Як створити живих персонажів та їх труднощі

мій другий канал з фентезі лором - youtube.com/@FantasyLoreUA?si...
Телеграм з порадами для письменників - t.me/WritingAdviceUA
🇺🇲🇬🇧 Також з радістю навчу Вас англійської, індивідуальний підхід та доступна ціна, звертайтеся 🇺🇲🇬🇧
💬Контакти💬
Telegram / Viber: +380687265932
Пошта: denusluk23@gmail.com
Instagram: denis_lukavetskyi
0:00 - Як налаштувати читача на правильний тон
1:03 - Створюємо для героя труднощі
2:55 - Другорядні герої
4:05 - ВЕЛИКИЙ КАНЬЙОН
4:38 - Унікальні реакції героїв
5:29 - Як примусити героя розвиватися
5:52 - Атмосфера та підбір слів
6:29 - Вади персонажів
7:29 - Персональне пекло (+ прийом "Цикл")
8:20 - Правдоподібні персонажі
9:09 - Лиходій VS Герой
9:43 - Погляди персонажів
11:03 - Підсумки

Пікірлер: 24

  • @WritingAdviceUA
    @WritingAdviceUA3 ай бұрын

    Я прихворів і з голосом сумно, тому звук може бути гіршим, ніж зазвичай. П'ю жасминовий чай та одужую)

  • @KitNemej

    @KitNemej

    3 ай бұрын

    Який жах😢 Швидшого одужання

  • @WritingAdviceUA

    @WritingAdviceUA

    3 ай бұрын

    @@KitNemej дякую) Там нічого страшного, простуда. Але якраз на голосі і відображається)

  • @KitNemej

    @KitNemej

    3 ай бұрын

    @@WritingAdviceUA Ну на записі голос мало змінився, подвоху не помітив. Тому з цим усе норм

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    7:15 оце готує нас до того що команда Зуко покине його.

  • @user-id3fc8qs7y
    @user-id3fc8qs7y3 ай бұрын

    Чудовий аналіз та контент, дійсно те що треба українському Ютубу

  • @WritingAdviceUA

    @WritingAdviceUA

    3 ай бұрын

    Дякую)

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    Ну, я сказав би що у цій серії це випробування для Аанга якому треба навчитись примиряти ворогуючі племена, бо він як Аватар, має бути миротворцем для народів. Навіть така річяк патріотизм починається з маленького! Якщо людина не навчиться любити тих хто поряд - сім'ю, родичів, сусідів, друзів, то вона не може любити свою Батьківщину, бо тоді у нього не буде жодного сенсу боротися.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    1:03 в цій серії є перше випробування Сокки в якості лідера.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    9:10 О цей прийом використовується якщо не помиляюсь, там де треба написати боротьбу за артефакти які мають приховану силу. У Ніндзяґо таке трапляється майже у кожному сезоні, де ніндзя-герої і лиходії мають одну мету отримати артефакт, але мотивація ніндзя не дати використати це у злих намірах, тоді як лиходії хочуть використати це у своїх корисливих цілях. Також можна згадати мультсеріал "Пригоди Джекі Чана", у першому сезоні метою для Джекі і Чорної Руки абсолютно однакова, знайти всі талісмани, але мотивація Джекі, це не допустити аби вони використавши їх не знищили світ, тоді як Чорна Рука яка працює на Шенду хоче за ці талісмани збагатитися.

  • @user-px3zj2uj8w
    @user-px3zj2uj8w3 ай бұрын

    Дякую за відео. Дуже вчасно воно мені попалося. Не хвилюйтеся за голос, я нічого навіть не помітила, доки ви не написали про це. Одужуйте☕🍋

  • @WritingAdviceUA

    @WritingAdviceUA

    3 ай бұрын

    Радий допомогти)

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    Щодо рис які є чеснотою і пороком одночас, то я можу назвати реакцію героя на слова "Тобі слабо?", напочатку коли він починає лише тренуватися ці слова змушують його рухатися і ставати сильнішим, вони змушують героя наполегливіше тренуватися, водночас вони можуть спровокувати його зробити нерозумний вчинок, що відповідно є вадою. Я щодо мого володаря вогню, то він через свій характер не збирається здаватися і він готовий стояти до перемоги, але це водночас формує у нього азарт, що для нього є недоліком.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    5:30 Головне показувати наслідки помилок героїв які він буде відчувати роками. У першому сезоні Ніндзяґо Ллойд відкрив гробницю змій, і хоч цей сезон вийшов на початку 2012 року, його наслідки прослідковуються аж до 15 сезону Ніндзяґо, який вийшов через 10 років.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    5:05 Ось тут мені пригадався епізод з книжки "Детективи з Артеку", там герої їдуть відпочивати у Карпати, і коли їх будять, то хлопець з багатодітної родини Віниччини одразу чкурнув до туалету, і це пов'язано з тим що його родина дуже велика, а це означає що йому доведеться швидко справити справи вранці поки інші брати і сестри не пішли до туалету.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    Що скажу щодо фільму останній володар стихій, то там дії у які вважко повірити, там Катара розбиває крижану кулю тонким бумерангом за 2-3 удари, коли у мульсеріалі палицею з кулею за 6. Катара у мультсеріалі робить здогади що Аанг є аватаром і просить його навчити води, згодом, він розкривається перед Зуко аби врятувати селище, у фільмі герої не вдуплили хто він є насправді поки їм стара не розповіла їм. У фільмі втеча Аанга пройшла надто легко, пробігся коридором, вийшов на палубу, побачив друзів на Аппі і полетів. Далі вони летять до Південного Храму Повітря, де хлопчина розповідає про себе, а потім вони прибувають до Храму, і Аанг шукає монахів, думаючи що це їхній розіграш, коли у мультсеріалі, друзі яких він зустрів, кілька разів пояснювали, що його народ винищили і що війна триває сто років. Емоції Аанга за своїм другом у фільмі враження що виникли на порожньому місці, це треба мльтсеріал переглянути щоб зрозуміти наскільки він був важливим для нього.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    0:00 Якщо треба зробити аби історія була трохи лячною, треба трохи прилякакати декого з героїв, аби створити потрібну атмосферу, що ми бачимо у серії ляльковод.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    3:00 Вони обидва майже схожі, але з різницею у тому що Сокка має моральну межу, що не дає стати жорстоким, на відміну від Джета, який давно переступив цю межу, що вже піщов на вбивство невинних людей, що робить його одним з тих проти якого він боровся.

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    Ну я сам серіал від Нетфлікса не переглянув, але я можу сказати таке, по чому я знаю на даний момент. Хронометраж цього серіалу попри меншу кількість серій виглядає досиь солідно, 7 годин, коли мультсеріал має 6 годин. За трейлером виглядає епічно, і магія стихій хоч виглядає краще. Та й каст схоже також ідеальний. Що я скажу щодо Нетфліксу, то мені подобається що він замовляє для свого стримінгу український дубляж, і можна глянути серіали і фільми українською мовою, такі як "Гра в кальмара". Що мені не подобається у Нетфліксі, так це те що вони вивалюють всі серії за один день, через що тримати інтригу довго не вийде, максимум на кілька днів, якщо ніхто не додумається почати дивитися останню серію. І через те що всіі серії показали, глядачам яким стало цікаво і вони чекають продовження, то їм доведеться довго чекати, півроку(як у випадку з Капхедом).

  • @user-uv4dh6oe6n
    @user-uv4dh6oe6n3 ай бұрын

    Не треба напрягати сюжет заради напрягу. Філлери то погано, але не тоді, коли це добре. Фактично вся серія присвячена тому, що світ вічно конфліктує, а аватар вічно мусить бути у центрі подій або, як мінімум, приймати відповідальність за свою діяльність/бездіяльність. Серія працює добре, бо вона саме пояснює глядачу на пальцях основний конфлікт, що ховається у підтримці балансу. І враховуючи, що автори більше надихалися аніме ніж американською анімацією, то мінісюжети, що якось показують персонажа у "буденності" - це прийом уникання експозиції персонажа у діалогах, де люди тільки нудно говорять про той чи інший важливий аспект світу (хоча от таким коротким комік реліфом його можна показати)

  • @WritingAdviceUA

    @WritingAdviceUA

    3 ай бұрын

    👍

  • @user-jy3fy7wn4l
    @user-jy3fy7wn4l3 ай бұрын

    До речі, є якась інформація створення 1 сезону "Аватар. Останній захсник"?

  • @WritingAdviceUA

    @WritingAdviceUA

    3 ай бұрын

    Ще не перевіряв бо завалений двома факультетами)

Келесі