#magyarok #szoboszlai #reakció

Пікірлер: 301

• @balazskiss1359
    @balazskiss13593 жыл бұрын

Én egyszer lőtem egy mindent eldöntő gólt a 93. Percben de a többiek egyáltalán nem örültek neki... mondjuk lehet azért mert öngól volt

@csabavajda67313 жыл бұрын

Azt sajnálom hogy Nego gólját nem láttuk, mert az nagyon szemfüles volt és sokan megfeledkeznek róla, pedig akint beállt látszódott rajta hogy úgy küzd mint még sose.

@matyikovacs34543 жыл бұрын

Velem is történt ilyen. A sulinak volt egy csapatja, ahol ilyen 16-17évesek voltak. Ez tavaly történt, amikor 13voltam. Én voltam a csapatban a legkisebb, még most se tudom miért tettek bele a csapatba :). Én mindig csere voltam, szinte sose játszottam, de az egyik legfontosabb meccsünkön 2-2 nél becserélt engem az edző bá a az 58-ik percben (csak 60perces meccsek voltak). Miest felállás, meglőttem életem első gólját a csapatban. Megnyertük a meccset, a csapattársaim felemeltek és ordibálták hogy: MATYI A LEGJOOOOBBB!!! Olyan büszke voltam magamra..

@rolandbedecs57023 жыл бұрын

Velem hasonló történt.. 89-90p környékén egy jo 17-18m bevallaltam a 7. golt a csapatnak😃 Vegeredmeny: 7-0 ide😃

• 3 жыл бұрын

Szoboszlai gólját Istenítik oké gyönyörű volt sorsdöntő bravó! De Negoról egy kukk se?😒

3 жыл бұрын

@@ildahentes9750 ember pont azt mondom, hogy Nego golja nelkul nem lennenk kint.

• @tamaskis6065
    @tamaskis60653 жыл бұрын

Jó lett nagyon! Te vagy a legjobb!

• @Mr.Dzsoni
    @Mr.Dzsoni3 жыл бұрын

Portugálok és Franciák jönnek, mi meg megyünk Nemetbe. Asszem a sorrend ia ez.

@czapprichard55833 жыл бұрын

Velem volt már hogy 5-5-re állt a meccs és a 90. Percben megszereztem a győztes gólt az első bajnoki mérkőzésen hihetetlen jó érzés volt. 😍😍❤️⚽

• @gerihekeli218
    @gerihekeli2183 жыл бұрын

Fú tess kezilabdazom 6 eve de ilyen elmenyem meg soha nem volt!! Na az volt hogy bajnoksagba meccseztunk es 4 el vezetett az ellenfel es 2 perc volt hatra es visszahoztuk 23-23 ra es az utolso masodpercben egy kontrabol at ejtettem a kapust es azzal nyertunk🤩

• @zalangereb3859

@zalangereb3859

3 жыл бұрын

Ejtetted? Aztakurva te se vagy szívbajos

• @bence7033
    @bence70333 жыл бұрын

Te jo eg... egesz Magyarorszag felordithatott akkor🔥🔥 Udv Mezo:)

@zsomborszabo60173 жыл бұрын

Hat szia papi en nem focizok de azert leírom a történetemet. Én egy kézilabdamérkőzésen lőttem győztes gólt. Utolsó 3 másodpercben kaptunk egy szabaddobást és arra pont volt időm h felugorjak és beverjem a győztes gólt. Valami elképesztő érzés volt nekem. Köszönöm szépen ha végigolvastad.😃

• @Alee9636
    @Alee96363 жыл бұрын

Visszatért a kedvenc reakció videósom nyomjad papitó a reakció videókat ha szereted mert ebben te vagy a mester

• @wowmexred5650
    @wowmexred56503 жыл бұрын

Azért az a ÜRES STADION ODA BASZ MAGYAR MECCSNÉL ! :D

• @aronvogi5532
    @aronvogi55323 жыл бұрын

En ezt egy úgy nevezett"titanium ligan" rúgtam. éppen 2-2 volt az állás és már láttam hogy keresi a sípot a spori. Elgancsoltak, kb. 17meterrol rúghatnak a szabadot.es kinéztem a bal sarkot.a bíró sipolt és oda ment ahová elterveztem.nagyon felemelő érzés volt amikor mindenki rám borult. Na ez lenne az én kis tortenetem. Remélem olvasni fogod Rekal😁😁😁

• @mateherka459
    @mateherka4593 жыл бұрын

Én még álltalánosba fociztam egy csapatban komolyabb szinten. Kapus voltam és egy országos tornán vettünk részt Gyönygyösön. Az utolsó mindent eldöntő mérkőzést lefújták egy vihar miatt, de mivel ugyan úgy álltunk egy csapattal, ezért 11-es párbajban kelett eldönteni, hogy ki lesz az első. Eső közben bonyolították le az egészet. Egész jól álltunk, majd egyszer szólnak nekem, hogyha ezt megfogom, megnyertük. Szerencsémre sikerült megfogni és megnyertük a bajnokságot. Hatalmas élmény volt hogy győzelemre vihettem a csapatomat.

• @balintbalogh3138
    @balintbalogh31383 жыл бұрын

Szia Rekal!! Nekem olyan volt hogy suli bajnokságon utolsó perces döntetlenre hoztam és utána még nyertük büntetőkkel!! Köszi a választ szép napot kívánok!

• @dominikbalazs1066
    @dominikbalazs10663 жыл бұрын

Én suliban tesiórán. 1 0volt az ellenfélnek és mondta a tanár, hogy 2 perc van, és 2 gólt rúgtam

• @marcelllavaj5987
    @marcelllavaj59873 жыл бұрын

Megye 2, ifi, utolsó perc, 2-1-re vezettünk, de nagyon szoros volt a meccs, és végén mi támadtunk, és kiharcoltunk egy szögletet. Én, mint szélső védő, elindultam hátrafelé, majd a felnőtt csapat edzője kiabált, hogy maradjak fent, úgyhogy odaballagtam a 16-os vonalára. A szöglet után elém pattant a labda és lőttem. Két emberen pattant meg, meg a kapus is beleért, de bement valahogy, én mehetett a tombolás.

• @football.memes.2023
    @football.memes.20233 жыл бұрын

Legkozelebb lehetne magyar foci best of

• @lakatosistvan5455
    @lakatosistvan54553 жыл бұрын

Én u19 ba játszok a mályi csapatban és Mezőkövesd ellen jatszotunk és a 85p körül lőttem a győztes golt nagyon brutál volt csákó!

• @zalanvarga8944
    @zalanvarga89443 жыл бұрын

Nekem már volt ilyen 8 éve focizok és pont az egyik legfontosabb meccsen 1-1 volt a 79. percig és akkor rúgtunk gólt. Nagyon jó érzés volt és szerintem örültünk ennyire mint a Magyarok.És emlékszem hogy az edzőnk annyira örült hogy az egyik csapattársamat emelgette 1 percen keresztül.😂

• @Notthefakedomi
    @Notthefakedomi3 жыл бұрын

azért ramos bl döntős fejes gólját a 92:48-at sajnálom hogy nem rakták bele, szerintem az alap :D

@petofisandor13233 жыл бұрын

Kb 2-hete lőttem egy ehhez hasonló gólt, csak a fel a jobb felsőbe, mondanom sem kell, Hatalmas élmény volt, azzal nyertük meg a meccset. De viszont annyira nem voltam boldog, amint elrúgtam a labdát páros lábbal telibe vágták a bokámat, szilánkosra törtek a csontjaim, de szép lassan kezdek felépülni.

• @frickox
    @frickox3 жыл бұрын

Kollégiumok közötti bajnokság a szitu Utolsó játéknap. Kispályás foci. Kapusként játszottam. Ezen a meccsen múlt, hogy odaérünk e a második helyre vagy sem. Ha nem, akkor nem is dobogó. Nyerni kellett volna mindenképpen. Annyira szoros volt a meccs, hogy az utolsó pillanatban még 0-0 volt. Kaptunk az utolsó pillanatban egy szabadrúgást kb 9-10 méterre a kaputól. Tetszik a tudni, szeretek szabadrúgásokat lőni, és jól is ment, és ezt a többiek is tudták. Szóval odaálltam. Az érzés, mikor ott álltam, leírhatatlan. Mindenki rám figyel, én meg a kapusra és a labdára. Láttam, hogy a kapus nem állt nagyon a hosszún, a rövidre meg nem állította rá pontosan a sorfalat. Így vaciláltam, hogy mi legyen. Végül a rövidet választottam, de küllővel. Gyakorlatilag láttam a labdát lassan szállni, úgy belassult minden. Bement a bogyó a hálóba, aztán mindenki örjöngött, meg odafutott hozzám, hogy pacsizzunk, gratuláljunk, miegymás. Felemelő, de leginkább elmondhatatlan érzés, ami ott leforgott bennem. Brutális.

• @sweetd6579
    @sweetd65793 жыл бұрын

szomszédvári rangadó volt es vezetet az ellenfél 2 góllal majd visszahoztuk és a 92. percben lőttem a győztes gólt , hihetetlen érzés volt még megye 2 - ben is :D

• @varhelyisimontamas4901
    @varhelyisimontamas49013 жыл бұрын

Story: (Nem én lőttem a gólt de elég jó sztori és mai napig kiráz a hideg) Sulis foci bajnokság A mi osztályunk (akkor voltam 7.-es ) Játszott 2 nyolcadikos és a másik 7.-es osztállyal (A mi osztályunk és a másik hetedikes osztály volt a csoport fő esélyese) Az első 2 meccset mind a két osztály hozta simán, a miénk és az övék is. Majd az utolsó meccset egymás ellen játszottuk Emlékszem 4-1 re ment a másik osztály ellenünk, de senkinek nem volt a hibája, egyszerűen mindenki elfáradt. Majd a maradék 5 percben Visszahoztuk 4-3 ra és az utolsó pillanatban a haverom gondolta ő is rálövi (Csak ő nem 20-ról hanem a félpályáról) Láss csodát mértani pontossággal ámde hihetetlen erővel a bal felsőbe lőtt és amint a labda bement, jött a hármas sípszó)

• @banyaszattila4332
    @banyaszattila43323 жыл бұрын

Nekem is volt 1 ilyen gólom alapból belsővédőt játszom az edző meg felküldött az utolsó 5 percben középcsatárnak és a 89.percben a másik támadó labdát szerzett begurította nekem a labdát én meg 17-18 méterről előttem a hosszúfelsőt igaz 4-1-re kikaptunk de nagyszerű élmény volt! :)

• @renatopataki6388
    @renatopataki63883 жыл бұрын

Velem már megtörtént még 5.-ben amikor utolsó másodpercekben lőttem egy kapás lövést és úgy nyertünk 1-0 ra kb egy ilyen 20 méterről. Nagyon jó érzés volt

• @csongorbarta8546
    @csongorbarta85463 жыл бұрын

Hát tesó... Belső back vagyok úgyhogy nagyon utólsó gólom nem volt. Bár azt hiszem még kb. 3 éve az Internek egy külföldi tornán lőttem egy viszonylag utolsó perces gólt és így lett 2:2.

• @janoshorvath8848
    @janoshorvath88483 жыл бұрын

Hellosztok Rekcsik! Le szögezem tehetsèges vagyok a(z) edzöm szerint! U14 Egyszer az idèny utolso meccsunk volt kezdo voltam es az 1. Percben szabadrugas volt 20-25mèterről be akartam loni de a palya csuszott ès el csusztam:'( Ezèrt a srácok ki csufoltak pl bèna Aztán 95.perc volt ès szabadrugas . Èn alhattam oda ès az elenfèl vezetett 4-3ra Azt mondták a csapttársaim hogy ha nem rugom be ki rugatnak a csapatbol èn nagyon el èrzèkenyultem ès ugy alltam oda hogy sirtam 30-25m volt amikor el lottem a labda nem porgott mondtam magamba knuclalballmeg soha nem lottem.Akkora ficakot lottem a kapus meg mozdulni se tudott ès 4-4 bunteto parbaj volt ès azzal nyertunk a srácok dobáltak a levegoben es meg kaptam az ev legszebb golja dijat koszi ha el olvastad

• @hahaahahaa107
    @hahaahahaa1073 жыл бұрын

Nekem volt hasonló pillanatom azon a meccsen szerencsére 2x is betaláltam, 1-1 volt az állás és ezen a meccsen múlott a bajnoki cím! (megye2) 93 percben jött egy beadás sajnos pontatlan volt és háát valami olozó félle mozdulattal 17 méterről sikerült megmenteni a csapatom! A meccs végén elsirtam magam!

• @jenotarjani3784
    @jenotarjani37843 жыл бұрын

Nekem olyan volt hogy suliban az osztályok között volt egy bajnokság és a döntőt 2-1re nyertük meg úgy hogy az utolsó percekben kaptak egy 7est és kivédtem.

• @balasilevente2185
    @balasilevente21853 жыл бұрын

Kirázott a hideg mikor berúgta. Nekem most az elöző meccsemen 90. Percben rúgtam egy gólt és azzal nyertünk

• @zoltannagy2537
    @zoltannagy25373 жыл бұрын

En a Nyircsaholy U14- ben jatszok es utolso percek voltak. 3 perc volt a raadas. Kozeprol lepasszoltak a labdat es megindultam, beadtam a csapattarsamnak a kapu fele nem volt les, futottam ahogy csak birtam lekeszitette nekem es en berugtam. Igy nyertunk 3-2 re😌😁.

• @bencenagy3345
    @bencenagy33453 жыл бұрын

Sulibol elmentünk egy másik suliba focizni aztán nagyon szoros volt a meccs és sikerült a jobb felső ficakba belőnöm a golt és igy nyert a csapat

• @miraculoustiktok2604
    @miraculoustiktok26043 жыл бұрын

En diakolimpian kezilabdaban, dontetlennel egy idontuli szabaddobast lottem be a teljes sorfal mellett elhajlasbol, ugy jutottunk kozepsulis csapattal a kovetkezo selejtezos korbe :D

• @djjeaah8229
    @djjeaah82293 жыл бұрын

Jólett papi!

• @codabeast2000
    @codabeast20003 жыл бұрын

Nekünk is volt a csapattal hasonló élményem 11-est ítéltek ellenünk a 93. percben és azt egy kis szerencsével kivédtem kirúgtam a labdát és pont a csatárunk elé esett ő pedig berúgta ott az egész csapat ment neki ünnepelni és így nyertünk 3:2-re. Máig kiráz a libabőr ha rá gondolok!

• @smokygo3181
    @smokygo31813 жыл бұрын

Nb3 edzőmeccsen beálltam csereként a 70.-be aztán az utolsó percbe visszakészítettek egy labdát lövésre a körívre, átvétel után kilőttem a bal felsőt és utána kezdőrúgás után 1-2p múlva le is fújták. Azzal a góllal lett 3-2 ide. Lehettem kb 18 éves, az egyik legszebb emlékem ⚽️😊

• @kristofnagy1753
    @kristofnagy17533 жыл бұрын

Szabadrúgásból egyenlítés😍

• @laciikomiati4870
    @laciikomiati48703 жыл бұрын

Suli foci megyei döntő 2017 Utolsó meccs mondhatjuk azt , hogy döntő mivel ezzel dőlt el , hogy mégis melyik csapat jut tovább 2-2 az állás a spori már nézegeti az óráját (hátvédet játszottam) nálam volt a labda és elkezdte a szája felé emelni a sípot és jött volna a 2x5 perc asszem és tudtam ,hogy nem lesz idő egy támadást levezetni így arra a döntésre jutottam ,hogy ellövőm baj nem lehet belőle és kb a félpályáról akkora gólt akasztattom , hogy én sem hittem el az edző a csapattársaim a barátaim mindenki aki nézte a meccset hatalmas sikítás kíséretében a nyakamba ugrottak :D még mindig ráz a hideg ha vissza gondolok rá ,nagyon szép emlék :D

• @szabolcstilly107
    @szabolcstilly1073 жыл бұрын

Nekem volt egy ilyesmi gólom a 92. Percben telibe rugott az ellenfél és bapattant ezzel nyertünk nagyon jó érzés volt

• @kristoftoth3424
    @kristoftoth34243 жыл бұрын

2:30 Európa liga volt és így jutott tovább az olimpyakos az Arsenal ellen

• @danielsarlos2830
    @danielsarlos28303 жыл бұрын

(a meccs 15. percében eltört a sípcsontja a csapattársamnak és megbeszéltük hogy bármi lesz mi azt a meccset megnyerjük neki ) én 2 meccsel ezelőtt oda álltam a szabadrúgáshoz a 88- . percben és szerencsére sikerült eltüntetni a pókot a kapuból :D

• @mr.kornel8812
    @mr.kornel88123 жыл бұрын

Szia Rékál velem az volt hogy csapattársam adta be a szögletet 88p be befejeltem! Nagyon jó érzés volt!

• @valentinbarankai6096
    @valentinbarankai60963 жыл бұрын

Én még 2 éve lőttem egy 2-2 erő gólt. U14ben úgy hogy 80 perces mecset játszottunk a 81.percben kaptunk egy gólt. Az ellenfél edzője ott kiabált hogy ez még lesz és 83.percben szabadrúgás után be ivelték és be fejeltem. (mezőkövesd zsóry fc utánpótlás csapatában)

• @donatszanto5633
    @donatszanto56333 жыл бұрын

Nekem egyszer volt egy nagy rangadónk és ott az első helyért küzdöttünk 1:1 volt és a 88-dik perc körül berugtam! Nagyon jó érzés volt!!

• @zoltanakosracz7593
    @zoltanakosracz75933 жыл бұрын

Én az idei Man United-Brigthon meccset hiányoltam. Amikor a 93.-ban egyenlített a Brigthon majd a 98.-ban Fernandes berúgta a 11-est. UI.: Nekem idén volt olyan életem első ifi meccse ( 14 vagyok) utolsó percben 1-1-nél szöglet után ballal berúgtam a hosszúba, úgy hogy a kb a 80.-ban álltam be.

• @klineczoltan3322
    @klineczoltan33223 жыл бұрын

Nekem egyszer volt egy olyan hogy nekünk még annak idején amatőr ligában 80 percesek a meccsek, és valahol a 79:20 környékén volt nálam az hogy elvallaltam egy lövést mert kaptunk kifelé.... Erre lecsúszott de úgy istenigazabol... De szerencsére épp hogy begurult a labda a kapuba.... Ezzel lett 2-2 ha jól emlékszem! Hozzatenném hogy volt öröm meg minden, viszont az egyik csapattársam amikor a nyakamba ugrott úgy szájon könyökölt hogy abban a minutumban elindult a számból a vér!! Szóval nem lett annyira happy a vége! ❤️😊😂😂😂

• @yekcir5995
    @yekcir59953 жыл бұрын

Velem volt ilyen, Ez még Bozsik volt és 2.perc volt hátra és gondoltam egyet és megbikáztam,és a jó csavart labdának hála be rugtam és, az egész csapat engem ünnepelt,nagyon megtisztelő volt,még az ellenfél csapatából is jöttek velem kezet fogni.

• @arpaddosa7368
    @arpaddosa73683 жыл бұрын

A 92. percre lőttem gólt és a 86. Percben áltam be. És második meccsem volt a szezonban.

• @szabolcsnemeth70
    @szabolcsnemeth703 жыл бұрын

Nekem volt B3 ba haladás - Zte 95 perce szabadrúgásból nagyon jó érzés hogy a klubot tudtam meg híresebbé tenni! 🙂

@martonfeher57773 жыл бұрын

Én a covid előtt 2-1-nél az utolsó percekben mentettem a gólvonalról. 1 kor osztállyal feljebb játszottam (U17) és azon múlott a 3 pont. Tudom nem gól, de azért ott kellett lenni (jobb hátvéd vagyok).

• @rolandcsorba1739
    @rolandcsorba17393 жыл бұрын

Mennyit nyertél mixen?

• @gaspy9303
    @gaspy93033 жыл бұрын

Nekem volt ilyen szitum 90 +2 volt és szabadrúgásból 30meterről csapat mondta hogy lőjjem és én ficakba lőttem a labdát! És azzal a góllal 2-1re nyertünk ! 🙂

• @matepetroczi8866
    @matepetroczi88663 жыл бұрын

7:09 LIBABŐR!💪

• @balazszoldi1123
    @balazszoldi11233 жыл бұрын

Én vízilabdáztan, döntetlennél emberelőnyben támadtunk volt még 10mp a meccsből én 5méterről kapufát lövök az ellenfél lefordul rólam és ezzel megnyerték a meccsett.

• @szabolcstakacs9164
    @szabolcstakacs91643 жыл бұрын

Nekem olyan volt, hogy vezettünk 3:2-re, de nyomott az ellenfél majd rúgtam 4 percen belül 3 gólt és így nyertük meg a meccset

• @molnarbence7042
    @molnarbence70423 жыл бұрын

Nekem olyan volt u16 ban hogy itthon volt edző meccs 5:5 az állás futottam előre a társammal és attam be neki és befejelte és azután le is fújta

@molnarbence7042

3 жыл бұрын

Bocs papi u14 ben

• @vaniii7871
    @vaniii78713 жыл бұрын

U15-ben az utolsó percben lesprinteltem a fél pályát és... belerúgtam a kapusba a labdát. :( Ha beadom azt a helyzetet akkor is csak 1-2 lett volna de mégis azért bánt. :( Ui: amikor Dominik berúgta a 2. gólt bátyám az asztalt verte, én meg ordibáltam. xdd már annyiszor láttam ezt a gólt, még is még mindig ráz a hideg ha látom.

• @szabolcsbodi9308
    @szabolcsbodi93083 жыл бұрын

Szia nekem olyan volt hogy szögletről rúgtam be a 87 percben azzal döntöttünk el a meccset.