Duy Beni 6. Bölüm

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/duy-beni-detay?utm...
"Duy Beni" Dizisine Abone Olmak İçin → bit.ly/duy-beni-dd-sub
6. Bölüm Özet:
Ekim Aziz’in kurduğu tuzağa düşmüştür.Kanat’ın Leyla’ya da zarar verecek düşüncesi onu alt üst eder.Acaba öğrendiği gerçekleri ona anlatabilecek midir?Diğer tarafta Leyla, hayatında yeni bir sayfa açmış ve hak ettiğini düşündüğü Gerçek Koleji’ne geri dönmüştür.
Yanında bu kez arkadaşı sandığı Melisa karşısında bir zamanlar can dostu ama şimdi düşmanı kabul ettiği Ekim vardır.Üstelik Kanat’ın ona aşık olduğunu düşünmektedir.Leyla bu düşünceler içindeyken Kanat Ekim’e aşık olduğunu söyler.
Diğer tarafta okuldaki zorbalığın tekrar hedefi olan Emine, herkesi dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.Sırlar teker teker ortaya çıkarken Kanat’ların evinde başka bir trajedi yaşanır.Bahar hoca herkesi istemeden olsa bir gerçekle yüzleştirecektir.Selim hoca ise kendi geçmişinin acısıyla öğrencilerini korumak için bu kez farklı bir yol dener.Sınıfın tahtasına ders konusu olarak“ Zorbalık Mahkemesi” yazar.Öğrenciler neyle karşılaşacaklarını bilmeden onlara gösterilen sandalyelere otururlar.Kararı yine öğrenciler verecektir.
Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ali Balcı
Senaryo: Makbule Kosif
OYUNCULAR
Berk Hakman
Rabia Soytürk
Caner Topçu
Helin Kandemir
Burak Can
Sümeyye Aydoğan
Feride Çetin
Aytaç Uşun
Meltem Akçöl
Alper Atak
Bedia Ener
Hamdi Alp
Utku Coşkun
Taha Bora Elkoca
Gökçe Güneş Doğrusöz
Jasmine Berkiş
Yeliz Akay
Cemre Özşişman
Dilara Sümbül
Beste Kaptanoğlu
İbrahim Yıldız
Durul Bazan
Murat Daltaban

Пікірлер: 6 183

 • AZe-Army💜
  AZe-Army💜

  Melisadan daha çok Leyla'ya gıcık olanlar👇😬

 • yasmiyy
  yasmiyy

  Kanata çok üzülüyorum. Kardeşini korumak için her şey yapıyor hatta ölümü bile göze alıyor ama aziz ona ne yapıyor.

 • Touch. Me. I Will Turn You
  Touch. Me. I Will Turn You

  Kanat'in Ekim'le telefonda konuşması ona küçüklüğünü anlatması ikisininde ağlaması... Yaşayarak oynadınız be çocuklar

 • aswer huio
  aswer huio

  Ekimi Leyladan intikam almazsa, Leyla her şeyi öğrendiğinde Ekimle yeniden arkadaş olursa, dizi benim için bitmiştir...

 • ლელა მუმლაძე
  ლელა მუმლაძე

  Kanat çok şiddet görmüş ve Ekin ile çocukluğunu konuşurken ikisi de ağlarken çok güçlü, bu sahne gerçekten muhteşem.

 • Melek Ergen
  Melek Ergen

  Dizi her nekadar bir yalandan ibaret olsada kanat benim yaşadığım çocukluğu, daha doğrusu babamın bana yaşattırmadığı çocukluğu hatırlatıyor. Annemin babam yüzünden kendini öldürmek istediğini öğrenince üzüntüden tansiyon hastası oldum ve henüz 14 yaşımda. Cennet annelerin ayaklarının altında ise,cehennem de kötü babaların ayaklarının altındadır muhakkak. Umarım bir gün bu dünyadaki tüm zorbalık ve işkence son bulur.

 • Khadija Akhmedzade
  Khadija Akhmedzade

  Kanat'in akil sağlığı nasil hala yerinde aklim almıyor

 • Dünya Qasımlı
  Dünya Qasımlı

  Kanat,ekim'e zəng edib cocuklugunu anlatmasi ve ekim'in sakince onu dinləyib ikisininde telefonun başında ağlamalari ve o şarkının çalması🖤

 • Hatice Gurbuzer
  Hatice Gurbuzer

  Kanat küçüklüğünde babasından çok şiddet yemiş ve ekimle birlikte ağlamaları beni yıktı

 • Atilla
  Atilla

  Leylanin sinifta sevgilisi diye gordugu kanata mesaj yollayip arkasinda oturan azizin telofonuna mesaj dusmesi harikaydi ya.

 • Ayse Nur
  Ayse Nur

  eğer leyla herşeyi öğrendikten sonra pişman olup ekime giderse ve o da onu affederse sinir krizi geçiririm. Affetmesin lütfen!

 • Lisa Melisa
  Lisa Melisa

  "Bana bir daha dokunamıyacaksın"- Aziz her kesden cesur çikdı.. Zalim babasına meydan okudu. Zorbalığı bitirdi..

 • unknown
  unknown

  aziz muhteşem bi oyuncu gerçektenxx deliliği iliklerimize işliyor. halil abi de gerçekten harika bir oyuncu sinir krizine sontu ekran başında beni

 • Elif Değirmenci
  Elif Değirmenci

  Kanat’a o kadar çok üzülüyorum ki Aziz için yapmayacağı şey yok herkesi her şeyi karşısına alabilecek kadar çok sahipleniyor Aziz’i ama Aziz’in Kanat’a yaptıkları..

 • elle
  elle

  I cried with Kanat. How could I not, when he seemed so fragile and broken, lying in bed, curled up like a baby, talkin' on the phone with Ekim ?! When he saw Ekim and Hazal at school, the next day after what he experienced with his father, he was poised and chill, but he looked emotionally and mentally drained.

 • Sabina Aliyeva
  Sabina Aliyeva

  Kanatın Azize olan abi sevgisi,, ama Azizin Kanata yaptiği haksızlıklar

 • vivi si
  vivi si

  dizinin bu bolum olarak en guzel yani Orjinalle Hazalin tanismasi oldu .duygusal yani Kanatin telefonda Ekime derdini anlatdigi sahne oldu.en komik Bekirle Ceyda sahneleri.En gizemli Rzanin neden Kanati hic bir zaman dovmemesi ben az cok tahmin etdim.KOrkunc 2 tane yani var.1 Leylanin platonikasik olmasi ileride Ekime cok zarar vericek.2Azizin Kanatda nefret etmesi ayni andada kiskanmasi onu.Ekimi hedefliyor Kanatin ona asik oldugunu biliyor surekli Ekimden vuracak/.En sidetli sahne Rzanin catali saplamasi oldu karisinin dizine.En egitici tarafi siniftaki zorbalik mahkemesi oldu.En acinacakli tarafi Emineye yapilan zorbalik.en anlamsiz tarafida halile fikonu ve suleyman beyin surekli kolejliler uzunden tehtidleri/.Sizin bu yorumu okuyupta benim atladigim biseyi yazsaniz sevinirim.......

 • ♡Park Mochim♡
  ♡Park Mochim♡

  Aziz'den nefret edenler

 • Thalia Karaki
  Thalia Karaki

  kanat Ekim'e çocukluk travmasını anlattığında bu ona ne kadar aşık olduğunu gösterir çünkü insanlar orada kişisel bilgilerini ve kişisel hikayelerini kimseyle paylaşmaz ama Kanat Ekim'e her şeyi anlattı ve bu bölümün sonu beni ağlattı genelde ağlamam Film izliyorum ama bu farklı ve en sevdiğim dizi. Birine herhangi bir türk dizisi önermek istiyorsanız bu en iyilerden biri

 • Rabia Soytürk 👑
  Rabia Soytürk 👑

  Kanatın ağlaya- ağlaya Ekimle konuştuğu sahneye kalbimizi bıraktık🥺🥺💘

Келесі