Емоційні донати. Скільки витрачати на благодійність || Фінансова терапія

Тәжірибелік нұсқаулар және стиль

Час поговорити про благодійність в контексті фінансової грамотності. Скільки варто витрачати на донати? Як підходити до планування цього типу витрат? Та чому, віддавши усі свої заощадження, Ти не зробиш краще державі? Галина Тритяк пояснює у новому випуску подкасту «Фінансова терапія». Окрім того, в четвертому епізоді Артем ділиться першими фінансовими успіхами та висновками.
⚠️ Важливо: продовжуй донатити війську та волонтерам. Головне, правильно розподіляй свої ресурси, аби Тобі вистачило коштів на базові потреби.
📌 Доєднуйся до спільноти Sebto: тут ⁠ / sebto⁠ або тут ⁠www.buymeacoffee.com/sebto⁠
📌 Приєднуйтесь до Telegram чат-бота "Прокачай фінанси". Тут ви знайдете безцінні поради, лайфхаки та інформацію про ефективне управління грошима, а також секрети, як досягати фінансових цілей💰 bit.ly/pf_podkast
💸Головна цінність чат-бота - рання реєстрація на наступний потік курсу "Прокачай фінанси" та бонус -20% на вартість курсу.
****
У лютому 2023 року консультантка з фінансової грамотності Галина Тритяк почала працювати з Артемом Остафійчуком. У нього кредитів на 100 тисяч, і хлопець хоче їх позбутися до кінця року. Галина консультує, як це зробити, а Артем обіцяє виконувати усі рекомендації. Закрити кредит: місія неможлива? Sebto Media усе записує та дає послухати у новому подкасті «Фінансова терапія». Слідкуй за прогресом Артема, дослухайся до порад Галини, потурбуйся і про свою фінансову грамотність.
👩‍🦱 Ведуча подкасту - фінансова консультантка Галина Тритяк
/ halyna.trytyak
👨🏻‍🦱 Досвідом звільнення від кредитів ділиться Артем Остафійчук
🐝 Продюсер - Антон Ткачук
🐝 Продюсерка - Дарина Заржицька
🐝 Голос подкасту - Олег Левій
🐝 Дизайн - Марк Мостовий
🎙 Подкаст спродюсовано ⁠@Sebto
⁠linktr.ee/sebtolinks⁠

Пікірлер: 11

  • @knygoasis
    @knygoasis11 ай бұрын

    Обов'язково треба закривати кредитний ліміт до 0. Я навіть коли закривала його потихеньку, розуміла, що інакше просто не зроблю його, тільки якщо буду жорстко собі відрізати цю ілюзорну можливість. Було страшно, але можу запевнити Артема - після цього кроку реально почуваєш себе легше, вільніше 🌸 До речі, помічали як в монобанку цифри балансу підступно пишуться, коли маєш доступ до кредитного ліміту? Там великим шрифтом написано "доступні кошти", а нижче, мілко - навіть не "власні кошти", а "коштів ВИКОРИСТАНО". А щоб побачити, скільки ж в тебе саме своїх коштів, треба зробити додатковий клік. Це ПАСТКА!)

  • @darianovosad1840
    @darianovosad184011 ай бұрын

    Дякую за новий випуск! Чекаю наступні з нетерпінням!😊

  • @user-os9ki3ox1q
    @user-os9ki3ox1q11 ай бұрын

    Підсаджуєте мене на формат подкастів потихеньку) Хоча раніше взагалі слухати не любила. З кредитними лімітами у мене теж був негативний, але дуже корисний досвід. І після цього я завжди тепер від них відмовляюся. Це той ще квест, вмовити банк тобі той ліміт прибрати. Але без нього мої фінанси під більшим контролем)) Єдиний плюс від відсутності кредитної історії - це те, що великий ліміт вам точно не дадуть. До речі, було б цікаво послухати про кредитні історії. Закордоном це дуже поширено. У нас же народ взагалі таким не оперує і не слідкує за цим. Дякую)

  • @user-rx8kz1ne2z

    @user-rx8kz1ne2z

    11 ай бұрын

    О, мені було б також цікаво послухати про кредитні історії. Дякую за ваш підкаст ❤

  • @Sebto

    @Sebto

    11 ай бұрын

    дякуємо дуже! ще мільйон цікавих питань щодо особистих фінансів нас турбує і ми будемо їх проговорювати у подкасті. тому також підсаджуйте на "Фінансову терапію" близьких та друзів. будемо набувати фінграмотності всі разом)

  • @vitaliykupchuk5384
    @vitaliykupchuk538411 ай бұрын

    Слухаю на гугл подкаст, але прийшов сюди залишити коментар) вірю в Артема і вірю у себе 😅! успіхів у закритті, чекаю нову серію)

  • @Sebto

    @Sebto

    11 ай бұрын

    клаас! дякуємо за наполегливість 💛 наступна серія - 28 червня

  • @HelenOstrovska
    @HelenOstrovska11 ай бұрын

    Цікаві підкасти, насолоджуюсь прослуховуванням 😊

  • @yanasavchenko7767
    @yanasavchenko776711 ай бұрын

    🔥🔥🔥🔥🔥

  • @Sebto

    @Sebto

    11 ай бұрын

    💜

  • @user-he6ko2ds2h
    @user-he6ko2ds2h4 ай бұрын

    Донат - це не благодійність, а обо‘язок. Ваше формулювання дуже ріже вухо та дратує. Як і філософія довкола «допомоги армії». Певна річ, цивільні мають думати про свої свята, автівки та шмотки, але емоційний донат - пруф того, наскільки людям байдуже на армію. Типу ой, по Львову прилетіло - біжу донатити. І те саме «Повернись живим» - найбільший благодійний фонд. Коротше, перші епізоди слухала із задоволенням, а нині чую щось на похуїстичному від людини призовного віку🫠

Келесі