Біржові брокери в Україні

#finances #investinginukraine #brokers
Хто такі брокери, як з їх допомогою можна інвестувати в цінні папери, на чому вони заробляють, як відкрити брокерський рахунок, про це все і більше у даному відео.
* Поправка до відео:
CFD - Contract for Differences
Старий добрий Голлівуд уже створив образи успішних і не дуже фінансистів, вони надійно засіли в нашій пам’яті, але хто згадає, що саме вони роблять? Як заробляє брокер? Дилери, трейдери, брокери, маркет-мейкери, інвестори, компанії-емітенти, банки - все це учасники торгів на фондовій біржі.
По суті, усі вони - гравці. Проте не можна просто взяти й розпочати укладати угоди на біржі, як би цього не хотілося. Для укладання угод, купівлі та продажу цінних паперів і отримання прибутку мало тільки знати загальні положення: для успішного ведення справ потрібно бути зануреним у процес і детально знати можливі прийоми. Гра на біржі - жорсткий і складний бізнес.
Учасники процесу
Брокер - посередник між продавцем і покупцем, який отримує зарплату у вигляді конкретної комісії від угоди.
Брокер повинен добре розбиратися в економіці та мати швидку реакцію, юридичні знання та багато ділових зв’язків. Брокер - дуже вузька професія, серед них: бізнес-брокери, митні, страхові, кредитні. Але все-таки найбільш потрібні сьогодні біржові брокери, які укладають контракти на ринку цінних паперів, оскільки для пересічних людей доступ до таких угод відсутній.
Ринок цінних паперів складається з акцій, облігацій, інвестиційних сертифікатів, ф’ючерсів, опціонів і безлічі інших фінансових елементів. Усі взаємодії учасників і угоди з активів (купівля-продаж, посередництво при перерахуванні фінресурсів, встановлення рівноважної ціни) регулюються фондовою біржею. Зрозуміло, крім неї, є інші торгові майданчики як валютні та торгові біржі.
Згідно із законом брокер має отримати ліцензію від держави на здійснення біржових операцій. І якщо на Заході вона доступна і для приватних осіб, то за українським законодавством у ролі брокерів можуть бути спеціальні агентства і компанії.
Трейдер ― торговець, який прагне отримувати прибуток на різниці курсів цінних паперів і валюти. Незалежні трейдери торгують для себе, виконують операції за свої гроші та є замовниками брокерів, бо не мають доступу до торгів самостійно.
Брокер захищає інтереси людини, на яку працює, допомагаючи їй отримати максимальний прибуток. Фахівець починає роботу з клієнтом тільки після укладення договору, інакше угоди вважаються позабіржовими, а значить такими, що входять до групи ризику.
Доходи або скільки заробляє біржовий брокер?
Доходи брокера залежать від того, наскільки ефективною буде торгівля, тобто від відсотка. Ці дані обов’язково вказують у договорі, і, звісно, загальну суму на рахунку трейдера визначає маржинальність співпраці. Виграє чи програє трейдер ― брокер у будь-якому випадку отримає свій прибуток від кожної угоди, незважаючи на її результат.
За статистикою сайту з пошуку персоналу www.work.ua, середня зарплата брокера становить від 15 000 грн, однак зрозуміло, цей поріг нестабільний.
З кожної угоди брокер бере невелику комісію, яка найчастіше коливається на рівні 0,1%, плюс невелику суму за доручення. Щоб уникнути плутанини, розберемося математично: якщо трейдер купує 100 акцій, він отримує вказану частку не від однієї цієї угоди, а від кожної угоди.
Дохід брокера цілком залежить від його дій: кількості угод, їхніх сум, від числа клієнтів. Чим більш професійна компанія, чим більш далекоглядні її прогнози й аналіз ситуації під час укладання угоди, тим вона більш популярна.
У брокерських агентствах часто є цілі піар-відділи, які працюють на репутацію, збільшення кількості операцій на ринку через акції та конкурси, а також забезпечують навчання клієнтів на семінарах тощо. Чим більше угод, тим більше заробіток.
Mail: customer.service@golovchuk.group
Instagram: / golovchuk.group

Пікірлер: 16

  • @baks7904
    @baks79043 жыл бұрын

    Скажу так )) хюпленько но держался достойно)) наконец-то кто то начал брокеров Украинских смотреть .Тож начал интересоваться .Пожалуй подпишусь ,УДАЧИ !

  • @johndoogee3547
    @johndoogee35472 жыл бұрын

    Дякую за відео

  • @johndoogee3547
    @johndoogee35472 жыл бұрын

    Лайк

  • @user-cq3wp4oi6k
    @user-cq3wp4oi6k2 жыл бұрын

    Добрий день скажіть будь ласка якого обрати брокера для активного трейду. дякую

  • @igolovchuk

    @igolovchuk

    2 жыл бұрын

    Для активного трейду краще того, в кого немає або дуже низькі комісії за транзакцію, так як ви будете часто купувати-продавати. Таким варіантом може бути eToro.

  • @sofiiachycherska9060
    @sofiiachycherska90602 жыл бұрын

    Доброго дня, яких надійних брокерів можете порадити, для торгівлі на Форексі?

  • @igolovchuk

    @igolovchuk

    2 жыл бұрын

    З досвіду можу сказати тльки про etoro, іншими, які дозволяють даний тип торгівлі, не користувався.

  • @anatolyscherbatyuk2634
    @anatolyscherbatyuk26343 жыл бұрын

    так яким брокером користуэшся ти? І яким би радив?

  • @igolovchuk

    @igolovchuk

    3 жыл бұрын

    Я користуюсь кількома брокерами одночасно, в кожного є свої плюси і мінуси, про них можна глянути на моєму каналі. Я не можу радити брокера, коли не знаю деталей про досвід роботи з біржою, мету, частоту інвестування, і ще багато характеристик, по яким можна зрозуміти і порадити який брокер краще підходить. Тому радив би переглянути інформацію про них і вибрати для себе самостійно.

  • @johndoogee3547
    @johndoogee35472 жыл бұрын

    Спочатку лайк потім комент а тоді вже дивлюсь підтримуйте поширюйте

  • @kukidu258
    @kukidu2582 жыл бұрын

    Нічого не зрозуміло - якого брокера обрати, які будуть комісії, які підводні камені з власного досвіду?

  • @user-tn7hb4rs4o
    @user-tn7hb4rs4o3 жыл бұрын

    Привет!Скажи пожалуйста если я открыл счет у брокера Фридом Финанс на Кипре,а сам я с Украины мне нужно декларировать свои доходы в Украине и платить налоги?Я хочу участвовать в IPO и мне менеджер сказал что-бы участвовать в IPO и покупать американские акции нужно открыть счет на Кипре,а не в Фридом Финанс Украина это правда?Кипр это получается офшор только я вот не пойму в случае проблем с брокером есть отличия открыл я счет на Кипре или в Украине какие гарантии вернуть свои средства?

  • @igolovchuk

    @igolovchuk

    3 жыл бұрын

    1. Так, правильно було б їх задекларувати та заплатити податки 2. Так, акаунт відкриваєтьсяч на Кіпрі, в Freedom Finance Europe Ltd. 3. Freedom Finance Europe Ltd. зареєстровано на Кіпрі 05.08.2013 р. Під реєстраційним номером HE324220 та регулюється Кіпрською комісією з цінних паперів та бірж (CySEC) під ліцензією CIF 275/15, виданою 20.05.2015 р., це поширена практика для багатьох брокерів, що надають послуги на території Європи, регулятор гарантує повернення до 20 000 євро в разі закриття брокера. Більше деталей можете знайти тут freedomfinance.eu/ чи Я не вневнений що є хоч один брокер, який дозволяє купувати зарубіжні акції українцям і при цьому акаунт відкривається в Україні, зазвичай це Кіпр, Америка, Британія

  • @johndoogee3547
    @johndoogee35472 жыл бұрын

    Коммент

  • @JuliannaTsaruk
    @JuliannaTsaruk2 жыл бұрын

    Очікувала опис і порівняння комісій, а витратила час на "брокери можуть брати такі комісії, а інші за це нічого не беруть"...

  • @mindhunter6107
    @mindhunter61073 жыл бұрын

    Я заснув!!

Келесі