Dinamo - Red Bull 1:2 Champions league

vinovo.magnify.net/playlist/Di... VISE O DINAMU
Dinamo je pred dobro ispunjenim Maksimirom prokockao dobar rezultat iz Salzburga i potratio dobru šansu za prolazak u 4. pretkolo Lige prvaka. Modri su slabašno izdanje u prvom dijelu pokušali pokriti u drugih 45 minuta, no u 83. minuti Austrijanci su srušili Dinamove nade... Očajnih 45 minuta pred 20-ak tisuća navijača Dinamo nije uspio popraviti u drugom dijelu. Krunoslav Jurčić izveo je na teren sastav s jednim napadačem, odlučan u namjeri da obrani 1:1 iz Salzburga, no obilo mu se o glavu jer je Dinamo došao u zaostatak od 0:1. Iako je hrvatski prvak uspio izjednačiti ukupan rezultat, vjerojatno i zaslužena kazna stigla je desetak minuta prije kraja u izvedbi Robina Nelissea. Dinamu preostaje 4. pretkolo Europske lige, dok će se za Ligu prvaka ove sezone boriti Red Bull. dinamo red bull salzburg champions league uefa goals highlights partizan apoel sparta crvena zvezda tbilisi europa league liga sampiona prvaka maccabi aktobe twente sporting lisboa svento golovi helsingborg sarajevo rijeka zilina metalist levski baku bulgaria slavia sheriff panathianaikos goal golakeeper golman tvente sportinh twente galatasaray slaven tromso sevojno lille vojvodina austria austrija bec

Пікірлер: 13

• @ja4645
    @ja464514 жыл бұрын

FC Salzburg - Since 1933. Egal welche Farbe - Ich stehe zu Salzburg, weil ich Salzburg im Herzen habe. FC Red Bull Salzburg - Meister 1994, 1995, 1997, 2007, 2009.

• @Blueflagflyinghigh1
    @Blueflagflyinghigh113 жыл бұрын

Jebote ovaj Butina nesposobni falabogu da je u penziji.u prvom mandatu u Dinamu je bio sjajan,branio nemoguće,ali u drugom je uglavnom primao pacerske golove(red bull 2,anderlecht,koper 2,sheriff...)

• @byxl
    @byxl15 жыл бұрын

Jedni gube od Kiprana drugi od Austrijanaca, sve samih fudbalskih velesila. A, u najavama, lako cemo, Liga Šampiona je na vratima, ove godine sigurno...

• @eliasrett7654
    @eliasrett765411 жыл бұрын

Foll geil

• @varosanin88
    @varosanin8815 жыл бұрын

da 20 tisuca lol, kojih 20000, najmanje 50 iljada... e moj balog, a stadion poluprazan....

• @023blabla
    @023blabla14 жыл бұрын

@sRBdeLiJe zna se ko je najbolji klub na balkanu,rezultati to pokauju,a to Boga mi niste ni Vi ni dinamo,ni smesni Hajudk ni nafurana Vojvodina nego mi!Vidimo se grupnoj vazi LS,upps ne vidimo se,Vi cete nas gledati... pozz