Газовий обігрівач зі старого вогнегасника!

Зима ще не закінчилась і ми очікуємо, що нас до нас прийдуть морози. Тому готуємось до зустрічі з холодом - у нас вже є хімічні грілки у деяких є електричні грілки ми можемо приготувати собі чай на маленьких туристичних газових горілках. А якщо раптом нам потрібно обігріти бліндаж і нема можливості там поставити буржуйку, бо вона буде димом видавати нашу присутність, то ймовірно буде корисним газовий обігрівач.
Першочергово газовий балон. Для цього можемо взяти старий вогнегасник. Обережно випускаємо газ, робіть це в рукавицях. пам’ятаємо про безпеку - потік газу дуже холодний, ви можете отримати термічні опіки.
Балон пустий і ми сміливо можемо замінити наявний клапан на газовий вентиль. Вони мають однакову різьбу, тому і їх заміна триває декілька хвилин. при приєднанні вентиля, для ущільнення різьби рекомендовано використовувати термостійкий герметик.
Так ми перетворили вогнегасник на маленький газовий балон. Він значно важчій від тих що зараз продаються, але вогнегасник нам дістався майже безкоштовно.
Балон готовий і заряджено газом, його можна використовувати в як заправник для маленьких туристичних балонів. Для цього необхідно взяти відповідний перехідник. Пам’ятайте, у вогнегаснику зараз газ під високим тиском, тому заправку туристичних балончиків слід проводити на відкритому повітрі та поруч не має бути відкритого вогню.
Але більш привабливо використовувати наш витвір для генерації тепла! Під’єднаємо до балона керамічну горілку, яку використовують в будівництві для просушування приміщень. Ці горілки гарні тим що забезпечені одразу газовим редуктором (а це обов’язкова деталь для балонів високого тиску) і зручна накидна гайка з вушками, яка дозволяє приєднати горілку до балона без ключа. Все готово, можемо обережно відкривати вентиль та підпалювати газ.
Нехай в наших оселях, навіть тимчасових, буде тепло.

Пікірлер

    Келесі