Boiler room in a private house - how to integrate a heat pump into the existing boiler room

Ғылым және технология

0:04 - Вступ
0:20 - Запит від клієнта
0:57 - План реалізації системи опалення
1:26 - Виконана робота на об'єкті
3:50 - Повний огляд обладнання, розташованого в котельні
5:29 - Огляд контролера для системи опалення
6:23 - Схема роботи системи опалення на цьому об'єкті
7:15 - Огляд зовнішнього блоку теплового насоса повітря-вода Olimpia Splendid
Вітаємо! Сьогодні фахівці компанії Alter Air раді представити ще один реалізований проєкт. Замовник звернувся до нас із таким запитом: необхідно інтегрувати тепловий насос у вже наявну систему опалення.
Прибувши на об'єкт, експерти нашої компанії уважно вивчили проєктну документацію та наявну систему, щоб визначити можливість інтеграції нового обладнання. Також було проведено теплотехнічні розрахунки для визначення кількості тепловтрат будівлі. Цей розрахунок необхідний для підбору оптимальної потужності пристрою. Далі фахівці приступили до проєктування системи, попередньо провівши всі виміри.
На цьому етапі, спільно із замовником, було прийнято рішення використовувати тепловий насос типу повітря-вода від італійського виробника Olimpia Splendid. На додаток до системи було інтегровано накопичувальний резервуар, який не тільки акумулює гарячу воду, а й слугує ємністю для зберігання надлишків тепла. Також, у котельні знаходяться насосні групи та колектор. Насосні групи відбирають тепло з накопичувального бака і направляють його в гребінку на контури теплої підлоги, радіаторів або фанкойлів. Кожному приладу відповідає своя насосна група, яка підтримує необхідну для конкретної системи температуру теплоносія в трубопроводі.
Загалом у котельні було встановлено все необхідне обладнання:
• 2 розширювальні баки;
• електрокотел (у даному випадку модель від бренду Protherm);
• циркуляційні насоси;
• повітровідвідники і крани.
"Мозком" цієї системи є контролер. На об'єкті встановлено універсальний контролер від компанії Tech, за допомогою якого забезпечується управління всією системою. Така система автоматики об'єднує тепловий насос, електрокотел та інші компоненти в єдину мережу.
Наразі система опалення функціонує таким чином: Основним джерелом тепла для всіх опалювальних приладів є тепловий насос, який також забезпечує безперервну підтримку температури гарячої води в резервуарі ГВП до 55°.
Коли ємність переповнена, тепловий насос автоматично перемикається на роботу з акумулювальним баком. У разі аварії або за критично низьких температур на вулиці система переходить на електрокотел, який слугує резервним джерелом тепла.
Перейдемо до зовнішнього блоку теплового насоса. Його головна функція - витягувати теплову енергію з вуличного повітря і по фреоновій магістралі передавати внутрішньому блоку. Зовнішній блок встановлюється на міцні рами на деякій відстані від будинку, це необхідно для мінімізації передачі вібрацій і шуму на фасад будівлі.
У результаті, ми виконали поставлене клієнтом завдання, реалізувавши автоматизовану й економічну систему опалення. Якщо вас зацікавили наші проєкти, ви можете дізнатися докладніше про проєктування систем опалення компанією Alter Air:
➤alterair.ua/otoplenie/dlya-doma/
➤alterair.ua/otoplenie/otoplen...
➤alterair.ua/otoplenie/proekti...
Слідкуйте за нами в соціальних мережах:
➤ FACEBOOK - / alterair.ua
➤ INSTAGRAM - / alterair.ua
➤TIK TOK - / alter_air_

Пікірлер: 4

  • @alinamoroz3217
    @alinamoroz32173 ай бұрын

    Вітаю! А програматор був в системі опалення з електрокотлом і до теплового насосу? Чи його теж доставили?

  • @alterairkiev

    @alterairkiev

    3 ай бұрын

    Вітаємо, вже був в котельні на базі обладнання ТЕСН.

  • @kactycbbulbash3344
    @kactycbbulbash33442 ай бұрын

    я ютюбный специалист, но вот эти фильтры-грязевики не должны горбом вниз стоять?

  • @alterairkiev

    @alterairkiev

    2 ай бұрын

    Вітаємо, в даному випадку грязевики встановлюються на закриту систему опалення та призначені для уловлювання дрібного бруду, який осідає саме в сітці і призначений для захисту самого обладнання (теплообмінника). З власного досвіду дійшли до того, що краще монтувати в такому положенні, бо їх легше обслуговувати і видаляти забруднення. Звичайно краще їх встановлювати в горизонтальному положенні *вниз*, проте коли ми говоримо про невелику кількість бруду, то для збереження естетики та компактності можна використовувати такий варіант.

Келесі