Етюди. Надто багато людей у нашому житті

про взаємодію людини з людьми

Пікірлер: 72

  • @irinalazarkurilo8919
    @irinalazarkurilo8919Ай бұрын

    Дякую за етюд.Тема актуальна.Соцмережі нав'язали думку,що коли навколо тебе багато людей,ти в ,,потоці,, - тебе очікує успіх. ,,Синдром толпи,, і марна трата життя- це біда.Війна спонукала замислитись і переоцінити сенс багатьох речей ,від фільтрувати взаємини з оточуючими ,захотілось ще щось встигнути зробити для тих,хто тобі до серця і в тому числі для себе.Не проживати чуже життя,не втрачати час ,якщо це не твоє.Ваші етюди знайомлять з особистостями,які самі себе зробили,йшли тернистим шляхом до своєї мрії і через творчість нас заспокоюють чи надихають.Думати - це аналізувати і заставляти себе бути не не ,,кліповим,, споживачем,а мислячою людиною.

  • @tash537
    @tash537Ай бұрын

    Дякую ❤ Сьогодні свято - два випуски. Ви для мене ніби відкриваєте комірки в мозку і пускаєте туди жити і розвиватись нові знання, з'являються інсайти. Як же приємно і цікаво вас слухати❤ Дякую 🌹

  • @user-fi7zn1xt3y
    @user-fi7zn1xt3yАй бұрын

    👍 Сьогодні перша половина дня: Чабан "і там, і тут" 🤗💖 Два етюди та ще й Юлія Бориско в "Жовті кеди" - чергове інтерв'ю з нашим дивовижним Олегом Сазонтовичем!!!

  • @ukraine.yulia.10

    @ukraine.yulia.10

    Ай бұрын

    Теж хочу подивитися, чекаю вільної хвилинкт

  • @user-qw1wx2zv3c
    @user-qw1wx2zv3cАй бұрын

    Дякую за ваш етюд. Дуже актуально. Чудово освідомлений про ілюзію спілкування в мережі, але це потрібно повторювати собі завжди. Ви робите дуже важливу справу та ще й солов'їною це викликає у мене просто фонетичне "ваууу"

  • @ukraine.yulia.10

    @ukraine.yulia.10

    Ай бұрын

    Такі ж думки, солідарна з вами😊😊😊

  • @user-hs9xc4gu7s
    @user-hs9xc4gu7sАй бұрын

    Дякую, пане професоре !

  • @user-cc6cn2jp1q
    @user-cc6cn2jp1qАй бұрын

    Ох,музыка Сакомото дихає вічністю. Літаємо!

  • @user-xk5pj8zo5o
    @user-xk5pj8zo5oАй бұрын

    Дякую за цікавий етюд...і пораду...надто багато людей у нашому житті = 2-3 людини для душевного спілкування.

  • @user-eu9kx2wq7v

    @user-eu9kx2wq7v

    Ай бұрын

    То виходить -1.)

  • @user-fi7zn1xt3y
    @user-fi7zn1xt3yАй бұрын

    Пане Олеже, дякую за те, що ділетесь важливими думками та висновками! Ви праві щодо важливисті спілкування, більш активного та глибшого , це треба усвідомлювати по життю ( на майбутнє), та не залишати себе тільки з віртуальними "знайомими нкзнайомцями". бо в справжньому житті картинка, в більшості, не відповідає картинці або образу та уявам, які створюються людьми, свідомо або не свідомо. І тоді, в тяжкий життєвий момент людина залишається і без віртуальних друзів чи знайомих, і без справжніх, від яких вже опинилась дуже, дуже далеко, через брак і відсутність взагалі довгим часом справжнього спілкування.😟💖💙💛

  • @user-hh7fz3ng4p
    @user-hh7fz3ng4pАй бұрын

    Ой, дякую, дуже драйвовий ранок)

  • @valeripletenka2279
    @valeripletenka2279Ай бұрын

    Пане Професоре, Ви 👍, музика заходить, розповідайте, дякуємо Вам

  • @user-mw2yn8vt1h
    @user-mw2yn8vt1hАй бұрын

    Дякую за знайомство з Беном СИДРАН! Раніше не чула про цього виконавця.

  • @user-vo3cf8iq6d
    @user-vo3cf8iq6dАй бұрын

    Після втрати чоловіка, деякий час я слухала одну і ту ж мелодію Гайдна. Могла слухати до десяти раз за день. Зараз, коли стан стабілізувався, ця мелодія вже не заходить.

  • @user-xc4cb3vf3n
    @user-xc4cb3vf3nАй бұрын

    Дякую !

  • @svyrydenkooo
    @svyrydenkooo29 күн бұрын

    Цікаву річ помітила. Я настільки призвичаїлася до сухої подачі на ютубі, начитки фактів, стрибків по верхах, що при першому перегляді Вашого відео мені не сподобалася вступна частина з музикою. А от вже при наступних переглядах мене настільки втягнула сама атмосфера подачі матеріалу, неспішний її темп, що я вже не уявляю Ваших етюдів без музики❤ Щиро дякую за нові ідеї та їжу для роздумів!

  • @user-sd5iu6pr4y
    @user-sd5iu6pr4yАй бұрын

    Дякую.🥰

  • @andriyt23
    @andriyt23Ай бұрын

    Дуже цінно, що ви є, і ви й артом цікавитесь, і наукою, а скрізь купа людей або розумних і нудних (як Сапольський), або артистичних, але не надто мислячих. Бажаю наснаги :)

  • @andriyt23
    @andriyt23Ай бұрын

    Дякую, чудовий випуск, роблю ремонт на кухні

  • @user-st4wd3qc1q
    @user-st4wd3qc1qАй бұрын

    Ця музика заходить лише з фільмами а потім із заплющеними очима слухати і згадувати... або думи наші думи під неї у відеоряд трансформувати...

  • @user-ks2uq2el2c
    @user-ks2uq2el2cАй бұрын

    ❤ Дякую, пане Олеже за етюд. Надто сумна музика пролунала 😢, напевно, і фільм, до якого музика була створена, мабуть "катастрофічний"? Може дальші прозвучить "надія"? Чомусь, все частіше хочеться обмеження контактів та самотності.

  • @LaraV2022
    @LaraV2022Ай бұрын

    Чудова музика! Дякую, що ділитесь такою красою!

  • @user-ky7ok2pj3f
    @user-ky7ok2pj3fАй бұрын

    Дякую! Як завжи, цікаво. Є над чим подумати 😊

  • @user-je1ep3mz1y
    @user-je1ep3mz1yАй бұрын

    дякую. Дуже підтримуючі думки) Приємно усвідомити, що мені не здається, що натовп вимотує і фізичний і віртуальний. А ще коли мусила роками вести соцмережі компанії і переживати нескніченні зауваження і страхи щодо змісту не лише свої,а ще керівництва. Дякую за поживу для роздумів.

  • @user-hs9xc4gu7s
    @user-hs9xc4gu7sАй бұрын

    Ви неповторні !

  • @olehsvystak7084
    @olehsvystak7084Ай бұрын

    Зупинив відео і зразу пишу коментар - бо дуже захотілось відреагувати. Я стосовно настроєвості музики підчас ,скажім ,подавленого(сумного) стану. Вперше чую таку думку. Мені чомусь завжди здавалось що для розвороту потрібна весела ,енергійна ,драйвова музика. І ось вперше така думка. І зрештою мушу погодитись - бо на твкому "підсосі" хватає на дуже коротко ( драйв проходить разом із завершенням композиції, і настає виснаження). Втім як для людини котра має таке сяке відношення до образотворчого мистецтва ( скульптура ,живопис) переживання емоцій ,які б допомагали знайти те чи інше образне вирішення стають іноді обтяжливими і виникає бажання не відчувати ніяких емоцій. А це звісно заважає роботі . Ну бо який художник без емоцій)). Дякую за розкриття теми музики( мистецтва) особист я для себе чую багато цікавого. І тут наберусь гаглості і дуже грубо натякну ( за шо зразу вибачаюсь) що дуже цікавою є тема мистецтва і його впливу на душу , розум і психічне здоровя як глядача так і автора ( бо це різний, мабуть, вплив по обидва боки ,скажім ,полотна ...)

  • @user-mq4kx2lb7o
    @user-mq4kx2lb7oАй бұрын

    Дякую за відео.

  • @VNussvobumplitz
    @VNussvobumplitzАй бұрын

    Вітаю, пане професоре. Дякую за етюд. Завжди приємно бачити Вас і Вашу прекрасну пухнасту "істоту". 🙂 Ох, зачепили Ви болючу тему - і, певно, не лише для мене. Зміцнювати реальні зв'язки? Якраз без віртуальної реальності: того ж Фейсбуку і різних меседжерів - це для мене наразі неможливо. Друзі розлетілися по всьому світі, та і я далеко від рідного дому, ще задовго до війни. А рідні - всі у різних видах пекла в Україні, бо скрізь там у них постійні обстріли довкола чи прямо... З моїх близьких не виїхав ніхто... Не схотіли, хоча більшість могли і кликала всіх... Зустрітися, зміцнити зв'язки? Залюбки! Але як?? Моя мала Батьківщина постійно під обстрілами, а з початку цього року у геометричній прогресії почастішали прильоти по рідному місту. Ось і вчора на ніч був приліт... Прочитала новини і плакала півночі. ОВА та медіа повідомили про вибухи - і пішли спати. А ти сходь з розуму, щ о сталося. Рідні не відповідають, бо глибока ніч... Серце рветься додому, відчай і біль, що не можеш зупинити ці жахіття... Отак тримаєшся-тримаєшся, працюєш, спілкуєшся - і все з "покер фейс". А тоді настає така ніч - і... Слухала півночі Ваші етюди - щоб елементарно заспокоїтися і хоч якось заснути. Нехай прозвучить банально, але знаєте, я к важливо, коли до тебе, через безодню твого відчаю і самотності, говорить така людина: мудра, спокійна, впевнена, добра (це очевидно) і - головне! - твоєю рідною!!! мовою? ... Ось так віртуальна реальність рятує реальні зв'язки. Ось так і Ви з віртуальності реально мені допомагаєте. Кажете, треба все одно планувати майбутнє? Війна розучила мріяти. Та все ж - по війні заїду на день у Київ, запишуся якимось дивом до Вас на оффлайн зустріч. А знаєте, для чого? Будемо говорити про музику і поезію, про "Декалог" (дивилася недавно) і "Тіні в раю" (замовила онлайн). І, можливо, я знайду до того часу якийсь цінний для Вас вініл і привезу Вам як вдячність за етюди й увагу до моїх коментарів 😊 Дякую! Мирного неба і доброго дня!

  • @user-eu9kx2wq7v

    @user-eu9kx2wq7v

    Ай бұрын

    Ви прямо як Франкл...про те що буде після війни ..

  • @VNussvobumplitz

    @VNussvobumplitz

    Ай бұрын

    @@user-eu9kx2wq7v Уважно слухаю пана професора. Одна з його порад - планувати майбутнє попри війну. А що б Ви собі хотіли по війні? 🙂

  • @user-eu9kx2wq7v

    @user-eu9kx2wq7v

    Ай бұрын

    Так я не з критикою. А з почуттям захоплення, що плануєте як Франкл... . Для мене моя війна вже закінчилася, а то саме головне. А коли буде перемога, то мрію повернутися туди де можна сидіти під ябоунею, працювати та плавати у морі, хоч о дванадцятій ночі чи п'ятій ранку. Але це не залежить від мене, то роблю на сьогодні, що можу змінити.

  • @user-gz3pr4tb2u

    @user-gz3pr4tb2u

    Ай бұрын

    Медіа умисно примножують ефекти від обстрілів з метою загону людей у дипресивний стан. Як що місто не Харків, Херсон, чи подібні за наближеністю до орків, то реальна небезпека не сильно перевищує вірогідність постраждати в ДТП. При тому в медіа усе горить і палає безперестану, з щедрим доданням фотошопу в анонси, що складає враження, що ракети кожного дня летять в кожного українця.

  • @VNussvobumplitz

    @VNussvobumplitz

    Ай бұрын

    @@user-gz3pr4tb2u Згодна з Вами у цілому. Але моє місто - ще ближче до кордону, ніж Харків. І ситуація там дійсно різко погіршилася.

  • @user-fd5pk4zd2b
    @user-fd5pk4zd2bАй бұрын

    Вітаю лікарю! Дивлюсь Вас третій день і прозріваю😅 А сьогодні подивилась два Ваших фільми про те, як маніпулюють людьми! В мене в голові наче андронний коллаідер запустився, і ось ось вибух станеться. Я шокована 😮. Вразив по-доброму експеримент з 20-ти річно дівчинкою, результат ❤. Згадала своє дитинство, і не знаю, не знаю... Мабуть дійшла б кінця експерименту, хоча бачу себе такою сердобольною... А от своїх дітей бачу на місці тієї дівчини двадцятирічної😊

  • @SensePilot
    @SensePilotАй бұрын

    Для глибшого бачення образу Майстра раджу подивитись фільм "Щасливого різдва, містер Лоуренс". Герой Сакамото опонує герою Бові і це найвище захоплення з естетичного куту зору... Нажаль, обоє вже не з нами.

  • @user-eu9kx2wq7v

    @user-eu9kx2wq7v

    Ай бұрын

    Точно. Замість етюду. Уявляєте. Виходить новий етюд і ноль переглядів. Бо всі дивляться кіно. Бо чом би ні, і що тоді. А нічого бо так на жаль не буде. І тому етюд знов вийде о 16.00 На вершині емоційної напруги. На днях писала про каву. Тут в принципі позитивна адикція. Але ж почуття чи емоції ніхто не відміняв

  • @Deutsch-ohne-Schmerz
    @Deutsch-ohne-SchmerzАй бұрын

    дякую Вам

  • @bohdan_zoshchenko
    @bohdan_zoshchenkoАй бұрын

    Застосую метод рептилії, сьогоднішнє ж відео. Можливо, потім напишу свою історію, я думаю, вона може виявитися цікавою.

  • @olgaolga5477
    @olgaolga5477Ай бұрын

    Дякую за поради ,та українську❤️🙏🏼

  • @user-mp3we6hv3y
    @user-mp3we6hv3yАй бұрын

    Думаємо, Олеже Созонтовичу. Перша ночі, нав'язливі думки, болючі спогади, побував у місті, з яким пов'язаний спогад, людина, подія, нестерпно, хоч вовком завий. І Ваш етюд. Дякую. Думаємо...

  • @user-eu9kx2wq7v

    @user-eu9kx2wq7v

    Ай бұрын

    Как остановить навязчивые мысли Когда навязчивые мысли не дают покоя, то это очень простое упражнение поможет от них отвлечься. Закрой глаза и посмотри направо. Напряги мышцы глаз. Как будто хочешь дотронуться зрачком до виска. Сосчитай до трех. И верни глаза в обычное положение. Затем сделай также в левую сторону. Повтори упражнение не менее трех раз, и ты почувствуешь, что твой мозг как бы блокируется. Передохни. Если же навязчивые мысли появятся опять, то повтори упражнение. Оно особенно тебе поможет по ночам, если мысли мешают заснуть.

  • @counsellor555
    @counsellor555Ай бұрын

    Цікавою новиною стало те, що коли сумно потрібно слухати не веселу музику. А ще, правда про вподобайки в соцмережах. Після розміщення постів часто замислююся, чи потрібно було це викладати; як відреагують люди. Є над чим подумати. Дякую 😊

  • @user-eu9kx2wq7v

    @user-eu9kx2wq7v

    Ай бұрын

    При бажанні знайти в інтернеті є інформація. По запиту: музикотерапія при депресії. Щоб вивести людину з цього стану можна слухати першу композицію сумну, другу нейтральну третю мажорну. Якщо добре пошукати певна що повинні бути готові списки композицій

  • @counsellor555

    @counsellor555

    Ай бұрын

    @@user-eu9kx2wq7v Дякую 🙏

  • @sergey2769
    @sergey2769Ай бұрын

    Теж починав студентське життя з Led Zeppelin. Зараз мені під 60….звичайно друга музика але іноді переслуховуєш ту на якій я ріс і розвивався. Іноді задаю собі питання- А чи не забагато в такому віці слухаю музики? І сам собі відповідаю- музики багато не буває! Благо що зараз є доступ до всієї музики світу і в такій якості.

  • @user-ww8fw2nc7u
    @user-ww8fw2nc7uАй бұрын

    Шикарний початок❤

  • @olenayaremus9232
    @olenayaremus9232Ай бұрын

    Дякую 👍 Вітання з Тернополя ❤️ Шкода, що не почула вас вчора, пішла на зустріч з колишніми співробітниками🤔

  • @natashagriga8425
    @natashagriga8425Ай бұрын

    Я довго слухала ніка кейва😢

  • @user-sd9jh1nm5m
    @user-sd9jh1nm5mАй бұрын

    Кількість віртуальних контактів в мене не викликає субклінічної тривожності, часом я їх оптимізую час від часу. Я - олдскульна і люблю спілкування нвживо, тому в мене друзі всі реальні та давні, хоч і на нові контакти легко іду. Я - перкладаю і викладаю англійську, тому я - професійна комунікаторка. Мене часто втомлює саме живе спілкування, особливо , коли це емоційно та енергетично затратно. В мене умовних 10 людей, але час від часу мені потрібно побути на самоті. Тому я така собі амбівертна і високосоціалізована.

  • @user-st4wd3qc1q
    @user-st4wd3qc1qАй бұрын

    ...тоді починсєш більше любити собак...

  • @tash537

    @tash537

    Ай бұрын

    😢

  • @user-qw1wx2zv3c

    @user-qw1wx2zv3c

    Ай бұрын

    Собаки собаками. Давайте не будемо мішати мухи і котлети докупи, а все таки якось розділяти їх😜

  • @user-br6th6qp3e
    @user-br6th6qp3eАй бұрын

    Ryuichi Sakamoto, нажаль, пішов із життя 28 березня 2023 після тривалого онкологічного захворювання 😭

  • @user-sy4zn6bb2t
    @user-sy4zn6bb2t21 күн бұрын

    Скажіть, будь ласка, назвуу цієї пісні, що на початку , я обшукала все і просто цю не знайшла , буду дуже вдячна 🫶🥹

  • @user-eu9kx2wq7v
    @user-eu9kx2wq7vАй бұрын

    "Непереносимость одиночества заставляет женщину болезненно реагировать на чужой гнев, безразличие, молчание и другие признаки отчуждения. Ей страшнее утратить контакт, чем мужчине. Это не значит, что муж­ чины предпочитают отчужденность и изоляцию. Просто женщины тяжелее переносят отсутствие контакта. Мужчинам трудно понять женский страх и страдания, которые он доставляет. Одна из причин в том, что страх женщины вызывает в мужчине стыд: «Ты не должна бояться, ведь я с тобой! Я твой защитник!» Именно поэтому он злится, когда женщина обеспокоена или рас­ строена. Но есть еще одна причина, почему мужчины не понимают женского страха. Они просто не знают, что это такое! Если верить исследованиям, главное поло­ вое различие в эмоциональном отношении - частота и интенсивность страха: как часто человеку бывает страшно и насколько. Как показывают исследования в группах и лабораторные эксперименты по изучению страха, девочки и женщины испытывают и проявляют испуг намного чаще и интенсивнее."

  • @Toihtoe
    @ToihtoeАй бұрын

    Як? Фейсбук змінився? Я три роки тому зайшла набрала 150 "друзів" за два дні і вийшла...😢

  • @maxfred9584
    @maxfred9584Ай бұрын

    Вітаю,як вважаєте буспірон ефективен прі тривожному ростройстві?

  • @maxfred9584

    @maxfred9584

    Ай бұрын

    Вибачте що не по темі.

  • @user-eu9kx2wq7v
    @user-eu9kx2wq7vАй бұрын

    "Как женщины реагируют на стрессовые ситуации? Они стараются обезопасить себя и свое потомство, про­ являя заботу («опекать») и создавая дружеские связи, прежде всего с другими женщинами («привлекать»). Женщины завязывают новые отношения, помогая друг другу в беде. Чем больше они говорят о своих пробле­ мах, тем ближе становятся друг к другу. Эмоциональные связи служат для женщин основным источником ком­ форта. Поэтому им становится тревожно, когда муж­ чины, пытаясь справиться со стрессом, игнорируют эмо­ циональные связи и ищут способы отвлечься (работа, телевизор, компьютер, хобби) или повысить свой статус (работа, спорт, дорогие игрушки), становятся эмоцио­ нально глухими (кто ничего не чувствует, не чувствует и своей несостоятельности), злятся (гнев помогает заглу­ шить боль) и ведут себя агрессивно (проявление силы и власти - один из способов избавиться от ощущения беспомощности)."

Келесі