

    4056 устаріла мікросхема, навіщо вона якщо є ip2312 яка може вдувати 3ампера аж легко)

  • @user-wm8ei7tu4t
    @user-wm8ei7tu4t Жыл бұрын

    Купити ip2312 і припинити гріти повітря

  • @in_the_sky

    @in_the_sky

    9 ай бұрын

    Поясни.

  • @user-wm8ei7tu4t

    @user-wm8ei7tu4t

    9 ай бұрын

    @@in_the_sky синхронний iмпульсний перетворювач

  • @Serhiy_Lviv
    @Serhiy_Lviv Жыл бұрын

    треба було спробувати послідовно на 3S по входу і по виходу чи буде працювати як балансир

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    не буде. :)

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    Ізольовані входи для кожної із трьох плат самі візьмуться????

  • @oleh5112
    @oleh5112 Жыл бұрын

    Друже, підкажи платку, щоб зробити павербанк на 18650, щоб і швидку зарядку давав, і було по вольтажу 5,9,12 вольт і в ватах від 22W+ віддачі на телефони та прийняття на самозаряд. Дякую

  • @user-vc1pj8el4j

    @user-vc1pj8el4j

    Жыл бұрын

    Можна купити корпус з платою тільки АКБ вставити треба свої

  • @oleh5112

    @oleh5112

    Жыл бұрын

    @@user-vc1pj8el4j Дякую. Ціль - заряджати павер швидко, а не 20 тис міліампер заряджати 12 годин. Це довго дуууже

  • @user-vc1pj8el4j

    @user-vc1pj8el4j

    Жыл бұрын

    @@oleh5112 у меня на 72ампера, заряжается 12-15 часов Фаст Чардж.

  • @oleh5112

    @oleh5112

    Жыл бұрын

    @@user-vc1pj8el4j оу. Дякую. Значить беру готовий корпус, акуми 18650 і все.

  • @gutelkar3986
    @gutelkar39868 күн бұрын

    Це самі не качествені платки , згорають через неділю. То потрібен обзор на других платках.

  • @samsonite2634
    @samsonite26342 ай бұрын

    купіть нормальну плату 2а чи 3а

  • @Odiosus_hominibus
    @Odiosus_hominibus Жыл бұрын

    Интересно,плата отключит аккумик токе 0.1А ,а если переделать её на 0.07А то выходит не отключит аккумик. Есть способ ,как с одной платы ждать 10А зарядного тока. Нужен полевик и резюк. Слава Украине, Слава Нации и 3.14здец говнопедирации!

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    TP4056 припиняє заряд при струмі 1/10 від запрограмованого. За струм заряду відповідає резистор, котрий підключений до вивода 2 ІС. Є таблиця, (див. data sheets) або формула для розрахунку струму заряду. Зовнішній транзистор дозволить збільшити струм заряду, але нівелює ВСІ захисти і порушує АЛГОРИТМ заряду акумуляторів ІС TP4056. Наполегливо не раджу того робити, як що в вас не має бажання влаштувати фейєрверк з акумуляторів. Літій не любить експериментів, а ІС TP4056 КОНСТРУКТИВНО не може КОРЕКТНО працювати з зовнінім транзистором. Смерть ворогам!

  • @1982mmax1982
    @1982mmax198220 күн бұрын

    по замовчуванню 500ма

  • @Adamantin90
    @Adamantin90 Жыл бұрын

    Краще все TP5100 - це імпульсник, ККД вище та є можливість заряджати 2 банки послідовно.

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    TP5000, TP5100 або IP2312. Також можна купити і з України (не з Китаю) - швидша доставка.

  • @Adamantin90

    @Adamantin90

    Жыл бұрын

    @@volodumurkalunyak4651 воно все ж з Чіни то й їде. У нас + 100 грн мінімум, а то й більше.

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    @@Adamantin90 так і є. Або дешевше або швидша доставка - кожному за бажанням і необхідністю. Тепер ціни не такі грабіжницькі, є і від 50 грн за модуль ip2312 чи 20 грн за модуль tp4056 - protect (+ доставка, приблизно 50 - 70 грн за посилку з одною покупкою)

  • @user-tz1ly2wy9v
    @user-tz1ly2wy9v14 күн бұрын

    IP2312 3A а ця що?

  • @user-rg2io9fe5b
    @user-rg2io9fe5b Жыл бұрын

    Чудове відео! А як зарядити 3s збірку від type-c? Дякую за українську!

  • @ElectroHouse

    @ElectroHouse

    Жыл бұрын

    3S батарея має 12,6В при повному заряді. type-c на модулях як в відео - просто роз'єм, через котрий можна підключити сучасні зарядки. Там не має контролера, котрий взаємодіє з ЗП і при можливості (потребі) керує вихідною напругою з ЗП, як то відбувається в випадках, коли вмикається режим швидкої зарядки для мобілок. Для заряду 3S батарї треба ЗП з вихідною напругою 12,6В, що забеспечує необхідний струм заряду, а такожмає бути плата балансування банок в самій батареї.

  • @West_1988

    @West_1988

    Жыл бұрын

    @@ElectroHouse або модуль для 3s. Або 3шт таких послідовно. Но зарядать 3шт 5в зарядки. Бо буде кз по входу.

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    На Ali є плати зарядки 3S від 5В USB. Шукаються за запитом CN3303. Плата захисту і балансування - окремо

  • @volodumurkalunyak4651

    @volodumurkalunyak4651

    Жыл бұрын

    @@West_1988 НІ. Не можна паралелити через діоди Шотткі ні без діодів, ніяк. Батареї вже з'єднані послідовно, немає чого їх паралелити.

  • @West_1988

    @West_1988

    Жыл бұрын

    @@volodumurkalunyak4651 та можна послідовно ставити. Тільки вхід гальвонічно розв'язати для заряда 2s 3s 4s... Да хоч 20. Робив так коли не було вибору...

  • @martyn3d
    @martyn3d10 ай бұрын

    Не спрацьовує захист від перерозряду при такому з'єднанні. kzread.info/dash/bejne/iYloscZ6h5XUZag.html - ось тут порадили ставити захист FS8205A на кожен акумулятор окремо, а парально з'єднувати плати на просто TP4056 (без захисту).

  • @pro_ukraine
    @pro_ukraine9 ай бұрын

    Я б не монтував плати одна на одну,грітись будуть сильно.

  • @SaShaDelas
    @SaShaDelas8 ай бұрын

    У мене згоріла плата коли коротнув контактами на 1 сек

  • @romaVeber
    @romaVeber Жыл бұрын

    конкретно ця варіація модуля не сама вдала

  • @uncnown_user
    @uncnown_user9 ай бұрын

    Одна з трьох платок дефектна і спортить акумулятор

  • @PutlerXLO
    @PutlerXLO7 ай бұрын

    нормальну tp5100 взяти ніяк видно...

  • @Putin-Lox
    @Putin-Lox9 ай бұрын

    Никак их быстро на зарядить, вы так их только убьёте .

  • @Odiosus_hominibus
    @Odiosus_hominibus Жыл бұрын

    Идите диктором на радио "вп".

  • @VELAUTO1

    @VELAUTO1

    Жыл бұрын

    Не зрозумів

  • @vikKZxC
    @vikKZxC8 ай бұрын

    Ти вже плату спалив КЗ.

  • @user-pc3ql3ue1l
    @user-pc3ql3ue1l Жыл бұрын

    Очень плохие эти платы, с ней аккумулятор проживет очень не долго. Это не брак, они все такие. Напряжение ниже чем 2.9v и выше чем 4.2v уже очень пагубно влияет на эти аккумуляторы.

Келесі