Amnesty International в Україні готує новий звіт про цивільних заручників

❗❗ Amnesty Internatopnal - «Міжнародна амністія» - неурядова організація, заснована 1961 року в Британії, що має на меті досліджувати та запобігти грубим порушенням прав людини.
В Україні Перша група Amnesty International в Україні з'явилася 24 березня 1991 року в Дрогобичі Львівської області. Її організував, а пізніше очолив Мирослав Маринович, відомий український правозахисник та в'язень сумління у минулому.
➡ З серпня 2022 і по травень цього року представництво в Україні залишалося без очільника. Це сталося через незгоду тодішньої керівниці офісу Оксани Покальчук з пресрелізом організації, де йшлося про те, що розташування українських військових в житлових районах привертало туди вогонь з боку Росії.
Звіт викликав обурення через прирівнювання відповідальності між потерпілою стороною та нападником. Голова українського офісу Amnesty International Оксана Покальчук звільнилася, це ж зробили десятки працівників з норвезької гілки Amnesty, пішов з організації співзасновник шведського офісу тощо. Зараз Міднародну амністію в Україні очолює Вероніка Вельч, стала СЕО Amnesty International в Україні на початку травня.
Про роль міжнародних правозахисних організацій у боротьбі за звільнення цивільних заручників говоримо із Вероніка Вельч у програмі "Звільніть наших рідних".
🎧 Ведучі - Ігор Котелянець та Анастасія Багаліка.
Дана публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.
Ще більше якісного контенту читайте на ресурсах ГР:
◾ facebook: / hromadske.radio
◾ twitter: HromadskeRadio?t=...
◾ youtube: / @hromadske_radio
◾ instagram: / hromadske_radio
◾ telegram: t.me/HromadskeRadioNews

Пікірлер: 3

  • @user-sd7tj8qu1f
    @user-sd7tj8qu1f24 күн бұрын

    Треба підняти питання про азовців які в полоні у Турції і нікого з рідних до них не допускають?

  • @user-sd7tj8qu1f
    @user-sd7tj8qu1f24 күн бұрын

    Мабуть у міжнародних країнах є термін прибування полонених ?Чому у нас немає ніякіх прав у полонених?

  • @hookycooky5780
    @hookycooky578025 күн бұрын

    Ці колаборанти з емністі напишуть що до росіян немає доступу, а в Україні беспредел! Емністі працює на Росію, це повноцінний колаборант!

Келесі