19) Закваска.

Пікірлер: 12

  • @user-bb6wf9iq4e
    @user-bb6wf9iq4eАй бұрын

    Дякую за Ваше незмінне служіння❤️. За застереження від двосторонньої стратегії сатани. Вкрай життєво необхідно бачити і чути вірне, чисте, істинне ,безпримісне Слово Бога🙏. Воно є фундаментом і непорушною основою, щоб зберегти нас🙏.

  • @user-hd5go4rl7x
    @user-hd5go4rl7xАй бұрын

    Доки гріх і обман квасить невірних, очищайтеся і від одного і від іншого. Будьте прісні. Іскренні і правдиві. Без "солодості" закваски.

  • @ray_of_love89

    @ray_of_love89

    Ай бұрын

    🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • @Levitskyi

    @Levitskyi

    Ай бұрын

    Взагалі то Павло не був безпосереднім учнем Спасителя, а став ним лише після смерті плоті Христа, тому дивно, що Ви, відстоюючи чисте вчення Христа, будуєте власні теорії не на словах самого Христа, а на словах Павла?! Про суть шляху до спасіння Христос висловився дуже чітко та зрозуміло, і ця суть не в складній для сприйняття філософії Павла, а зовсім в іншому - зрозумілому кожній людині філософії Христа незалежно від того, до якого християнського напрямку вона належить.

  • @user-hd5go4rl7x

    @user-hd5go4rl7x

    29 күн бұрын

    @@Levitskyi дякую за коментар. Окресліть будь ласка суть "філософії Христа" ? І вкажіть відмінність "філософії Павла" ?

  • @Levitskyi

    @Levitskyi

    29 күн бұрын

    @@user-hd5go4rl7x Відмінність філософії Павла від філософії Христа кардинальна, оскільки Христос - вічне Слово Творця, Месія, Спаситель, а отже Його філософія це істинна філософія Автора - першоджерела.. А Павло це не автор,а лише коментатор. Автор один єдиний, а от коментаторів - безліч. Відповідно філософія Христа одна, а філософій коментарів безліч. Чи є різниця між філософією коментаторів вчення та філософією Автора? Звісно, адже коментатори можуть по-різному розуміти та тлумачити вчення Христа, а отже деколи й помилятись. Саме тому між апостолами виникали непорозуміння щодо певних питань. Загальновідомий конфлікт між Павлом та Петром, тобто виник конфлікт між філософією Павла та філософією Петра. Христос єдиний хто не помилявся, а всі решта можуть помилятись, а отже й філософія їхня з помилками. Щодо Вашого запитання про суть філософії Христа, то її Ви знайдете в розповіді Спасителя про останній суд, у якій Він і розкриває нам цю саму суть, причому простою зрозумілою мовою для кожного. І ця суть не в назві церкви, святкуваннях певних дат, і навіть не в церковних співах, постах і молитвах.

  • @user-hd5go4rl7x

    @user-hd5go4rl7x

    29 күн бұрын

    ​@@Levitskyiвибачте, я просив СУТЬ, а ви мені муть вашої філософії. Мене не цікавить ваша "філософія коментатора" ! Ще раз: Конкретно тезами: 1 2 3 .. суть "філософії Христа" ? І протиріччя "філософії Павла" ?