Akai CD 73 - програвач який ви ніколи не купите!!!

Чому ви ніколи не купите цей програвач компакт дисків? Дізнаєтесь, подивившись цей ролик...

Пікірлер: 23

  • @olgajo
    @olgajo25 күн бұрын

    Дякуємо за дуже детальний розбір👍

  • @anyok090505
    @anyok09050525 күн бұрын

    Ну інформація цікава... Я думаю що 92 рік ще не повністю свормувався стандарт CD-audio... Зная Sony, які тримали ліцензії на "замку" все що завгодно можна було очікувати від виробників... Ера CD закінчилась швидше ніж ера касет... :)

  • @user-ie6ez3ud4w
    @user-ie6ez3ud4w13 күн бұрын

    Я захочу купил Сони cdp R3 там в ней голова KSS 151 понимаю сколько будет стоить в случае замены,но музыка от отвал башки , эмоции!

  • @yourate8538
    @yourate853824 күн бұрын

    Ньюанси у програванні аудіодисків мене не дивує,бо я наприклад купую фільми у форматі VideoCD щоб дивитися фільми на портативному плеєрі,то я замітив закономірність що фільми записані після 2001го року відтворюються ривками як у відео так і у звуку,при тому що на стаціонарному ДВД все нормально

  • @linoleumful
    @linoleumfulКүн бұрын

    Мене ще ось які пункти цікавлять в старих CD-деках (зараз буде трошки задротства, вибачайте). Сам не мав дисків аж до 2005 року, тож деякі моменти залишились без відповіді: 1. Читання Pregap. Коли сідюки навчилися читати mp3, вони розучилися відматуватись на мінусову доріжку. Ця фіча є тільки в старих плеєрах без мп3, правильно? 2. Безперервне відтворення. Зрозуміло, що сучасні програвачі кладуть на стандарт Red Book, і вставляють паузи між треками навіть там, де їх не має бути, чим суперечать самому принципу читання однієї неперервної доріжки, АЛЕ: приблизно у 2002 році в місцевому магазинчику, де мені постійно робили якісь записи, стояв апарат, який безперервно програвав навіть запрограмовані треки, якщо вони йшли підряд. Тобто ТАКОГО я жодного разу в руках не тримав - навіть нормальні старі побутові плеєри, якщо їм задати програму з треку 1 і 2, вони перед переходом на 2 задумаються на пів-секунди. 3. В тому самому сідюку з того самого магазину була фіча спеціально для запису на касети: задаємо довжину сторони, і він сам розбиває треки на ці дві сторони, максимально балансуючи їх по довжині. Чи у багатьох моделях таке зустрічалося? Бо зараз відчуття, ніби мені це наснилось. Плюс там була кнопка для виходу на фейд+паузу, щоб плавно перервати трек, коли бачиш, що повністю він не влазить.

  • @linoleumful
    @linoleumful10 күн бұрын

    Пішов перебирати свої диски. Всього штук п'ять з них виявились отак криво зроблені через data. Фірмові - усі бездоганні, наша ліцензія і московська паль - іноді грішить. На жаль, болванки так не перевіриш, тому незрозуміло, чи це косяк людини, яка принесла мастер, з якого робили копії, чи все ж сам виробник. (до речі, косячний мастер - це теж окрема тема, коли лейбл болванку взагалі не перевіряє, і там то гепи забули прибрати в альбомі з кросфейдом, то дата-трек йде першим, а не у вигляді CD-Extra, через що плеєри нового зразка, що навчилися читати mp3, його взагалі не сприймають, будучи нездатними пропустити першу доріжку, а просто починають шукати mp3 в дата-треку і випльовують)

  • @ytreview4390
    @ytreview439016 күн бұрын

    стандарт СД був прийнятий ще перед випуском перших програвачів соні і філіпс. А те, що він не читає диски записані у форматі для більш нових програвачів, то це вже проблема прошивки самого програвача. Є аналоги від ямахи які грають не гірше від Акая і читають всі типи дисків

  • @VintageVoyage-yv5go

    @VintageVoyage-yv5go

    11 күн бұрын

    Стандарт то був прийнятий, але нашим виданням це до лампочки))))))

  • @EuroDJ
    @EuroDJКүн бұрын

    честно говоря не понимаю этой возни с дисками... на айфон вмещается с несколько десятков тысяч треков... кабель к усилку или по вай фай - моментальный доступ к любому треку без геморных головок по 20 000 грн (уже не говоря о прайсе на остальные составляющие)... цифра она и в африке цифра! В любом случае если и есть какой-то доп окрас, то он добавляется в аналоговой области, через которую можно и айфоновский звук провести )) (вот мне интересно отличит ли кто-то дельта сигму и мультибитник в слепом тесте.... или это так... понты для приезжих)

  • @sc0or
    @sc0or23 күн бұрын

    Дека для запису компактів на касети (з усіма ціми програмуваннями та часом) PS Кожен пасік - це плюс до детонації і навантаження на систему відслідковування. Мабудь, йшлося про швидкісний двигун та редуктор.

  • @user-tx9zy7bw7r

    @user-tx9zy7bw7r

    8 күн бұрын

    Не має у CD детонаціі чи майже немає тому що данні з диску поперше заносяться у буферну мікросхему пам'яті, а вже з неї вони поступають на інші схеми цифрової обробки, на відтворення синхронно з тактовим сигналом, тобто з дуже стабільною однаковою швидкістю. Тому вимоги до двигуна шпинделю, що крутить диск, відносно невеликі.

  • @MyJoyDepecheMode
    @MyJoyDepecheMode25 күн бұрын

    🥰👍❤👍🥰

  • @user-wp4lz9hs3y
    @user-wp4lz9hs3y10 күн бұрын

    Это что было? Кто чего понял , я - нет! Это канал KZread RU!

  • @Ivan_Bugil
    @Ivan_Bugil22 күн бұрын

    серія соні єс краще) а головку можна купити за 30 доларів вмісті з програвачем))) я знаю в які моделі соні її ставили)) так що не страшно)) хочете можу дати вам на обзор різні моделі в мене їх дуже багато))

  • @VintageVoyage-yv5go

    @VintageVoyage-yv5go

    18 күн бұрын

    Дякую за пропозицію, якщо надумаю, то обов'язково напишу. А стосовно донора, чи маєти ви гарантію, що в ньому голова не додихає??? Звістно ні, бо можна підкрутити її і вона ще кілька місяців протягне, а інколи і рік.

  • @MrFirst73
    @MrFirst7320 күн бұрын

    Ну трохі не так , у 93го всеж такі плата цап не така , це можна побачіти також в сервіс мануалі , якщо автору відео цікаво можу зробити фото , в мене є 93 у користуванні ,

  • @VintageVoyage-yv5go

    @VintageVoyage-yv5go

    18 күн бұрын

    Так може він і диски всі відтворює? Як це перевірити - берете будь який диск формату CD, але не аудіо, наприклад з драйверами від комп'ютера, або фотоархівом і він повинен роспізнати як один трек і почати його читати (так роблять всі програвачі, крім таких як Akai 73). Сервіс мануал в мене є, подивлюся обов'язково. Дякую, завжди приємно прочитати такі коментарі.

  • @user-vt5fh8oq8b
    @user-vt5fh8oq8b16 күн бұрын

    Не верная информация.Купи нормальный плеер Technics с магнитным приводом от Philips или Вегу и проблемы исчезнут

  • @VintageVoyage-yv5go

    @VintageVoyage-yv5go

    11 күн бұрын

    Особливо ВЕГУ122))))))))))

  • @user-vt5fh8oq8b

    @user-vt5fh8oq8b

    11 күн бұрын

    Да любые диски на ура Sanyo внутри вещь, практически вечный лазер

  • @user-tx9zy7bw7r

    @user-tx9zy7bw7r

    8 күн бұрын

    Другой уровень у проигрывателей, которые вы предлагаете. Да и думаю, у автора этот Akai не единственный, есть на чем диски послушать.

  • @user-vt5fh8oq8b

    @user-vt5fh8oq8b

    8 күн бұрын

    Они звучат примерно одинаково, проверено.+ считует все диски без разбора, стеклянный лазер,а это главное.Были топовые считует только фирму,смысл

  • @user-kf3vi5wo5u
    @user-kf3vi5wo5u6 күн бұрын

    Так навіщо все це транслювати?

Келесі