Бюджетна система вентиляції з рекуператором / Вентс ВУТ 250 В міні

Бюджетна припливно-витяжна система вентиляції з рекуперацією теплоти (1500$) / Вентс ВУТ 250 В міні
vent-ukr.com.ua/
Проектування систем вентиляції та кондиціонування
vent-ukr.com.ua/katalog/uslug...
Наші об'єкти
vent-ukr.com.ua/katalog/portf...

Пікірлер: 23

  • @makarofff11
    @makarofff1110 ай бұрын

    Дякую за корисне україномовне відео!

  • @user-gv5hy4xo2c
    @user-gv5hy4xo2c2 ай бұрын

    Дуже корисно, й вуху приємна рідеа мова.

  • @heloyou2b
    @heloyou2b2 ай бұрын

    дякую за цінне розгорнуте відео з конкретикою по цінам!

  • @deviddavidoff1586
    @deviddavidoff158610 ай бұрын

    Можна буде проект на ЕС двигуну та на трубах флексіс 75

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    10 ай бұрын

    Добрий вечір, в процесі)

  • @botva2008
    @botva20088 ай бұрын

    В жилые комнаты нужно заводить и отток тоже - иначе нужно держать двери постоянно открытыми. И еще главный момент не стоит рассматривать приточно-вытяжную вентиляцию как альтернативу или даже частичную функцию забора грязного воздуха с кухни. Для это должен быть отдельный принудительный канал вывода или через вентилятор или вытяжку. А в остальном спасибо что начали просвещать население.

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    8 ай бұрын

    Добрий день та дякуємо за Ваш комментар) "В жилые комнаты нужно заводить и отток тоже - иначе нужно держать двери постоянно открытыми." - По книжкам так пишуть і це в теорії правильно, але на практиці, це не обов'яково, і ось чому: 1) В більшості квартир ставлять двері без порогу. Щілина як правило має висоту 5-10мм, цього достатньо для повітрообміну 15-50м3/год (при стандартних дверях ширино. від 600-900мм) 2) Якщо заводити витяжку в кожне приміщення, полюбому вийдуть перехрестя. А це призведе до додаткового заниження стелі (цього можна уникнути) 3) Якщо ми заводимо витяжку в кожне приміщення, таку систему буде важче відбалансувати, бо система розрахована мінімум на 2-3 швидкості використання. А дросель буде коректно працювати лише на одній заданій швидкості 4) ГОЛОВНЕ. При заводі витяжки в кожне приміщення, ми навмисно створюємо короткий маршрут повітря. Умовно кажучу, з однієї решітки вийшло, в найближчу решітку зайшло. Ми же в проектах намагаємось зробити максимальний шлях повітрообміну, щоб установка прицювала на мінімальних обертах для комфорту (по шуму) "И еще главный момент не стоит рассматривать приточно-вытяжную вентиляцию как альтернативу или даже частичную функцию забора грязного воздуха с кухни." Ми в нашому проекті нівякому разі на кажемо що це заміна кухонній витяжці. Це обсолютно два різних типа систем. Система з рекуперацією це привно-витяжна, система для кухоної витяжки це загальнообмінна витяжна (або її ще називають місцевою). В нашому відео ми забираємо 80% витяжного повітря (припливно-витяжна) із зони кухні, щоб зонувати запахи (і створювати максимальний циркуляційних рух для повітрообміну). Ні в якому разі не можна важати установку з рекуператором заміну або аналогом кухонної витяжки (або витяжний вентилятор із с/у). Якщо є ще якість зауваження пишіть) Зрадістью розберемо деталі.

  • @botva2008

    @botva2008

    8 ай бұрын

    @@vent-ukr можно использовать гибкие круглые воздуховоды 75 или 90мм. Занижение потолка максимум на 10 см. Согласен что здесь нужно подумать что бы не пересекались воздуховоды. Разводить из коллектора в каждое помещение. Коллекторы поставить в том же помещении где и сама установка. Там можно пренебречь высотой потолка. Это же наверняка подсобка. На коллекторе есть возможность поставит дроссель на каждую трубу. Немного геморойно но выровнять нужное давление по комнатам можно. Ещё можно подкручивать анемостаты. Да все это увеличивает стоимость но не в 2 раза. Мое мнение что лучше сделать как правильно и получить настоящий эффект чем делать полу функциональную вентиляцию. Тогда и не будет разочарования от вложенных денег. А Вам удачи в проектах! Не всегда самостоятельно человек может продумать мелочи поэтому нужно обращайться к специалистам.

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    7 ай бұрын

    Стосовно гнучких каналів ми готуємо матеріал) Але ось забавний момент, що різниця між такою схемою і на гнучких каналах Флексивент Д75 вийшло на 1700грн дорожче) Так це "смішна" незначна сумма на такий обсяг, прото те ми і називаємо таку схему максимально бюджетною)

  • @criticism_humilis_ortus

    @criticism_humilis_ortus

    4 ай бұрын

    ​@@vent-ukrа що до зворотньоï тяги в запропонованiй схемi??? На приклад, якщо мова йде про останнiй поверх???

  • @TheAlexd3d
    @TheAlexd3d4 ай бұрын

    Підкажіть будь ласка, планую будувати подібне на Флексівентах 75мм. Чи є якась об'єктивна можливість визначити приток/розхід чи збалансований по кімнатам і вцілому щоб потім дроселі підібрати (без розрахунків опорів у Паскалях які я не осилю ;))) ? Як це робиться? Щоб не дай бог обратної різниці не було. Дякую!

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    4 ай бұрын

    Добрий день. Ситема гнучких каналів флексівен відносно "дуже легка" в балансуванні та монтажі. Стосовно опору і розрахунку супротиву там багато нюансів, краще наберіть (ми безкоштовно проконсультуємо) або можете замовити проект. Є певні правила які треба соблюдати при проектуванні та монтажі. Якщо їх дотримуватись то систему дуже важко "зіпсувати". Звичайно що велику роль відіграє правильний підбір вентиляційної установки. Інколи клієнти думають, щоб поставити більшу установку краще, проте це не завжди так)

  • @user-xt2pj8bo7y
    @user-xt2pj8bo7y4 ай бұрын

    яку вент установку з рекуператором ви б порадили для приватного будинку 160 м. будинок має друге світло. і скількі потрібно коштів закласти в бюджет щоб зробити вентиляцію під ключ?

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    4 ай бұрын

    Стосовно моделей я би радив вибирати між ВУЕ 400 ГБЕ ЕС А21 або ВУТР 600 ВЕ ЕС А21. Можна поставити моделі з патрубками не 200мм а 150мм, але тоді треба робити зоування (розбивати приток повітря на 1-й та 2-й поверх. Комусь таке рішення підходить якщо дозволяє розташування кімнат) Стосоно бюджета... По матеріалам система на основі ВУЕ 400 ГБЕ ЕС А21 з гнучкими каналами флексівент 75мм обійдеться в районі 5тис-6тис$. Монтаж в районі 1,5тис-2тис$. ІТОГО для закладання "адекватної" вентиляціїї під ключ (проект, обладнання, монтаж, пусконаладка) треба в районі 6,5тис-8тис$

  • @user-xt2pj8bo7y

    @user-xt2pj8bo7y

    4 ай бұрын

    @@vent-ukr на першому поверсі не буде притоку бо там знаходиться кухня з я кої потрібно битяг. а вітальня без перекриття висота до стелі 6.5 метрів. приток потрібен на другий поверх 3 спальні кімнати

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    4 ай бұрын

    За більш детальною інформацією зв'яжітся з нами.

  • @valuerua
    @valuerua10 ай бұрын

    А навіщо в супербюджетній :) системі взагалі канали притоку? Чи не простіше було б поставити стінові клапани в кімнатах?

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    9 ай бұрын

    Добрий день. Постараюсь відповісти коротко, бо розповідати про це можна довго) "Навіщо канал притоку?". Приплив свіжого повітря з вулиці виконує 3 задачі: 1)для дихання, 2) для асиміляції вологи в зимній період (щоб небуло конденсату по вікнах), 3) Щоб адекватно працювала витяжка із санузлів та кухні. Можна відповісти поіншому) навіщо ми ставимо витяжний вентилятор в туалет? Щоб нам не воняло. А звідки буде вентилятор тягнути щоб викидувати повітря? .... "Чи не простіше було б поставити стінові клапани в кімнатах?" Так простіше, про те тут треба розуміти яку задачу ми намагаємось вирішити. У клапанів чи стінових провітрювачів є дуже багато недоліків яких не має ПВ: клапан не може нагріти температуру до комфортної (треба електротен чи рекуператор), клапан не може стабільно працювати при сильному вітрі чи великому вітровому навантаженню (в ПВ в нас є і зворотній клапан і супротив каналів, повітряна заглушка), клапан не може перекрити баланс по притоку щоб стабільно працювала кухонна витяжка (в ПВ трохи інша механіка, вона робится по дисбалансу в дорогих варіантів чи просто система працює 24/7 чистно на мінімальних обертах щоб мати достатньо тепла на рекуперацію.... У клапанів/провітрювач є дуже серйозний безкоштовний конкурент у вигляді вікон з фурнітурою на мікро провітрювання.Різниця лише в тому, що клапан ви повністю не заглушите при сильному вітрі, а вікно так.

  • @criticism_humilis_ortus

    @criticism_humilis_ortus

    4 ай бұрын

    ​@@vent-ukrа що Ви думаєте про брiзери iз пiдiрiвом, накшталт Xiaomi??? *окрiм того, що вони дуже дорого коштують! 😁 😁

  • @vent-ukr

    @vent-ukr

    4 ай бұрын

    Сама концепція бризерів мені подобається (особливо з нагрівачем). Але тут треба враховівати, щоб був щільний зворотній клапан (щоб витримував пориву вітру і не деформувався) по друге, більшість клієнтів що савили брізери кажуть що спати під ними складно) Як альтернатива стіновим провітрювачам то "ТАК", як альтернатива повноцінній системі вентиляції "НІ"

  • @criticism_humilis_ortus

    @criticism_humilis_ortus

    4 ай бұрын

    @@vent-ukr дякую за вiдповiдь!

Келесі