Живко Миланов: Нищо не ни вървеше днес

„Ботев“ (Враца) победи „Левски“ с 2:0 в двубой от втория кръг на шампионата. В 5-та минута Дориан Бабунски даде преднина на домакините, а в 58-ата отново той удвои.
Футболистите на „Левски“ нямаха чисти положения до 20-та минута и не успяваха да достигнат до ситуация за гол пред вратата на Красимир Костов.
В 21-та минута Билал Бари вкара топката във вратата на „Ботев“ след центриране от пряк свободен удар. Нападателят обаче бе зад защитата и бе отсъдена засада. Впоследствие проверката с ВАР потвърди правотата на съдийското решение.
Мирослав Маринов застраши вратата на „Левски“ в 33-та минута, когато Христос Шелис сбърка при изнасянето на топката. Маринов пресече паса и напредна. Изстрелът му бе добър, но Михайлов плонжира и изби в ъглов удар.
„Сините“ получиха правото да изпълнят дузпа в 38-та минута. Здравко Димитров бе свален на тревата след контакт с Мартин Николов. Съдията не отсъди нищо, но получи помощ от ВАР, след което даде 11-метров наказателен удар. Борислав Цонев застана зад топката, но Красимир Костов реагира и спаси неговия удар.
В началото на втората част Борислав Цонев напусна контузен за сметка на Андриан Краев.
В 58-та минута Георги Александров извърши фаул срещу Бабунски в наказателното поле. Станимир Тренчев отсъди 11-метров наказателен удар и потърпевшият реализира за 2:0.
Здравко Димитров опита да намали за „Левски“ в 73-та минута, когато имаше добра възможност от пряк свободен удар, но изстрелът му се отби в стената и излезе в ъглов удар.
До края „сините“ упражниха натиск, но до нови голове не се стигна.
Ботев Враца 2:0 Левски
1:0 Дориан Бабунски (5')
2:0 Дориан Бабунски (58‘)
Левски: 13. Николай Михайлов (к) - 6. Ивайло Найденов (22. Патрик-Габриел Галчев - 66'), 5. Христос Шелис, 41. Георги Александров, 4. Иван Горанов - 8. Симеон Славчев, 10. Борислав Цонев (89. Андриан Краев - 48'), 11. Здравко Димитров, 19. Билал Бари, 88. Марин Петков - 79. Мартин Петков
Резерви: 66. Племан Андреев, 2. Денис Динев, 17. Антоан Стоянов, 23. Христофор Хубчев, 86. Валери Божинов

@juliantsenkov15852 жыл бұрын

Слабо представяне. Момчетата играха, колкото да не е без хич. Изключително слабо. Не използвахме и няколкото шанса, които имахме, но и без това не заслужавахме да вземем нещо. Дано да покажем по-добро лице в следващите мачове, защото нещата не вървят добре.

• @nikolaykolev2298

@nikolaykolev2298

2 жыл бұрын

Проблема е в милашката т.нар.треньорче. На тези момченца им е нужен истински треньор. Мотиватор, специалист, който да ги развие, психически, физически, морално, волево и тактически, който да им вдъхне увереност и им покаже пътя към радостта от играта и победите. Това е Пътят няма друг.