Як стати інтернет-маркетологом? Професія з нуля

Сьогодні у цьому відео "Як стати інтернет-маркетологом? Професія з нуля" я розповім Вам про особливості професії інтернет-маркетолога і що потрібно для того, щоб стати затребуваним спеціалістом.
Корисні посилання:
👉 Розумні поп-ап форми, опитування (відгуки) - www.plerdy.com/ua/smart-forms/
👉 Карта кліків - www.plerdy.com/ua/heatmap/
👉 SEO-Checker (сервіс SEO-сповіщень) - www.plerdy.com/ua/seo-alerts/
👉 Записи сеансів користувача - www.plerdy.com/ua/user-sessio...
Типи інтернет-маркетингу
👉 SEO-просування сайтів та інтернет-магазинів (аналітика, створення семантичного ядра (пошук ключових запитів), outreach (налагодження зв'язків з блогерами, журналістами, адміністраторами сайтів для розміщення статті, посилання, банерної реклами на інтернет-ресурсах)). Такий тип інтернет-маркетингу вимагає глибоких знань. Тобто, перш ніж робпочати роботу в даній сфері Вам необхідно буде вивчити специфіку ранжування сайтів та безпосередньо, як працюють пошукові роботи.
👉 Google Ads - налаштування реклами в пошукових системах. Даний тип робіт аналогічно вимагає точних знань, адже від правильності налаштування рекламних оголошень, вибору цільової аудиторії залежить прибутковість Вашого клієнта.
👉 CRO (Conversion rate optimization) - даний тип професії відповідає за оптимізацію, покращення конверсії (прибутковості) сайту чи інтернет-магазину. Тому Ви повинні володіти аналітичним складом розуму і вміти шукати різні виходи з ситуацій. Тут Ви повинні розуміти, що від Ваших дій залежить чи клієнт зможе більше заробляти, чи ні.
👉 SMM (Social media marketing) + Таргетолог - даний тип інтернет-маркетингу відповідає за спілкування компанії з існуючими і потенційними клієнтами в соціальних мережах.
👉 E-mail. E-mail-маркетолог відповідає безпосередньо за спілкування та інформування існуючих та потенційних клієнтів про акції, знижки, зміни через пошту.
👉 Контент - створення та наповнення сайту та інтернет-магазину інформацією та статтями.
👉 PR - проведення будь-яких активностей, які покращать впізнаваність компанії, продукту, сайту та ін.
Як стати інтернет-маркетологом: що необхідно
👉 Робота має приносити задоволення.
👉 Оберіть напрям, тип роботи, який найбільше Вам підходить.
👉 Шукайте курси або цікаві статті та постійно навчайтеся. Дана професія вимагає постійного та активного навчання. Це спричинено тим, що під час змін онлайн трендів, маркетологи повинні враховувати всі нюанси. Без постійного оновлення знань та моніторингу сфери Ви не зможете вчасно реагувати та допомагати бізнесу рости.
👉 Розвивайтеся та вдосконалюйте свій рівень англійської мови.
👉 Вчіться аналізувати отримані дані та результати роботи. Для цього Вам необхідно вміти використовувати дані інструменти: Google Analytics, Search Console та Plerdy.
Інтернет-маркетолог: Де навчатися з нуля і які курси обрати?
Ось перелік способів, як та де навчитися і врешті решт стати інтернет-маркетологом:
👉 Офлайн курси. На цей момент, під час карантину таких курсів немає, але ми віримо, що скоро ситуація покращиться.
👉 Онлайн курси, платні та безкоштовні. Онлайн курсів є велика кількість, як платних так і безкоштовних. Один який я можу порекомендувати, це webpromoexperts.com, там є різні напрямки від SEO і закінчуючи аналітикою.
👉 Вебінари та семінари. Багато професіоналів дійсно проводять дуже багато крутих вебінарів та семінарів в тому числі.
👉 Статті: Plerdy, Lemarbet, Serpstat, Sendpulse. Навчання читаючи статті також ніхто не скасовував, ми пишемо достатньо багато та наші партнери пишуть також багато. Просто вводьте правильні запити у Google. Якщо ви навчитесь правильно писати в пошуковій системі запит, то вже 50% успіху.
👉 KZread. Переглядайте відео, яких в KZread є чимало. Переглядайте не лише російськомовні чи україномовні (таких насправді є дуже мало). Дивіться і англомовні, адже кожен викладач і спеціаліст має свої власні “фішки”.
👉 Практика. Без практики результату не буде, як я вже й казав, тому практика обов'язкова. Візьміть інформацію з семінарів чи курсів і зразу ж практикуйте. Але бажано вибирати один з типів інтернет-маркетингу для початку і ставати початківцем (junior).
Успіху Вам в нових починаннях. Я впевнений, що у Вас все вийде. Головне приділіть вивченню і навчанню достатньо часу.
Якщо у Вас виникли запитання, залишайте коментарі чи пишіть мені у соціальних мережах:
👉 / andriy_chornyy
👉 / chornyy.a
Я з радістю Вам відповім та допоможу покращити конверсію Вашого інтернет-магазину.
Вдячний за кожен перегляд відео "Як стати інтернет-маркетологом? Професія з нуля".
Якщо Вам сподобалося відео ставте лайк і підписуйтесь на мій канал
/ @andriy-chornyy
Дякую за увагу! До нових зустрічей.

Пікірлер: 5

  • @andriy-chornyy
    @andriy-chornyy4 жыл бұрын

    Дякую за перегляд. Сподіваюся, що це відео "Як стати інтернет-маркетологом? Професія з нуля" було цікаве та інформативне для Вас! Буду вдячний, якщо Ви залишите відгук або питання в коментарях.

  • @orsu4997
    @orsu49973 жыл бұрын

    Лайк

  • @SeoquickUa
    @SeoquickUa4 жыл бұрын

    Важно понимать, что для работы в интернет-маркетинге не обязательно иметь университетское образование маркетолога, потому что знания здесь оцениваются не по диплому, а по фактическим навыкам. При этом знания в интернет-маркетинге устаревают очень быстро, нужно непрерывно обучаться новому. Спасибо, интересно было послушать.

  • @andriy-chornyy

    @andriy-chornyy

    4 жыл бұрын

    Університет навчає вчитися, а далі треба набиратися практики. Дякую!

  • @SeoquickUa

    @SeoquickUa

    4 жыл бұрын

    @@andriy-chornyy Хорошая школа тоже ))

Келесі