10 krokov ako sa stať úspešným fotografom - časť 2

Na to aby ste boli úspešní na fotografikom trho nestačí robiť iba krásne fotografie. Chce to oveľa viacej. Za 12 rokov na fotografikom trhu som spísal 10 najdôležitejších krokov na to aby ste sa mohli stať úspešnými fotografmi.

Пікірлер: 12

  • @viliammazanec5945
    @viliammazanec59452 жыл бұрын

    Úžasne povedať, že sa to v živote nestane. Super sebamotivácia! Sám seba popiera. Dovi a dopo... Už tento kanál nenavštívim...

  • @adamrehak2621
    @adamrehak26215 жыл бұрын

    Strašne cením že konečne niekto zo Slovákov túto tému rozobral aj celkovo séria vlogov o fotení. Určite pokračujte ďalej 🙂✌️

  • @romolocicutto4406
    @romolocicutto44065 жыл бұрын

    Veľmi pekné motivačné video.

  • @jakubhunal1849
    @jakubhunal18495 жыл бұрын

    Moc děkuji za takováto videa i jejich obsah. Jen tak dál

  • @kristinavlckova9788
    @kristinavlckova97885 жыл бұрын

    Super! Dakujem za tieto videa :)

  • @mariohruby
    @mariohruby5 жыл бұрын

    Nápad dať do éteru takéto videá je super, držím palec lebo to môže kopec ľudí ľudovo povedané správne nakopnúť alebo im otvoriť oči a rozhýbať ich myslenie. Nemyslím si však že stanoviť si nedosiahnuteľný cieľ je riešenie a spôsob ako sa vyhecovať k lepším výsledkom. Skôr tu by som videl frustráciu z niečoho čo je nesplniteľné a čo môže človeka po čase silno odradiť a znechutiť od ďalšej práce. Existuje kopec teórií ktoré vysvetľujú veci ako pokrok, trvalé zlepšovanie a pod. a ktoré fungujú na systéme plnenia stále vyšších a vyšších ale dosiahnuteľných cieľov. Vždy sa dá všetko lepšie spraviť len to je viac a viac obtiažnejšie. To plnenie parciálne odstupňovaných cieľov isto viac človeka motivuje k tomu aby sa dostal ďalej pretože reálne vidí aj svoj posun hore, krok za krokom. Stanovený cieľ ako taký má byť dosiahnuteľný, človek tomu musí veriť a nesmie ho odradiť nejaký sebaklam a fikcia.

  • @andrejpistek1769
    @andrejpistek17695 жыл бұрын

    pekne vysvetlené

  • @feliciabecker9894
    @feliciabecker98945 жыл бұрын

    Nechcem sa tu hrať na „múdreho“, ale nedá mi poznámočku (radu): ak sa pomýliš: „foťte pre peniaze“ namiesto: „foťte preto, lebo vás to baví“ a „25 hodín denne“ namiesto: „24 hodín denne“, nenechávaj to vo finálnom videu hoci s opravou, ale to vystrihni, aby to vo finálnom videu vôbec nebolo, a nahraď omyl správnou verziou. Oprava chyby „v priamom prenose“ pôsobí (aspoň na mňa) dosť rozpačito.

  • @Vorgonful

    @Vorgonful

    2 жыл бұрын

    Naopak. U těchto rad má "mýlka a oprava" velmi přidanou hodnotu. Působí to víc lidsky. Není to reportáž, kde by to vadilo. Na mě to tedy tak působí.

  • @Videoreporter_Mirrec
    @Videoreporter_Mirrec5 жыл бұрын

    Poprosim nabuduce poriesit manualne zaostrenie na vzdialenost, kde nebude ostra len stolicka. Pravidelne sa to stava. Hlavne ak sa jedna o temu fotenie, kde je ostrost najpodstatnejsia :)

  • @AQTsk

    @AQTsk

    5 жыл бұрын

    mirrrec ahoj, videa si natacam sam ako vlogy. Nemam tam kameramana, ostrica, zvukara ani nic. Preto je to vzdy na jednu kameru. A osobne si myslim, ze su dolezitejsie informacie, ktore su povedane ako to, ze je to mierne out of focus. Mozme cas investovat radsej do perfektneho obrazu na ukor kvality myslienky. Ale to asi nikto nechce :) Peto (ten co keca)

  • @Videoreporter_Mirrec

    @Videoreporter_Mirrec

    5 жыл бұрын

    To chapem, info su super, no ale to je najlahsia vec, proste len na stolicku dat nejaky predmet zaostrit na neho a vypnut autofocus. Predmet dat prec a pustit record a sadnut si. Na to netreba ziadneho kametamana :)