Destan 23. Bölüm

Destan 23. Bölüm | ÖNERİLER 🔥
AKKIZ'IN İNTİKAMI!
🔗 kzread.info/dash/bejne/rJ6fx7NqYcuwmpc.html
Sen dağın bedeni, göğün ruhusun!
🔗 kzread.info/dash/bejne/ZniCs9Vpj5fbkc4.html
Ulu Ece intikamını alıyor!
🔗 kzread.info/dash/bejne/h5pqtI-dkbWbZJM.html
Alpagu Han, Obar'ı alt ediyor!
🔗 kzread.info/dash/bejne/lJWslKqwYKyTp7g.html
BATUGA, AŞKINI İTİRAF EDİYOR!
🔗 kzread.info/dash/bejne/Z4WYusmqmNqbZZc.html
Destan 23. Bölüm:
KAZANAN BATUGA MI OBAR MI OLACAK?
Esir haldeyken bile Türk’ün yüceliğini gösteren Batuga, Obar’ı öldürmek için beklenmedik bir hamle yapmıştı. Bu hamle sonucunda kazanan Batuga mı olacak yoksa Obar mı olacak?
İTBARAKLARIN YENİ HEDEFİ
Yüzlerce yıllık intikam için tekrar gün yüzüne çıkan İtbaraklar, atalarının intikamı için Gök Hanlığına saldırmış ve kırıp geçirmişlerdi. Vahşiliklerini intikam aşkıyla harmanlayan İtbaraklar’ın su sefer ki hedefi neresi olacaktır?
ÖLÜMÜN PENÇESİNDE BİR AŞK
Batuga’yı kurtarmak için tehlikeden tehlikeye koşan Akkız’ı bu sefer çok daha büyük bir tehlike beklemektedir. Aşk ve ölüm çıkmazında kalacak olan Akkız ve Batuga’yı bu sefer nasıl bir sonuç beklemektedir. Kazanan aşk mı yoksa ölüm mü olacak?
HANLARIN SAVAŞI
Atalarının intikamı için Gök Hanlığına saldıran Obar; Alpagu Han’ı esir etmişti. Oğuz Han ve Barak Han’ın savaş meydanında karşı karşıya gelmesinden yüzlerce yıl sonra bu kez Alpagu ile Obar hangi şartlarda karşı karşıya gelecek? Tarih tekerrür mü edecek yoksa bu defa sonuç farklı mı olacak?
KAYA’NIN TAHT MÜCADELESİ
İtbarakların saldırısını fırsat bilen Kaya, canını kurtardığı yetmezmiş gibi hem tahta geçmiş hem de Alpagu Han’ın bir daha saraya dönmemesi için oyunlar kurmuştu. Kaya’nın yaptığı bu hamleler başarılı olacak mı? Düşmanlarla anlaşan Kaya, kendi milletini ikna edebilecek mi?
ULU ECE’NİN İNTİKAM HAMLELERİ
Kaya ve Yibek’in ihanetiyle tacını kaybeden Ulu Ece, yaşadığı durumu kabul etmeyip, intikam hamlelerine başlayacak. Ulu Ece’nin gazabından nasibini alanlar kimler olacak?
Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek.
Oyuncular:
Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Deniz Barut (Ulu Ece), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk Beg), İpek Karapınar (Çolpan Hatun), Burak Tozkoparan (Temur Tegin), Burak Berkay Akgül (Kaya Tegin), Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Buse Meral (Sırma), Ecem Sena Bayır (Günseli Hatun), Esra Kılıç (Mei Jin), Osman Albayrak (Vargı Beg), Alper Düzen (Danış Ata), Meltem Pamirtan (Yibek Kadın), Evren Erler (Çalayır)
Destan KZread kanalına abone olun: bit.ly/3FTB45s
Destan Instagram sayfası: destanatv
Destan Twitter sayfası: Destanatv
Destan Facebook sayfası: destanatv

Пікірлер: 1 719

 • Destan
  Destan

  Destan kanalına abone olmak için 🔥👇🏻

 • S. Szbr🌍
  S. Szbr🌍

  Gelen vuruyor, giden kırıyor derken resmen Batuga'ya sert bir fizik tedavi süreci yaşattılar ve kolu sonunda hareket etmeye başladı.

 • Feyza nur Serttaş
  Feyza nur Serttaş

  Bir daha böyle bir dizi gelmez soluksuz , heyecanla izlediğim tek dizi başarılarınızın devamını diliyorum süper 👍👍

 • Gülay Menekse
  Gülay Menekse

  Atalarımızın yalan ve yalan söylemenin ne kadar kötü ve ölümle sonuçlanacağını (dizi de) göstermeleri anlatmaları büyük bir derstir.

 • Emir Uludag
  Emir Uludag

  "Türkler hiç bir savaşı kaybetmezlerdi eğer kendi ırklarından kadınlar ile evlenselerdi"

 • Nva
  Nva

  Batuga: Erimiz kadar dişimizde kurttur,türkleri yene bileceğinizi düşündüğünüz için gerçekten ahmaksınız-demesi çok güzeldi🇹🇷❤

 • Seyma Gündüz
  Seyma Gündüz

  Yaklaşık 10 senedir abartısız TV açmıyorum bu dizi youtubeye düştüğü anda içimi heyecan kaplar fırsat buldukça buldukça tek saniyesini atlamadan izlerdim, ülkemizin insanlarımızın umutsuz, mutsuz, depresif olduğu şu dönemde bu dizi bana büyük keyif verirdi fakat birşet oldu büyüsü bozuldu gibi atlaya atlaya izliyorum o sinema filmi gibi bölümler bir anda yokoldu sanki, filmin ana karakteri batuga geizekalı gibi davranmaya başladı aptal aptal atarlar yapıyor anlamsız hareketler 😵 lütfen toparlayın lütfen!

 • madi
  madi

  ne güzel bölümdü, batuganın akkız'a olan aşkını itiraf etmesi çok hoşuma gitti, keşke o uyanıktı 🥰🙈

 • esra güngören
  esra güngören

  Yahu insanların ölmesini neden bu kadar dert ediyorsunuz ki, diğer dizilerdeki gibi öldü gösterip saçma bir şekilde dirilmelerindense böyle olması olayları hızlandırıyor ve bence tadında bırakıyor diziyi

 • Elmar Ehmedov
  Elmar Ehmedov

  Sırma ölecek deyə ödüm kopuyor. Sakın Sırmayla Yaman ayrılmasın. Sakın ayırmayın. Zaten dagdan her kes öldü.

 • Aysun Alyali
  Aysun Alyali

  Akkız Alacayı çok güzzel öldürdü darısı uluecenin başına

 • 𐰆𐰍𐰕𐱅𐰇𐰼𐰚
  𐰆𐰍𐰕𐱅𐰇𐰼𐰚

  İzlerken ruhum temizleniyor büyüklerimin konuştuğu eski orhunca Türkçesi ni dizide yaşıyorum var olun sonsuz teşekkürler 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Nusabe Haciyeva
  Nusabe Haciyeva

  Çok güzel bölümdü. Lütfen artık kimse ölmesin ve Batuga Akkız her kese haddini bildirsin.

 • Абдуллайева Шабнам
  Абдуллайева Шабнам

  Yok artik Timuru öldüremezsiniz.Timur ölürse bir daha bu filmi izlemem.

 • Meryem Tuana İRĞİ
  Meryem Tuana İRĞİ21 күн бұрын

  Bitmesini hiç istemediğim, derin tarihimizi bize ayna tutan bir proje.... yeni maceralar ı bekliyoruz ailece. 🇹🇲 🇹🇷

 • Muhammed Beyhan
  Muhammed Beyhan

  Bu Dizi Bize İzletginiz İçin Teşekkürler Sağ Olun Yönetmen Yapımcı Senarsit Sağ olun Bütün Oyuncular El Emeğine Sağlık 👏

 • YAKIN "Akbat♡"
  YAKIN "Akbat♡"

  Bu bölüm o kadar harika, bomba gibi,

 • Oglum Ela
  Oglum Ela

  Yine Uykusuz bir gece Sabah ise giderken bile Kulagimda,Alpaguhan,batuga,Akkiz,Timurun sesi..👏👏👏

 • Tural
  Tural

  Bozdağ yapım dizimizin eski yönetmenini istiyoruz siz reytinglere göre değiştirdiniz ancak bu dizi yavaş yavaş hakk etdiyi en yüksek reytingi alacakdi, zaten gayet güzeldi reytingler ne bu son bir kaç bölüm her kes gidiyor biz bu dizinin olayları çok uzatmadan nerde duracagini bildiyimiz için sevdik, tam yerine oturan oyuncular da seçilmişdi diziyi tadina tuzuna dönsün

 • Melisa Kadir
  Melisa Kadir

  Harikasınız izlediğim tek dizi umarım erkenden final olmaz