Як інвестувати коли грошей обмаль?

Продовжую коментувати сотні ваших відгуків під відео про пенсію. Останнього разу розібрали, які є інструменти для оцінки інвестиції. А сьогодні розберем найбільш часте запитання: "Де взяти гроші на інвестиції?".
То ж сідайте комфортніше, давайте розбиратися, як інвестувати, якщо грошей обмаль. Та які механіки дозволять вам вправніше керувати вашими грошима.
Навігація по відео:
00:00 Вступ
01:18 Популярна на Заході техніка
03:26 Друга техніка
05:55 Третя техніка
09:00 Четверта техніка
11:38 П'ята техніка
14:00 Шоста техніка
Ведучий:
Дмитро Карпіловський / deverion
професійний інвестор та засновник УкрИнвестКлуб.
Наші ресурси:
УкрІнвестКлуб - / ukrinvestclub
УкрІнвестЧат - t.me/+tODQebS-asNhNWVi
УкрІнвестКлуб Телеграм - t.me/UkrInvestClub
Інстаграм УкрІнвестКлуб / ukrinvestclub

Пікірлер: 169

  • @vovasava3498
    @vovasava3498 Жыл бұрын

    пробував усі ці штуки на собі, і от мої відгуки по цьому: 1. заплати собі першому - фігня, просто не працює, завжди знайдеться щось важливе щоб потратити ці гроші 2. 5 конвертів - фігня, тому що витрати не розподіляються рівномірно в місяці, грубо кажучи першого числа треба заплатати за оренду, а в 20их числах за комуналку, і ти не знаєш скільки вона буде коштувати. А ще є багато витрат які стаються не кожного місяця, і від тих конвертів одне розчарування 3. рахувати години - трохи працювало перший час, але потім набридло 4. забирати непотрібні витрати - теж норм, було підпишешся на якись нетфлікс заради одного серіалу, а гроші знімає кожен місяць 5. монетизиувати свої навики в інший спосіб - оце класно, в мене не дуже вийшло, але сама ідея дуже сподобалась 6. додаткові джерела доходу - непоганий варіант, добре спрацювало в мому випадку. А взагалі, на мою думку, якщо ви хочете інвествати малі суми, то краще взагалі не інвестувати (: Суть в тому що інвестування, це по суті повноцінний навик, який вимагає багато навчання і досвіду. Якщо ви почнете інвестувати без розуміння, то просто втратите гроші. А якщо ви хочете навчитись адекватно інвестувати і отримати в цьому досвід, то це займе багато часу. І от тут з'являється питання, а чи не вийде вам збільшити свій основий чи додаткові доходи за цей час більше, ніж ви "заробите" на інвестиціях в яких не розбираєтесь? Уявим заробляє хтось 16т. грн. в місяць (умовно 100грн в годину) (найближча сума до середньої зп в Україні, яку зручно рахувати). Нехай за рік по пункту 1 з відео він відклав аж 20 тис. грн. І от починає вникати в інвестиції, якісь там біржі або криптовалюти, це все доволі складна штука для людини яка в цьому не розбирається. Але він вирішив підійти до цього серйозно, і почав грунтовно розбиратись в інвестуванні, витрачаючи по декілька годин вільного часу кожен день. І от через рік дохідність по інвестиціях склала аж цілих 20% (непогана цифра для новачка, але нехай). І того за рік він заробив на інвестиціях аж 4 000 гривень. А тепер підем альтернативним варіантом, ту саму годину-дві в день він потратив на те щоб краще розібратись в своїй поточній роботі щоб підняти ЗП до 18тис. в місяць. І от +2 000 гривень на кожен місяць, маємо 24 000 гривень в рік замість 4 000, а часу ми витратили стільки ж. Ще можна займатись тією ж роботою у вільний час на умовному фрілансі, "калимити" як кажуть в народі за ті самі 100 гривень в годину, і от в році ~250 робочих днів, по годині в день, маємо 25 000, це явно більше ніж 4 000 з інвестицій (а часу потратили так само). Тому замість того щоб інвестувати малі суми, краще задуматись як краще інвестувати цей ЧАС в те щоб більше заробляти, а з тих малих сум просто зробити собі "подушку безпеки" на чорний день, чи на час коли ви таки після року розвитку вирішите перейти на нову роботу де будете заробляти 20 000 грн. а не 16 0000.

  • @ValeriiBSG

    @ValeriiBSG

    Жыл бұрын

    Простіше мати свого фін.консультанта ,якщо нам потрібно юридична порада ми йдемо до юриста ,якщо щось болить йдемо до лікаря ,якщо фінанси то до фін консультанта і не треба самому розбиратися роками що як коли .Маю довіру та розуміння куди і с ким бо маю такого консультанта,та завжди в курсі обставин трендів та інше .

  • @vovasava3498

    @vovasava3498

    Жыл бұрын

    @@ValeriiBSG нормального фінконсультанта знайти ще важче ніж хорошого юриста чи лікаря. Я раз пробував, знаходились тіки 20річні хлопчики в татових костюмах які розказували про свої форекси)

  • @ValeriiBSG

    @ValeriiBSG

    Жыл бұрын

    @@vovasava3498 можу дати свого с багаторічним досвідом з ним працюю багато років ,сам у него навчаюсь та вже маю свої результати як у житті так і в бізнесі.

  • @ihorkitseniuk
    @ihorkitseniuk Жыл бұрын

    дуже дієва штука - 10% та звички. працюючи на одній роботі з друзями, я завжди мав можливість поїхати з дружиною на відпочинок 2-3 рази в рік(карпати, звітязь чи якісь нові місця в Україні і сноубординг), а вони не розуміли як так. бо я відкладав зразу як прийшла зп і не ходив "на пивко" кожного дня після роботи, коли це було "всього лиш традицією",

  • @vanmihaylovich
    @vanmihaylovich Жыл бұрын

    Дякую за відео українською! Дуже приємно слухати. Слушні поради. Ще повернуся, щоб добре засвоїти.

  • @user-yy9zx4iv2s
    @user-yy9zx4iv2s Жыл бұрын

    Всі Ваші техніки перераховані вище застосовую. Але хотілося б більше дізнатися про , власне, інвестиції, не великі інвестиції, насамперед, з яких би можна було почати інвестування... Дякую за корисне відео.

  • @bdd58
    @bdd58 Жыл бұрын

    Деякі з ідей, наприклад конверти, пробував, інколи буди форс мажорні обставини, тому закидував цей спосіб. А за інші дякую. Спробуємо знов

  • @omtrendo
    @omtrendo Жыл бұрын

    Відео чудове, надзвичайно корисне, дякую!

  • @user-vj3wp4dz5m
    @user-vj3wp4dz5m Жыл бұрын

    Дякую велике за корисну інформацію, як завжди на висоті! Хотів би, щоб Ви поділились своїми міркуваннями, з приводу того, як класно жити, не маючи свого особистого капіталу. Як інвестувати, та отримувати дивіденди від чужих статків. Як правильно відкрити свою власну справу, з залученням чужих активів. Якщо коротко, як жити на відсотки від чужого капіталу? Я думаю будете зі мною згодні, що дуже багато людей у світі так живе - за чужий рахунок. Дуже багато людей у світ, мають велику кількість вільних активів, які постійно втрачають свою власну цінність. Ось саме таким особам, потрібні люди, які мають світлу голову, для того щоб: задіяти вільні активи, отримувати дивіденди, примножувати капітал, а "світлоголовий" в свою чергу, живе за рахунок першого.

  • @user-ud1ew7yy1r
    @user-ud1ew7yy1r Жыл бұрын

    Інвестиції малими сумами, мабуть це буде завжди актуальна тема.

  • @zest01

    @zest01

    Жыл бұрын

    Если денег мало - нужно не инвестировать, а зарабатывать. Улучшать свои навыки и знания, зарабатывать больше, а появившиеся накопления уже инвестировать.

  • @sandratyla6784

    @sandratyla6784

    Жыл бұрын

    @ maxwell_peters

  • @sandratyla6784

    @sandratyla6784

    Жыл бұрын

    Official telegram username ☝️☝️

  • @valtonrazborkin1880
    @valtonrazborkin1880 Жыл бұрын

    Лайк з українську мову!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Ну і по темі гарно все розкрито!

  • @Di-ez3gh
    @Di-ez3gh Жыл бұрын

    Дякую за український контент 😊

  • @user-wr2gh9oh6d
    @user-wr2gh9oh6d Жыл бұрын

    Вважаю, що людям, які витрачають усе що заробляють взагалі заборонено намагатись інвестувати (бо втратять). Про інвестиції варто думати якщо рівень самоорганізації хоч якийсь вже є.

  • @general1780

    @general1780

    Жыл бұрын

    Вони і без заборон не зможуть інвестувати, вони ж витрачають все, що заробляють)

  • @user-wr2gh9oh6d

    @user-wr2gh9oh6d

    Жыл бұрын

    @@general1780 ))) а кредити, а гроші батьків )))

  • @iris-t483
    @iris-t483 Жыл бұрын

    Спочатку вдячний коментар за цю тему, а вже потім перегляд ролику)

  • @iuriikryvenko3775
    @iuriikryvenko3775 Жыл бұрын

    Дякую за відео! Підкажіть, як приєднатися до УкрІнвест клубу?

  • @vladislavkuts
    @vladislavkuts Жыл бұрын

    Дуже приємний і корисний ефір. Прослухав з задоволенням

  • @maranna86
    @maranna86 Жыл бұрын

    Дмитро, важливу справу робите! Підіймати фінансову грамотність потрібно. Я багаро разів(тисячі) чув про багато джерел доходів. Але коли в мене зявилося всього 2 постійних джерела - я змінився, напруга зникла, стало легше! Питання таке. В мене ростуть діти і я хочу вже зараз з ними правильно говорити про гроші. Розказую що гроші це винагорода за мої послуги якимось другим людям і тд. Але іноді коли в магазині вони щось просять, мені хочеться сказати: « Я так важко працюю за ті гроші і тд.» я стримуюсь бо розумію що саме цю «дічь» я чув від батьків у дитинстві. І я не хочу щоб у моїх доньок була асоціація «гроші=важка праця», бо я більше не вірю в цю установку. Але вона так глибоко зашито що викорінити не вдається. Як дітям пояснювати що гроші це добро, що требе не багато працювати, а працювати розумніше, брати відповідальність і тд?

  • @alexp9297

    @alexp9297

    Жыл бұрын

    Купувати все підряд також не вихід, так у дітей буде формуватися відношення до грошей як до чогось, що завжди є в необмеженій кількість. Як на мене краща спосіб це казати, я можу купувати тобі такі іграшки чи солодощі але раз за визначений проміжок часу. Щось накшталт дитячого бюджету. Діти дуже гарно розуміють правила та таким чином будуть навчатися правильно погодитися з грошима.

  • @user-sg4kw8uh3m
    @user-sg4kw8uh3m Жыл бұрын

    Топ

  • @user-vh4le3lz6d
    @user-vh4le3lz6d Жыл бұрын

    Вдячність за те, що ділитесь такими корисними порадами! Для себе задумалась про актуальність деяких витрат, про інерцію, і про пошук нових можливостей у старій професії.

  • @MsNorvar
    @MsNorvar Жыл бұрын

    Дякую Дмитро. Багато цікавого почув. Частково вже користуюся запропонованим.

  • @volodymyrrudobaba8614
    @volodymyrrudobaba8614 Жыл бұрын

    Дякую Вам гарно. Дуже корисна і цікава інформація.

  • @Lkomm_
    @Lkomm_ Жыл бұрын

    Дякую за цікавий та корисний контент. Беремо до опрацювання. ;)

  • @rozettanameless
    @rozettanameless Жыл бұрын

    А що ви думаєте про страхові компанії, особливо великі(напр MetLIfe), де пропонують пенсійний вклад і ти можеш платити раз в рік доволі не велику суму, а вони гарантують круглу суму на пенсію?! Це ж по суті теж довгострокові інвестиції, але здаються доволі ризикованими.

  • @user-bh5hp6qc2f

    @user-bh5hp6qc2f

    Жыл бұрын

    Здається, "лайфові" компанії можуть збанкрутувати, на відміну від недержавних пенсійних фондів. Але якщо не збанкрутують - будете мати вищий дохід ніж в НПФ

  • @bprime100

    @bprime100

    Жыл бұрын

    @@user-bh5hp6qc2f ключове слово "здається". Такі гіганти як Метлайф не можуть збанкрутувати і це можна легко прорахувати та перевірити.

  • @TheMrDBRow

    @TheMrDBRow

    Жыл бұрын

    Накопительное страхование жизни не является инвестиционным инструментом. И в целом оно дорогое. Лучше отдельно страховать жизнь и здоровье и отдельно инвестировать. Однако если у Вас вообще не много денег, то это приемлемый вариант для хоть какого никакого формирования пенсионного капитала. В тоже время обанкротиться лайфовые компании не могут по закону, в отличие от рисковых компаний.

  • @defender6177
    @defender6177 Жыл бұрын

    Дякую що підвищуєте фін грамотність Українців. Було б цікаво послухати про інвестиції через "інтеректів брокерс" (поріг входу, термін інвестування, на яку середню дохідність можна розраховувати, тощо) Також цікавлять матеріали по відкриттю власного бізнесу - Як правельно розробити бізнес план тощо.

  • @vinniP0Oh

    @vinniP0Oh

    Жыл бұрын

    Гугли Остапів сімейний бюджет interactive brokers. Відносно доходу, порогу входу - IB це брокер, дохід залежить від того що ти купляєш. На проміжку 10+ років SP500 дохідність в $ буде ~8%. З доходу (в гривнях) треба буде заплатити 20% податків, тому навіть при збитках в $ швидше за все треба буди платити податок на прибуток. Порогу входу немає але чим менший платіж тим більша в % комісія за переказ.

  • @Sky_8Green
    @Sky_8Green Жыл бұрын

    Корисна інформація. Дякую!

  • @TheVladyslav27
    @TheVladyslav27 Жыл бұрын

    Дякую за інфу!

  • @vitaliicharyzmatyczny6732
    @vitaliicharyzmatyczny6732 Жыл бұрын

    Корисне відео фінансової грамотності! Також стильна сорочка!

  • @jursfera9320
    @jursfera9320 Жыл бұрын

    Гарний і повчальний випуск, дякую

  • @KiTeszt
    @KiTeszt Жыл бұрын

    Дякую Дмитро за таке відео, дуже класно піднесено і зрозуміло, я вже впровадив декілька таких технік і все норм і став дисциплінованим у цьому питанні.👍👍👍👍

  • @user-sq1pz7hu1j
    @user-sq1pz7hu1j Жыл бұрын

    Добрый день Дмитрий спасибо вам за ваш труд. Очень интересно куда можно инвестировать 100- 300 $ ежемесячно

  • @wemadeit7386

    @wemadeit7386

    Жыл бұрын

    В холодильник, достаточно сложно что-то делать с такими суммами в сегодняшних реалиях

  • @CHE_polino

    @CHE_polino

    Жыл бұрын

    в самоосвіту, здоров'я та зовнішній вигляд (гарний костюм та інші речі по яким зустрічають людину)

  • @andrewrozhen513

    @andrewrozhen513

    Жыл бұрын

    ETF’s, mutual funds

  • @user-fj3ux9gi7j

    @user-fj3ux9gi7j

    Жыл бұрын

    подумайте в напрямку фондів і облігацій через рік-півтора з досвідом спробуйте в акції

  • @ValeriiBSG

    @ValeriiBSG

    Жыл бұрын

    S&P500, Nasdaq,золото,серебро,блокчейн в одному портфелі.

  • @polinamedvedieva7441
    @polinamedvedieva7441 Жыл бұрын

    Дякую за відео! Щодо запитів, цікаво дізнатись куди окрім інвестицій та нерухомості можно ще інвестувати? які є ще ассети в Україні та в ЄС? можливо, маленькі бізнеси - тоді, де їх шукати? і т.д.

  • @user-ok1wk7gn6h
    @user-ok1wk7gn6h Жыл бұрын

    Дякую Вам за аналітику 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • @rycarukr7371
    @rycarukr7371 Жыл бұрын

    Вот, уже ближе к массам, спасибо.

  • @user-gg1fn1yh3e
    @user-gg1fn1yh3e Жыл бұрын

    Дуже корисне відео,більше для простих людей з простим доходом,я важаю це відео більш ціне,тому що люди з великими грошима взагалом знають як ними корстуватися

  • @Zad0rik
    @Zad0rik Жыл бұрын

    Якого брокера краще вибрати зараз в Україні, Як з ним співпрацювати, На які etf звернути увагу

  • @ana.guidefromukraine
    @ana.guidefromukraine Жыл бұрын

    Дякую за корисний україномовний контент 🇺🇦 і тайм-коди!

  • @user-gd7ne2hb5e
    @user-gd7ne2hb5e Жыл бұрын

    Я через цей шлях пройшов . Зараз є трохи більше 10 000 долларів . Тепер пиляться. Куди їх вкласти ? Дякую

  • @anasta_sevich
    @anasta_sevich Жыл бұрын

    дуже слушні поради! чудове відео, що замінить купу книг на цю тему

  • @sergiynatochiy9886
    @sergiynatochiy9886 Жыл бұрын

    дякую за контент! успіхів вам

  • @user-sx1wo3hi9d
    @user-sx1wo3hi9d Жыл бұрын

    Контент супер, всё как есть 👍

  • @user-df6gd1bh7i
    @user-df6gd1bh7i Жыл бұрын

    Піднімемо відео) Дякую

  • @jurikomov826
    @jurikomov826 Жыл бұрын

    Вітаю! Мій най великий стоп це податкова декларація, та як зараз можна інвестувати в цінні папери за умови військових обмежень?

  • @user-qf1jt3mg6m
    @user-qf1jt3mg6m Жыл бұрын

    Лайк в підтримку каналу)

  • @user-nz8jn3bg8h
    @user-nz8jn3bg8h Жыл бұрын

    Ковтаю кожне слово, я справді "присів" на ці відкладання. Дуже подобаються Ваші поради, переконався не раз що вони робочі. Це справді, потрібно формувати апсолютно відмінний склад розуму на шляху до фінансової "зрілості". Ви говорите про наше наболіле приземлене людське..... Було б цікаво як робити не великі інвестиції з допомогою картки моно банку. І ще таке питання, що означає бути в інвест клубі, чи ви можете розказати про це більше!? Дякую, хай живе канал!!!

  • @ValeriiBSG

    @ValeriiBSG

    Жыл бұрын

    Розподілити на стратегічне та тактичні інвестицій

  • @TheMrDBRow

    @TheMrDBRow

    Жыл бұрын

    Те що Ви відкладєте вже добре, продавжуйте. А для початку інвестицій та і взагалі для грамотного керування особистими фінансами складіть свій особистий фінансовий план. Або знайдіть експерта який допоможе Вам з цим.

  • @ynivermine7750
    @ynivermine7750 Жыл бұрын

    Спасибо за инфу , конечно не чего нового не узнал но если я был новичёк очень полезная информация

  • @omtrendo
    @omtrendo Жыл бұрын

    Цікаво про подушки безпеки і коли найоптимальніше переходити від її формування до інвестування

  • @andriipopovich6704
    @andriipopovich6704 Жыл бұрын

    Дмитре, раджу вам прочитати книгу Білла Перкінса "Die With Zero", там є цікаві тейки про накопичення капіталу

  • @vitalik.shulyk
    @vitalik.shulyk Жыл бұрын

    Давайте вже трохи про крипту) дякую!

  • @user-dw6zl3ol3z
    @user-dw6zl3ol3z Жыл бұрын

    В мене є бажання створювати капітал з інвестицій, але ніяк не можу знайти часу на те щоб навчитися це робити. Купив курс від сімейного бюджету, але і його ніяк не можу пройти до кінця. Робота і сімʼя заберають весь час. Зареєструвався на інтеректів брокерс. Але поки не інвестую туди, так як не вистачає знань. Перше питання, чи варто інвестувати зараз. Пандемія, війна і т.п. Друге питання, які індекси обрати. Тобто було б добре в вашому воркшопі отримати короткі відповіді, які не займають багато часу. Тобто ролик з дуже стислою інструкцією. Принаймні такий формат мені б підійшов.

  • @IMMORTALmen
    @IMMORTALmen Жыл бұрын

    Було б добре зробити випуск приблизно на таку тему: Якщо у вас мало грошей для інвестування, інвестуйте лише в перевірені активи з гарантованою дохідністю: депозити, облігації, недержавні пенсійні фонди. Коли грошей стане трохи більше і з'явиться хоча б мінімальний досвід - виходьте на більш ризикові але й більш прибуткові активи: акції, нерухомість, золото. І тільки коли вам вже стане грошей взагалі не шкода а-ля похід в казино, починайте лише тоді інвестувати в крипту)) Хотів би випуск де були б варіанти інвестування розділені на 3-4 категорії від найменш ризикового до найбільш ризиових і відповідно дохідних.

  • @user-ht2tl2if8t
    @user-ht2tl2if8t Жыл бұрын

    Лайк, Друже. 👨‍👩‍👧‍👦💞

  • @user-ny7pn1mv3v
    @user-ny7pn1mv3v Жыл бұрын

    Будь ласка, покажіть більше джерел мотивації. Адже вона дуже важлива.

  • @YehorPohyba
    @YehorPohyba Жыл бұрын

    Дмитрий, спасибо, контент профессиональный. Хочу попросить, чтоб вы разобрали ФОП и ЮР лица с точки зрения не бухгалтера, а предпринимателя. Зачем легализация предпринимательской деятельности, какие группы для чего, как Юр лица через фопы выводят деньги и зачем и т.д..

  • @Sergey199121
    @Sergey199121 Жыл бұрын

    Всі хто хоче почати інвестувати, розгляньте можливість організувати якийсь свій маленький бізнес, щось робити та продавати це

  • @ukrainianreader9280
    @ukrainianreader9280 Жыл бұрын

    Як покласти гроші на депозит в швейцарських франках? Бо мені здається, що то номер один варіант для збереження грошей)

  • @ds8294
    @ds8294 Жыл бұрын

    Доброго дня, Дмитро, дуже вдячний за ваші відео. Підкажіть, будь ласка, а ви, часом, за каналом Бегущий Банкир, не слідкуєте? Там теж запускали тренінги з "Фінансової грамотності".

  • @user-dg1mj5eb7w
    @user-dg1mj5eb7w Жыл бұрын

    Доброго дня, цікаво було почути вашу думку на рахонок перспектив відкриття малого і середнього бізнесу, а саме на які саме сфери дивитись, як під час війни так і після!!!! Дякую)

  • @olenashalena

    @olenashalena

    8 ай бұрын

    Те, на організацію чого особисто ви не витратите коштів, але заробите. :)))

  • @svitlananevmerzhytska8496
    @svitlananevmerzhytska8496 Жыл бұрын

    Хотілося би почути, куди можна інвестувати малими сумами

  • @user-bh5hp6qc2f

    @user-bh5hp6qc2f

    Жыл бұрын

    Військові облігації, від 1000 грн. Зараз найкраща інвестиція - в перемогу, сам її купляю і всім рекомендую

  • @Valentinreno
    @Valentinreno Жыл бұрын

    Вітаю,я вас постійно дивлюся і мені дуже допомагає ваша думка та ваші поради,і я зараз вже маю трохи грошей на інвестиції, і ось що хочу будласка почути вашу пораду,а саме,чи варто сподіватися що курс доллара до кінця року не впаде на чорному ринку менше ніж зараз?Хочу розіграти схему із банками,купити зараз по курсу банка доллар під депозит, і через 3 місяця ці доллари обміняти на чорному ринку и заробити на різниці в курсі,цікава ваша думка, ци є це актуально зараз?

  • @ASA-yu6oh
    @ASA-yu6oh Жыл бұрын

    Дякую за відео! З приводу тем, то дуже було б цікаво почути, як саме зараз можна інвестувати у фонди через інтеректів брокерз. Якщо я не помиляюсь, в одному зі совїх відео Ви розповідали про те, що вони більше підходять для людей.

  • @iuriikryvenko3775

    @iuriikryvenko3775

    Жыл бұрын

    Якщо Вам цікаво, можу поділитися посиланням, щоб і вы і я отримали бонусы від інтеректів брокерз.

  • @user-js7cp5nj9d
    @user-js7cp5nj9d Жыл бұрын

    Хочеться змінити професію, було б добре зняти відео про нові професії, які б приносили хороший дохід і бажано в новій ніші, а ще про ідеї для невеликого бізнесу

  • @ValeriiBSG

    @ValeriiBSG

    Жыл бұрын

    Я така ніша ,можу порадити!!Якщо вам цікаво звертайтеся.

  • @user-vz8yy7nh2i
    @user-vz8yy7nh2i Жыл бұрын

    Я б хотів почути як можно відкрити ИИР зараз, наприклад в интерктив брокерс. Які підводні камені чекають на цьому шляху. Як обирати акції, фонди(скоріш за все буду інвестувати саме в них), облігації? Як платити с цього податок? + де зараз найкраще купляти облікації України(наразі купую через моно банк)

  • @user-kv5ol4fm8x
    @user-kv5ol4fm8x Жыл бұрын

    Мене цікавить трейдинг, перевірені навчальні програми з цього напрямку, як це все можна застосувати до України, помилки на старті і т. д

  • @user-xe8kq8fb6f
    @user-xe8kq8fb6f Жыл бұрын

    Могли б ви на практиці показати як інвестувати в монети и щось на подобі крипти

  • @opasnuy4ell158
    @opasnuy4ell158 Жыл бұрын

    Роскажіть будь ласка про реальну схему заробітку від продажі "інтелектуальної власності" винаходу (запатентованого) абож реплей патенту...як це вигладє насправді і чи є ризик того що тебе вислухають і просто вкрадуть ідею?!

  • @eugeneboichuk
    @eugeneboichuk Жыл бұрын

    👍👍👍👍👍👍👍

  • @klimeriets
    @klimeriets Жыл бұрын

    Скорость обязательно 1,5

  • @user-xe5hz7rc2r

    @user-xe5hz7rc2r

    Жыл бұрын

    Завжди дивлюсь Дмитра на такій швидкості)

  • @vladislavvoznyy3548
    @vladislavvoznyy3548 Жыл бұрын

    думаю ,було б цікаво аналіз активу ,як його проводити

  • @bohdanmoyseyets5358
    @bohdanmoyseyets5358 Жыл бұрын

    Порекомендуйте гарні сервіси для інвестування в акції чи схожі речі для початку інвестування, такі як binance чи bybit для криптовалюти і які є найбільш популярними в Україні?

  • @user-bw7bh2vc9k
    @user-bw7bh2vc9k Жыл бұрын

    Знаю, що треба відкладати мінімум 10%, але ніяк не можу себе привчити до цього... Доречі порадьте електронний кошильок але із логіном та паролем, для ведення своїх фінансів. Дякую!

  • @vladyry9335
    @vladyry9335 Жыл бұрын

    Экономия всегда ограничена, а доход может теоретически быть безграничным!

  • @user-ow1jg7kb5b
    @user-ow1jg7kb5b Жыл бұрын

    Доброго дня Ось таке питання : Я хлопець 24.роки назбирав 10 тис дол і хочу відкрити магазин наприклад вступити в франшизу One Prise але вхід туда коштує 40 тис дол де мені знайти гроші на повну суму, я обозначу що сума і ситуація може бути різна Слава Україні ✊✊

  • @wemadeit7386
    @wemadeit7386 Жыл бұрын

    Чем плоха тактика высоких рисков и высоких дивидендов, позволит возможно выйти из маленькой суммы ?

  • @sergeybondarenko8828
    @sergeybondarenko8828 Жыл бұрын

    До війни з дружиною постійно відкладали з зарплатні по 15% і було комфортно жити, не помічали якихось друднощів. Але зараз зарплатня впала, валюта виросла, інфляція, відкладати й нічого, хіба що залишите себе зовсім без відпочинку та прогулянки містом, раз в неділю(

  • @user-gr9iw6wb3m
    @user-gr9iw6wb3m Жыл бұрын

    Подписался.10% ахуенно давно пользуюсь. Спасибо жду новой инфы

  • @ILICH1980
    @ILICH1980 Жыл бұрын

    порекомендуйте конкретные инструменты, через что инвестировать, какие игроки надежные (биржи, брокеры) или кто там еще ... И конкретные шаги: 1 зарегестрируйтесь там 2 пример покупки чего-то 3 пример вывода денег

  • @osavova
    @osavova Жыл бұрын

    Стратегія з конвертами цікава,але там можна змухлювати😅 приписавши собі більше видатків,ніж потрібно.

  • @petroberit5344
    @petroberit5344 Жыл бұрын

    За українську лайкаю навіть не дивлячись )

  • @user-uz1xr3xe9w
    @user-uz1xr3xe9w Жыл бұрын

    Майстер класи на різні теми з акцентом на КРИПТУ!

  • @Norbertikos
    @Norbertikos Жыл бұрын

    Тема фінансової грамотності це й раніше було актуально, а зараз просто вкрай. Тому обов'яково дивитимусь усе у вас буде)

  • @user-gr9iw6wb3m
    @user-gr9iw6wb3m Жыл бұрын

    Про крипту давай и вообще если инвестировать то во что и как, недвижимость технику себя ....во что

  • @volodymyrmelnyk7265
    @volodymyrmelnyk7265 Жыл бұрын

    Дуже були б вдячні Вам, якщо б Ви розкрили тему, як же простому робітнику, яких десятки тисяч, розпочати таки правильно розподіляти свої фінанси і замість того, щоб запаковувати збережену частину грошей в новішу машину, гаджети чи просто в бетон та штукатурку чи крутіший пліт ніж в сусіда, таки вчилися робити ту фінансову стабільність і краще майбутнє)))) Дякую Вам

  • @olenashalena

    @olenashalena

    8 ай бұрын

    10% відкладайте. Через рік у вас буде 120% щомісячного доходу. Через п'ять років - 50% річного доходу. А як будете відкладати більше буде більше. Можна частково депозити робить чи інвестиційні портфелі... То вже самі думайте, як васюм краще. Як ті гроші віднайти? Звичайне записування витрат автоматично економить 15% - от їх і відкладайте.

  • @Ivan_Mah
    @Ivan_Mah Жыл бұрын

    Цікавить управління власними фінансами, напрямки та межі, на що розумно тратити на що ні, при певному доході. Розібрати «і так зрозумілі речі»

  • @supersova4157
    @supersova4157 Жыл бұрын

    Зараз дитсадок не працює, приходиться дочку (5 років) брати усюди с собою. Із-за цього зростають витрати у магазині, відмовити важко. Онлайн-закупівель продуктів немає.

  • @Dremka1991
    @Dremka1991 Жыл бұрын

    Ще є така досить популярна думка, яка озвучується в книжці "Багатий папа, бідний папа", що завжди першому заплати собі, яка б ситуація не була у тебе. Можливо, це саме про ті 10% ви і кажете у першому кейсі, або ні? Що думаєте про те, що першому треба заплатити собі?

  • @TheMrDBRow

    @TheMrDBRow

    Жыл бұрын

    все верно!

  • @utrorannee6156
    @utrorannee6156 Жыл бұрын

    В мене, наприклад, нема розуміння за які речі треба платити податки і як це робити

  • @pR13S7
    @pR13S7 Жыл бұрын

    "відкладання" с зарплати це не інвестиція, особливо в наш час коли інфляція може за місяць сжерти те що може відкласти середньостатистичний українець

  • @user-bi5rs3ho5m
    @user-bi5rs3ho5m Жыл бұрын

    1) Кріпта 2) Купівля акцій великих компаній 3) Нерухомість комерційна 4) Інвестування в стар-тапи

  • @ghenya14
    @ghenya14 Жыл бұрын

    Різниця реального відео від опису: інвестувати насправді з малими коштами не вийде, але я можу перелічити техніки економії грошей

  • @shamillion2228
    @shamillion2228 Жыл бұрын

    Хлопці, підкажіть будь-ласка, як зараз покласти кошти на інтеректів брокерс?

  • @Dmitriy12397

    @Dmitriy12397

    Жыл бұрын

    Через вайз, пейонір має працювати.

  • @shamillion2228

    @shamillion2228

    Жыл бұрын

    @@Dmitriy12397 на вайз можна гривню зарахувати? вона конвертується? чи потрібно з доларової карти?

  • @user-wl8tg3vn1r

    @user-wl8tg3vn1r

    Жыл бұрын

    @@shamillion2228 wise не відкриває рахунки українцям...

  • @Dmitriy12397

    @Dmitriy12397

    Жыл бұрын

    @@shamillion2228 можна, переказом з карти на карту через приват24, 2% комісія

  • @user-vp6gm9lw2f
    @user-vp6gm9lw2f Жыл бұрын

    нирку продати

  • @Redington1986
    @Redington1986 Жыл бұрын

    Криптоінвестиції варто чи ні?

  • @petrovichsalatik8048
    @petrovichsalatik8048 Жыл бұрын

    Як почати з 1000$?

  • @user-sv3hw9jp4t
    @user-sv3hw9jp4t Жыл бұрын

    Пора одкрити, кафешку, УкрІнвестКлуб!!

  • @sribnipodarunki
    @sribnipodarunki Жыл бұрын

    Как правильно отлаживать 10% от дохода, если есть долги по кредитной карте? Или быстрей погасить кредитку и после этого 10% откладывать?

  • @Pravoslavny_Muftiy

    @Pravoslavny_Muftiy

    Жыл бұрын

    Алгоритм такой: сначала гасите свой кредит, а затем продолжаете отчислять такую же часть своего дохода, как будто бы у вас оставался незакрытый кредит, но уже на ВАШ отдельный счёт. Если вы можете платить (по кредиту) "дяде", то сможете и себе, не вводя дополнительных ограничений в свою жизнь, вы ведь уже их ввели, когда выплачивали кредит.

  • @Lyubomyr2011

    @Lyubomyr2011

    Жыл бұрын

    Існує правило: спочатку заплати собі. Тобто треба спершу відкласти якусь частину доходу (наприклад 10 %) собі - для подальшого інвестування. А потім оплатити комусь, тобто кредит.

  • @user-xt8si7qu8r

    @user-xt8si7qu8r

    Жыл бұрын

    Якщо спочатку гасити кредит, то за ним буде інший, а грошей як не було так і не буде. Рекомендую одночасно рівними частинами в накопичення, а потім кредит. Коли кредит погашено, то в накопичення можна відкладати вдвічі більшу суму. Одночасна сплата дисциплінує створювати резерви.

  • @sribnipodarunki

    @sribnipodarunki

    Жыл бұрын

    @@Pravoslavny_Muftiy спасибо, попробую

  • @sribnipodarunki

    @sribnipodarunki

    Жыл бұрын

    @@user-xt8si7qu8r дякую, скористуюсь вашою порадою!

  • @MishaFirefox
    @MishaFirefox Жыл бұрын

    Куди інвестувати з балансом до 10к долларів

  • @lordunderworld3140
    @lordunderworld3140 Жыл бұрын

    Доброго вечора, мы з України) Прохаю вас допомогти роздивитися такую функцію у монобанку про облігації, та поділитися своїми думками та зором🥺🥺

  • @ukraine_7537
    @ukraine_7537 Жыл бұрын

    Цікаво, і дякую за Українську

  • @qwertylolipopdeaddreey9504
    @qwertylolipopdeaddreey9504 Жыл бұрын

    2:58 засвітився телефон

  • @archistr
    @archistr Жыл бұрын

    Коутим бинанс вайс револют і все в ажурі крутанув вже 15 людей

  • @saymond996
    @saymond996 Жыл бұрын

    +++

  • @artempetrov576
    @artempetrov576 Жыл бұрын

    Як в Україні інвестувати в акції США?

  • @user-wl8tg3vn1r

    @user-wl8tg3vn1r

    Жыл бұрын

    Ніяк, поки війна!

Келесі