Добрива під ячмінь та горох

Скільки?Коли? І які добрива потрібно застосувати при стартовому внесенні під культури?
Відповідає Володимир Махота, експерт AgriLab! Вмикайте!
P.S. До речі, а Ви знаєте, скільки фосфору, азоту та інших елементів є у вашому грунті, а скільки-треба довнести? Пишіть:)

Пікірлер: 14

  • @zakharshelukhin4287
    @zakharshelukhin42874 жыл бұрын

    Володимир як завжди на висоті. Хто хотів, той знайшов відповідь.

  • @agrilab_ua

    @agrilab_ua

    4 жыл бұрын

    Дякуємо ;)

  • @selhozteh
    @selhozteh4 жыл бұрын

    Фосфор - малорухливий. Ми заробимо його у верхній шар, а коріння швидко пропросте та опуститься нижче й рослина нічого не зможе "з'їсти". Тим більше що, наприклад, у Запорізькій області верхній шар пересихає досить швидко та опадів досить мало. Ми дали під ячмінь селітру, а зерно протруювали з фосфоровмісними елементами. Звісно, що селітра кореневу не розвине, але в нашому випадку весною вносити складні добрива не варіант.

  • @user-ri5ed3wt2b
    @user-ri5ed3wt2b4 жыл бұрын

    Ячмінь ярий сіємо з селітрою, фосфор в нашу засуху спрацює лише на наступний рік. Ярий ячмінь підживити селітрою під корінь в період кущення неможливо, оскільки в цей час вологи на півдні вже немає.

  • @cn8705

    @cn8705

    4 жыл бұрын

    Только селитра и подписываюсь под каждым Вашим словом .Херсон - это вам не Киев , дожди только по телевизору .

  • @agrilab_ua

    @agrilab_ua

    4 жыл бұрын

    У цьому відео маємо на увазі стартові дози фосфору. Варто зауважити, що при посіві не доцільно застосовувати великі дози фосфору, оскільки агрономічна дія елемента, внесеного при посіві, спостерігається на початкових етапах росту культури і не продовжується під час вегетації культури за більшості умов вологозабезпечення. У короткому відео дати "рецепти" для кожного регіону складно (хоча це гарна ідея для наступних відео!). Але поки що рекомендуємо переглянути попередні сюжети, де є пояснення як працює підживлення навіть за умови відсутності опадів. Ідея підживлення має на меті забезпечити поступове азотне живлення у відповідності до піку споживання елементу культурою. Звісно, коли провели підживлення і маємо вологу на поверхні ґрунту, його ефективність вища ;)

  • @cn8705

    @cn8705

    4 жыл бұрын

    @@agrilab_ua Спасибо за ответ и хорошая с Вашей стороны идея , сделать отдельное видео для южных и экстремально засушливых регионах Украины (где утром еще сыро , а вечером уже поздно )

  • @user-ui1or6uc2f
    @user-ui1or6uc2f3 жыл бұрын

    Інокулянт для квасолі який???

  • @user-wl5xi1jh2r
    @user-wl5xi1jh2r4 жыл бұрын

    Скажіть будь-ласка які добрива краще вносити під баштанні?

  • @agrilab_ua

    @agrilab_ua

    4 жыл бұрын

    О! Це запитання занадто загальне, щоб дати ґрунтовну відповідь тут. Види добрив потрібно обирати, виходячи із того, яку саме культуру Ви маєте на увазі, чи використовується зрошення, яку технологію Ви використовуєте під час вирощування... Обов’язково при виборі добрив та певного набору елементів живлення необхідно знати характеристики ґрунту. Для початку треба провести агрохімічне обстеження поля. На основі цих даних розробляються індивідуальні рекомендації по живленню. Це вигідніше, аніж навмання вносити добрива. Бо, по-перше, будете вносити саме те, що треба вашому полю і не купуватии зайвого, а по-друге - обстеження проведете один раз, а результатами користуватися зможете роки 3;)

  • @user-wl5xi1jh2r

    @user-wl5xi1jh2r

    4 жыл бұрын

    Доброго дня! Вибачаюся що відразу не написав яку культуру маю на увазі. Я маю на увазі гарбуз на насіння. Зрошення не використовується. Про технологію нічого не можу сказати Вам бо це перший рік хочу пребувати сіяти. Я з Вами погоджуюсь повністю, що агрохімічне обстеження поля потрібно бровести. І так як Ви говорите це дійсно правильно і ефективно. Маю тепер запитання до Вас по агрохімічному обстеженню поля. Якщо я дрібний фермер і на даний момент маю 20 га землі. Чи може Ваша лабораторія провести агрохімічне обстеження і хімічний аналіз грунту? Чи Ви з такими малими об"ємами землі не працюєте?

  • @agrilab_ua

    @agrilab_ua

    4 жыл бұрын

    Володимире, це справді правильне рішення - провести аналіз грунту. Ми також можемо його провести - просто якщо площі великі - більше 500 га - виїжджаємо і проводимо автоматичний відбір грунту, а якщо невеликі - то фермери самі відбирають проби і надсилають нам для аналізу. Як це проходить? Ми надсилаємо методику , відеоінструкцію відбору, етикетки для підпису проб.. Фермер відбірає і надсилає нам на Нову пошту. Ми - аналізуємо. Телефонуйте 0674654909 ) Будемо раді допомогти!

  • @user-qn4qy6vy3t
    @user-qn4qy6vy3t3 жыл бұрын

    Привіт. а з карбомідом можна сіяти кукурудзу???

  • @MrCepxio
    @MrCepxio2 жыл бұрын

    це повна версія?

Келесі