FNIRSI змогли! Оновлений DSO-TC3: осцилограф + генератор сигналів + тестер компонентів 🌟

Ғылым және технология

masteram.com.ua/uk/fnirsi-dso...
Чи можете ви собі уявити прилад, який поєднує функції осцилографа, генератора сигналів і тестера компонентів, і при цьому за габаритами нагадує смартфон? Бренд FNIRSI зміг уявити та навіть створити такий прилад! Тож представляємо DSO-TC3 - компактний девайс, який вас точно здивує. До речі, ця модель - оновлена версія осцилографа DSO-TC2.
Дивіться наше нове відео, щоб виявити всі основні відмінності між ними!
Свіжі новини та корисна інфа в наших соцмережах:
👍 / masteram.store
👍 / masteram_ua
👍 t.me/masteram_ua
👍 / masteram_ua
#masteram #fnirsi #осцилограф

Пікірлер: 12

  • @KonstantinKryuchkov
    @KonstantinKryuchkov9 ай бұрын

    Нарешті. До речі щуп можна придбати одразу з МСХ роз'ємом і не розшатувати гніздо в корпусі важкуватим перехідником та стандартним 600-м щупом.

  • @MasteramTV

    @MasteramTV

    9 ай бұрын

    Хороше рішення, візьмемо до уваги))

  • @alexkowiw
    @alexkowiw9 ай бұрын

    цікаво, а DSO-TC2 не можна оновлювати?

  • @KonstantinKryuchkov

    @KonstantinKryuchkov

    9 ай бұрын

    Ні ,там чіп інший

  • @MasteramTV

    @MasteramTV

    8 ай бұрын

    Прилади працюють на абсолютно різних ЦП та програмному забезпеченні, тому нажаль ні(

  • @villidogin2711
    @villidogin27119 ай бұрын

    Комусь може і підійде як портативний показометр.

  • @MasteramTV

    @MasteramTV

    9 ай бұрын

    Популярність цього приладу, показує, що багатьом він припав до душі)

  • @sa-nd-man
    @sa-nd-man9 ай бұрын

    Осцилограф там такий собі , як кажуть аби був для галочки. як фонарик в китайському радіо 😅 , є і світить але як світить то вже інше запитання

  • @MasteramTV

    @MasteramTV

    9 ай бұрын

    Краще Fnirsi в руках ніж Fluke в небі.

  • @KonstantinKryuchkov

    @KonstantinKryuchkov

    9 ай бұрын

    Звісно :) Я його купив вже давненько ( Мастерам не дадуть збрехати що я давненько про ТС3 питав). Щось подивитися на швидкоруч "в полі" його вистачає, особливо наприклад чому не стартує інвертор, а виявляється що генераторо замість псевдосинусу вже пилу валить. Та купляв я не стільки як осцілограф або генератор ( генератор такий 150 гривень з радіоконструктора китайського збирається, а осцілограф за 800 грн), ні - я купляв як дуже компактний тестер компонентів, якого в мене не було ( бо не мав потреби) з додатковими фічами як примитивний осцілограф та генератор. ДО РЕЧІ - В ГЕНЕРАТОРІ В МЕНЮ ПОМИЛКА. Я з нею дость довго довбався настроюючи амплітудний детектор. В графі Амплитуда задається не амплітуда, а розмах сигналу. БУДЬТЕ УВАЖНІ. Виявити це як раз допоміг старенький с1-55 :) Тому з практичної точки зору цей прилад знайде свою нішу, а як для початківців - він безцінний. Більш-менш пристойний комплект приладів тягне на таку саму суму, але в інших валютах. Навіть Юніт-81 в мене зараз припадає пилом.

  • @sa-nd-man

    @sa-nd-man

    9 ай бұрын

    @@KonstantinKryuchkov прилад скоріше для дому але я б не взяв, або для гуртків моделювання чи любителів мінімалістів, я тримав в руках , трошки покористувався і повернув власнику . У нього проблеми з виміром конденсаторів еср бреше сильно в більшу сторону , та щей на різних ножках показує різні заміри , чому вірити 😅. Емність дрібних конденсаторів теж міряє криво а от з великими проблем наче не має . Осцилограф більш менш показує лише синус з іншими формами сигналів там біда , але ви вірно сказали щоб заміряти чи є там щось вистачить. Невірно визначає деякі типи транзисторів, симісторів , індуктивності деякі , причому як тип компонента так і його характеристики а от деякі вірно визначає хоча їхній же тестер компонентів простенький за 600 грн показує вірно всі ці проблемні компоненти для тс3. Загалом якщо дивитися на цю річ враховуючи її ціну як на Алі в 1690 грн то можливо і має право на життя якщо її доведуть до розумі. На мою думку якщо ви майстер чи займаєтеся професійно і вам треба бютжетно то краще купити тестер компонентів окремо , і якийсь мінімальний осцилограф owon чи hantek який хочаб в певних діапазонах не підведе. Мастерам молодці стараються розвиватися але якщо робите огляд приладів які роблять будь які точні вимірювання дуже важливо говорити про точність і правильність вимірів і допустимі межі , порівняти з заявленими адже люди купують прилади щоб мати достовірну інформацію наскільки це дозволяє прилад.😊

  • @KonstantinKryuchkov

    @KonstantinKryuchkov

    9 ай бұрын

    @@sa-nd-man Ну зі складеними сигналами в майже всіх цифровиках біда. Тому старенький с1-55 не прибирається зі столу. В майстерні в мене все є окремо, а з собою взяти для "подивитись" на щось - підійде. За рахунок таких "комбіків" скоротив возимий набір до 2-х скринь. Було 5 різного розміру.

Келесі