No video

16.09. Хірургічна допомога за Програмою медгарантій.►Брифінг НСЗУ

✅ НСЗУ законтрактувала 844 медзаклади на здійснення хірургічних операцій у стаціонарних умовах. 4 з них - приватні. На сьогодні НСЗУ виплатила цим закладам 5,5 млрд грн за надання хірургічних послуг пацієнтам у квітні-вересні.
✅ Через продовження адаптивного карантину, оплати медзакладам, які законтрактовані на пакет “Хірургічні операції у стаціонарних умовах” до 1 жовтня здійснюються на 100% за глобальним бюджетом. Тобто заклад отримує кошти незалежно від того, скільки в ньому проведено операційних втручань. Адже ми розуміємо, що зараз в окремих регіонах країни, які потрапили до червоної та помаранчевої карантинної зони, скасовуються планові операції, і кількість пацієнтів, які звертаються до лікарень для отримання хірургічної допомоги, зменшується. Для того, щоб це не позначилось на обсязі фінансування закладів, їм продовжені виплати за глобальним бюджетом. Сьогодні на засідання уряду виноситься рішення про продовження виплат медзакладам на 100% за глобальним бюджетом до кінця поточного року.
✅ В безоплатний пакет хірургічної допомоги в стаціонарі медзакладу включено:
📌 проведення хірургічної операції з забезпеченням анестезії;
📌 інструментальні та лабораторні обстеження, включаючи патоморфологічні;
📌 післяопераційний моніторинг пацієнта, знеболення та подальша медикаментозна терапія;
📌 цілодобовий лікарський та медсестринський догляд;
📌 медична реабілітація в гострому періоді для запобігання виникнення післяопераційних ускладнень;
📌 ліки з Нацпереліку основних лікарських засобів та витратні матеріали;
📌 харчування в стаціонарних умовах.
Окрім того, пацієнту надаються безоплатно ліки та медичні вироби, які заклад отримує через централізовані держзакупівлі. Інформація про наявність відповідних ліків в конкретній лікарні має бути розміщена на інформаційній дошці в лікарні та офіційному веб-сайті медзакладу, а також органу місцевої влади.
✅ Щоб отримати хірургічну допомогу безоплатно пацієнту необхідно:
📌 отримати направлення свого лікаря, з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря, та звернутись до обраного медзакладу;
📌 в разі невідкладного стану пацієнт може звернутись до лікарні без направлення, або викликати «швидку» за номером 103, яка за необхідності доставить його до медзакладу. Наголошуємо, медична допомога пацієнту у невідкладному стані надається безоплатно без жодних додаткових умов - без направлення і без декларації з лікарем.
Пацієнт може звернутись за хірургічною допомогою до будь-якого з понад 800 медзакладів, з якими НСЗУ уклала договір на надання таких послуг, незалежно від свого місця проживання чи реєстрації. Ці послуги для пацієнта будуть безоплатними.
Якщо у вас вимагають гроші за безоплатні послуги, повідомляйте про це НСЗУ за номером 16-77.
Підпишіться на канал ► bit.ly/NHSUYou...
Національна служба здоров'я України у соціальних мережах:
Facebook НСЗУ ► / nszu.ukr
Facebook НСЗУ для пацієнта ► / nszu.care
Telegram канал НСЗУ ► t.me/NSZU_gov
Instagram канал НСЗУ ► / nszu_gov
Twitter канал НСЗУ (англ.) ► / nszu_gov
Сайт НСЗУ ► nszu.gov.ua/
#НСЗУ #НаціональнаСлужбаЗдоров'я #ПМГ #ПрограмаМедгарантій

Пікірлер: 2

  • @user-pt9pg9vl5l
    @user-pt9pg9vl5l3 жыл бұрын

    Запитання від закладу СМД: Якщо пацієнт перебуває на стаціонарному лікуванні у терапевтичному відділенні,та при цьому потребує консультації онколога, або торакального хірурга,фтизіатра, тощо. Яким чином пацієнт може отримати таку консультацію,якщо в лікарні ,де він перебуває такого спеціаліста немає, а виписати електронне направлення на консультацію лікар стаціонару не може? Такі консультації мають надаватись на умовах договору-підряду??

  • @dyakivinna
    @dyakivinna3 жыл бұрын

    Це стосуэться лише пріоритетних секторів?

Келесі